Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Další seriály Knight.Rider.2008

Knight.Rider.2008


Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 22.2.2008 20:09:41
stalker Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 654
Bydliště: Rakovník
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mě to po různých zvěstech docela příjemně překvapilo. Není to žádný zázrak, ale to starý Knight Rider taky nebyl, tak co řešit. Kdyby mi bylo 10, tak budu koukat s otevřenou pusou.

A photoshopové Hradčany zasazené do kalifornské krajiny mě pobavily tak, že jsem musel udělat screen :D

hlavně to postavení Hradu (proč je zrcadlově převrácený?), Malé Strany a Národního divadla je vskutku originální!

Obrázek

:pyramida:

Příspěvek 22.2.2008 20:20:56
chrastenka Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 147
Bydliště: Týnište nad Orlicí
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mě nejvíc naštval druh auta,ford mustang se na to vubec nehodí :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Příspěvek 23.2.2008 10:09:24
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Taky jsem es konečně včera podíval. Je fakt, že to není žádný přelomový seriál, všechno tak nějak jednoduše při přistarém. Ale koukat se na to dalo, KITTovy vtipy mě bavily, paradoxně nejvíce jsem se řezal, když byl na scéně Hasselhoff, to se prostě nedalo jaké tam házel ksichty. :rflmao:

No a ta závěrečná scéna s panoramatem Prahy mě docela naštvala.Musím upřímě říct, že větší hovadinu jsem ještě v americkém seriálu neviděl. Naklíčovat do nevadské poušti s přelétajícím letadlem pozadí Hradšan a Národního divadla je fakt vrchol. Jako zmínka o Praze mě potěšila, ale ta scéna potom už nikdy neměla vzniknout. Kdyby jí tam nedali a Kitta vysadili někde uprostřed lesa z kamionu tak je to naprosto OK a tisíckrát lepší řešení.

Podobnývh buggů tam bylo několik, ale když se znich tvůrci poučí a zapracují ještě na scénáři tak by to nemusel být špatný seriál. :wink:

Příspěvek 23.2.2008 23:10:27
ArXarian Airman
Airman

Příspěvky: 2
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
nahodou me se KR libil a nemuzes po shlednuti prvniho dilu cekat vse... to by pak nasledujici dily byt nemusely... vem si napr SG1 jak se v prubehu let zdokonovala :) ale jsem zvedavej jak bude s takhle tezkym autem jako je mustang skakat :shock: a asi se podivam na nektery dil Zmije a doufam ze poznam rozdil

btw promin GLORIOUSi v tom filmu je mnoho chyb napr jak je pronasledovali vrtulniky a stridali je jak ponozky v kazdem zaberu - co bys cekal od necelovecerniho filmu na ktery nebylo vynalozeno buhvi kolik penez ale... je to skutecne jen pilotni film - ale ta otocka chyba nebyla pouze se otocil trosku zvlastnim zpusobem :?:

a konec? letadlo a kitt? dejme tomu ale kde je vysadili :evil: :shock:

Příspěvek 23.2.2008 23:36:29
Leja Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 758
Bydliště: Martin - Brno (sem a tam, sem a tam, sem a tam...)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak to lietadlo odkukali asi od TKR, tam ich všade vozilo :wink:
Obrázek

Never run away from sniper, you will only die tired!

Příspěvek 24.2.2008 13:15:01
Dr. Malas Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: U PC
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jsem to dneska zkouknul a docela dobrý. Ačkoliv jsem nikdy nebyl nějaký fanoušek Knight Ridera, u mě vedl Viper, ale tenhle Pilot se mi celkem líbil. Doufám, že ten seriál nakonec bude.

