Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Další seriály The Lost Room

The Lost Room


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 08.2.2007 09:19:08
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vyděli jste tuhle naprosto strhující serii? Jak se vám to líbilo? Jaké z předmětů byste chtěli vlastnit - nebo co byste dělali když byste nějaký měli?
Obrázek

Příspěvek 19.2.2007 13:59:35
noximo Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 462
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Právě stahuju. Na moviezone to dost chválili, tak jsem zvědavý...
STARGATE: PORTMOLIOR
14. díl nejdéle kontinuálně vycházející povídky
Naleznete zde:
http://www.sga-project.com/forum/viewtopic.php?p=80803

Příspěvek 19.2.2007 21:54:00
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Slyšela jsem o tom, prej dobrý. Moviezone beru s rezervou (po té jejich SG :-/).
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 19.2.2007 22:29:23
noximo Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 462
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ad SG: možná se tomu dá říkat objektivní odstup :wink:
STARGATE: PORTMOLIOR
14. díl nejdéle kontinuálně vycházející povídky
Naleznete zde:
http://www.sga-project.com/forum/viewtopic.php?p=80803

Příspěvek 19.2.2007 22:30:05
stranger Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 131
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tar-ara píše:
Slyšela jsem o tom, prej dobrý. Moviezone beru s rezervou (po té jejich SG :-/).


tak né každej může mít pozitivní názor já díky nim oběvil spoustu skvělých seriálů

Příspěvek 19.2.2007 22:33:06
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jasně, názor mít může, ale měl by se taky trochu rozhlédnout. Nicméně o tomto to tu není ;-).
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 22.2.2007 21:24:01
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Právě jsem viděla první díl a netrpělivě čekám, až se stáhnou zbylé dva. Jako na potvoru to jde strašně pomalu :twisted: A třetí díl se stahuje rychleji než druhý :roll: Nechám to přes noc, aby se to do zítra stáhlo :D

Jinak musím říct, že je to hodně dobrý.
Toto je spoiler!!!:
V prvním filmu se teprve všechno objevuje a takové maličkosti, jakože Objekty nejdou zničit, v místnosti zůstanou, i když se zavře. Ten fígl s tím domečkem, jak se přes něj dostali do domu toho sběratele, to jsem se musela nahlas zasmát, protože to bylo tak krásně nečekané. Už dlouho jsem nebyla u ničeho tak mile překvapená
...to je dobré vědět....kdyby se mi to někdy stalo... :lol:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 22.2.2007 21:30:51
noximo Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 462
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Měl jsem stejný problém se stahováním, nicméně už je to doma čeká na mě poslední díl a musím říct že opravdu dobrý...
Toto je spoiler!!!:
Jen mi tam moc nesedí ty spolky jako legie a řád, a taky chování toho forenzního detektiva mi přijde nelogický... ale co si stěžuju, poslední díl čeká :lol:
STARGATE: PORTMOLIOR
14. díl nejdéle kontinuálně vycházející povídky
Naleznete zde:
http://www.sga-project.com/forum/viewtopic.php?p=80803

Příspěvek 23.2.2007 19:04:25
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Dokoukáno a hmmm, nevím o nic víc než předtím :lol:

Toto je spoiler!!!:
Kdo ten pokoj a objekty vlastně postavil? Nevěřím v nějaké to "boží dílo", ale rozhodně to byl někdo, kdy umí ovládat realitu.
Ta věc s tím forensním detektivem byla divná, jeho motivaci jsem teda moc nepochopila, ale asi k tomu měl důvod.
A Joe...pokud se z něj stal jeden z objektů, neuzavřel si uzavřením pokoje taky cestu k tomu, aby se z něj stal třeba normální člověk? A co se stalo s Karlem? Vcuclo ho to do nějaké jiné reality jako před lety tu ženu?


Každopádně by se za tohle nemusel stydět ani Stephen King :wink: Bylo perfektní, že diváci nevěděli o nic víc než sám Joe a objevovali totéž, co on. Jak se dovídal co a jak a naopak nevěděl, kdo je kdo, komu může věřit atd.

