Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Další seriály CSI a jeho fandové

CSI a jeho fandové


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Které z CSI máte nejraději?

CSI
46
74%
CSI:miami
12
19%
CSI:NY
4
6%
 
Celkem hlasů : 62

Příspěvek 05.12.2006 23:32:07
janinka Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 394
Bydliště: Vidlákov na Vysočině u Hliníka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Viděli ste Flanigana v CSI MIAMI dneska ???Ten dabing byl otřesnej děs nic horšího sem snad ještě neslyšela úplně mi to znechutilo zbytek seriálu už se těšim na Shepa už sosá a sosám :D

Příspěvek 06.12.2006 14:15:24
tommi86 Airman
Airman

Příspěvky: 22
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
janinka píše:
Viděli ste Flanigana v CSI MIAMI dneska ???Ten dabing byl otřesnej děs nic horšího sem snad ještě neslyšela úplně mi to znechutilo zbytek seriálu už se těšim na Shepa už sosá a sosám :D


jj viděl a dabing byl pravdu hroznej, doufám že jestli někdy budou dělat dabing do češtiny že o nadabuje někdo jiný

Příspěvek 07.12.2006 10:39:01
Mathiel Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 31
Bydliště: Rýmařov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Náhodou mě se ten dabing líbil, by mě zajímalo kdo by se vám tak líbil aby ho nadaboval správně?

Příspěvek 07.12.2006 10:52:19
Markus Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 768
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Víš Mathiel, to by se asi Flanigan musel naučit česky a potom nadabovat sám sebe. To je asi jedné, co by jim vyhovovalo. No ani nechci vidět, až Atlantis nadabují, jaké to bude rodeo tady na foru. Vsadím se, že minimálně 90 procent lidí bude jen lamentovat.
Já jsem totálním zastáncem dabingu a to dokazuje i to, že teď se právě dívám na první sérii TNG, která má jeden z nejhorších dabingů, co jsem slyšel. Ale než bych si kazil příběh titulky, tak to raději budu koukat na "příšerný" dabing. Já si prostě domyslím, že fázovače jsou phasery, že americká loď je USS apod. Pořád lepší, než se dívat celý díl pod obraz a nemít z toho už vůbec nic.

Příspěvek 07.12.2006 11:24:02
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Markus: To já jsem opačného názoru, radši budu číst celou dobu titulky, než poslouchat takové příšernosti. Nebo je taky ještě jedna možnost, kterou bych ti doporučil a to naučit se anglicky. Pak nebudeš potřebovat ani jedno.
Já nejsem žádný fanatický odpůrce dabingu, ale chci aby byl kvalitní. Jsou i seriály, které mám v dabingu radši třeba Přátele.

Jestli někdy nadabují SGA tak se samozřejmě nemůžou vyrovna originálu, ale můžou se k němu přiblížit. Pokud se jim to dostatečně povede, nebudu mít nic proti. Joea jsem teď v CSI neviděl, takže nevím kdo ho daboval a jaké to bylo ale určitě to bylo trochu jiné.

Příspěvek 07.12.2006 11:31:21
Markus Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 768
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pomeranc: To víš, že se učím anglicky, ale protože jsem měl na škole němčinu, tak to jde hodně pomalu a bez titulků to zatím bohužel nejde. Ale nevím, i když budu umět anglicky, jestli mateřština vždy nebude na prvním místě. To se uvidí. A když ti nevadí číst titulky, tak jenom good for you.

No jsme trochu OT, tak se omlouvám.

EDIT: Jo jsme OT tak nebudu psát další příspěvek, jenom mě taky nevadí, že se na ten dabing díváš. Hlavně když to nevadí tobě. Vím z vlastní zkušenosti, že naučit se jazyk jde celkem pomalu a to jsem měl vždy jenom ang. Ale myslím si, že je to ten nejlepší způsob jak si potom film/seriál vychutnat. :wink: Pomeranc

Příspěvek 07.12.2006 15:06:16
Mathiel Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 31
Bydliště: Rýmařov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No mě dabing nevadí, vim, že ty lidi co nabují s tím mají hodně práce. Hlavně Joe měl dobrej dabing. Ten chlápek co ho mluvil naboval i Foxe Muldera v aktech x a proto mi to prišlo sympatické :oops: Tak a už mlčim o nabování :)

