Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Další seriály Knight.Rider.2008

Knight.Rider.2008


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 19.2.2009 02:36:31
Sheppy Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 197
Bydliště: Tachov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To se asi někdo strašně moc nudil, když se rozhod udělat ty stránky :lol:
Barney: It's gonna be legen...wait for it...dary! Oh yeah!

Příspěvek 19.2.2009 22:23:56
Linn Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 321
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Člověk by řekl, že tenhle seriál už se nemohl zhoršit, ale zápletky posledních cca tří dílů byly naprosto tragické. Jak jim odpadnula většina původního týmu a zůstali jen ti čtyři, tak se ztratil ten vnitřní konflikt, který to místy oživoval... Mikova záhadná minulost vyřešena, hlavní děsivý nepřítel poražen během jediného dílu - od té doby to jde dolů. Nad vodou to tak drží jen Billy se Zoe a místy hláškující Kitt (i když poslední dobou taky dost slabý). Jsem zvědavá, jestli přijdou s nějakým novým story arcem nebo se budou dál plácat v těchto chabých stand-alone epizodách. Kéž by ty příběhy alespoň byly zábavné, když už postrádají myšlenku. A mimochodem, ví někdo jaký je současný stav vztahu Mike/Sarah?
- Linn doporučuje -
Chuck | Castle | Sanctuary | Dollhouse | Californication

Příspěvek 19.2.2009 22:35:14
Zoidy Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 246
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Spíš bych to řekl tak, že když tam byla ta hlavní příběhová linie s Carem ještě, tak si spousta lidí stěžovala, že to už není jako starý Knight Rider, kde se prostě jezdilo a řešilo epizodní problémy, které potkali cestou. A když v půlce vyřešili hlavní linii, tak se asi rozhodli navázat na ten původní koncept, což jsou prostě epizodní děje. Ale myslím si, že časem se tam zase objeví něco většího :) . Každopádně mě se ten seriál pořád líbí, dobrá zábava :)
Living is easy with eyes closed.....

Příspěvek 19.2.2009 23:00:12
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jop, já osobně bych cara taky neodpisoval i v starým si mysleli že je několikrát zničen a on se objevil znovu. btw mě se poslední díly právě více líbí.. a Zoe s Billym jsou asi tahouni, aspon pro mě...
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 22.2.2009 02:55:17
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo jo díly po změně stylu (zabití postav, KARRA, prostě od té doby co poprvé změnili znělku) jsou mnohem lepší a záživnější. "Starší" díly postrádaly místy hlavu a patu ("Vyhodíme do vzduchu atomovou elektrárnu která zničí čtvrtku státu s tím že na ní vystřelíme bazukou pár metrů od ní") :D
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Další seriály