Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Vaše povídky Mrtvé povídky Stargate Universe - 3. série - Pokračování by Prometeus

Stargate Universe - 3. série - Pokračování by Prometeus


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Puk Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2007
Bydliště: Košice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
BlueDragonFS píše:
Tak já to tu občas pozoruju, vím, že jsem se na to vykašlal, ale v hlavě to pořád mám, takže až budu mít trochu času, tak se třeba pustím do psaní, ale byl bych rád, kdyby jsi moje texty odstranil ze svého webu a nahradil je třeba odkazem na fórum, díky.


:hmmm: Je to síce rok staré, ale stále platí. :stupid:
:sleepy:

Ronnie124 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 311
Bydliště: Za Hvězdárnou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No já nemám slov, prasárna nadruhou... Co takhle se nad sebou zamyslet a přestat vykrádat cizí dílo, když chceš něco psát tak si založ vlastní téma kde si můžeš psát jak jen budeš chtít a k obsahu to samé nevykrádej žádné filmy(když už chceš něco nebo někoho vykrást tak tak aby si toho nikdo nevšiml), všechno nemusí mít super cool jména...
Warning: My post´s can kill you!

Prometeus Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 39
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Tímto projectem jsem chtěl začít svůj příběh. Chtěl jsem vám předvést svoje nápady. Mohly jste mít možnost číst si o vyspělích lodích a high-tech zbraních. Dokonce jsem vám chtěl ukázat velmi účinnou obranou technologii. Měl jsem v plánu vám ukázat tu největší loď všech dob. Ale protože se vám to nelíbilo tak máte smůlu. Tento project je zrušen.
Po pečlivé úvaze jsem došel k názoru že tento project byl oznacen za NEŽADOUCÍ. :evil: :evil: :evil:

Moiki Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 519
Bydliště: Atlantida
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
To mě mrzí tvoje pokračování se mi moc líbilo
je škoda že většina lidí neocení autory kteří mají snahu něco tvořit (osobní zkušenost)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Mrtvé povídky

cron