Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Vaše povídky Mrtvé povídky Stargate Universe - pokračování seriálu

Stargate Universe - pokračování seriálu


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
FromMontana Airman
Airman

Příspěvky: 83
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
na co email, když jsem to dokončil do této podoby :D

jo pravda... takže měním na: její kdysi dívčí boky, nyní povislé a protahané :D :D :D

A teď se pánové modlete, ať napíšu aj další díly :P ale mám teď náladu psát, tak uvidíme :twisted: ty náměty pořád mám...

pal Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1007
Bydliště: Nottingham, UK
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
s upravou souhlasim :wink:
no jelikoz mam svuj nazor na viru tak se modlit nebudu ale verim ze dalsi dily budou :D
Za kazdym vzestupem civilizace stala vira, za kazdym padem nabozenstvi. Neni nic horsiho jak negativni mysleni, zarlivost, zavistive ci jine negativni reakce pro zniceni zivota. Proto je treba myslet a konat pozitivne a s laskou.

FromMontana Airman
Airman

Příspěvky: 83
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
tak teď máme před sebou dvojdíl. Děj je vymyšlený, reálie, zákoutí, záhyby a podobné mám v hlavě jako oběd na talířku. Teď to jen naťukat do stroje, ať je toho dohromady těch 18 až 20 stránek :) :D :palka: a druhá část dvojdílu má být zlomová :sleepy:

Leaf Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
konečně je to tady, ikdyž jsem to ještě nečetl, tak jsem rád a hned si to jdu přečíst :) :)

EDIT:Jsem v půlce a můžu říct, že jsi horší jak St0rm. :rflmao: :rflmao: :rflmao:

--------------------------------------------------
Obrázek

FromMontana Airman
Airman

Příspěvky: 83
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
storm... nasměruj mě přesně na co se mám kouknout, ať můžu srovnávat :D :D :D :D

Leaf Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
ted nevím žádný díl s nějakou jeho erotickou scénou :( :( :( ale pohledam pak :rflmao: :rflmao: :rflmao:

EDIT: Pokud pominu ty erotické scény :rflmao: :rflmao: :rflmao: tak to je skvělý díl a jsem strašně zvědavý, co to tam je za Zemi. :rflmao: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :arrow: :arrow: :write: :write:

--------------------------------------------------
Obrázek

sylversyte Airman
Airman

Příspěvky: 10
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
bezva díl... jen občas mi bylo nevolno :yahoo: těším se na další díl

pal Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1007
Bydliště: Nottingham, UK
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
no jak to vypada s dalsim dilem?
Za kazdym vzestupem civilizace stala vira, za kazdym padem nabozenstvi. Neni nic horsiho jak negativni mysleni, zarlivost, zavistive ci jine negativni reakce pro zniceni zivota. Proto je treba myslet a konat pozitivne a s laskou.

FromMontana Airman
Airman

Příspěvky: 83
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nevím, snad po Velikonocách :D :D :D

pal Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1007
Bydliště: Nottingham, UK
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
:hmmm: ja na zajicky nejsem :wink:
nedalo by se to urychlit :?: :palka:
Za kazdym vzestupem civilizace stala vira, za kazdym padem nabozenstvi. Neni nic horsiho jak negativni mysleni, zarlivost, zavistive ci jine negativni reakce pro zniceni zivota. Proto je treba myslet a konat pozitivne a s laskou.

sylversyte Airman
Airman

Příspěvky: 10
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
čas velikonoc se neúprosně blíží.. doufám že i čas vydání dalšího dílu... :bounce:

po delší dobu to tu umřelo, tak by tu chtělo něco nového :write:

pal Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1007
Bydliště: Nottingham, UK
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
toz autore jak to s tebu vypada?
:bounce: :bounce: :bounce:
Za kazdym vzestupem civilizace stala vira, za kazdym padem nabozenstvi. Neni nic horsiho jak negativni mysleni, zarlivost, zavistive ci jine negativni reakce pro zniceni zivota. Proto je treba myslet a konat pozitivne a s laskou.

yakubi.teera Airman
Airman

Příspěvky: 1
Bydliště: Přes týden Ústí nad Labem, o víkendech věž na jižním mole na Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Takže: tak nějak jsem tento příběh pojal za oficiální pokračování SG-U :) sice tu je pár věcí, které mi vadí (např. Speí a její posádka - na důvod se mě neptejte, prostě mi vadí; sem tam se v příběhu objeví gramatická chybka, kterou ale lze díky velkému rozsahu vkládaného textu oželet; a poslední - není to náhodou plukovník Telford a ne Teleford? Možná že se mýlím.), ale jinak to je skvělý příběh :) A jsem zvědavý na tu "Zemi" :)
"Mějte dobrou náladu. Sice vám to den nezlepší, ale nas*rete tolik lidí, že se vyplatí si ji udržet." Tak něco takového řekl Jan Werich.