A jaký předmět bych chtěla mít? Klíč, samozřejmě :) Nejen, že kdo má klíč, tak může získat všechno ostatní (spolu s haldou problémů ovšem), ale kdo by odolal takovému způsobu cestování? Už žádné cestování vlakem, busem, nebo letadlem, prostě otočíš klikou a je to :D Ovšem nevím, jak by ten klíč fungoval na našich dvěřích, i když...klíč to byl stejný jako používáme my, akorát, že mají tu jejich kouli místo kliky.
Pak bych asi brala ten hřeben, super vynález. Nebo brýle, to bych mohla skočit z mrakodrapu a nic by se mi nestalo. Jo, to je asi ono :wink:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 23.2.2007 19:14:52
noximo Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 462
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hodně věcí zůstalo načrtlnuto pro pokračování... doufám že bude, i když poslední díl mi přišel že ty hádanky řeší stylem: Hmm, tohle nevím, počkat... aha mám to!

Z předmětů bych bral taky klíč, nebo jízdenku :twisted:
Jinak nebyly náhodou brýle proti hoření?
STARGATE: PORTMOLIOR
14. díl nejdéle kontinuálně vycházející povídky
Naleznete zde:
http://www.sga-project.com/forum/viewtopic.php?p=80803

Příspěvek 23.2.2007 19:24:06
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Proti hoření, to jsem si taky myslela, ale když po něm ta z toho řádu chtěla vystřelit, tak se nic nestalo. Asi to nějak chrání před zraněním, aspoň jsem to tak pochopila.

Jako já jsem koukla u posledního dílu na čas, kdy zbývalo dokonce 10 minut a řekla jsem si "sakra, vždyť jsou teprve někde v půlce příběhu!" A vážně to nechali hodně otevřené. Myslím, že Joe, jestli opravdu teď je to, co je, může očekávat, že si ho nějaký sběratel bude chtít přidat do sbírky :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 23.2.2007 19:54:03
noximo Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 462
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To byla policistka :wink: Myslím že těmi brýlemi zastavil zažehnutí kulky, proto nevystřelila...
STARGATE: PORTMOLIOR
14. díl nejdéle kontinuálně vycházející povídky
Naleznete zde:
http://www.sga-project.com/forum/viewtopic.php?p=80803

Příspěvek 23.2.2007 19:58:28
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nemyslím tu policistku, myslím tu členku toho řádu, jak mu přiložila pistoli k čelu. Ale možná to nějak zastavuje zažehnutí čehokoliv, což by vysvětlovalo, proč "auta nestartují, když má na sobě brýle", což vzápětí popřel, když do toho svého auta nastoupil a odjel. :?
Ale souhlasím, jízdenka by taky nebyla k zahození, poslat pryč každého, kdo by mě štval :D Ale klíč je přece jen nej :wink: A těch předmětů je mnohem víc, o nichž nevíme, co vlastně dělají...třeba ty hodinky, v nichž si můžu uvařit vajíčko natvrdo :lol:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 24.2.2007 00:32:31
noximo Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 462
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ten případ s členkou řádu je stejný jako s policistkou. Ty brýle prostě zastavují hoření a a zažehnutí...
Ale taky by mě zajímalo jak objevili funkce některých objektů :lol:
STARGATE: PORTMOLIOR
14. díl nejdéle kontinuálně vycházející povídky
Naleznete zde:
http://www.sga-project.com/forum/viewtopic.php?p=80803

Příspěvek 24.2.2007 00:53:57
stranger Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 131
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak dokoukáno hoděn kvalitný minisérie příjemně překvapen

Příspěvek 24.2.2007 01:45:10
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ale taky by mě zajímalo jak objevili funkce některých objektů


Jo, to mě taky :D Třeba ty nůžky...kdo jen tak z hecu míří na lidi nůžkami, anebo s nimi mává :) To musela být asi velká náhoda :D
Ale nejspíš za to můžou první sběratelé, ti udělali asi nějaký katalog toho, co jaký předmět dělá a prostě to všelijak zkoušeli, než na to přišli.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 24.2.2007 10:05:31
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Chvilku tady nejsem a už to viděla půlka fora :lol:

Jinak jak se ptala Klenotka ohledně toho 10. pokoje...
Toto je spoiler!!!:
Tak von prostě byl součástí reality ale pak prostě nastalo něco... nějaký roztrhnutí reality... a tak pokoj zmizel.... - teda tak jsem to pochopil já


Jinak já byl chytřejší - stáhnul jsem všechny a až pak jsem se šel koukat :lol:
Obrázek

