Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Další seriály Jaký seriál?

Jaký seriál?


Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 12.8.2006 10:25:11
rowdy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 72
Bydliště: Lanzhou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
že by to bylo režisérem? Já nevím, já se už na SG ani nedívám, až to bude celý Zato Farscape jsem dokoukal dnes v noci(taky jsem spal 4 hodiny), ještě mi chybí Peacekeeper Wars. a zatím čtvrtá série byla úplně super, zatím to nejlepší co jsem viděl. Nejhorší byla asi třetí (ovšem jen v rámci Farscape).
A teď mi vznikla taková závislost, že nevím co budu sledovat další, SG mě už nebaví, Star Trek mi přijde o ničem, Babylon 5 jsem ještě nezkoušel, v Andromedě hraje Kevin Sorbo, já to bez Farscape nepřežiju,svět zůstal takový šedý, co teď?
THE COLLECTOR
MORGAN PYM appears to be in his mid 30's, but was in fact born in 1322 AD, in Nuremberg. he could escape the trip to Hell if he agrees to collect souls from others who have dealt with the Devil.

Příspěvek 15.8.2006 09:34:31
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Zkus Star Trek: Enterprise (někde se uvádí pouze Enterprise). Je to úplně jiné než ostatní Startreky a prý se tvůrci inspitovali Farscapem. Rozhodně se mu to nevyrovná, ale taky se mi to celkem líbilo.

Nebo třeba LOST (i když to není sci-fi), Prison break (taky není sci-fi), The 4400 (to už je sci-fi a dá se to), no a pak je tu teď ten nový seriál Eureka...

Babylon5 mám doma celý, ale ještě jsem ho neviděl, takže to ti neporadím. Ale pokud se do něj pustíš a bude se ti líbit, poreferuj.
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 15.8.2006 20:34:41
rowdy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 72
Bydliště: Lanzhou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Lost mám, Prison break taky (sice považuju Farscape za nej seriál, ale zase Prison break je jediný, kdy jsem viděl 13 dílů za jeden den), 4400 sie podívám na třetí sérii až bude celá, Eureku asi taky. Ještě jsem slyšel že dobré je Jericho. Teď si dám pár dní pauzu, zahraju si Final Fantasy Tactics a pak si stáhnu asi ten Enterprise.
THE COLLECTOR
MORGAN PYM appears to be in his mid 30's, but was in fact born in 1322 AD, in Nuremberg. he could escape the trip to Hell if he agrees to collect souls from others who have dealt with the Devil.

Příspěvek 16.8.2006 08:41:09
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jo a ještě jsem zapomněl na Battlestar Galacticu (BSG). To je taky super.
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 16.8.2006 19:23:33
rowdy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 72
Bydliště: Lanzhou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
JO BSG znám. Ale to je takový seriál, když jsem se na to díval tak jsem si říkal že je super. Ovšem zpětně mám pocit roztahanosti a nelogičnosti, nesmyslného chování postav a tak. Uvidíme co třetí série na podzim.
Ještě si asi stáhnu Neverwhere, jen z povinnosti, prý je ta minisérie dost mizerná, tak jsem zvědavý.
THE COLLECTOR
MORGAN PYM appears to be in his mid 30's, but was in fact born in 1322 AD, in Nuremberg. he could escape the trip to Hell if he agrees to collect souls from others who have dealt with the Devil.

Příspěvek 16.8.2006 20:15:39
Vamp_ Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 223
Bydliště: České Budějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Skus ještě Smallville. Taková dobrá oddechovka. Dá se na to koukat.
Ehhh.... spolknul jsem svoji relaxační knížku....

Příspěvek 16.8.2006 20:36:52
rowdy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 72
Bydliště: Lanzhou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
to je něco jako mladý superman, že. tak to snad raději Buffy. Ale teď asi začnu tahat Cleopatra 2525, nebo Starhunter, jak dodělám nějaký resty.

