Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Další seriály Nezapomenutelné televizní perly

Nezapomenutelné televizní perly


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Ice Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1152
Bydliště: Krkonoše
Pohlaví: Neuvedeno

Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Protože je to jako Teletubbies...
Navíc je to propojené dohromady víc, než cokoliv co jsem viděl.
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Pan Citron Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 806
Bydliště: Brno nebo Gallifrey (Mám v tom trochu zmatek)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To jsem ani netušil, že Power Rangers má tolik spin-offů. Zběžně jsem to prolítl přes IMDb a jsem docela naštvanej. Proč zrovna takový ptákoviny mají tolik dvojdílů (trojdílů, pětidílů)? :(
ADRIC WILL FALL

dalibor.durcak Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 591
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Go, go power rangers !!!!


Tomy, neumííííííírej !!!!
"Opravdová láska je umění najít ve světě někoho, s kým si rozumíš lépe, než se sebou samým."
autor neznámý

Destiny Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1226
Bydliště: Pegasova galaxie, Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
dalibor.durcak Tak tohle když slyším tak mám náladu vraždit :evil: .
I am proud to be member of Sheppofilclub
Obrázek
Můžeme být jen tím čím jsme. Nic víc, nic míň. (Kahlan Amnell)
Není tak těžké za přítele umřít, jako najít takového, aby umírat stálo za to.

gravidus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1142
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak když už bylo tohle téma oživeno, tak bych chtěl uvést jednu vyjímečnou lahůdku.. Babicovi dobroty.. Větší prase už pro TV vaření vybrat snad ani nemohli, pokud je to záměr, jak donutit lidi hubnout zhnusením jídla, pak OK... No zkrátka nova se zase jednou vyznamenala...

V reflexu jsem čet názor diváka: "Když pan Babica začne s výkladem, že Měký játro je lepší než tvrdý játro, mám pocit že jde o protialkoholní léčbu a ne kuchařskou show."

Ale to je jen taková náhodná úvaha, kterou jsem dostal...

Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Pamatujete někdo na My rádi jíme?
Novotný, Bohdalka, Labuda (posléze Náhlovský)

To bylo tak hrozný! Ten recept tam řekli pokaždý dvakrát a to tím způsobem, že projel na obrazovce text během pěti vteřin :lol:
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

gravidus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1142
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jop pamatuju..no pokud se špatně nepamatuju tak taky výtvor té bezbožné televize... Už druhý den po sobě mě šokovaly sportovní /bulvární/ noviny, které nejdříve včera skandalizavaly jistou krasobruslařku protože jí během skoku vypadlo prso... a dneska nezapoměly dodat, že Rafael Nadal přestal nosit trika bez rukávů a že tím naštval faninky... Wtf? Tohle přeci patří do blesku pod články s Jiřinou Bohdalovou nahou na balkoně v tureckém hotelu... Takhle by se zpravodajství chovat nemělo... Zaplať pánbůh, že už tam není ta Borhyhnojová...

Zlatý Kluci v akci a kuchařská pohotovost... klukům v akci dokonce i promíjím, že jsou v každém díle vožralý / zkouřený... :)

Lirael Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 465
Bydliště: Heřmanovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Je to lehce OT, ale znáte tohle? Hezká parodie :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=_oy4s6oZ5w4
Naposledy upravil Lirael dne 22.1.2009 22:29:07, celkově upraveno 1
I believe that when we leave a place, part of it goes with us and part of us remains...
Obrázek

dalibor.durcak Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 591
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A proto já NOVU co?
No přece :

Toto je spoiler!!!:
ignoruji
"Opravdová láska je umění najít ve světě někoho, s kým si rozumíš lépe, než se sebou samým."
autor neznámý

jakub222 Airman
Airman

Příspěvky: 35
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
k tem Power Rangers: je toho strasne hafo moc, ale navazujou na sebe myslim jenom do 5 rady, pak je spin-off. jen tak z hecu sem nasel nazvy rad:

