Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Další seriály Dead like me/Mrtví jako já

Dead like me/Mrtví jako já


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 07.3.2008 09:48:03
rossi001 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 784
Bydliště: Janus's secret lab:-), jinak Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
ten byl dobre nadabovany jako doktor Gaiger v chicago hope a nebo v myslenky zlocince je dobre nadabovany

Příspěvek 17.3.2008 13:23:55
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Podle posledních informací na
www.deadlikememovie.com
by direct-to DVD film měl vyjít 22.července. Super! :-D Ale je to neověřená informace ;)
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 09.5.2008 22:46:47
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak dokoukáno. Je to seriál, u kterého si člověk nemusí pouštět pět dílů denně, aby věděl, jak to dopadne a to je fajn.
Je to pěkný seriál, ale první série se mi líbila nepatrně víc, než druhá. George tam byla víc taková tápající, chybující, víc ironická, taková svá. Ve druhé sérii z toho trochu udělali, tedy aspoň pro ni, takový seriál, který je prostě o mladé dívce, která hledá životní cíl, lásku...kolikrát se úplně opomnělo, že je vlastně mrtvá.
Naopak ve druhé sérii trochu pro mě do popředí vystoupili Mason a Rube, oba se svými příběhy. Navíc Mandy Patinkin té své postavě dodával takový tichý, skrytý respekt. A Mason, pokaždé, když šel někam vzít duši, tak to bylo originální a pro Masona nějakým způsobem osobní (malý kluk v poslední epizodě, dokonalý homosexuální pár, stará paní). Navíc ten jeho britský přízvuk a ty skopičiny, to všechno bylo svým způsobem roztomilé.
Ale poslední díly 2. série byly povedené, řekla bych skoro skvělé. A úplně poslední byl až mrazivý.
Jen mi u toho trochu chyběla nějaká přímá linie a i když jsem si přes počáteční antipatie našla cestu k matce George, u její sestry, Regie, se mi to nepovedlo, protože ta se zkrátka chovala jako hrozný spratek. Ať už s ní smrt sestry otřásla jakkoliv, rozhodně nebyla jediná, koho to v rodině zasáhlo a její chování jsem nepobrala.
Na konci už jsem trochu doufala, že se nějak potkají, protože všechno to k tomu směřovalo, ale naštěstí ne.

Kdo mi absolutně k srdci nepřirostl, byla Daisy. Tu jsem nepochopila za celou dobu a když už v jednom díle vypadala, že se změnila, tak v dalším přepla zpátky do stádia mrchy a vůbec mi přišla strašně nestálá a nepříjemná. Možná to je i tou herečkou, co ji hrála, netuším.

Takže jo, pěkný seriál, v 1. sérii se skvěle zařazenou hudbou (musím si ji stáhnout) a stojí možná i za víc shlédnutí, jenom mi přišlo, že se z toho nápadu dalo vytěžit víc.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 13.5.2008 18:34:15
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
S hudbou v první sezóně naprosto souhlasím - Boom Boom Ba je užasná věc.
Taky mám radost, že nejsem sám, komu se líbí Rube - já toho chlapa fakt můžu. Taky se mi moc nelíbila Daisy, i když nakonec jsem si zvykl. Ale Mason mi připadal docela trapný. Přestože jsem se jeho akcím často smál, měl jsem při tom i ten nepříjemný pocit, že bych se měl stydět za něj :? .
Regiino chování sice nechápu, ale než jako spratek mi spíš připadala jako totální magor. Podle mě se tím chováním snažila bojovat proti tomu, že se jejich máma tak snadno "vyrovnala" s Georginou smrtí.
A mám dojem, že to potkání na konci se uskutečnilo - na tom hřbitově přece Regie George uviděla, ne?
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 29.5.2008 17:43:02
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
super seriál. včera jsem z kouknul poslední díl druhé řady :D

Quinix píše:
Jsou natočeny dvě řady o celkem 30 dílech.


tady bych měl jeden dotaz.
druhá řada má 15 dílů
a ta první má snad jen 14? nebo ne? (tedy pokud pilot nebereš jako dva díly.)

ale jinak super seriál, snad vyjde třetí řada, nebo aspoň ten film. docela rád bych věděl, jak to dopadne /skončí :)
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 29.5.2008 19:22:47
noximo Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 462
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Právě že pilot sebere jako dva díly.
Pokud se ti seriál líbil, podívej se ještě na wonderfalls. Je to od stejného tvůrce se stejným stylem jen jiným námětem.
Taky by se ti mohl líbit Pushing Daisies, taky stejný tvůrce, je to hodně stylizované ale až tak, že se mi to po čtvrté epizodě začalo přejídad a nepokračoval jsem ve sledování...
STARGATE: PORTMOLIOR
14. díl nejdéle kontinuálně vycházející povídky
Naleznete zde:
http://www.sga-project.com/forum/viewtopic.php?p=80803

Příspěvek 29.5.2008 20:49:50
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
noximo:
děkuji za objasnění a za tipy, určitě je zkusím :)
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 29.5.2008 22:33:12
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ví se něco o tom filmu?