Příspěvek 24.2.2008 15:38:03
GLORIOUS Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 395
Bydliště: MĚSTO Planá nad Lužnicí
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
4 ArXarianTak to teda chyba je, todle neni z fyzikálního hlediska... což je zrovna u Knightridera asi blbej argument, ale to je fuk, todle se prostě dokázat nedá :!: :!: :!:
Obrázek

Příspěvek 25.2.2008 15:27:23
ArXarian Airman
Airman

Příspěvky: 2
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
GLORIOUS aha tak promin... jsem tam videl naky mezikrok ktery tam neni :roll: takze mas pravdu :wink: je to chyba :D

Příspěvek 07.3.2008 17:12:34
Jack O´Neill Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 324
Bydliště: Rychvald
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak, jsem se na to dnes taky konečně kouknul a dost mě to překvapilo. Nebylo to vůbec špatné, už se těším na nové díly.


edit


Kdy vyjde další díl? :'(
"Žádný úspěch není konečný, žádná porážka není fatální. Záleží jen na odvaze bojovat." Winston L.S. Churchill

Příspěvek 07.3.2008 18:21:01
Blitzkrieg Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 17
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No toto je teda kravina. Jediný co mě potěšilo je auto, protože který je víc americký než Ford Mustang. Ale jinak, co to bylo. Dyt voni se tam báli kohokoliv zabít. Ty "akční" scény, u toho sem se musel opravdu smát (zvlášť když jsem před tím shlídl novýho Ramba :) ). Někde jsem zahlídl přiléhavý komentář: "Takovej Dawsonův svět s cool autem." Nemůžu než souhlasit...

Příspěvek 25.9.2008 12:58:31
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak nám dnes začal novej Knight, první díl byl dobrej a mise na ambasádě dobře provedená a taky modifikace kita na truck, nebo teda jeep...,, jsem zvědavej copak to Mike prováděl v Iráku... plus dost fandím postavě Billiho a té asiatce....
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 26.9.2008 21:40:38
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jsem byl zvědavý, jak s tím od pilotu teda pohnuli no a musím říct, že tím teda pohnuli, ale že by lepším směrem?

Všechno je v tom seriálu dělané strašně na efekt. Morfování Kitta více než zdrávo připomíná Zmiji, navíc transformace na tu dodávku a následné skákání na kapotu bylo fakt silně mimo. Nejvíc mě vyděsilo, jak už byli na té kapotě, že auto začlo zase morfovat do normálního stavu a a oni naráz sedí v sedadlech jako by se nechumelilo. To bylo silný wtf moment. :roll: Následuje další s napalmovou raketou jejíž jediný účel byl ten, aby se ta holka mohla svlíknout do spodního prádla. Čímž se dostávám k tomu, že lidi v tom hrají pěkní, takže se na to docela dobře kouká. Zvlášť již zmíněná asiatka je značně sexy. :D
Ale zpátky ke Kittovi, útočný mod je, byď silně přepálen takovými věcmi jako jsou neony nebo masivní nasávací otvory na kapotě, docela fajn. Morfování za jízdy vypadá cool pořád, to se od dob Zmije nezměnilo. Jinak na technické vymoženosti si všichni potrpí, řekl bych, že místama je to čirá sci-fi. Např. super rychlé vyhledávání, za 2s Kitt prohledá všechny datábáze světa, podle jedné fotografie najde někde nějaké video s danou osobou a zároveň ho stihne stáhnout a pustit. Bych chtěl vědět, jak rychlé má připojení. :lol:

Když teda vypnete mozek, tak se na to koukat dá. To i díky tomu, že tempo je místama zběsilé, takže se pořád něco děje a rychle to tak utíká. Ale uvidíme jaké budou další díly, možná ještě jeden či dva stáhnu.

Příspěvek 28.9.2008 23:46:45
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak první díl (první jako 1x01 ne Pilot :D ) se mi rozhodně moc líbil. Hezky efektně provedený a zatím to vypadá zajímavě. I když ta ztráta paměti, ehm :roll:
Obrázek

Příspěvek 10.10.2008 12:41:17
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak druhý díl byl takovej nic moc, ale třetí byl vyjímečný... Smith Cho ala Zoe je opravdu talentovaná a v bikinách vypadá skvěle......... a díl nebyl dějově taky špatný a kitt může sloužit i jako ponorka....
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 12.10.2008 14:43:33
Jenda.SG-1 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 892
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Zkouknul jsem několik dílů seriálu a jediné co na to mohu říct, je nic moc... tisíce efektů, skoro žádná myšlenka... Knight Rider byl fajn v 80. letech a začátkem 90. let... jako malému se mi líbil, ale teď... :? trošku zaspali dobu a boj hlavního hrdiny ve stylu Hilla a Spencera... :roll:
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
Albert Einstein