Mighty Morphin,Alien,Zeo,Turbo,In Space,Lost Galaxy,Lightspeed Rescue,Time Force,Wild Force,Ninja Storm,Dino Thunder,S.P.D.,Mystic Force,Operation Overdrive,Jungle Fury

sou presne v poradi, mighty morphin melo myslim 3 sezony a Zeo dve, jeste video z Operation Overdrive: je to team up,kdy byli privolani nekteri strazci z predchozich serii(ale jenom ty novejsi od ninja storm, ale je tu i cerny strazce z Mighty morphin)

http://cz.youtube.com/watch?v=yuVJOYcz8o8


ups sem se rozepsal... :sorry:
Obrázek

Frodo Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 163
Bydliště: Země
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tyjo a pamatujete na takový seriál o cestování mezi planetami? Mohli jít na jinou planetu a potkávat nové civilizace. Uzavírat spojenectví a bojovat proti mnohem většímu nepříteli. Myslím že dokonce jsou tu na fóru nějaké díly ke stažení :P Stargate :D

jinak Gumídci, Červený trpaslík-naprosto revoluční humor-miluju toŠmoulové, Kačeří příběhy - fakt bezva seriál , Pokémon - jo to jsem šílel a vstával v sedm ráno o víkendu abych se podíval na Pichachua,Strážci vesmíru - dneska jsem si stáhnul nějaký díl a je to hrozné-taková velká reklama na hračky , Pat a Mat, Zmije - nevíte kde se dají stáhnout nějaké díly? rád bych se na nějaký podíval, Ošklivka Betty-vím telenovela ale srandovní , Stargate - the best, nesmrtelní Simpsonovi, McGyver - z šišky udělat granát..to chce hodně znalostí ,mno a nikdo si nevzpomněl na seriál Přátelé, a Peříčko - to bylo fajn pro desetiletého kluka, to bylo moje :smile:

Proche Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 137
Bydliště: třetí dub zleva v lesíku
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
no power rangers jsem jako malej zral uplne hafo..nedavno jsem si je stahnul a uplne jsem cucel na to, ze je to neco jinyho...pozdejc jsem zjistil, ze toho je strasna fura :D
btw byla tu rec o Esmeralde, ale nevidel jsem nic o Kassandre :D to byla taky pecka...ale zase takova Ma tlusta Valentyna to byla dobra telenovela...no jo...Sribrna lilie byl frajer a hubena Valentyna kocka :D
Add depth to your life

Lirael Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 465
Bydliště: Heřmanovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Frodo: Dráždíš kobru bosou nohou, stavět na stejnou úroveň SG, RD, pokemony, Strážce vesmíru a Peříčko :wink: A na Gumídky mi nesahej už vůbec! :wink: :lol:
I believe that when we leave a place, part of it goes with us and part of us remains...
Obrázek

Siria Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 168
Bydliště: Černčice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jj, starý Disneyovky byly skvělý. Já nejvíc milovala Rychlou rotu (Chip, Chip, Chip, Chip a Dale! :-) ), Goofyho a Maxe, Gumídky samozřejmě taky. Kačeři z Kačerova jsou klasika. Staré zlaté časy...
Na Power rangers jsem myslím nekoukala, i když to zní jako seriál, který by se mi jako malé mohl líbit. Co se pokemonů týče, tak ty jsem taky sledovala, dokud to Nova nezrušila (samozřejmě uprostřed série, debilové). Začala jsem stahovat sérii DPP a vřele doufám, že už to není tak stupidní jako dřív, prý se to od série Master Quest. Nechápu, jak mohli takhle zkonit seriál na téma jedné z nejlepších RPG her co znám, i když musím přiznat, že digimoni byli ještě horší. Zlatá pokemon manga, zlatá manga. Nedávno jsem se do ní znovu začetla. Dobrodružství Reda z Pallet town (mé nejoblíbenější postavy z celé mangy, následované Silverem a Yellow), Greena, Blue (proč jim jen v americkém překladu prohodili jména???), Yellow a všech ostatních nositelů pokedexu si přečtu vždycky ráda. Momentálně se snažím najít ke stažení sérii DPP v anglickém překladu.
"Mohu žít bez rodiny, svých přátel, ale nikoli bez chrta." beduinské rčení

Rekord v Battle Tower: Diamond - 46
Platinum - 20

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek - help these little guys hatch by click :-)

rossi001 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 784
Bydliště: Janus's secret lab:-), jinak Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
power rangers byl total shit nechapu jak se na to mohl nekdo divat :puker: :puker: :puker:
" IMMORTALITY "

Lirael Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 465
Bydliště: Heřmanovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Když ti je 10 let, vidíš to trochu jinak...
I believe that when we leave a place, part of it goes with us and part of us remains...
Obrázek

rossi001 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 784
Bydliště: Janus's secret lab:-), jinak Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
no kdyz mi bylo deset let to jeste ani nebyli :D ale serialu byla hafa ktere mam rad do dneska...at uz zminovany mcgyver,airwolf, ateam,a spousta dalsich.... kdyz mi bylo deset frcel jsme v patecni Oaze bud s Horkym nebo Bretschneiderovou ficel jsem na Knight Riderovi :D
" IMMORTALITY "

Ice Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1152
Bydliště: Krkonoše
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
jj nemám k tomu tvému výčtu co dodat, snad jen ještě ty Disneyovky - strýček Skrblík byl nej :D

Dark Angel Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1473
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Strýček Skrblík nebyl nej, strýček Skrblík je nej :-D
Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat.

