Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Vaše povídky Mrtvé povídky SGA : Return - Kapitola 12 : Shadow (08.08. 2014)

SGA : Return - Kapitola 12 : Shadow (08.08. 2014)


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Líbí se vám povídka?

Ano
70
90%
Ne
1
1%
Zatím nevím
7
9%
 
Celkem hlasů : 78

deadalos Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1544
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jo ta základna je to jediné co mi něco řiká :D :D

endysek Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 305
Bydliště: Jindřichův Hradec
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
tak jsem to znovu přelouskal ,pěkná povídka

Kramlík Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 194
Bydliště: Atlantis, občas Kopřivnice. :)
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak já se taky přidám, před chvíli jsem si přečetl celou povídku a musím říct, že je opravdu skvělá. :-) Snad tu bude co nejdříve nový díl, ať se máme čím kochat. :-)
Jestli má někdo zájem si přečíst mou povídku, tak tady je:
Stargate Defence
Atrins Calendar - Ve stádiu vývoje. :P

Mitgard Airman
Airman

Příspěvky: 72
Bydliště: Růžďka
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak jsem si taky přečetl povídku :D a je jen škoda že není další díl :evil:

pal Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1007
Bydliště: Nottingham, UK
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No kdyz se nemas k pokracovani tak proc neudelas zaverecne zhrnuti a bude klid. Lepe ukocit jak to nechat takto.
Za kazdym vzestupem civilizace stala vira, za kazdym padem nabozenstvi. Neni nic horsiho jak negativni mysleni, zarlivost, zavistive ci jine negativni reakce pro zniceni zivota. Proto je treba myslet a konat pozitivne a s laskou.

Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Citace ze skypu. Třeba se všichni dočkáme pokračování. Ale je třeba si uvědomit, že ne všichni autoři chodí do školy. Jiní mají práci a povinosti.

[10.8.2013 14:50:00] Jakop: ale, nerad to říkám, ale měl jsi celkem pravdu - musím k tomu sednout a vzpomínat, jak jsem chtěl pokračovat dál :D
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

pal Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1007
Bydliště: Nottingham, UK
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
no nechci bejt zvedavej ale budu jelikoz se pomalu blizi vyroci vydani posledniho dilu(15.12.2012).
Bude nekdy v tomto roce jeste vubec nejake pokracovani?
Za kazdym vzestupem civilizace stala vira, za kazdym padem nabozenstvi. Neni nic horsiho jak negativni mysleni, zarlivost, zavistive ci jine negativni reakce pro zniceni zivota. Proto je treba myslet a konat pozitivne a s laskou.

Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3086
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
to by som aj ja rad vedel, pretože ak do konca roka nevydá autor nejakú ďalšiu časť alebo aspoň zakončenie, tak táto poviedka nebude môcť súťažiť v SG Bardovi... :hmmm: :hmmm: :hmmm:
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

Leaf Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
taky jsem to kdzsi cetl a chybi mi pokracovani :hmmm:

--------------------------------------------------
Obrázek

jakop Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1764
Bydliště: Osík u Litomyšle
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Aiwendill: Já ani v Bardovi soutěžit nechci. Mám sice rozepsaný díl, ale ten už dost dlouho. Stále se ne a ne dokopat k tomu, abych si sednul, když už jsem si sedl, tak mě nic nenapadlo :(
jakop
E-Mail - jakop@lit.cz
Skype - jakop_osik

Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jako je to škoda. Jakop je aktivní, poskytuje dobré rady a postřehy při psaní, a nejenom mne. Provádí korekci a kontrolu několika autorům a když už se konečně odhodlal do tohoto díla, my ostatní se začali radovat, jak mu jeho poznámky, nápady a různé postřehy budeme vracet. (Věřte, někdy plácl blbou větu a člověk aby přepisoval pět stran textu, nebo upravoval model lodi. P.S. Ty hangáry ti nezapomenu!) A když už, tak to nakonec takhle nevyjde. Je hold něco jiného celou dobu koně sedlat, než na něm jezdit.
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pan Jakop je pravda aktivní, ale ne ve vlastním projektu. Už jsme ho několikrát zkoušeli dokopat ke tvorbě, ale bohužel... vzdoruje.
Na druhou stranu můžete vidět kusy jeho kritické kreativní dušičky v každém výtvoru, každém díle naší malé autorské skupinky :)

jakop Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1764
Bydliště: Osík u Litomyšle
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
St0rm: JJ, občas spolu něco malého do povídky zplodíme .

