Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Další seriály Nezapomenutelné televizní perly

Nezapomenutelné televizní perly


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Gralex Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 52
Bydliště: Forgotten realm: Prague
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Gaser> S tema prstenama asi myslis Captain Planet. Vzdycky si s timhle serialem vzpomenu na video Nostalgia kritika kde vhled hlavniho hrdiny komentuje ze captain planet vypada jako gay bratr stribrnyho surfare
Naposledy upravil Gralex dne 16.12.2008 08:07:12, celkově upraveno 1
"Jake jsou zpravy pro nasi Velitelskou lod?"
"Ale Pane, my nemame zadnou Velitelskou lod."
"Nemáme Velitelskou lod?! Proc mi o tom nikdo nerekl?!"

gravidus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1142
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Geser: To byla jenom taková fráze, k vyjádření tvých vědomostí :) :D

Stenly Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 115
Bydliště: Mutěnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak co se týká seriálů, tak v 80. letech, kdy zas tak moc kvalitních zahraničních seriálů nebylo, tak jsem docela hltal Profesionály - divím, se že tuhle ´´klasiku tady ještě nikdo nepřipoměl,
pak si docela živě pamatuji, když dávali Sandokana - taky podle mě už klasika
Goro bílý pes - už to tu někdo zmiňoval, že jo....?
co se týká seriálu Robin Hood, který dávali v 80. letech, osobně si myslím, že je to mnohem lepší zpracování, než ten co dávali nedávno na ČT. Mimochodem, ten seriál, pokud se pamatuji, neskončil nijak tragicky, bylo tam sice, že hlavního hrdinu zabily, ale pokud si vzpomínám, tak na konci se přece objevila postava v kápi, která vypadala jako hlavní hrdina a vystřelila do jezera zapálený šíp a já si myslím, že to určitě byl Robin, alespoň někteří ho za něj považovali. Jinak kdysi dávno jsme viděl pořad nad dopisy diváků, kde říkali, že první série měla mnohem více dílů, než vysílala CT a později byly natočeny další série, ale už s jiným hercem v hlavní roli, mimochodem když už tu někdo vzpoměl dynastii, tak tam hrál právě představitel Robina Hooda z první série, tuším se jmenuje ten herec Michael Praed.
Dalším kvaltitním seriálem,který však dávali bohužel jen jednou, byl Sevr a Jih, kde hrál jednu z hlavních rolí Patrik Swayze. Mimochodem, nedávno se mi tento seriál podařilo sehnat na DVD v anglině, bohužel jaksi nemůžu k tomu sehnat české titulky, tak si je dělám, kdyby mi s tím někdo chtěl pomoct, uvítal bych to, protože mě samotnýmu to de docela pomalu.Nedávno jsem psal do české televize, zda budou tento seriál dávat a odpověděli mi, že nemaj práva a o nákupu neuvažují.
Taky jsme ještě v 80 letech hodně sledoval na rakouské televizi seriál knight rider, docela jsme to tehdy hodně žrali skoro všichni kluci.
Asi dneska už jen málokdo si vzpomene na seriál muž bez domova o bývalém detektivovi, který pluje na svém hausbotu, hledá muže, kvůli kterému byl v minulosti křivě obviněn a odsouzen a přitom řeší různé případy.
A co se týká kreslených seriálů, tak když už si tu někdo vzpoměl na dráčka Soptíka, pamatujete si taky na serál Rodina Nessových ?
Kvalitní seriál byl Kořeny, ale bohužel jsem neviděl všechny díly. No snad se ho ještě někdy dočkáme.
Docela se mi líbil taky seriál Hráči s Icem T v hlavní roli, chodívalo to na nově poměrně pozdě v noci, vzpomínáte si někdo ? To by mne zajímalo, jestli byla natočena jen jedna série anebo jich bylo více, nevíte to někdo ? Hledal jsem na youtube, ale bohužel jsem nic nenašel, snad bude někdo úspěšnější než já...
Všichni se jednou dostaneme do vyšších sfér bytí ...... nebo taky jinam !!