pal Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1007
Bydliště: Nottingham, UK
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
toz autore HALOOO
jak si na to s :write: dalsiho dilu :?:
Za kazdym vzestupem civilizace stala vira, za kazdym padem nabozenstvi. Neni nic horsiho jak negativni mysleni, zarlivost, zavistive ci jine negativni reakce pro zniceni zivota. Proto je treba myslet a konat pozitivne a s laskou.

sylversyte Airman
Airman

Příspěvky: 10
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
asi odjel zas na dovolenou kde velikonoce neslaví, tak ztratil přehled o tom kdy vlastně jsou :lol:

Wydra Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 259
Bydliště: Kobol
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nebo tam, kde slunce nesvítí. :D :)
Má povídka: BSG: Bohemiorum

Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3086
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Spis tam kde slunecko sviti. Nekam hodne daleko. Tam jak je Chile a kam chodi na dovolenou treba hanaci... :pst:
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

pal Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1007
Bydliště: Nottingham, UK
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No kdo ví kde je mu konec. :-(
na velikonočních ostrovech těžko.
no holt chytrý študent. kopa volného času a tak ho tráví jinde jak u complu :-D
Za kazdym vzestupem civilizace stala vira, za kazdym padem nabozenstvi. Neni nic horsiho jak negativni mysleni, zarlivost, zavistive ci jine negativni reakce pro zniceni zivota. Proto je treba myslet a konat pozitivne a s laskou.

Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3086
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Jo, nejspis s devcaty... :pst:
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

pal Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1007
Bydliště: Nottingham, UK
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No a co když ne? :D
Za kazdym vzestupem civilizace stala vira, za kazdym padem nabozenstvi. Neni nic horsiho jak negativni mysleni, zarlivost, zavistive ci jine negativni reakce pro zniceni zivota. Proto je treba myslet a konat pozitivne a s laskou.

Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3086
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Tak potom nasava ako kazdy spravny student... :pivo:
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

pal Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1007
Bydliště: Nottingham, UK
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
jo to už je lepší :rflmao:
Za kazdym vzestupem civilizace stala vira, za kazdym padem nabozenstvi. Neni nic horsiho jak negativni mysleni, zarlivost, zavistive ci jine negativni reakce pro zniceni zivota. Proto je treba myslet a konat pozitivne a s laskou.

Prometeus Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 41
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Ahoj FromMontane když jsem četl tvou práci tak jsem zjistil že, tam máš několik příběhových chyb a několik zásádných např jak se Telford dostal spádky na spi, co se stalo z Jamesovou a jestli porodila kluka nebo holku. Doporučuji abys to znova přečetl a opravil to.

FromMontana Airman
Airman

Příspěvky: 83
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Žiši, sem ty velikonoce nějak zaspal :o

Stále na vás všecky myslím, ale nějak nepíšu... mám rozepsaný následující díl a nejsem schopen ho dokončit :) a není to o tom, že by nebyly nápady nebo tak nějak... děj je zhruba vymyšlen do konce

Teleford nebo Telford, to je fuk, stejně se to čte stejně, ne? :D

Jamesová? Nepletete si ju s Chloe? Ta porodila přece nějakého exota, kterého rychle šoupli do stázovky, ani se nekoukali, co to je :p Nebo si myslel Johansenovou (Kozatku)? Ta prej ještě nic, jestli se nepletu :) Nebo už nevím...

Jak se Telford dostal zpět na Spei? Jak to mám vědět, to už je dlůho :D :D :D To teď z hlavy a u cizího počítače nedám :D

Takže zatím tak. Jak vidím, zájem stále o pokračování nějaký je, takže to snad do Vánoc bude :D

pal Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1007
Bydliště: Nottingham, UK
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
:yahoo: :yahoo: :afro: :pivo: :pyramida: :kapela: :kapela: :drink2: :drink2: autor je živ.
Do vánoc ze prej bude další díl? :palka:
To si děláš prdel
Za kazdym vzestupem civilizace stala vira, za kazdym padem nabozenstvi. Neni nic horsiho jak negativni mysleni, zarlivost, zavistive ci jine negativni reakce pro zniceni zivota. Proto je treba myslet a konat pozitivne a s laskou.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Mrtvé povídky

cron