Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Další seriály Virtuality

Virtuality


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 28.6.2009 11:14:11
RomanArts Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1583
Bydliště: Plzeňský kraj
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Seriál od Rona Moorea, nedávno byl na Foxu odvysílaný pilot, pokračování se asi nedočkáme, ale co kdyby se stal zázrak... Seriál nám ukazuje děj formou reality show, lidé ale nejsou zavřeni v žádné vile, ale jsou na palubě první pozemské lodi jménem Phaeton. Loď letí vstříc dalekému solárnímu systému v naději, že zachrání obyvatele Země, která se stává neobyvatelnou. Na cestě trvající přes deset let tráví čas ve virtuální realitě.

Titulky k pilotu již jsou v SK od namuras.
Obrázek

Příspěvek 28.6.2009 12:19:35
Fixda Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 243
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Pilot je skvělý, tohle by si fakt zasloužilo pokračování. Velká škoda, že to tak asi nebude...
www.familyguy.cz

www.americandad.familyguy.cz

Příspěvek 28.6.2009 12:20:43
g.o.d Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1514
Bydliště: Holy city of Celestis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
opravdu parádní věc. FOX už to bohužel utnul.
Podpis byl odstraněn z důvodu porušování pravidel.

Příspěvek 29.6.2009 21:46:17
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Docela zajímavá věc s rozhodně originálním námětem. Hodne psychologie ai ty záhady s nějakou tou zápletkou se nakonec dostavily. Rozhodně by bylo zajímavé vidět co se z toho vyklube dál.

Příspěvek 30.6.2009 09:19:00
Tillion Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1819
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Co je to sakra za debily, když tohle stopnou jako seriál a vydaj jako televizní film?
Toto je spoiler!!!:
Na palubě je někdo vrah! Celé je to fantazie! Titulky... konec...
WTF? Ti amíci, to jsou fakt pitomci, že jim není rovno. Když to dáte na blbej čas, tak se divte, že se lidi nekoukaj. Ale možná je dobře, že se to stoplo už takhle brzy. Po třech dílech by to jistě šoupli na neděli po ránu, lidi by se na to nekoukali, tak by to pustili jedno odpoledne o prázdninách, jen aby to neleželo v archívech nepoužitý.
FLASH
IF YOU LOVE
WOOKIES

Příspěvek 30.6.2009 10:14:36
RomanArts Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1583
Bydliště: Plzeňský kraj
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Oni to stoply ještě před vysíláním pilotu :roll:
Obrázek

Příspěvek 30.6.2009 12:12:13
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ještě před odvysíláním? No tak to je ROFL. Proč to vůbec natáčeli? Hňupi.

Příspěvek 30.6.2009 12:15:21
Tillion Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1819
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vím jak to bylo. Natočili pilot, kravaťákům se to nelíbilo. Bojovalo se o to, nakonec se z pilotu udělal TV film, odvysílal se a sledovanost byla mizerná byť hodnocení výborné.
FLASH
IF YOU LOVE
WOOKIES

Příspěvek 30.6.2009 16:14:12
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pomeranc: Však takhle se to normálně dělá. :wink: Natočí se pilotní díl a pak se to kravaťákům pustí a ti rozhodnou jestli dají peníze na další díly nebo ne. :wink: A jen tak btw. Virtuality "bojovalo" asi o 3 volné vysílací sloty s asi 6-ti dalšími seriály (no s těmi čísly si nejsem moc jistý, už je to nějakou dobu co se o tom psalo, ale určitě seriálů bylo víc než vysílacích slotů). :wink:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 30.6.2009 16:25:14
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No podstatné většinou bývá, jestli se to líbí divákům, tedy sledovanost. Proto se přece piloty točí, aby se pustili divákům a zjistilo se, jestli o to je zájem.

Když je sledovanost dobrá, objednáme další díly, když ne tak nic. Ale rozhodnout ještě než to někomu pustím je blbost, to se pak nedivím jsou ratingy tak malé, když tomu nedají ani šanci.