Patas25: Tak se za ty hangáry nezlob, dělal jsi je jenom asi 5x :rflmao: :rflmao: . Máš ale pravdu, radit či kritizovat u cizí povídky je lehčí než psát vlastní.
jakop
E-Mail - jakop@lit.cz
Skype - jakop_osik

Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
když už jste to oživili, tak by byla škoda se nepřidat :)

ono asi Jakopovo největší dílo byl Minotaurus...taková ta bestie v povídce StarGate: Enemies, která několik týdnů a měsíců vzdorovala Aschenům při snahách dobýt podzemí SGC :) a ano...i to byla Jakopova neúnavná práce

v Intervention sice jeho nápady nejsou až tak silné, ale stále ovlivňuje...vždy se najde něco, čím poradí a dokáže vám povídku doslova obrátit naruby...že? :evil:

jakop Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1764
Bydliště: Osík u Litomyšle
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Daedalos304: No dovol, kdyby si to sám nechtěl vylepšit, tak se mě neptáš, tak si laskavě nestěžuj. Ale je pravda, že Minotaur byl pořádná bestie. Co to bylo umělá inteligence, která se umí poučit z chyb napsaná ve Wraitském jazyku a v replikátorském kódování nebo to bylo opačně?
jakop
E-Mail - jakop@lit.cz
Skype - jakop_osik

Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Au contraire, já si nestěžuji....

a jestli bylo kódování tak či onak? who cares...byla to ultimátní mrcha, kterou jsem měl nakonec v plánu obrátit i proti lidem (samozřejmě pro jejich vlastní dobro, jak by si Minotaurus myslel...)

jakop Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1764
Bydliště: Osík u Litomyšle
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Obrázek
jakop
E-Mail - jakop@lit.cz
Skype - jakop_osik

Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
kdybys radši nespamoval volovinama a přidal sem ten sepsanej dvanáctej díl, kterej jsi mi posílal na přečtení :D :D

jakop Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1764
Bydliště: Osík u Litomyšle
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Daedalos304: Není dokončený. Sice už od února, ale i tak. Když mám čas a sednu si, tak mě nic nenapádá a když nepíšu a jen přemýšlím, tak mě nějaké napady na mysl příjdou (většinou, než jdu spát a usnu a do rána to zapomenu)
jakop
E-Mail - jakop@lit.cz
Skype - jakop_osik

Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak na spánek se vyser.. :-) Od toho je kafe..
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
a nebo si to napřed sepiš a až pak běž spát...myslím si na tebe přes Vánoce došlápnu panáčku...

kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
Teďka nemá čas, jelikož mi pomáhá s Vánočním speciálkem :rflmao:

Toto je spoiler!!!:
Už je skoro hotový. Zítra by už mohl být :pst: :D
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


pal Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1007
Bydliště: Nottingham, UK
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
kasparova:Teďka nemá čas, jelikož mi pomáhá s Vánočním speciálkem

to nerikej moc nahlas ze ho zdrzujes a tim ho odvadis od dokonceni 12 dilu :palka: :palka:
Za kazdym vzestupem civilizace stala vira, za kazdym padem nabozenstvi. Neni nic horsiho jak negativni mysleni, zarlivost, zavistive ci jine negativni reakce pro zniceni zivota. Proto je treba myslet a konat pozitivne a s laskou.

kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
:D :D
Tak se koukni sem:
http://www.sga-project.com/forum/viewtopic.php?p=342220#p342220
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


pal Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1007
Bydliště: Nottingham, UK
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
to neni omluva :palka:
mas mu podekovat za jeho rady a honit do dopsani jeho povidky :palka:
Za kazdym vzestupem civilizace stala vira, za kazdym padem nabozenstvi. Neni nic horsiho jak negativni mysleni, zarlivost, zavistive ci jine negativni reakce pro zniceni zivota. Proto je treba myslet a konat pozitivne a s laskou.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Mrtvé povídky

cron