Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Další seriály Jericho

Jericho


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 04.10.2008 23:20:12
bob 1 Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 917
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
že nám nedají šanci kouknout se na další díly nebo film..
Bobe, dobrá rada a souhlasím že osvěta je důležitá, avšak umístění takové zprávy na fóru, které navštěvují osoby mladší 15 let, je dosti nevhodné, proto byla odstraněna. Jenda.SG-1LoLwut ale já si už nepamatuju co jsem v podpisu měl, škoda.

Příspěvek 20.1.2009 15:57:13
JuRas Uživatelský avatar
Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 1821
Bydliště: Království Komety
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To už nové díly nebudou? To skončilo 02x07 nebo jak to je?
Obrázek

Příspěvek 20.1.2009 16:05:53
Halajda Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 641
Bydliště: Brno nebo okolí Brna
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Skončilo 2x07 ( :cry: ), ale před pár dny se objevila zpráva, že se připravuje celovečerní film ( :yahoo: )
Intelligence has nothing to do with politics.
- Londo Mollari

Příspěvek 20.1.2009 17:22:23
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
On se sice připravuje, ale je to jen akce tvůrců. :wink: Zatím není scénář a zatím není ani studio, které by to natáčelo, to se teprv bude hledat a když se najde tak by mohl být. :wink: Ale samozřejmě musíme myslet optimisticky. :yahoo:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 20.1.2009 17:25:41
Tillion Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1819
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nedávno jsem si jen tak z nudy stáhnul pilot a docela se mi to líbilo. Hlavní hrdina je zajímavej a docela sympatickej. Ta blondýna mi vadí, ale zatím tam moc nebyla. Ze zbytku postav se mi zalíbila ještě ta učitelka...

Nu... stáhl jsem si další dva díly a vypadá to, že budu pokračovat i dál.
FLASH
IF YOU LOVE
WOOKIES

Příspěvek 20.1.2009 17:45:41
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No když už sis to stáhl tak to dokoukej. :wink: Podle většiny lidí je nejlepší druhá řada a po ní druhá polovina první série. První polovina první série je spíš průměrná. :wink:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 20.1.2009 20:31:17
JuRas Uživatelský avatar
Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 1821
Bydliště: Království Komety
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já stáhl právě pilot a strašně mě to chytlo, teď už jsem za nějaký dva dny v půlce prví sérky :lol:
Obrázek

Příspěvek 21.1.2009 02:13:16
RomanArts Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1583
Bydliště: Plzeňský kraj
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Film by byl krásným zakončením seriálu. Jsem pesimista ale vidím to optimisticky. Je to skvělý seriál a byla by škoda, kdyby jako mnoho dalších neměl konec.
Obrázek

Příspěvek 14.2.2009 01:03:13
Camel Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 383
Bydliště: Pilsen
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Né že by mě to chytlo, včera jsem asi po 3 dnech dokoukal celou první sérii a dnes jsem pro jistotu zkoukl celou druhou :D
Seriál je to výbornej, nápad mi přijde celkem originální, určitě to není nic ohranýho, žánr to má taky dobrej, jsem celkem rád že některý z hlavnějších postav umřeli, jelikož se z toho pak nestává takovej ten seriál, kde je každý nesmrtelný, nicméně Jake a Hawkins trošku štěstí měli :D mě teda nejmíň z toho bavilo ta část, když se tam objevila ta armáda, to už nebylo ono, i když se to pak zase rozjelo. Jsem teda zvědav co s tím seriálem hodlají dělat, nicméně si myslím, že pokračování už by nebylo tak zábavný, jelikož nevim co by se v Jerichu mohlo novýho dít, teď už by to bylo spíš o vládě...
Obrázek
I'm never same like others!

Příspěvek 13.3.2009 07:00:10
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Takže Jericho se vrátí. Ale zatím jen jako komiks.
"Jericho" fans rejoice. "Jericho" lives on ... sort of.

Former "Jericho" star Skeet Ulrich will return to CBS for the drama pilot "Back," and the beloved but short-lived "Jericho" itself will continue as a comic book.

According to The Hollywood Reporter, Ulrich will play a man who has difficulties reconnecting with friends and family after he returns home eight years after being reported missing on September 11.

Mark Pellington will direct from a script written by "CSI: Miami's" Dean Widenmann who is also executive producing with "Hairspray" producers Craig Zadan and Neil Meron.

Also, Devil's Due Publishing will publish a "Jericho" comic, picking up where the cult-favorite series ended after two seasons.

The series centered on a Kansas town in the aftermath of a nuclear war. The series was canceled after only one season and a rather dramatic cliffhanger, which roused the ire of diehard fans who started a grassroots campaign to protest. The campaign, aided by Ulrich, was successful to the point that CBS brought the show back for a seven-episode second season, before canceling it again. A renewed protest campaign, filled with peanuts, did not sway the network this time.

The series' original team of producers -- Dan Shotz, Jon Turteltaub, Carol Barbee, Karim Zreik and Jon Steinberg -- will be involved in the comic.
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 13.3.2009 22:37:44
bob 1 Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 917
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jako komix...hmm to si neumím moc přdstavit.
Bobe, dobrá rada a souhlasím že osvěta je důležitá, avšak umístění takové zprávy na fóru, které navštěvují osoby mladší 15 let, je dosti nevhodné, proto byla odstraněna. Jenda.SG-1LoLwut ale já si už nepamatuju co jsem v podpisu měl, škoda.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Další seriály