Jinak Pushing Daisies je na podobné téma, ale jestli se někomu zdá, že tady se smrt bere moc na lehkou váhu, tak v PD je to ještě horší. Je to hodně Burtonovské, tedy jeho stylem a i když přesně proto mám Burtona ráda, Pushing Daisies jsem na chuť nepřišla a stejně jako Noximo jsem to vzdala, ale asi někdy v 6.epizodě.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 29.5.2008 22:58:55
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Film je údajně v post-produkci, ale vyjít má až v roce 2009 (nejpřesnější časový údaj co vím).

Měla by se tam objevit většina původního obsazení, akorát Daisy Adair hraje Sarah Wynter a neobjeví se Rube, alias Mandy Patinkin. Místo "šéfsmrtky" přebírá Henry Ian Cusick v roli Camerona Kanea.
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 29.5.2008 23:07:50
Camel Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 383
Bydliště: Pilsen
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nevypadá to špatně, mám to rozkoukané ( jsem 1x05), tak jsem zvědav, jak se to vyvine, ale celkem bych bral soundtrack, nemá někdo link? Nějak se mi ho nepodařilo najít.
Obrázek
I'm never same like others!

Příspěvek 30.5.2008 06:55:27
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Na warforu je, na torrentech je, tak jde si hledal?
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 06.6.2008 15:53:15
lihkan Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 388
Bydliště: South Park
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
videl sem prvni dil druhe serie a chlamal sem se asi 3 vic nez v prvni serii :D

´´tohle je detska oslava a tohle neni kralicek!´´

a ta scena s prostrednickem taky nemela chybu jestli se druha serie ponese v tomhle duchu ta to bude sranda :)
Obrázek
má literární tvorba:
Obrázek
Niní ve vaší povídkové sekci

Příspěvek 22.11.2008 16:38:03
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Dead Like Me: Life After Death

Release Date: 17 February 2009

:yahoo: Konečně :-D

http://www.imdb.com/title/tt1079444/
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 22.11.2008 16:57:00
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Bezva. Mrzí mě na tom dvě věci - doufala jsem, že by se k filmu mohl vrátit psát Bryan Fuller, ale nebude tam. A že tam nebude ani Mandy Patinkin :(
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 22.11.2008 17:02:43
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
:yahoo:
konečně jsme se dočkaly :yahoo:
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 22.11.2008 17:34:04
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nebude tam ani původní herečka Daisy Adair....
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Ivory Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 536
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak film Dead Like Me: Life After Death už je venku,teda teď jsem viděl odkazy na warfóru.
Viděl jste ho už někdo a nevíte,jestli na to jsou titulky ?
Obrázek
Fly High My Friends, Bob Stencil.

Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak ten film byl... jinej. Chyběl tam Rube a ta nová herečka co hrála Daisy byla hrozná. Ale ta část s "Přemýšlím." byla skvělá :D

Jsem čekal, že se to bude točit ohledně toho jak
Toto je spoiler!!!:
George zabila toho hrobaříka Roye, jako že třeba dostane lístek kde bude někdo z rodiny a ona pak zabije toho hrobaříka nebo tak...

ale jinak byl film fajn

Jinak tohle je teda už definitivní konec, nebo se plánuje ještě nějaké pokračování?

A pak zábavná historka z koukání: S mámou tak chvilku a nejednou říká: (O George) "Nemá jinej hlas?"
Já: "No vzhledem k tomu, že tohle je anglicky tak jo..." :rflmao: (Na seriál jsme totiž koukali s dabingem :D )
Obrázek

rossi001 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 784
Bydliště: Janus's secret lab:-), jinak Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
tak vcera jsme to zkuknul i s ceskymi titulky ktere uz jsou a musim rict ze filmse mi docela libil 7.5/10
" IMMORTALITY "

Ivory Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 536
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak jsem to právě zkouknul a dost se mi to líbilo.Jenom herečka co hrála Daisy se tam vůbec nehodila,no aspoň všechny ostatní seriálové postavy zůstaly.I když musím říct,že jsem si zprvu myslel,že Reggie hraje někdo jiný,mno,vyrostla teda hodně.
Všechny postavy byli přesně jak v seriálu.Jenom si neodpustím malé rípnutí,nebyl tam Rube.
Asi je to můj šálek kávy,že to hodnotím tak kladně,ale tohle rozjímání o životě a smrti je podle mně velmi povedené,trefili se mi docela přesně do vkusu,a ten soundtrack tomu rozhodně taky přidal.
Pro mě je to zatím film roku 2009.


PS:Kdo by to byl řekl,že Ellen Muth má ve skutečnosti takový hlas,ani na to nevypadá.
Obrázek
Fly High My Friends, Bob Stencil.

rossi001 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 784
Bydliště: Janus's secret lab:-), jinak Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
no z reggie vyrostla sikovna slecna :)
" IMMORTALITY "

Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Film je pěkný, neni to nuda, takový standart seriálu :) Sarah Wynter (Daisy) mi nepřišla nijak špatná, i když původní Daisy by byla lepší :)


A "thinking" bylo naprosto super :-D
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Další seriály