Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Stargate Horizon Překlad Horizontu ukončen!

Překlad Horizontu ukončen!

Diskuze k tomuto psanému spin-off

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Byli byste rádi, kdyby se to zase rozjelo?

Ano, Horizont se mi líbí a mrzí mě tento konec..
34
77%
Ne, asi to už nemá cenu..
10
23%
 
Celkem hlasů : 44

Příspěvek 12.2.2008 18:37:42
Jelda Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 967
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Někteří jste si už asi všimli, ale práce na překladech tohoto psaného spin-offu byly ukončeny.. Více na www.sga-project.com/horizon

Jen možná připomenu pro budoucí dobrovolníky (jako že se žádnými nepočítám :| ), že jsme měli rozpracován nový web, na kterém by se mohlo pokračovat.. Více na www.sga-project.com/horizon/jelda

Kdyby se přecejenom chtěl někdo na něco zeptat nebo něco okomentovat, nechám tento topic právě k tomuto účelu..
Naposledy upravil Jelda dne 16.3.2008 11:54:20, celkově upraveno 1
http://jelda.deviantart.com/gallery

Příspěvek 12.2.2008 18:54:36
Vlad Dracul Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2009
Bydliště: Segmentum Solar
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Takže, ohledně těch stránek - jsem ochotný se starat o jejich vývoj a správu. :wink:

No ták lidi, na překlad se vás snad pár najde :arrow:

Příspěvek 12.2.2008 19:13:04
Jelda Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 967
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No tak stránky můžu taky udělat, když jsem je vyvíjel, ale jde tu spíš o překlad.. Sám to nemá cenu..
http://jelda.deviantart.com/gallery

Příspěvek 12.2.2008 20:23:48
RomanArts Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1583
Bydliště: Plzeňský kraj
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Web na kterym neni co prezentovat je beze smyslu vlade :wink:
Obrázek

Příspěvek 12.2.2008 20:29:08
Vlad Dracul Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2009
Bydliště: Segmentum Solar
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
osobni veci adresuj jinam, pak mas hlavne kecy, ze je nekdo mimo tema :wink:

Příspěvek 12.2.2008 21:12:55
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vlade, mimo mísu jsi tu hlavně ty :roll: V prním příspěvku je jasně napsáno, že se hledá překladatel, ne správce webu... :roll:
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 14.2.2008 23:16:29
JardaR Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 25
Bydliště: Louny
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jasně to tam tedy opravdu napsané není a Vlad správně pochopil, že se hledá ne jenom překladatel, ale i správce webu, který by se dál o Horizont staral včetně obstarání překladu. Pokud to tak není, tak lépe formulovat. 8)
Držím palce a doufám, že projekt nezanikne.

Příspěvek 15.2.2008 00:01:47
Vlad Dracul Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2009
Bydliště: Segmentum Solar
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
"Jen možná připomenu pro budoucí dobrovolníky (jako že se žádnými nepočítám ), že jsme měli rozpracován nový web, na kterém by se mohlo pokračovat.."

Vylozil jsem si snad tuhle cast spatne v tom smyslu, ze je na tom webu co dodelavat? :)

Příspěvek 15.2.2008 01:04:24
RomanArts Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1583
Bydliště: Plzeňský kraj
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No je na tom co dodělávat, ale je blbost aby to dělal někdo jinej než Jelča, to by bylo lepší začít od začátku než převzít rozdělaný web po někom...
Obrázek

Příspěvek 15.2.2008 01:25:57
Vlad Dracul Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2009
Bydliště: Segmentum Solar
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vyznelo to tak, asi...

Jelča na to jiz nema cas, a kdyz krome samotneho prekladu bylo jasne napsano o rozpracovanem webu, pomerne logickym myslenkovym pochodem se da dojit k zaveru, ze Jelcovi jde neméně i o dokonceni a vypilovani nového (nedokonceho) webu. :idea: :arrow: :)

Příspěvek 15.2.2008 07:12:47
Jelda Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 967
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To jsou rozruchy :)

Abych řekl pravdu, myslel jsem to poněkud jinak.. Chtěl jsem říct, že v podstatě není stálý překladatel! Stránky jsou nynější a můžou tak i zůstat. Šlo spíš o to, nalákat překladatele na to, že by snad mohly i ty nové stránky být v budoucnu hotovy. Prostě že se něco děje a nepůjdou dělat někam, kde to nežije. Ale výpomoc na nich rozhodně nehledám :!:

Tak to bylo myšleno. No a když to někdo nepochopil, stačí se jen zeptat, ne? :wink:

Vlad Dracul píše:
"Jen možná připomenu pro budoucí dobrovolníky (jako že se žádnými nepočítám ), že jsme měli rozpracován nový web, na kterém by se mohlo pokračovat.."

Vylozil jsem si snad tuhle cast spatne v tom smyslu, ze je na tom webu co dodelavat? :)

No to sis vyložil správně, ale jak už titulek topicu napovídá, jde tu především o překlad.. Když se člověk osvědčí, je tu možnost (proč ne), že by se podílel aktivněji i na webu, ale to není předmětem řešení :wink:

A jinak si také dovolím odkazovat (opět) na stránky Horizontu (proč jsem to asi v úvodním textu dělal.. :roll: ), na kterých to Aneta vysvětlila, aby nevznikaly tyto poněkud zbytečné rozepře :arrow:

Stejně.. Jestli jsem to napsal tak, že to z toho nešlo pochopit, omlouvám se :wink:
http://jelda.deviantart.com/gallery

Příspěvek 26.4.2008 17:55:11
Jelda Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 967
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pardon za druhý příspěvek, ale tohle je celkem důležité, tak si to zaslouží samostatný.

Pro těch pár příznivců, kteří doufali, že se ještě Horizont (CZ) rozjede mám.. :wink:
.. dobrou zprávu! Předběžně by se mohlo začít opět vysílat příští sobotu (3. května 2008) a s nejistým předstihem si dovolím tvrdit, že by se to mohlo stát pravidlem každou druhou sobotu :wink: (pro nechápavé => jako že se bude vysílat 2x za měsíc; ne jak tomu bylo předtím 4x za měsíc)

Když to začne příští sobotu, tak na 90% to ještě bude na starý design webu, ale nemusíte se bát, na novém se zlehounka pracuje a dodělávají se "poslední" úpravy, aby se časem web mohl rozjet a epizody vysílat už z "nového kabátku" :wink:

Každopádně se máte na co těšit; zarytým příznivcům učaruje děj a ostatním třeba stránky (to si nefandím.. jsem spíše na jiné věci, ale člověk se musí snažit, když to chce trochu zpestřit - z webem nemám moc zkušenosti, takže to berte s rezervou :wink: )
http://jelda.deviantart.com/gallery

Příspěvek 26.4.2008 18:35:30
leonidas Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 46
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
tak to je super, som ani nedufal ze sa dockame dalsich casti

Příspěvek 05.5.2008 19:43:00
sam.no Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 2
Pohlaví: Neuvedeno

Jearynen Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 50
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
nemohu zaručit nejulepší kvalitu, ale kdyby se našel někdo, kdo by mi to přeposílal, tak bych si rád pár epizod přeložil ^^;

Jelda Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 967
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ozvi se mi na nějaký messenger (asi budeš preferovat ICQ) a třeba se domluvíme :wink:
http://jelda.deviantart.com/gallery

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Stargate Horizon

cron