Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Další seriály Flashpoint

Flashpoint


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 05.11.2009 08:58:59
CZ Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 325
Bydliště: Pardubice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak tahle epizoda byla pro mě úplnej šok :shock: !!!
Vůbec jsem nečekal, že by se mohlo něco stát a už vůbec ne tohle. Ale jsem zvědavej co to udělá s dějem a hlavně s postavama.
Airsoft team: 1st Battalion 3rd Marines

Příspěvek 05.11.2009 19:29:29
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Epizody jsou teď lepší než kdykoliv předtím. Ale štvou mě s tím že polevily v technických detailech. :-( Nejhorší je že už vůbec nenosí helmy.
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 05.11.2009 19:31:48
Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Už taky moc nezasahují jako dřív... jednají na dálku nebo jen vyšetřují a pátrají... na to helmy nepotřebují :lol:
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Příspěvek 05.11.2009 19:44:10
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Např. vezmu 3x06. Kryje se za taktickým štítem ale vystrkuje hlavu. Kdyby chtěla tak mu jí pachatelka ustřelí. Pak vstupují do objektu silou a taky nemají helmy.
Ale člověk nemůže mít všechno. Příběhy jsou silné a moc dobré. Takže takové věci překousnu. :)
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 05.11.2009 20:13:10
Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Pochybuju, že ta vymyndrákovaná ženská by se trefila vůbec člověka na tož, aby mu dala headshot, když vykukuje za štítem...

Jinak pochybuju, že ta jejich helma jim proti zbrani pomůže :D :D to by asi nebylo jako v Rayenovi :lol:
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Příspěvek 05.11.2009 20:25:31
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Dnešní helmy nejsou ocelové krámy které měly zastavit akorát střepiny. Oni nosí helmy které mají určitou balistickou ochranu. :wink:
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 05.11.2009 21:01:39
Darth_RevanCZ Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 562
Bydliště: Segmentum Solar - Terra
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Wanted: To, že proti tobě většinou stojí člověk, kterej nemá výcvik se zbraní, případně nejedná úplně při smyslech neznamená, že by si tam člověk mohl pobíhat jen tak. Podle stejný logiky by nemuseli nosit ani neprůstřelný vesty a jiný vybavení "když nejsou potřeba". Helma má u zásahový jednotky svoje opodstatnění. Jak už psal Lazy, jednak slouží jako balistická ochrana - přilby co tam tahali na začátku 1. sezóny byly francouzský/kanadský přilby SPECTRE (de facto kopie americký PASGT přilby), který by podle specifikací měly vydržet zásah kulky ráže 9x19mm FMJ o rychlosti 390-420ms ze vzdálenosti nějakejch 15 metrů, což je myslím vcelku dostačující ochrana (pro zásahovku). Plus taky přilba se hodí jako "obyčejná" ochrana hlavy vzhledem k prostředí v jakým se pohybují. Aneb zkus si v poklusu naběhnout do futer od dveří (vlastní zkušenost z airsoftu) - nemít kevlar na palici, tak mám solidní otřes mozku.

Ono vůbec tak nějako polevili co se týče vybavení. Jules (a ta druhá ženská) nosí jiný typ vesty než zbytek týmu - asi na ní původní vesta byla moc těžká, případně jí neseděla vzhledem k její drobný postavě.

Toto je spoiler!!!:
Co se týče Lewise, tak tenhle díl mě tak trochu naštval. Už na začátku, jak se se Spikem bavili o těch fotkách, tak jsem si řikal, že tohle určitě nedopadne dobře a měl jsem více méně pravdu. Za další v tý epizodě byla spousta chyb. Ta mina na kterou Lou šlápl nebyla protitanková jak řikal Sam ale protipěchotní. Jedinej účel tohohle svinstva je ten, že když na ní člověk stoupne, tak vyskočí tak metr do vzduchu a spíš než výbuch vás zabijí střepiny. Pokud by na zem přes ní hodili ten štít jak chtěli, tak ta mina by ani nevyskočila a explodovala by více méně neškodně ještě v zemi. Případně i kdyby Lou jen pokusil "uskočit" stranou a zalehnout na zem, tak by měl vcelku velkou šanci přežít. Navíc, ta ženská co nastoupila místo něho mi není zrovna dvakrát sympatická
If I die in combat zone ... box me up and ship me home!

Pin my medals upon my chest ... tell my mom I've done my best!


Hardcore tacti-cool taštička na dokumenty ...
http://www.army-obchod.cz/zbozi/doplnky/ostatni/3-tasticky-na-dokumenty-1215

Příspěvek 05.11.2009 21:32:03
Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Museli ho nějak dramaticky zabít (snajpr by byl už ohranej), aby tam dali novou krev...

Jo, já to chápu... ale na co tahat na penzínku (vlastně do obchodu) helmu, kvůli sáčkům s brambůrkama? Ne, to je kravina, vím, že se to nosí a vím proč, ale třeba takhle mi to připadá jako taková kravina, ale i já bych si ji pro jistotu vzal... tak je lehčí trefit tělo než hlavu a to jsi myslím ty sám říkal, takže vestu určitě jo :wink:

Všiml sis, že měla Jules na té sniperce zase jinou optiku? Co se týče záměrové osy... Taky jsem nepochopil, že když už u benzínky měl Sam M4 v ruce, proč to pak měnil za MP5 či co měl? :lol: Bych řekl, že ta M4 se takhle na velkej prostor, což ta farma byla hodí víc než ten německej krám :lol:
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Příspěvek 07.12.2009 19:22:00
CZ Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 325
Bydliště: Pardubice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Může mi pls někdo hodit link na 9. díl 3. řady?
Airsoft team: 1st Battalion 3rd Marines

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Další seriály

cron