Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Další seriály Life

Life


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 25.3.2009 19:34:07
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Skoro se stydím přiznat, že jsem poslední dvě epizody ještě neviděla :oops: Asi si počkám do konce série a pak si to pustím najednou. Není čas, no. :(

Tillion: Proč jsi proboha posledního Chucka protrpěl? Ten dvoudíl s tím MI6 (nebo čeho) agentem byl hodně rozpačitý, ale jinak to jde od dobrého k lepšímu. Včerejší epizoda byla naprosto dokonalá. Začínám si myslet, že by ses mohl přestěhovat do LA a natočit tam vlastní seriál, abys nemusel trpět, když to nejde podle tvých představ :smile: :wink:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 26.3.2009 00:54:04
Tillion Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1819
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ufff... tak se mi to povedlo dokoukat. Tu černošku s patnáctiletým plánem bych nakop. Jinak to potom docela šlo... až na to, že vrah je zase ta jedna pěkná ženská, co se tam objeví.
FLASH
IF YOU LOVE
WOOKIES

Příspěvek 06.4.2009 19:50:11
Pan Citron Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 806
Bydliště: Brno nebo Gallifrey (Mám v tom trochu zmatek)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Dokoukán 2x20 a ten konec naprosto dokonalej :shock: Se hodně těším na další díl
Toto je spoiler!!!:
a dle názvu trochu doufám, že půjde o první část dvojepizody
ADRIC WILL FALL

Příspěvek 10.4.2009 01:24:37
Linn Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 321
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak za sebou mám finále druhé sezóny. To rozuzlení jsem absolutně nečekala, dobré :smile: Pár věcí zůstalo nezodpovězených či přinejmenším nejasných, ale i kdyby nedostali třetí sezónu (já ale doufám, že dostanou), tak to solidně uzavřeli alespoň co se hlavní příběhové linie týče. Před zkouknutím dílu jsem měla nějaké tipy, kdo všechno a jak je do té konspirace zapletený, kdo to vede, příp. vedl, ale tu osobu, která to nakonec byla, jsem nečekala... A ten úplný, úplný závěr, tak to už vůbec ne. Alespoň ne takovým způsobem :D
Vážně doufám, že se Crewse a Reesové dočkáme i příští rok. Neví někdo, zda v tomhle směru už náhodou nepadla nějaká informace?
- Linn doporučuje -
Chuck | Castle | Sanctuary | Dollhouse | Californication

Příspěvek 12.4.2009 15:18:36
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No když jsem si přečetl na titulky.com, že to má bejt poslední díl (protože prej NBC nehodlá seriál prodloužit)
tak jsem byl strašně naštvenej protože jsem mymslel, že to prostě nezvládnou za 1 díl ukončit. No spletl jsem se. Super díl, většina důležitých věcí ukončených.
Ale stejně chci další řadu(y).
Protože se mi nestalo, že by mě nějakej díl nebavil. Každej díl byl klenot a prostě bomba. Snad se ještě rozmyslej. A když ne. No tak alespoň měli tu slušnost a nenechali to otevřený. :)
Obrázek

Příspěvek 12.4.2009 16:29:54
Tillion Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1819
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Coto? Oficiálně poslední díl? Nu... líbilo. Až na díly s tou superambiciózní superčernoškou a jeden dva bez ní to byl skvělej seriál... lepší ukončit dřív a zapamatovat si ty pěkný chvíle.
FLASH
IF YOU LOVE
WOOKIES

Příspěvek 12.4.2009 19:09:55
Pan Citron Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 806
Bydliště: Brno nebo Gallifrey (Mám v tom trochu zmatek)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No škoda, že poslední epizoda, ale musím říct, že naprostá paráda. Uteklo to zatraceně rychle. Možná by si to kvůli tomu náporu informací zasloužilo rozvést na dvě části, ale i tak skvělý zakončení parádního seriálu. A pro mě jedno z nejlepších seriálových vůbec.
ADRIC WILL FALL

Příspěvek 12.4.2009 19:55:18
Nefertiti Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 254
Bydliště: Litvínov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Typické..kvalitní seriál ukončí, zatímco tragédie typu Heroes běží vesele dál :roll: No nic..