Ice Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1152
Bydliště: Krkonoše
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
avzpomněl si někdo na A Team? Seriálek o partě 4 bývalých vojáků, co byli křivě obviněni za nějaké zločiny proti americe a armádě. Jsou to takový 4 Macgyverové se samopalama :D jako malej jsem to strašně žral
http://www.youtube.com/watch?v=cwrIoxrHpAQ

Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Gralex: Díky moc. Tohle jsem hledal! Jdu tahat... :)
Ice: A -team se tu zmiňoval. A naprosto mě dostala jedna epizoda seriálu Spaced,kde si na diskotéce stoupne na podium militarista,začne tancovat a do toho mu začne hrát A-team znělka :rflmao:
gravidius: no díky moc :lol:
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Gralex Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 52
Bydliště: Forgotten realm: Prague
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Geser píše:
Gralex: Díky moc. Tohle jsem hledal! Jdu tahat... :)
Ice: A -team se tu zmiňoval. A naprosto mě dostala jedna epizoda seriálu Spaced,kde si na diskotéce stoupne na podium militarista,začne tancovat a do toho mu začne hrát A-team znělka :rflmao:
gravidius: no díky moc :lol:

Jinak doporucuju videa Nostalgia Critica, recenzuje spatny filmy a serialy, ale mimo to jeste dela zebricky nejlepsich starejch animaku apod
"Jake jsou zpravy pro nasi Velitelskou lod?"
"Ale Pane, my nemame zadnou Velitelskou lod."
"Nemáme Velitelskou lod?! Proc mi o tom nikdo nerekl?!"

gravidus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1142
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já ty jejich autíčka žeru:
http://cz.youtube.com/watch?v=zX53PVe8Rck


A jediný člověk na planetě, který mě donutil kdy jíst špenát i když jsem věděl, jak je hnusnej!
http://cz.youtube.com/watch?v=hO-h2SCKvv0


Shodou okolností moje oblíbená epizoda, co mám i na videu...

Ice Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1152
Bydliště: Krkonoše
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
tak Pepek neměl chybu. Taky mě naučil jíst špenát. Hlavně se mi nejvíc líbilo když sněd špenát a ty jeho svaly se změnily na nějakej 8 válcový motor a bylo vidět jak písty makaj co to de :D

gravidus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1142
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
http://cz.youtube.com/watch?v=qp43OzhBZpE


Ještě jsem si vzpoměl na tohle, dávali to v pořadu Magion n e b o Vega, tím si nejsem úplně jistý. A taky vím, že jsme komiksi s těmahle postavama kupovali na základní škole, jako malý špunti... Teda oni to nebyli jenom komiksové povídky, ale i různý hlavolami a vybarvovačky. Něco jako spojte čísla 1-300 a vyjde vám dikobraz... :)



A druhý nejlepší večerníček hnedle po krtečkovi:

http://cz.youtube.com/watch?v=d13IWAGS3xE&feature=related


-jenom se zaposlouchejte do jejich konverzace :rflmao:

Dark Angel Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1473
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jééé pingu, to je naprosto úžasnej večerníček, ten jsem miloval :)
Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat.

Mé Povídky ZDE

rossi001 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 784
Bydliště: Janus's secret lab:-), jinak Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
to Stenly a to ICE kdyby jste si to kluci precetli tak od 25 radku vyse tak Ateam a taky ty profesionaly se tu uvadely :D :wink:
" IMMORTALITY "

Stenly Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 115
Bydliště: Mutěnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No tak ten jsme zase já nemoh, jestli to nebude tím, že jsme trochu dřívě narozenej...
Pamatujete někdo Rodinu Nessových ?

http://cz.youtube.com/watch?v=UPQ9wC-xFLc


A když už jsme u těch seriálů pro děti, znáte tohle ?

http://cz.youtube.com/watch?v=JxB-Uw_S-lk&feature=related


to rosi001: No profesionály jsme nikde neviděl... :wall:

To garvidus: vidím, že pamatuješ docela hodně seriálů, takže tohle bys moh znát taky, nebo ne ?

http://cz.youtube.com/watch?v=Twdsb0JHFYI&feature=related
Všichni se jednou dostaneme do vyšších sfér bytí ...... nebo taky jinam !!