Příspěvek 24.2.2007 16:41:25
@ndy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 35
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no...myslím že nejlepší CSI : NY.
M8 podle mě nejlepší herecké obsazení, lepší případy, a celkově je děj zasazen do dobrého prostředí. Do NY jsou i zasazeny vztahy mezi hlavními postavami...podle mě nejlepší seriál... :lol:
Obrázek

Příspěvek 24.2.2007 19:25:37
Asgard007 Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 121
Bydliště: agardská válečná loď
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
já mám nejraději CSI MIAMI, Horatio je výborná postava
Thor : „...senátor Kinsey. O’Neill navrhoval, abych vás za vaše činy poslal na nějakou vzdálenou planetu. Ale jsem si jistý, že to myslel jen jako žert.“
Kinsey: „To určitě, veliteli...“
Thor: „‘Nejvyšší’ veliteli!

Příspěvek 24.2.2007 20:48:39
janinka Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 394
Bydliště: Vidlákov na Vysočině u Hliníka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
K tomu dabingu se už vracet nebudu prostě když nadabujou nějakého herce mělli by se snažit usržet to jeho osobní charisma bohužel to se jim nepovedlo...

Mnoo teď sem začala sosat SCI NY a je to docela cool a velmi zajímavé
Mimami:David Caruso samo o sobě další perfektní..prostředí činy atd.
Las Vegas: Casina atd...

Řekla bych že každá má něco do sebe, tak se ptám nevíte o dílech CSI NY někde jinde než na rapidu je to nesnesitelný čekání .... nebo kdyby ste mi to mohl někdo poslat přes ICQ nebo tak byla bych very happy ....BTW: V které sezoně končí Grisom četla sem že odejde ale nevim v které sezoně ...ale docela mě nakvasili tím že na Nově CSI Miami jen tak utnou a strčí tam CSI NY i když New York je zajímavější ...takže ozvěte se mi pls případně na ICQ :D

Příspěvek 24.2.2007 21:43:35
Vojta@ Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 331
Bydliště: Čejkovice (okr. Hodonín)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Oni to jenom tak neutli. Zrovna skončila řada, a podle mě až odvisílají 5.řadu CSI:LV tak tam dají znovu Miami, protože 6. řada LV ted myslím dobíhá v US, ale nevím to přesně.

Jinak poslední díl 4. řady LV byl super. Na co scénaristi nedojdou... :shock: dvojí DNA!!
Prostě SUPER!! Ale ten konec jak chytli tu Saru opilou za volantem, tak to se mě moc nelíbilo. Nevíte jestli ji vyhodí??

Příspěvek 24.2.2007 21:55:00
@ndy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 35
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
V US teď beží 7. řada LV. Jinak pokud vím tak i v sedmé řadě jsou všichni stejní, takže tam zůstane, ale v páte řadě přibyde nová postava.... :wink:
Obrázek

Příspěvek 24.2.2007 22:25:12
Vojta@ Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 331
Bydliště: Čejkovice (okr. Hodonín)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No, fuj...ještě že ji nevyhodí, není sice nějak zvlášt pěkná, ale je dobrá z jiných pohledů a taky je celkem dobře nadabovaná.

Na novou postavu jsem zvědavý...

Příspěvek 24.2.2007 22:30:12
@ndy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 35
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jj...bude to nějaká baba...a myslim, že sem čet, že tam bude od 2 dílu nebo tak nějak, já teďka fakt nevim...
Obrázek

Příspěvek 25.2.2007 14:47:57
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak ona se tam objevuje ještě i v 7. sérii, ale už v jiné roli (myslím tu postavu). Nejdřív pracovala v CSI a pak přešla k jiné části LVPD.
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 06.3.2007 15:28:09
Vojta@ Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 331
Bydliště: Čejkovice (okr. Hodonín)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jsem včera dokoukal epizody CSI:NY a LV z minulého týdne(z TV Nova), nestihl jsem je protože jsem něměl čas, ale to je jedno.
NY jsem ještě nikdy před tím neviděl a celkem mě tento spin-off uchvátil - dobře propracované postavy, zajímavý případ!, atd. Nejvíc se mi tam líbí ty ženské postavy, ale spíš ta černovlasá(ještě si nepamatuju pořádně jméno), než ta Stella. Když se diskutovalo jaký spin-off po Miami natočí, tak jsem chtěl Los Angeles, ale ted mě došlo, že by to nebyl moc dobrý nápad(ale kdoví?), nakonec jsem rád za NY.

