Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Další seriály Dexter

Dexter


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 09.12.2006 18:20:42
Jamesonkkk Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 350
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mňo tak tohle je opravdu lahůdkovej seriál.
Člověk co pracuje pro Miamskou policii, jako odborník na krvavé stopy, a který necítí emoce, je současně i masovým vrahem. A stíhá týpka co rozřezává své oběti na spoustu malých částí. 94%
http://www.csfd.cz/film.php?224291

http://us.imdb.com/title/tt0773262/

Ale doporučil bych to jen 18+ věk. Je to opravdu brutální a přitom tak fascinující. Koukat se na svět očima někoho, kdo nedokáže milovat, nenávidět a vůbec cítit vše co z nás dělá opravdové lidi.
Mé hodnocení 10/10 s hvězdičkou ;)
So say we all.
Obrázek

Příspěvek 09.12.2006 18:51:23
stranger Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 131
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
koukám koukám dobrej seriál

Příspěvek 09.1.2007 00:48:43
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No tak tenhle seriál jsem shlídnul. Nevidím důvod proč by to mělo bejt až od 18 let. Sem tam nějaké to rosekané tělo, sem tam krev po stěnách, narážky jaké to je hezké mrtvé tělo. Vážně co je na tom? :D
Obrázek

Příspěvek 09.1.2007 11:51:02
Sokoro Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 230
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
"hezke mrtve telo" sem s nim...
Rodney: "Patnact? Kam chodite na tyhle nesmyslny cisla?"

Příspěvek 09.1.2007 13:49:59
Carlos Airman
Airman

Příspěvky: 2
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Fantastickej serial :lol: fakt hodne povedeny ;-)

Příspěvek 11.1.2007 20:16:40
bluem Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 12
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Opravdu pěknej seriál, skvělé hlášky
Major Davis: „Proto jsem tady. Vy jediní jste na něco takového experti.“
O’Neill: „Jako expert říkám: Odpalte tam nálož!“


Jackson: „Chcete tím říct, že potřebujete někoho hloupějšího než jste vy?“
O’Neill: „To jste možná na správném místě.“

Příspěvek 20.1.2007 09:35:39
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jsem se taky donutil ke stáhnutí tohoto seriálu. A musím říct, že to je skvělý seriál. Sice zatím hodnotím po prvním dílu. Což u mě není zas až tak obvyklé. Tak doufám, že si to tu úrověň udrží.
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 03.5.2007 19:04:07
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Naprosto super seriál už se nemůžu dočkat druhé řady první díl bude odvisílán 1.10.2007!!!
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 18.7.2007 16:57:26
Shadow_Slayer Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 45
Bydliště: Frýdek-Místek - Ostravice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mam takovou otazecku. Nasel jsem dnes na mininove nekolik torrentu na Dexter s02e01 a stahuje je i docela dost lidi, tak by me zajimalo jestli nahodou nekdo nevi co je to zac, protoze druha serie ma byt az za par mesicu, takze asi nejaky fake nebo ja nevim.

Příspěvek 18.7.2007 16:59:38
Nameless Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 205
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Není to fake, je to nádhernej DVDrip :wink:

Příspěvek 18.7.2007 17:03:54
Shadow_Slayer Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 45
Bydliště: Frýdek-Místek - Ostravice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hmm tak to jo, serial vychazi rovnou v DVDripech. To je teda super :D , takhle by to mohlo byt u vsech

Příspěvek 18.7.2007 17:12:33
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jestli chceš první řadu a plno dalších informací zajdi si na tyhle stranky
 http://dexter.unas.cz/
a první díl druhé řady není ještě zkompletovaný(pokud teda já vím) je sice natočen ale zvuk střich a prostě není hotovy takže ho nemůžeš stáhnout.
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 18.7.2007 17:15:47
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tohle jsou jen 2 díly. :jako: Náhodu :jako: to uteklo ze studia. Tohle se v poslední době stává hodně často, že první díly jsou na netu dřív než v TV.
Buď je bezpečnost v televizích čím dál laksnější, nebo to dělají schválně (což je pravděpodobnější). Nebo ShowTime chtěl, něco vydělat a tak začal prodávat DVD a někdo to hodil na net (jako 6. série 24)
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 18.7.2007 22:36:45