EDIT: sakra lidi drže se občas tématu. OT přesunut. Hemi
THE COLLECTOR
MORGAN PYM appears to be in his mid 30's, but was in fact born in 1322 AD, in Nuremberg. he could escape the trip to Hell if he agrees to collect souls from others who have dealt with the Devil.

Příspěvek 16.8.2006 21:16:34
gmakov Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 834
Bydliště: SGC nebo chata v Minnesote
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Takže zkus Prison Break, The 4400 nebo BSG tohle jsou 3 the best seriály

Příspěvek 16.8.2006 21:43:52
Pajabrunn Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 31
Bydliště: Štatl
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Co takhle zkusit Červenýho Trpaslíka? Tomu se málo co vyrovná.. :D Jinak Babylon 5 je trošku starší ale mě docela bavil.

Příspěvek 16.8.2006 23:07:11
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nechci vám kazit radost z rozjeté konverzace, ale všimli jste si, že podobné téma tu už je? :wink:

A opakuji se, zkus Dr Who. Hack mě teď pořád atakuje na ICQ a diví se, jak bez toho mohl žít :lol:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 17.8.2006 05:31:20
HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
to je pravda pravdoucí a Klenotka pořád spoiluje :lol:
Mr. Franz I think careers are a 20th century invention and I don't want one.

Příspěvek 17.8.2006 11:37:49
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Klenotka píše:
Nechci vám kazit radost z rozjeté konverzace, ale všimli jste si, že podobné téma tu už je? :wink:


No tohle původně vzniklo v sekci Farscape (viz "první" Rowdyho příspěvek) a až následně to sem bylo přesunuto iniciativním člověkem (doufám) jménem Hemi.

A k Dr. Who - nějak mě to zklamalo - pořád se to na mém seznamu věcí ke zhlédnutí posunuje dolů.
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 17.8.2006 11:42:29
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To záleží na tom, kde jsi skončil. Ono to pak přece jen nabere trochu vážnější tón, což mně osobně vůbec nevadí. Ale někdo by chtěl prostě pořád tu taškařici z prvních několika epizod. :dontknow:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 17.8.2006 20:03:06
rowdy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 72
Bydliště: Lanzhou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
sakra lidi drže se občas tématu. OT přesunut. Hemi


To bylo k tématu - ja nějaký seriál, který by se vyrovnal Farscape? Max. se to mohlo přesunout někde v sekci FSC. Ale to je jedno. Postupně jsme vyjmenovávali různé seriály, které jsme viděli a shodli jsme se že na FSC žádný nemá, přičemž jmenujeme další, které můžeme v rámci Farscapemánie shlédnout. Když založím fórum Jaký seriál, tak tam každý napíše Prison break, Lost a BSG a za chvilku přispěchá Klenotka s dr. who. Ale to je přemítání o seriálech, jako Farscape (čekám kdy mi někdo řekne Stargate). Tak asi tak. Ale jinak je to jedno, klidně si dělej co chceš, jeto tvý právo, já jenom takové podotknutí.
THE COLLECTOR
MORGAN PYM appears to be in his mid 30's, but was in fact born in 1322 AD, in Nuremberg. he could escape the trip to Hell if he agrees to collect souls from others who have dealt with the Devil.

Příspěvek 17.8.2006 20:16:06
HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no asi takhle,nemůžeš nic srovnát s Farscape,každý seriál má své kouzlo v něčem jiném.Takže asi tak :wink:
Mr. Franz I think careers are a 20th century invention and I don't want one.

Příspěvek 17.8.2006 20:25:31
rowdy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 72
Bydliště: Lanzhou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Cokoliv můžeš porovnávat s čímkoliv. Tím že porovnáváš rozděluješ věci na ty, které stojí nad, nebo pod úrovní kterou si stanovíš, popř. nakolik se jí blíží. Pokud já se zeptám tady Skylarka , který "žere" FSC stejně jako já, navíc se dívá na stejné filmy a čte stejné knížky, tak pravděpodobnost že může doporučit něco co chci, je poměrně vysoká.
THE COLLECTOR
MORGAN PYM appears to be in his mid 30's, but was in fact born in 1322 AD, in Nuremberg. he could escape the trip to Hell if he agrees to collect souls from others who have dealt with the Devil.