K Las Vegas. Dobrý díl, ostatně jako všechny, ale na začátek nové řady jsem čekal něco lepšího, osobnějšího. Taky jste si všimli Bra'taca? Měl jiný hlas než SG nebo se mi to zdálo?

Příspěvek 06.3.2007 18:22:44
Deadlus Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 194
Bydliště: Brno-Líšeň
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no mě se zdálo LV dobrý od začátku do konce jsem se smál,a NY je taky dobré
ostatně se mi zdá už dlouho druhé nejlepší po LV,v MIAMI už mě lezou trochu na nervy Horáciovy "brejlové výroky",však to znáte příjde na místo činu klekne k mrtvole a řekne něco strašně poetickýho(vlasteneckýho,hloubavýho si vyberte) nasadí si brýle a šup ječící znělka.(a taky je miami jak to říct takové hmm nejkomerčnější)

jo a víte že na AXN už jede třetí řada NY
to scream CZE:vým že AXN sleduješ takže s to asi vyděl,ten konec s tou tvářy podle pouhé né moc kvalitní fotky byl trochu divnej ale něják to udělat museli

ps:jak jste se toho půl roku měly?
Obrázek
Obrázek
I love Handhelds,i love Nintendo DS : ) but i hate PSP

Příspěvek 01.4.2007 10:44:12
Vojta@ Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 331
Bydliště: Čejkovice (okr. Hodonín)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak je tu žhavá novinka ze světa CSI...
Tv Nova koupila od Jerryho Bruckheimera práva na úspěšnou serii o amerických kriminalistech. Ano, bude Kriminálka: Praha!! A to už v září. Více infa v odkazu..

http://www.gorilla.cz/article.php?unid=91d6ec25a22407805d664d1c86653975


EDIT: Byl to Apríl! sry... :wink:
Naposledy upravil Vojta@ dne 02.4.2007 20:13:40, celkově upraveno 3

Příspěvek 01.4.2007 13:04:34
HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
:lol: :lol: :lol: :lol: Dneska jsem se dozvěděl tolik skvělých zpráv, že tahle mě opravdu nevzrušuje :loltransparent:
Mr. Franz I think careers are a 20th century invention and I don't want one.

Příspěvek 01.4.2007 14:52:39
Van Tom Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 407
Bydliště: okres F-M
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
:lol: btw pořád lepší než NY
"It stopped..." Felix GAYta, our commander, who we beliave in

Příspěvek 11.4.2007 12:43:47
Vincenzo Airman
Airman

Příspěvky: 5
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nejrozsáhlejší český web o kriminálce Las Vegas, Miami a New York -
http://csi.wz.cz/

Doporučuju Galerii a tam Videa - sou tam parodie :D

//Edit by HAck: odkazy mimo forum do code. Čti pravidla

Příspěvek 10.5.2007 14:16:41
Amper Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 185
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Sem si původně nepřečetl, že je to apríl, a tak sem se rozmejšlel, jestli to bylo vůbec možný něco takovýho u nás natočit, když si vzpomenu na některé č. seriály nevalné produkce. Dokážete si to někdo představit? (vražda známe osobnosti - mohl by hrát třeba Vašut, toho v hollywood filmech taky většinou zabijou; nebo tajemný vrah bezdomovců na Hl. nádraží ...) :D

Vojta@ píše:
Tak je tu žhavá novinka ze světa CSI...

Příspěvek 22.6.2007 19:17:06
Woylin Airman
Airman

Příspěvky: 37
Bydliště: Děčín
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Vincenzo píše:
Nejrozsáhlejší český web o kriminálce Las Vegas, Miami a New York -
http://csi.wz.cz/

Doporučuju Galerii a tam Videa - sou tam parodie :D

//Edit by HAck: odkazy mimo forum do code. Čti pravidla


Zajímaví je, že sem ještě nenarazil na parodii k Las Vegas, ale pouze ke Kriminálce Miama
Sheppard: "Když jsem já dostal svou první encyklopedii, začal jsem písmenem S."
Zelenka: "Ano, wraithská sexualita může být zajímavá..."

Obrázek

Příspěvek 22.6.2007 20:20:36
Sgt. Hoot Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 570
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jenom by furt nemuseli každého zločince chytit. j

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Další seriály

cron