Mé Povídky ZDE

gravidus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1142
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
rossi001 píše:
kdyz mi bylo deset frcel jsme v patecni Oaze bud s Horkym nebo Bretschneiderovou


Bretschneiderová uváděla ještě Hip Hap Hop... to byl taky mazec... nakonci byl soutěžící v tom křesle a tahal za ty provázky ano ne, podle otázek... Buď vyhrál a padaly na něj hopíky nebo ho zechcala voda :lol: Tady ta soutěž taky dost pomohla rozšíření basketballu, v jejich případě "košanda" hra na jeden koš... :)

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Na to si pamatuju velmi dobře. Dokonce i naši na to koukali :D Některé ty otázky byly i na takový pořad dost těžké, ale hlavně to bylo pěkně dělané (světýlka, barvičky :D)
Samozřejmě ještě Magion a Vega, to byly pořady, které myslím i v té době měly co nabídnout. Dneska to musí být plné počítačových her, Zaca Efrona a já nevím čeho všeho, aby to lidi od 10 let výš zaujalo. Tehdy si vystačili s jedním zajímavým hostem a dílem nějakého seriálu (Robin Hood, Pod horou, Jack Holbourne...).

To mi připomíná - chodíval tam seriál (už nevím, jestli v Oáze nebo Magionu), o nějaké dívce, která pomáhala mimozemšťanovi dostat se domů. Pamatuju si to velmi útržkovitě, nikdy jsem neviděla poslední díl a nemám už pořádně ani ponětí, co se tam dělo, ale hrozně se mi to líbilo. :D Nevíte někdo, jak se to jmenovalo?
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

gravidus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1142
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Trochu je mi to povědomé podle toho co píšeš, ale na tohle je odborník Geser...

Jinak nejradši jsem měl Ostrov pokladů a z kreslených Piff a Hercules

http://www.youtube.com/watch?v=o6DpSEzyrMs


Takovej detektiv - dobrodruh... ve škole nám prodávali k tomu takový komiks, nebo spíš knížečky, ve kterých byly právě příběhy ale i různý labyrinty apod... (spoj č. 1-149 a vyjde ti obrázek)

Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No spatra si vzpomínám jenom na seriál s malým Thomasem Dekkerem a Bronsonem Pinchotem. Ale to byl kluk :D
Pak mě ještě napadá cosi podobného od sovětů... Bylo to americký?

Jinak pár srdcovek:
http://www.youtube.com/watch?v=KGgQ4xuesBY

Nemá to někdo česky?
http://www.youtube.com/watch?v=uj2-ctjIW18&feature=PlayList&p=1829AFC0A6AD9986&playnext=1&playnext_from=PL&index=13

Už tady maj Galecki s Gilbertovou (Leonard a Leslie z BBT) skvělý scény.
http://www.youtube.com/watch?v=iHufrsP9XMA

Mno a zde je původní seriál Batman ve stylu Dark knight. Sranda...
http://www.youtube.com/watch?v=1-Q7a6SxIBk&feature=related
A seriál s hláškující slepicí :lol:

Bohužel už nemám o většině šajn, kde anebo kdy to dávali :|
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já si teď právě vůbec nejsem jistá, jestli to byl americký seriál :scratch: Myslím, že snad jo, protože to bylo na nějaké farmě. Bylo to docela strašidelné, protože hned nebylo jasné, že jde o mimozemšťana a pořád se tam děly takové divné věci, jako že začal sám od sebe foukat vítr a tak...tohle mě ničí, když opravdu nevím! Je to jako nějaká povědomá chuť něčeho strašně dobrého, kdy si za nic na světě nevzpomenu, z čeho je.
A nejhorší je, že většina těch seriálů už vůbec nechodí nebo je dávají vyloženě blbě v těch ranních hodinách pro děti, přitom tyhle seriály by se daly sledovat i v normální době někdy třeba odpoledne.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Další seriály