Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Stargate Horizon Ctecka textu

Ctecka textu

Diskuze k tomuto psanému spin-off

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 17.10.2005 10:53:16
Gals

Odpovědět s citací
 
Mno chtelo by to neco co cte text. Mam sice jeden co cte dobre cestinu ale neni registrovanej sice se mi ho podarilo parkrat zblbnout aby cetl porad dal ale ted uz to nejde :(

Příspěvek 17.10.2005 14:47:34
Arana Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 106
Bydliště: Třinec
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No, já nevím... čtečky nemám moc ráda, zní to tak nějak divně :) Ale je pravda, že pro někoho to bude lepší než čtení. Jestli to někdo čtečkou projede, mileráda to hodím na stránky
"Ty jsi jako Windows. Všechno se ti musí vysvětlovat třikrát a pokaždé jinak, abys to pochopila," řekl o mně můj brácha.
"Ufff. Proč zrovna já musím mít takové dítě..." řekl o mně můj táta.
"Zhyň, ty potvoro pekelná," řekl mi Víťa.
"Fakt jseš obdivuhodně hodná," řekla o mně Šárka.

Příspěvek 17.10.2005 15:20:14
Gals

Odpovědět s citací
 
Aby se to dalo poslouchat a pritom neco delat, protože ono toho casu není si k tomu sednout a precist si treba jeden dil

Příspěvek 22.10.2005 19:48:30
Lord_Hell Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 87
Bydliště: Tam kde jede AOE online, filmy a seriály.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Gals: Jak se ten pográmek jmenuje nebo s ničím takovím jsem se nesetkal a znám člověka který moc text nepřečte a má rozlišení 800x600 aby rozpoznal ikonky. Hodilo by se mu kdyby moch na internet aniž by si každou stránku zvětšoval prográmkem na přiblížení obrazu na monitoru.

Příspěvek 22.10.2005 20:40:37
Harry256 Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 393
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Lord_Hell píše:
Gals: Jak se ten pográmek jmenuje nebo s ničím takovím jsem se nesetkal a znám člověka který moc text nepřečte a má rozlišení 800x600 aby rozpoznal ikonky. Hodilo by se mu kdyby moch na internet aniž by si každou stránku zvětšoval prográmkem na přiblížení obrazu na monitoru.



Já bych použil ke čtení textu 602 PC Suite, který je ke stažení zde:
http://www.stahuj.cz/podnikani_a_domacnost/kancelarske_aplikace/ostatni/pcsuite/
- musí se ale zdarma zaregistrovat, to je jediná podmínka a při instalaci povolit nainstalování: Win Talker Voice - pak už jen zkopčit požadovaný text do textového editoru 602 PC Suite a na začátku textu (tedy ukazatel psaní textu musí být na začátku - aby to poznalo odkud to má číst) a kliknout na Pomůcky - číst dokument. :)

Příspěvek 14.12.2005 14:27:17
AsgardCV Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 26
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ja ma doma ctecku kam nahlaskujete celou abecedu pak souhlasky a slabikz atd....a pak se vam to cte vasim hlasem....az budu home dam to na stranky:)....btw je to sherawere bo jak se to pise:D

Příspěvek 14.12.2005 15:56:37
šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
pise se to Shareware
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Příspěvek 08.3.2006 04:35:45
Jamesonkkk Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 350
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
LOL Tak teď čtu s 602 PC Suite a fakt je mazec jak to čte Chase, ne jako čejs, ale prostě chase :laugh:
Ale jinak je to zatim nejlepší čtečka co sem poznal.
Každopádně by jsme měli rozjet ten dabing, bo by byl určitě lepší, než ta ženska v 602 PC Suite :lol:
So say we all.
Obrázek

Příspěvek 08.3.2006 09:55:14
PHOENiX Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 96
Bydliště: planeta Nymfomanek [Red Dwarf]
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
AsgardCV píše:
Ja ma doma ctecku kam nahlaskujete celou abecedu pak souhlasky a slabikz atd....a pak se vam to cte vasim hlasem....az budu home dam to na stranky:)....btw je to sherawere bo jak se to pise:D


me by stacil nazev toho programu, ten uz si pak najdu...
Obrázek

Příspěvek 21.11.2006 19:06:46
M4rt!n Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 6
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Fakt super program dik za něj přečet jsem jen 1 díl a tenhle program mi hodně pomůže už se těšim až víc pochopim SGH :)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Stargate Horizon