Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Další seriály Podzimní novinky na Scifi Channelu

Podzimní novinky na Scifi Channelu


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Zoidy Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 246
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Scifi Channel zveřejnil nový NewsLetter s výpisem nových seriálů, ale i pokračování již zavedených názvů, které by měly přijít už tento podzim. Dle mého názoru se máme opravdu na co těšit, tento podzim bude zase po dlouhé době opravdu napěchován kvalitními seriály.

Nové a pokračující série

Fringe
Knight Rider
Eleventh Hour
Life on Mars
Sanctuary
The Ex List
True Blood
Wizard's First Rule

Dalších 32 seriálů pokračuje ve vysílání. Terminator a sním moje oblíbená Summer Glau je zpátky a dostaneme se i do zákulisí seriálu Heroes.

Midseasony

Dollhouse
Kings


Zrušené série


Babylon A.D.

Death Race

The City of Ember

Blindness

Celý článek i s popisy seriálů a trailery najdete na:
www.serials.estranky.cz


Já osobně se nejvíc těším asi na DollHouse a Fringe. Obojí vypadá hodně slibně, no a co vy?
Living is easy with eyes closed.....

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mě leze mráz po zádech z Life on Mars, protože oni tu americkou verzi fakt chtějí spustit. :roll:
Fringe si musím ještě stáhnout pilot, ale taky jsem na to zvědavá.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Zoidy Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 246
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No taky jsem zvědavý co z toho Life on Mars udělají, sice jsem ještě nedokoukal původní, ale zatím se mi to docela líbí. Tu Americkou verzi si však nedokážu představit. A k tomu Fringe, on je už pilot? Sakra to sem vůbec nezaregistroval :D . Jdu sosat :)
Living is easy with eyes closed.....

Halajda Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 641
Bydliště: Brno nebo okolí Brna
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak Sanctuary si určitě nenechám ujít a na Life on Mars jsem přinejmenším zvědavej, co z toho vyleze. Knight Rider se mi líbil pilot, tak doufám, že to teďka SciFi nezmrví... :) přeci jen už k tomu párkrát došlo...

Jinak mě z novejch nic moc neoslovilo. :) Ale hlavně jsem teď zvědavej, jak dopadne výběr na příští rok z pilotů Capriky, Revolution a Warehouse 13.
Intelligence has nothing to do with politics.
- Londo Mollari

Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
U Knight Ridera - neříkali že budou pilot kompletně přetáčet?
Obrázek

Halajda Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 641
Bydliště: Brno nebo okolí Brna
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Blackthunder: To jsem nikde nečetl... pilot byl docela úspěšnej, i když se kritici zrovna nepřechválili, a NBC si objednalo seriál. A vzhledem k tomu, že seriál začne za pár týdnů, na nějaký přetáčení už stejně není čas.

S jistotou se to asi dozvíme, až KRTT znovu zprovozní svoje stránky...
Intelligence has nothing to do with politics.
- Londo Mollari

Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No o tom přetáčení jsem slyšel "krátce" po odvysílání pilotu - takže času na to měli hodně...
Obrázek

Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pilot se nepřetáčel, ale změnil se tvůrčí tým a tím nastanou i změny v seriálu. Protože změny byly určitě potřeba, to si uvědomili i v NBC. Takže já tomu dám ještě šanci.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Další seriály

cron