Poslední díl super, většinu věcí uzavřeli, tak aspoň že tak. Ale přesto škoda, že pokračování už nebude :(

Příspěvek 13.4.2009 15:58:45
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Poslední epizoda totálně :shock: :shock: :shock: . Skvělý konec nemám slov. :) Nejdřív jsem nadával že se to rozhodli ukončit ale po posledním dílu nádherný konec. Je mi to pořád líto ale ten konec byl důstojný. :-)
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 13.4.2009 19:32:23
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
JJ konec skvělej, doufám že to není konec je to jedna z mála kriminálek co tedka běží a mají zajímavý příběh než jen vyřešení danýho případu..... no aspon jestě Castle.....
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 18.4.2009 00:08:00
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jsem to taky právě dojela. Nejsem si jistá, jestli mají další sérii, ale mám pocit, že Life byl seriál v první linii na zrušení. Ono je pravda, že co by tam řešili, když to takhle ukončili. Ale nevím to jistě, možná to obnoví (pro Heroes samozřejmě najdou prostor vždycky :roll: )
Hrozně se mi líbilo, jak tam celou dobu ukazovali přátelství a důvěru Charlieho s Reese. Jak jí volal, i když nebyla poblíž a její "Právě na něco koukáš a jíš jablko." mě dostalo:D Jak oba odložili fotky toho druhého na Reybornově lodi, prokládané to tím poslechem Zen, to byla dokonalá scéna.
Tidwell byl super a Bobby taky, hlavně ty jejich diverzní akce na konci. :)
Nevím, jestli jste tou "protivnou černoškou" mysleli tu novou partnerku, ale mně nevadila. Akorát neměli moc čas mezi ní a Crewsem vytvořit nějaký vztah a myslím, že takovou důvěru jako mezi Crewsem a Reese by se jim to stejně nepovedlo. Byla prostě prototypem "moderního policisty", co má v hlavě kupu teorie a nepůsobí jako někdo, kdo nedá dohromady dvě věty. Ale jinak byla celkem fajn. Možná by potřebovala trochu natlouct čumák, aby pochopila, že dělat si plán nefunguje, ale na to už nedošlo.
Osobně mi tedy byla víc nesympatická ta druhá černoška z FBI.

Nejvíc mě ale stejně dostala scéna Teda s jeho dcerou, jak se dali oba svorně do breku :rflmao: Oni brečeli, já se smála nahlas. :D Úžasný.

Takže já jsem spokojená, že se aspoň pokusili to dokončit. Jen jsem na konci pořád čekala zase větu "I am your father" nebo něco takového. Asi jsem už trochu paranoidní. :smile:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 05.5.2009 21:03:00
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak NBC oficiálně Life zrušila. I když zase se nejde moc divit, když už od začátku byl tenhle seriál plánovaný na 2 série. A osobně mi to ani moc nevadí. Takhle ten seriál skončil na vrcholu a tak jak plánovali a ne jako třeba Heroes.
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 13.5.2009 20:25:14
Ivory Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 536
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nevíte,jak se jmenuje ten song na konci třetí epizody 1.řady ?Nebo nemáte na něho link ?
Obrázek
Fly High My Friends, Bob Stencil.

Příspěvek 17.5.2009 17:23:45
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
2 Ivory: Jedná se o Polaris od Bostich :wink:
Obrázek

Příspěvek 17.5.2009 18:23:00
Ivory Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 536
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Blackthunder:Díky

Když se tak dívám na první řadu,tak musím,že dle mého názoru měla docela dobrý soundtrack.
Obrázek
Fly High My Friends, Bob Stencil.

Příspěvek 17.5.2009 18:29:27
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jj Life má skvěle vybranou hudbu. A nejenou hudbu, skvělé postavy, skvělí příběh, skvělý díly, skvělí hlášky, skvělí všechno :D Prostě Life je best :D
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Další seriály