Příspěvek 17.8.2006 20:55:08
Likan Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 54
Bydliště: Likan Prime
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jednoznacne "Enterprise" suproviiii herci (nejlepsi kdyz je nekde Trip zavrenej s Reedem :-) hehe nebo s T'Pol),taky sem ho tedkom zkouknul a uz to srovnavam vsechno jinak taky mi tedka ostatni serialy pripadaj jako podprumerny a nudny dokonce i SGA,Sg1 i BSG, proste ENT je best zatim co jsem vydel.Potom bych ti doporucil shlednout Babylon 5 je to sice starsi serial ,ale myslim si ,zhe je uplne squelej ja na nem vyrostl :-) a navic je docela dlouhej takze ti to zabare trochu casu ,a taky je dobrej Star Trek :Voyager , Smallville je narozdil od normalniho supermana o hodne lepsi pochopis az uvidis. (jinak poznamka ktomu Farscape - videlsem par dilu a musim rict ze se mi zda ,zhe ENT je odost lepsi.)
Enterprise (with Cpt. Archer) or REED ALERT

Obrázek

Příspěvek 17.8.2006 22:07:12
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
2rowdy: Přispěchám s Dr.Who, protože pro mě je to nejlepší. Farscape jsem zatím neviděla, takže těžko můžu říct, jestli je nebo není dobrý. Ale to, že já ti pořád nutím Dr.Who je stejné jako že ty tvrdohlavě obhajuješ Farscape. Pro mě je to nej. Někdo je zase hardcore SG fanda a ničím mu to nevyvrátíš. Pokud jsi doufal, že ti někdo nabídne něco jiného...promiň, ale co? Maximálně ti můžu doporučit ST:DS9, který je podle mě nejlepší ST. Někdo ti zase bude říkat, že nic nemá na Babylon 5.
A pokud tohle téma je teď v sekci Filmy...tak se tu budou objevovat názory lidí, kterým se i Farscape třeba zrovna nelíbí.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 18.8.2006 12:28:03
Deadlus Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 194
Bydliště: Brno-Líšeň
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
2rowdy: No nevím proč by Klenotka nemohla přispěchat s Dr.Who když ho má ráda, třeba já a scream CZE zas všude propagujeme CSI a řeknu to i teď:sice to není sci-fi ale je to zábava tak zkus CSI(i miami a NY)
a pokud se nepletu chtěl jsi doporučit nějáký seriál ale všechno co nabídneme smeteš se slovy že to nemá na FARSCAPE i když o tom podle všeho moc nevíš,tak co tedy chceš :roll:

Jo a ještě BSG,THE 4400 a Enterprise(i když sem toho neviděl moc)
Obrázek
Obrázek
I love Handhelds,i love Nintendo DS : ) but i hate PSP

Příspěvek 18.8.2006 15:34:42
rowdy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 72
Bydliště: Lanzhou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já vím co chci. Vysvětlit svou pozici, proč si myslím ža ta debata patřila do sekce Farscape a nemusela se přesouvat. Proto s pleteš,protože původně se diskuse týkala co teď když jsem se dodíval na Farscape a chci něco podobnýho. Celou dobu netvrdím nic jiného než to, že pokud to bude jinde tak každý přispěchá se seriály, které viděl a chce to všem oznámit. Protože si nepřečte diskusi od začátku tak mi dvacet lidí doporučí seriál který jsem viděl, a který se netýká původního tématu. A já nic nesmetávám s tím že FSC je lepší, já sice tvrdím že Farscape je zatím nejlepší seriál co jsem viděl, ale to neznamená že se nebudu dívat na nic jinýho. A vůbec mi nevadí že Klenotka přispěchává s dr who, to ji ctí že propaguje něco u nás téměř neznámého co má ráda. Já jsem dr. who viděl asi dvacet epizod z těch starých a něco z nových a neříkám že je to špatný, já jenom konstatuji co tady vidím.
Já si tak představuji že se třeba najde někdo kdo mi řekne o čem a jaký je Earth final conflict, seven days, quantum leap, starhunter a další a mohl by i diskutovat. To že někdo řekne Andromeda, BSG, Smallwile, Lost ( přičemž každý z těch seriálů tu má svou sekci) a víc nic mě teda nemůže moc přesvědčit. To vím jediné člověk o kterým nevím nic to viděl a líbilo se mu to.
THE COLLECTOR
MORGAN PYM appears to be in his mid 30's, but was in fact born in 1322 AD, in Nuremberg. he could escape the trip to Hell if he agrees to collect souls from others who have dealt with the Devil.