Příspěvek 30.6.2009 16:33:21
Ivory Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 536
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Chování vedení lidí v televizích je opravdu podivné. Nejdřív něco natočí a pak se zničeho nic rozhodnou, že tomz ani nedají šanci.
Ještě jsem to neviděl, čekám na české titulky, ale námět zní zajímavě.
Obrázek
Fly High My Friends, Bob Stencil.

Příspěvek 30.6.2009 16:36:09
g.o.d Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1514
Bydliště: Holy city of Celestis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
bylo od začátku jasný, že v ten pátek, co to dávali, bude ta sledovanost děsivá. Navíc se to muselo předělávat, protože to chtěl FOX víc mainstreamový
Podpis byl odstraněn z důvodu porušování pravidel.

Příspěvek 30.6.2009 16:58:35
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pomeranc píše:
No podstatné většinou bývá, jestli se to líbí divákům, tedy sledovanost. Proto se přece piloty točí, aby se pustili divákům a zjistilo se, jestli o to je zájem.


Možná to tak některé televize dělají, ale vím, že FOX a SCIFI seriály vybírá tím způsobem co jsem napsal předtím.
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 02.7.2009 00:53:21
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Viděl, líbilo. Tak jak jsem čekal (aneb Foxové rušej jen dobrý seriály [Simpsonovi jsou čestná vyjímka])
Obrázek

Příspěvek 02.7.2009 09:26:06
pako3 Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 272
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
zas ten nesmyslný námět "Země se stává neobyvatelnou, odleťme kolonizovat vesmír"

no nevím, i vyslání milionu lidí k nějaké vzdálené hvězdě by zabralo stokrát víc zdrojů, než by bylo potřeba k zachránění celé planety
Obrázek

Příspěvek 02.7.2009 09:32:51
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no nevím, i vyslání milionu lidí k nějaké vzdálené hvězdě by zabralo stokrát víc zdrojů, než by bylo potřeba k zachránění celé planety

Jenže pak by jsme neměli seriál :lol:

Jinak nevím, nad čím se čilíte - prostě Fox... To je jako se rozčilovat, že sebevražedný terorista je zlý. Btw. kdyby měl někdo linky, ideálně třeba Rapidshare, pak mi je pls pošlete, ještě jsem neviděl ;-)
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 02.7.2009 20:20:41
Vanguard Major
Major

Příspěvky: 1861
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak jsem to dokoukal a musím říct, že to skutečně stálo za to. Možná to bylo i tím, že jsem to nebral jako pilotní film k seriálů, ale prostě jako film. To způsobilo, že jsem se skoro vůbec nenudil. Jen škoda, že seriál nejspíš nebude. Zatracený FOX, nejdřív zruší Firefly, teď Virtuality... Akorát ten konec mi až moc připomínal Capricu.

Příspěvek 02.7.2009 20:39:12
JuRas Uživatelský avatar
Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 1821
Bydliště: Království Komety
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Raynor: Tady to můžeš sosnout z rapidu :wink: :
http://subtitles.sg1.cz/forum/viewtopic.php?f=24&t=2750


Mně se ten film hodně líbil, dobrá hudba, hezký ženský :lol: super prostředí... zase udělaný více méně jako dokument... :bravo:

Jak bys našima zdrojama chtěl zachránit Zemi, když byly samý zemětřesení atd. prostě přírodní katastrofy? :roll:
Obrázek

Příspěvek 16.7.2009 23:44:51
Mark Jackob Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2660
Bydliště: Praha 6
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Výbornej pilot. jen škoda že z toho nic nebude. Seriál by to byl úžasnej. Skvělá hudba. Phaeton je nádhernej. Není mu co vytknout.
STARGATE pre-Vates 01x16 První kontakt (30. 7. 2011)

"Matematika je jazykem géniů, ostatní jen opisují." - Vratislav Šembera

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Další seriály