Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Další seriály Vaše hodnocení (ne)sci-fi seriálů

Vaše hodnocení (ne)sci-fi seriálů


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Vanguard Major
Major

Příspěvky: 1861
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Alternativa k podobnému topicu, kde se ale hodnotí pouze sci-fi seriály. Tady se hodnotí všechny seriály, krom sci-fi!

Začnu českými...
Zdivočelá země
+ sympatičtí hrdinové; dobrý a poutavý příběh; humor; dobrý výběr herců.
- po první sérii začíná úroveň seriálu klesat, až to nakonec vyvrcholí naprosto nudnou třetí řadou, kde je zajímavý vlastně jenom příjezd okupačních vojsk.

Četnické humoresky
+ platí prakticky všechno, co jsem napsal u ZZ; zápletky jsou poutavé a zábavné od začátku, až do konce.
- nic mě nenapadá.

Strážce duší
+ dobrý výběr herců pro hlavní role; některé zápletky jsou velmi napínavé...
- ... avšak vždy to vyrcholí blbým koncem; dialogy(zvláště v první sérii) jsou strašně umělé.

Letiště
+ humor; sympatické a vtipné postavy (i když se najdou vyjímky).
- první série je opravdu jen další nepovedená telenovela, ale pokud vydržíte až do série druhé, budete se bavit u povedeného českého sitcomu.

Comeback
+ humor; Ozzák
- občas se vyskytne nějáký díl, který je sice vtipný, ale kdoví proč se u něj nesmějete.

Další hodnocení ještě přibydou.

Daedalus.cz Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1150
Bydliště: Hrádek n. N.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Grey's Anatomy
+ prostředí, propracované postavy i vztahy postav, výtečný humor a humorné situace, zároveň spousta dramatických situací, které mají vážně šťávu, skvělé herecké výkony, nepřekonatelné dialogy, morální ponaučení a perfektní hudební doprovod.
- snad jen, že postupně likvidují moje nejoblíbenější postavy a dabing na Primě je ten nejhorší, jaký jsem kdy viděl.

The Big Bang Theory
+ skvělý humor, postavy a hlavně prostředí.
- některé vtipy nejsou vtipné, ale to je u každého sit-comu.

Dexter
+ originální seriál, velmi promyšlený příběh, Dexterovi monology, krev. :)
- možná až moc náhodných situací.

House M.D.
+ postava House, jeho hlášky, prostředí, choroby, které nejsou tak běžné.
- většinou stále stejný scénář u každého dílu, původní "tým" byl podle mě lepší.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Další seriály