Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Další seriály Without a trace - beze stopy

Without a trace - beze stopy


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 26.11.2007 15:03:44
janinka Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 394
Bydliště: Vidlákov na Vysočině u Hliníka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Koukám že o tomhle seirálku téma ještě nemáme, pro mě je to jeden z těch oblíbenějších....

Ale nemůžu se dostat k 5.sezoně.. pokud máte někdo odkazy, kde sehnat, teda krom torrentů protože nejsou sdílející lidé..... tak pls písněte sem něbo mě na ICQ ....

Každou minutu na světě záhadně zmizí stovky lidí. Speciální jednotka FBI v New Yorku vedená agentem Jackem Malonem je vytvořena speciálně pro tyto případy. Jeho tým sbírá střípky důkazů a postupně se snaží nejen objasnit příčiny, jež vedly ke zmizení lidí, ale hlavně je nalézt a to dříve, než uplyne magická hranice 48 hodin, po nichž pravděpodobnost úspěšného objevení živého člověka extrémně rychle klesá až na nulu...
Abych řekla sama, jde jim o to zjistit kdo ten zmizelý je ... vytvořit jeho psychlogický profil,tím je tenhle seriál odlišen od těch ostatních, o proti CSI kde je minimum soukromí postav, je to tady tak napůl.

Vysílá to CBS.. a je to prakticky z rodiny kriminálek :lol: dokonce před týdnem byl díl kdy se CSI Las Vegas a Without a trace sešli a v každém seriálu byla epka o spolupráci.
Naposledy upravil janinka dne 26.11.2007 19:13:29, celkově upraveno 1

Příspěvek 26.11.2007 15:33:30
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hodila by se synopse, odkazy a takové věci, jinak je docela problém něco hodnotit...
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 26.11.2007 15:55:30
Camel Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 383
Bydliště: Pilsen
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak nevim, já torrent našel :roll:

EDIT: Smazán odkaz na stažení, warez je zde zakázán. RomanArts
Obrázek
I'm never same like others!

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Další seriály

cron