Ice Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1152
Bydliště: Krkonoše
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
rossi001 píše:
to Stenly a to ICE kdyby jste si to kluci precetli tak od 25 radku vyse tak Ateam a taky ty profesionaly se tu uvadely :D :wink:

tak já docela četl vše v tomhle topicu, ale nějak jsem to přehlídnul.
jinak dle mého názoru je po Krtečkovi nejlepší večerníček Pat a Mat. Vždycky mě fascinovalo to jejich dokonalé nářadí. Co potřebovali měli, dokonce i popelářský auto :rflmao:

gravidus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1142
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A ty bys popelářský auto nebral...po tom jsem taky toužil a dostal jsem jenom model, do kterýho jsme jako malý zavírali kočky :)


Stenly: Tak Nessovy znám, ty dokonce dávali teď někdy nedávno na ČT1, a přátelé zeleného údolí znám taky, ale horynu jsem nikdy neměl rád ani to dítě tam... To už jsou lepší "Za trnkovým keřem" nnebo "Pod jezevčí skálou" atd... prostě s Tomášem Holým..

Ice Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1152
Bydliště: Krkonoše
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
no já měl jako malej taky popelářský auto, ale kočky jsem do něj nedával. Mě se prostě v tom večerníčku líbí to dokonalé provedení všeho toho nářadí. Prostě super a ty dva to je na celý další topic :wink:

rossi001 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 784
Bydliště: Janus's secret lab:-), jinak Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
no a co takovy nemecky serial Derrick? vcera umrel jeho hlavni predstavitel v 85 letech...
" IMMORTALITY "

Ice Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1152
Bydliště: Krkonoše
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
jj to jsem zaznamenal, ale bohužel mě ten seriál zrovna moc nechyt i když ho dávali i u nás

Lirael Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 465
Bydliště: Heřmanovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Svět se zbláznil... Právě jsem zjistila, že existuje pokračování Strážců vesmíru :rflmao: Zajímalo by mě, jestli je to stejně pitomé jako původní seriál...
I believe that when we leave a place, part of it goes with us and part of us remains...
Obrázek

dalibor.durcak Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 591
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A existuje jich strašně moooooooc :)
"Opravdová láska je umění najít ve světě někoho, s kým si rozumíš lépe, než se sebou samým."
autor neznámý

Ice Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1152
Bydliště: Krkonoše
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
šmarjá ono to má pokračování??? :roll: Jak něco takového může mít další díly? záhadní američané :wall:

Destiny Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1226
Bydliště: Pegasova galaxie, Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No záleží na jakou verzi se díváš. Některé se dají s přemáhání zkouknout a některé vypneš hned jak uvidíš první scénu.
I am proud to be member of Sheppofilclub
Obrázek
Můžeme být jen tím čím jsme. Nic víc, nic míň. (Kahlan Amnell)
Není tak těžké za přítele umřít, jako najít takového, aby umírat stálo za to.

Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pokračování? :lol: Mě se zdá, že oni to ani neukončili. :wink: A jo. je to furt tak pitomé. Viděl jsem jeden díl a to ještě kvůli tomu, že jsem hlídal pětileté děcko a on se na to díval.
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Lirael Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 465
Bydliště: Heřmanovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
dalibor.durcak: Opravdu? Narazila jsem na Power Rangers: Operace Overdrive a vypadalo to celkem nově, o ničem jiném nevím.

scream CZE: Nebouchl jim na konci velín? Viděla jsem tam jiné herce, tak jsem to vzala jako pokračování :wink:
Naposledy upravil Lirael dne 21.1.2009 20:28:23, celkově upraveno 1
I believe that when we leave a place, part of it goes with us and part of us remains...
Obrázek

Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Je to furt stejně úchylné. Každej druhej tam má vlastní spin-off.
Nejhorší byl asi ten Ninja storm... :|

Existuje deset spin-offů. + Seriál,který znáte :)
Tak edit: Eště víc jak deset... Sákryš musim dokoukat.
Navíc ještě úplně odlišný spin-off bez Strážců,zato se Zeleným jezdcem stylizovaným do luční kobylky...
Naposledy upravil Geser dne 22.1.2009 16:43:06, celkově upraveno 1
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Destiny Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1226
Bydliště: Pegasova galaxie, Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Operace Overdrive mi právě přišla jako příšerná blbost to už se mi tedy byli lepší Power Rangers Mystic force :roll:
I am proud to be member of Sheppofilclub
Obrázek
Můžeme být jen tím čím jsme. Nic víc, nic míň. (Kahlan Amnell)
Není tak těžké za přítele umřít, jako najít takového, aby umírat stálo za to.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Další seriály