Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Další seriály Robin Hood

Robin Hood


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 28.2.2007 22:11:30
OCman Airman
Airman

Příspěvky: 18
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
http://www.bbcamerica.com/content/195/index.jsp

tak tu mame dalsi serial s ,,Hoodovskou" tematikou :D

EDIT: Nepiš víc příspěvků pod sebou, použij tlačítko UPRAVIT.
Jinak seriál znám, ale neměla jsem ještě šanci to vidět. Prý je to trochu podobné Dr. Who, nadhledem a humorem a tak. Klenotka

Příspěvek 01.3.2007 02:34:43
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tento seriál mám připravený ke shédnutí...bohužel ne úplně na prvním místě svého seriálového pořadníku. Ale co jsem viděla ukázku, tak to bylo docela pěkné. Prej občas docela humorné, Robin tu není idealizovaný hero, ale nějakej "hejsek", co to umí s lukem - prej :).
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 01.3.2007 12:30:51
Fazulina Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 834
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tento seriál je úžasný, doporučuju. Už jsem viděla všechny díly:-) Naštěstí je jich jen 13, takže odpadá nekonečné čekání, přestávky apod. . Jak říká Klenotka, je to mírně brané s nadhledem, čemuž nasvědčuje zevnějšek hlavních hrdinů, kteří jako by vypadli z dnešních ulic. Vlasy mají moderně upravené, oblečení něco mezi středověkem a novověkem, vůbec je celá Robinova banda hodně sympatická:-). Výborná postava Sheriffa z Nottinghamu, který působí, že by občas potřeboval psychiatra a

Toto je spoiler!!!:
lakuje si nehty na nohách:-)


Rozhodně to ale stojí za shlédnutí. Pro titulekchtivé, zatím jsou jen k prvním 5 dílům. Ale angličtina je tam pěkná, takže není problém rozumět. Já jsem ten seriál objevila poté, co jsem hledala seriál Robin ze Sherwoodu z roku 1983, který dávali i u nás v televizi. Když to srovnám s tím starším, ten byl velmi temný a mystický, tohle je z úplně jiného těsta. Oba jsou výborné.
Obrázek

Příspěvek 04.3.2007 21:11:22
OCman Airman
Airman

Příspěvky: 18
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tar-ara píše:
Tento seriál mám připravený ke shédnutí...bohužel ne úplně na prvním místě svého seriálového pořadníku. Ale co jsem viděla ukázku, tak to bylo docela pěkné. Prej občas docela humorné, Robin tu není idealizovaný hero, ale nějakej "hejsek", co to umí s lukem - prej :).
Tak ja to teprv stahuju,uvidim,jaky to bude :D podle ukazky na ty strance to vypada moc dobre :)

Příspěvek 05.3.2007 10:54:49
kutas Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 368
Bydliště: Záryby
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no nevim muze to byt dobry ale moc bych tomu nedaval
prece film je film
nejlepsi dil SG-1 je 9x20 a nikdo mi to nevezme

Příspěvek 10.4.2007 22:58:18
kutas Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 368
Bydliště: Záryby
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no je to libovej serial moc se mi libi ale nejsou na to skoro zadne titulky
nejlepsi dil SG-1 je 9x20 a nikdo mi to nevezme

Příspěvek 07.5.2009 22:06:26
Kolya Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 32
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak sem si rekl ze bych si chtel udelat nejaky stranky a napadlo me ze na tenhle serial jeste zadne "poradne" (tim myslim s prehlednym info) ceske stranky nikdo neudelal. Tady jsou:
http://www.bbcrobinhood.wz.cz/
(Stranky delam poprve a podle sablony, jsem zacatecnik tak tam budou jiste nejake nedostatky, ktere pozdeji vychytam)

Příspěvek 07.5.2009 22:23:54
Vanguard Major
Major

Příspěvky: 1861
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak když už se to tu opět otevřelo :)...
Tenhle seriál je výbroný. Jistě, někdo může namítat že to je příliš moderní a vůbec to nepřipomíná středověk. Je to ale vtipné, má to sympatické postavy, příběh a doufám že už se točí třetí(nebo čtvrtá?) řada.

Příspěvek 07.5.2009 22:30:16
Kolya Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 32
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Treti rada nyni bezi na BBC a bude nejspis posledni.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Další seriály

cron