Příspěvek 12.10.2008 14:50:51
Linn Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 321
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Sice jsem to neplánovala, ale nakonec to vypadá, že budu na KR koukat. Nesmí se u toho přemýšlet, ale jako oddechovka se to dá. Hlavní je opravdu nepřemýšlet :D Je to celé na efekt - hlavními hrdiny počínaje a efekty konče - ale ono si to ani na nic víc nehraje, takže proč ne? :smile:
- Linn doporučuje -
Chuck | Castle | Sanctuary | Dollhouse | Californication

Příspěvek 12.10.2008 15:02:11
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vubec se mi nelíbí ten bojový ani ten 4x4 mód. Chtěl jsem se dívat na Knight Ridera a ne na Viper. Hrozná škoda že to vypadá tak jak to vypadá. Idea vzkříšení Kitta mi přišla jako supr ale tohle. :roll:
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 12.10.2008 18:30:39
Mirra Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 673
Bydliště: Tlučná (u Plzně) / Mantichorské království
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jako seriál, který bych uctíval, ani jako předělávka starého Knight Ridera nic moc. Ale jako klasický "sit & enjoy" seriál to beru...
Obrázek
Star Trek Atlantis vyšel Part VI 1x02
viewtopic.php?t=4621

Příspěvek 06.11.2008 14:17:04
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak poslední, strašidelný by se dalo říct speciál ala simsni se poved.. Billy jako kapitán Jack Harknes, Zoe jako rostleskávačka a dvojník se sebevraženou kapslí... a novej carr..... připomíná mi maraudera z starship troopers 3...
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 11.11.2008 14:08:01
Xaron Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 37
Bydliště: Laugarício
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mne sa tento diel pacil asi najviac zo vsetkych 5tich zatial:)Je pravda ze kitt moc vnom neurobil a len kecal a kecal, ale to neva. Zoe a Billy ruleZZ :D

BTW Carr nieje novy..myslim ze bol este pred novym kittom, a propo zeby new "gen.grievous"?:o)
"Sine amore, nihil est vita.."
Obrázek
I'm not just a Timelord. I'm the last of the Timelords!

Příspěvek 11.11.2008 21:37:52
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ne myslel jsem novej carr, v originálním Knight Riderovi s Davidem byl taky carr ale jen jako předchozí verze kitta stejný auto s hlavním programováním na sebezáchovu... ale tady máme něco zajímavějšího a Michael s ním asi střílel teroristy v iráku..............
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 11.11.2008 21:48:51
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No ještě uvidíme jestli to vůbec dotáhnou do konce.
Spoiler jak by se měl KR vyvíjet ve druhé polovině.
Toto je spoiler!!!:
Měli by opustit tuhle teroristickou linii a spíš se vrátit k původnímu seriálu. Tedy muž a jeho auto brázdící Spojené státy a pomáhající obyčejným lidem. :roll:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 11.11.2008 21:53:30
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To by bylo pěkný... tedy jak se jim to povede a taky by se mi líbil díl kde potká tatku se starým kittem a budou muset spolupracovat....
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 12.11.2008 20:28:43
Xaron Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 37
Bydliště: Laugarício
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hm,neskoncil nahodou stary kitt ehm tak"neslavne?" :sleepy:
Bo som pocul ze bolo viacero filmov na zaver serialu ae zohnat ich sa mi nejako nedari..a zevraj tam sa s kittom dialy nie moc pekne veci..:/

Aha,mno zabudol som..uvidime teda co z toho bude. :wink:
"Sine amore, nihil est vita.."
Obrázek
I'm not just a Timelord. I'm the last of the Timelords!

Příspěvek 16.1.2009 13:19:24
Xaron Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 37
Bydliště: Laugarício
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A malá perlička, dnešného môjho hladania:
http://www.knightindustriesresearch.com


Login a heslo? (to by ste celi čo :D )
Here:
Toto je spoiler!!!:
Login:devon Password:bonnie
(ale pssst:o)
"Sine amore, nihil est vita.."
Obrázek
I'm not just a Timelord. I'm the last of the Timelords!

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Další seriály

cron