Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Další seriály Gary.Unmarried

Gary.Unmarried


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 25.9.2008 14:01:32
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Gary Unmarried je nový sitcom do rodiny CBS, která vysílá HIMYM, TBBT nebo Two and half man, první díl byl velmi dobrý ahumor taky z nového pohledu. Otec 2 detí čerstvě rozvedený a v první scéně s kráskou jež sbalil díky své práci probudí když rodinka příde domů... zajímavé...
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 24.11.2008 22:45:25
Halajda Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 641
Bydliště: Brno nebo okolí Brna
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Dneska jsem koukal na osmou epizodu, tak mi to už nedalo a konečně jsem se rozhoupal něco napsat.

Na tomhle kousku se mi líbí, že to je lehký, nenáročný, staromódní sitkom. Nic proti HIMYM, TBBT ani jiným úspěšným kouskům nové doby, které mimochodem zbožňuju, ale takovýto obyčejný a vtipný sitkom je prostě někdy přesně to, co potřebuju.
Obyčejný, lidský situační humor, Garyho poznámky, uječenost Allison, unuděné vševědoucí děti. To se mi na tom právě líbí.

A jen taková perlička: Gary Unmarried se dočkal rozšíření objednávky na 22 dílů. Myslím, že můžeme říct, že ještě chvíli s námi pobude.

A ještě drobné postesknutí: Škoda, že už nikdo neděla české titulky. Ke sledování je sice nepotřebuju, ale při vypalování na DVD si je ze zvyku dávám k tomu. No, snad se někdy zablýská na lepší časy.
Intelligence has nothing to do with politics.
- Londo Mollari

Příspěvek 25.11.2008 00:55:11
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Co vím tak na Garyho nejsou ani anglické titulky, takže i proto nejsou české.
Jinak Gary. No nic extra to není, ale na zabití času a pobavení v menší dávce to stačí :D
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Další seriály