Příspěvky: 40
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak som skukol tie dve nové časti a hoci som mal trochu strach, či scenáristom nedôjde dych, tak musím skonštatovať, že druhá séria sa začala špičkovo. Už sa neviem dočkať ďalších častí. :thumleft:
CSFD alias FlashFXP

Příspěvek 19.7.2007 00:35:33
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mohli byste pak prosím kdyžtak používat spoiler? Díky. :wink:

Jsem u 4 epizody a musím říct, že se to začíná zajímavě vyvíjet. Člověk si na to musí zvyknout, je to neobvyklé, ale ta krev je zabírána skoro umělecky, a některé detaily vypadají, jakoby je točil sám Švankmajer. :D

Musím říct, že postavy...potkat Dextera na ulici, tak asi uteču s křikem do noci. Docela z něj jde hrůza i "normálně". Ta jejich velící je dost nesympatická, i když teď, ve čtvrté epizodě se to trochu otočilo k lepšímu.
Jenom trochu nepobírám, proč musejí pořád mluvit tak sprostě. Teda, já taky nejsem zrovna andílek, a občas mi nějaké to slovo uletí a počítám, že v jejich prostředí je to asi normální, ale i tak, občas mi to přijde až "moc" násilně vecpané do textu. Hlavně ten černý detektiv (nevzpomenu si na jméno), ten chudák má teda repliky :lol: Učit se to asi opravdu stojí za to.
Ale prostředí Miami je tam pěkně ukázané. Na jednu stranu pěkné plíže, slunce, idylka, na druhou stranu město s vysokou kriminalitou, které se v noci mění na něco jiného.
A začíná se zajímavě vyvíjet rovina s tím vrahem. Myslím, že by si s diváky takhle nehráli, kdyby to nebyl někdo známý. Kdo je Dexterovi blízký nebo ho aspoň dobře zná. No, každopádně se nechám překvapit.
Nejvíc mě dostávají ta prostá Dexterova konstatování :) Je pěkný, jak se drží tátových rad. I když jeho otec, tedy Harry, byl asi podivný fellow. Ale tak dát syna někam na léčení nebo mu pomoct a otočit to "k dobru"? Chápu jeho rozhodnutí.
"Kdybych mě srdce, zlomilo by se" :lol: A Rita je skvělá, divná a k Dexterovi se hodí :lol:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 19.7.2007 08:29:32
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
V seriálu jsou občas blbosti ale knížka je super Dexter je snad první seriál ve kterým je příběh delší než v samotné knižní předloze většinou je to naopak a navíc v seriálu je děj docela ukončen ale v knize ne.
Ale obojí je super.
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 04.10.2007 19:55:46
Sopdet Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 423
Bydliště: Rakovník
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak mám za sebou první sezónu a musím říct-paráda. Dlouho už mě něco takhle nechytlo.....je to sice trošku brutálnější ale skvělé. Jde se tam po příběhu, nevaří z vody a hudba je tam úžasná...... :wink:
Lennier and Vir will share a beer and watch Adira disappear

Příspěvek 07.10.2007 18:07:11
stalker Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 654
Bydliště: Rakovník
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To máte tak, když je člověk u čtvrtého dílu a doporučí seriál Sopdet, která to shlédne v jednom kuse :lol:
Je to naprosto dokonalé, ty vnitřní monology, hudba, příběh...Prostě paráda. Jen co dokoukám zbývající tři díly, vrhnu se na stahování další série.
Jestli bude Max Payne 3, měl by ho v těch komiksech hrát představitel Dextera :lol:

P.S. Doháním tě v příspěvcích! :D

Příspěvek 07.10.2007 18:24:40
Syrestesia Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 66
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No, jestli se vám seriál líbí, tak bych vám doporučila předlohové knihy od Jeffa Lindsaye: Drasticky děsivý Dexter a Drasticky dojemný Dexter. Opravdu zajímavý a zábavný styl. 8) Lindsay vydal už 3. knihu, ale ta ještě nebyla přeložená. Mimochodem, jestli jste někdo sledoval Odpočívej v pokoji, tak Lindsay si přál do role Dextera Petera Krause, který hrál Nata, ale nakonec tu roli dostal Michal C. Hall (David.)
Dear diary, why does no one understand me?
I am not mad.

Příspěvek 07.10.2007 18:36:10
Sopdet Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 423
Bydliště: Rakovník
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
stalker píše:
To máte tak, když je člověk u čtvrtého dílu a doporučí seriál Sopdet, která to shlédne v jednom kuse :lol:
Je to naprosto dokonalé, ty vnitřní monology, hudba, příběh...Prostě paráda. Jen co dokoukám zbývající tři díly, vrhnu se na stahování další série.
Jestli bude Max Payne 3, měl by ho v těch komiksech hrát představitel Dextera :lol:

P.S. Doháním tě v příspěvcích! :D




tssss, ty jedeš na příspěvky? :lol: :roll: ...a jo, většinou to, co jsi mi doporučil mne chytlo......až na Heroes, samozřejmě :D
Lennier and Vir will share a beer and watch Adira disappear

Příspěvek 07.10.2007 19:41:07
stalker Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 654
Bydliště: Rakovník
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já na příspěvky nikdy nejel! A mám jich 300, hurá! :D

Taky mě většinou chytlo všechno, cos mi doporučila. Třeba BSG, že....ale to už je OT. Další díl Dextera (tentokráte s desítkami litrů krve) čeká 8)

Příspěvek 15.10.2007 19:52:09
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Právě jsem se podíval na třetí díl druhé řady a musím říct že zatím to vypadá, že druhá řada bude stejně dobrá jako ta první. :D

Toto je spoiler!!!:
Chudák Dexter poslat ho na sezení se závislými lidmi.(jak se tam ze začátku chudák trápil)
Naposledy upravil LAZYjohn dne 15.10.2007 20:03:18, celkově upraveno 1
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 15.10.2007 19:58:34
Shadow_Slayer Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 45
Bydliště: Frýdek-Místek - Ostravice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Taky sem prave dokoukal a nezbyva mi nez souhlasit, druha rada vypada mozna jeste o fous lip nez ta prvni :-).
Toto je spoiler!!!:
akorat mi prijde divne ze by se uz Dexter zbavil Doakse, je to nejak moc brzo, v knizce za nim lital po celou dobu, ale pravda je ze zatim ve druhe rade z knizky neni snad nic stejneho, no uvidime jak to bude dal

jo a
Toto je spoiler!!!:
deb je sikovna ze ji konecne dosla ta spojitost mrtvych, uz sem ani nedoufal :-D
Obrázek

Také mě můžete potkávat pod přezdívkou Zoidy.

Příspěvek 29.10.2007 18:25:07
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jsem dneska shlédl pátý díl Dextra, druhé sérky a musím říct že mě naprosto nadchnul:
Toto je spoiler!!!:
Mistr "Braitak" jako zabiják a on právě má na svědomí Dextrovu matku, to mě dostalo, potom že Henry a dextrova matka měli poměr, Lila se mi líbí čím dál víc, ale asi bych se neudržel jako dextr když s ní spal nebo v té sprše...... a samozřejmě konec a kamera.... jsem zvědavej jak se z toho dostane..... a ještě jednou Tony Amendola nejspíš se s ním opět setkáme, těším se jak malé děcko!!!
:oops: :D 8)
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 29.10.2007 19:04:34
DEjv Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 17
Bydliště: Cheseaux
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
nechtěl bys ho někam uploadnout? nebo kde si ho stáh?

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na Další seriály

cron