Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Vaše povídky Mrtvé povídky [projekt] Epický sci-fi komiksový román, Kapitola 1+2

[projekt] Epický sci-fi komiksový román, Kapitola 1+2


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Snad ano.
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

pal Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1007
Bydliště: Nottingham, UK
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ha autor stále živ a navštěvuje toto fórum.
Těším se či lépe řečeno nemohu se dočkat dalšího pokračování.
Za kazdym vzestupem civilizace stala vira, za kazdym padem nabozenstvi. Neni nic horsiho jak negativni mysleni, zarlivost, zavistive ci jine negativni reakce pro zniceni zivota. Proto je treba myslet a konat pozitivne a s laskou.

Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já to od tý doby asi pětkrát přepsal do konce a teď jsem upravil 1. kapitolu k interaktivní podobě asi po půlroce práce. Ale stále je na tom hromada fachy. Nynější verze bible má třeba asi 200 stran textu. Řeším s grafičkou z Brna (a skrze ní snad časem i dalšíma) první podobu komiksového znázornění, ale asi do toho budu muset vložit nějaké vlastní prachy na úvod, čili k tomu musím stále pracovat (krom potřeby jíst a spát).

Ale jako rozhodně to neumřelo, naopak je toho spíše hrozně moc. Momentálně hledám nějaké schopné žánrové scénáristy, které by moji verzi pokračování tak nějak "zremakovaly", aby to nebylo všechno ve stejným stylu. Čili kdyby si někdo z vás troufl na pár desítek tisíc znaků scénáře nějakého konkrétního subžánru sci-fi, hororu nebo postapo v angličtině, nechť se mi ozve. Veřejný to ale minimálně ještě tak rok nebude, všechno trvá hrozně dlouho :-( .
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

coldvel Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 832
Bydliště: Stratis a občas Litomyšl
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Co má vzniknout ve finale? Kniha, scénář, komiks, nebo jen povídka?
Gosh, I'm proud of you, gentlemen.
So what do you say we speed this thing up, hmm?
Are you with me?
All right, then.
Let's get this thing over and done with.
Let's put the hurt on Jerry.
Let's pitch in.
Let's raise the mission count to 35.
35 it is, gentleman.
We're gonna win this thing.
We're gonna win this fucking thing.

pal Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1007
Bydliště: Nottingham, UK
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak přeju hodně zdaru, sil a trpělivosti.
Děkuju za "update" :wink:
Coldvel - no já by jsem řekl ze asi něco jako komiks když to má byt interaktivní.
Za kazdym vzestupem civilizace stala vira, za kazdym padem nabozenstvi. Neni nic horsiho jak negativni mysleni, zarlivost, zavistive ci jine negativni reakce pro zniceni zivota. Proto je treba myslet a konat pozitivne a s laskou.

Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
The best case scenario je grafický román na bázi interaktivního komiksu, kde finální podobu rozhodne právě to hlasování nad větvením děje po cestě, ale i pokud se to povede, bude to trvat ještě dlouho. Několik let minimálně.
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Mrtvé povídky

cron