Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Další seriály Dollhouse

Dollhouse


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 30.5.2009 13:45:49
Jonas Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 726
Bydliště: planéta Langara
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak mozeme sa vsetci tesit, serial dostal dalsich 13 epizod - druhu seriu.
Obrázek

Příspěvek 30.5.2009 21:29:58
Zoidy Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 246
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vyšla taková menší nepotvrzená informace, že by chtěl Joss obsadit do Dollhousu Summer Glau :love: . Pro ty co se už hrozí mám dobrou zprávu. Joss prohlásil, že jestli ji opravdu obsadí, tak to nebude do role loutky, jak by asi všichni vzhledem k jejim dosavadnim rolím mohli myslet, ale vymyslí nějakou úplně novou postavu speciálně pro ni. Prý ho baví vzít herce, který je v němčem dobrý a donutí ho dělat úplně něco jiného. Takže nová role Summer by měla být hodně ukecaná... Konečně :). Snad to nevyšumí doztracena :(
Living is easy with eyes closed.....

Příspěvek 31.5.2009 01:28:01
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Snad je to kec - moc jí nemusím
Obrázek

Příspěvek 31.5.2009 08:09:44
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No já bych se třeba na tenhle seriál teda i podíval. Když nebudu sledovat Terminátora, tak by to mohla být zajímavá náhrada. :)

Příspěvek 31.5.2009 09:20:33
rossi001 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 784
Bydliště: Janus's secret lab:-), jinak Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
ja to videl na prime chvilinku a musim rict urco ne,uvazoval jsme o nem ze ho stahnu ,ale je to blbost a citim k tomu odpor takze nic...
" IMMORTALITY "

Příspěvek 31.5.2009 09:59:12
Zoidy Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 246
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Blbost to rozhodně není. Některé epizody jsou sice trochu slabší, ale pak jsou tam taky úžasné epky kvůli kterým se rozhodně vyplatí na to koukat. No a pak samozřejmě Summer :-D. Ale tak uvidíme, snad ji tam obsadí :)
Living is easy with eyes closed.....

Příspěvek 26.9.2009 15:04:55
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak nová serie se rozjela skvěle, Apolo a wesly byli fajn,... jinak Whisky a Tofer byli skvělí..., jinak včera jsem shlédl neodvysílanej pilot a Epitaf one a pilot byl výbornej, Epitaf dokonalej... těším se co bude dál, hlavně co bude s Toferem a "summer" a co za rozruh udělá senátor....
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 21.12.2009 00:30:14
Ralen Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1068
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak jsem to skouknul až k 10. epizodě 2. série a musim říct - moc skvělej seriál, zvláště teď ke konci to krásně vygradovalo a 10. epizoda byla úžasná. Škoda že už zbejvaj jen 3 epizody, nějaká šance že by natočili i 3. sérii?
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Další seriály