Příspěvek 24.2.2007 14:22:16
noximo Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 462
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jestli třem lidem říkáš plovina fóra :wink:
Ale je pravda že tahle minisérie by si to zasloužila.
2Klenotka: U těch nůžek by to bylo zrovna snadný, přijít na to k čemu slouží ale jak vykoumali hodinky nebo čtvrťák... :roll:
STARGATE: PORTMOLIOR
14. díl nejdéle kontinuálně vycházející povídky
Naleznete zde:
http://www.sga-project.com/forum/viewtopic.php?p=80803

Příspěvek 14.7.2007 18:03:06
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jsem se na to podívala znovu, a sice jsem objevila dva bugy, ale myslím, že to byly takové maličkosti, že to ani nestojí za zmínku...vlastně už nevím, co to bylo.
Každopádně, proč sem píšu. Nedávno jsem zaslechla někde hudbu a pořád, kde jsem to slyšela-Lost room. Ten soundtrack je skvělý a nějak se mi nedaří ho sehnat. Jestli tedy vůbec vyšel, což je otázka. Nenašli jste ho někdo, někde?
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 20.7.2008 22:14:00
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Huh, tak tohle je hodně zvláštní dílko :) určitě stojí za zkouknutí, ale docela mi vadí, že je to tak krátké :) takových nezodpovězených otázek... :)

Co bych chtěl vlastnit.... hm, to je těžká otázka... asi klíč, přecijen podivat se ve vteřině kamkoliv neni k zahození... ale třeba jízdenka by se taky šikla na otravný lidi :lol:

Nějak jsem nepochopil, co vlastně dělá to oko...
Toto je spoiler!!!:
nejdřív že je to nejmocnější předmět, pak že hojí zranění a nakonec tam s ním dělá tlakový vlny... wtf?
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 20.7.2008 22:59:52
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To oko
Toto je spoiler!!!:
"opravuje maso", ale dokáže ho i rozložit. Proto je to taky nejmocnější předmět. Vždyť co jiného nazvat nejmocnějším předmětem, než to, co tělo rozloží na prach nebo naopak uzdraví zranění a nemoc? A aby to mohl člověk udělat, tak to to oko dělá takovými "vlnami". Asi. :D


Těžko říct, co by z toho bylo, kdyby to byl seriál o 20 epizodách. Tohle je akorát, i když potenciál pro pokračování tam určitě je. Plno toho neřekli. Co jsem ale četla, tak pokračování asi točit nebudou. Má to snad ale vyjít knižně či co.

A jinak jsem ráda, že můj úvod k The Lost Room přilákal nové lidi, tahle minisérie si rozhodně pozornost zaslouží. :wink:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 21.7.2008 15:47:34
Hexx Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 347
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já jsem si Lost Room přivezla na flashce z FF a po skouknutí, jsem tím byla dost unešená...

Kdo by ten klíč nechtěl??? (Po zjištění, že člověk s klíčem se brzy objeví u našich sousedů... nebudu rozebírat jak.) Jsme si s Shial hned naplánovaly cestu po Americe a Evropě domů ke spoustě hercům a jinejm osobnostem. :smile: Ty by se nás chudáci lekli... :lol:

Kromě klíče bych brala hlavně jízdenku. Hned jak jsem viděla její funkci, napadnul mě docela dlouhej seznam lidí, na který bych jí ráda použila. :D

A s tím zjišťováním funkce... co je snadnější zjistit?
Toto je spoiler!!!:
Sublimaci mosazi, nebo vaření vajíček? :lol: :lol:
Bude někdy naše civilizace natolik vyspělá, že se budou koblihy plnit rovnoměrně?

Příspěvek 21.7.2008 16:49:22
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Toto je spoiler!!!:
Sublimace mosazi by se ještě dala.. prostě měl náhodou něco poblíž z mosazi, co po použití hodin vysublimovalo... ale třeba ty hodinky... kolik lidí si dává vajíčko do náramkových hodinek? :-D
nebo to oko... jestli jsem to dobře pochopil, tak si ho musí nasadit, čili vydloubnout to svoje? ten co to kdysi zkoumal musel obětovat vlastní oko, bez jistoty že to bude fungovat... :-D
nebo ta penny... :lol:
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Další seriály