Příspěvek 18.8.2006 16:10:35
Deadlus Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 194
Bydliště: Brno-Líšeň
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
řeknu to jen takhle :nepatří to do topicu o FARSCAPE protože se zde nebavíme o farscape ale o serialech(o všech ne o jednom specifickém) tak to holt na tomhle fóru chodí a pokud se ti to nelíbý tak se obrať na moderátori
Obrázek
Obrázek
I love Handhelds,i love Nintendo DS : ) but i hate PSP

Příspěvek 18.8.2006 16:30:25
rowdy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 72
Bydliště: Lanzhou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Co se tak Ježíš? To už nemůžu říct ani svůj názor. Já jsem řekl ať si s tím moderátoři dělají co chtějí, mě je to jedno. Ale ať mi potom nikdo nevykládá jaký jsem misantrop a nic neuznávám, když nezná kontext toho všeho. Mě se nelíbí že si každý přečte poslední tři příspěvky a už mentoruje. To potom není diskuze, ale mateřská školka kde si každý vykřikuje co chce a nikoho druhého neposlouchá.
THE COLLECTOR
MORGAN PYM appears to be in his mid 30's, but was in fact born in 1322 AD, in Nuremberg. he could escape the trip to Hell if he agrees to collect souls from others who have dealt with the Devil.

Příspěvek 18.8.2006 16:33:39
Deadlus Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 194
Bydliště: Brno-Líšeň
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ale já ti tvůj názor neberu já ho respektuji jen odpovídám na to proč to nemůže být v topicu Farscape,nic proti.........v poho :?:
Obrázek
Obrázek
I love Handhelds,i love Nintendo DS : ) but i hate PSP

Příspěvek 18.8.2006 22:33:39
Vamp_ Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 223
Bydliště: České Budějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
OBČANKY NA STUL :D Ve Farscape to nemuze byt, protoze to Hemi přesunul. Tím bych to ukončil.

Jinak k tématu serialy ještě jednou. Farscape je super serial, dal bych to na stejno s SG-1 a SGA. Potom pro mne je Prison Break, potom BSG, pak 4400 a potom oddechovky typu Smallville, Červený trpaslík, Babylon 5, Andromeda atd..

Star Trek nesoudim, protoze jsem ze serialu videl cca 10 dilu a nejak mi to neslo pod zuby.
Ehhh.... spolknul jsem svoji relaxační knížku....

Příspěvek 21.8.2006 08:56:26
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
To, že to Hemi přesunul, ještě neznamená, že to tak musí zůstat. Hemi taky není neomylný...
Souhlasím s rowdym - tím, že to Hemi přesunul, zmizel kontext Farscape a každý se tu rozplývá nad svým oblíbeným seriálem (stejně jako se my rozplýváme nad Farscapem). To ale nebyl záměr - rowdy se ptal návštěvníků sekce Farscape (a tedy fandů tohoto seriálu), jaký jiný seriál by mu doporučili. Byla a je velká šance, že se mu to bude líbit taky, protože se mu líbí Farscape.

To Likan: Jestlis viděl z Farscape jenom prvních pár dílů, tak nemůže soudit - ono se to rozjede až tak po půlce první série.
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na Další seriály

cron