Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Další seriály Sanctuary

Sanctuary


Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 07.8.2007 16:04:36
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tady je to nějaké mrtvoučké. Poslední dva díly otevřeli nový příběh a fakt se těšim na další díl :).
Toto je spoiler!!!:
Hmm, Merlin a Morgana...co mi to jenom připomíná :lol:

Bylo pěkné tam vidět Ryana (a že mu to fakt slušelo ;-)). Zato Paul měl ránu :lol:. A bez přízvuku, to je docela zvláštní, to moc neslýchám :). A že byl ten hlas hlubší..
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 08.8.2007 12:14:00
Nemo

Odpovědět s citací
 
Lidi odkad pls sosate? První 4 dily sem stahnul z youtobe, ale ty dalši tam nejsou nehodil by někdo link pls?

Příspěvek 08.8.2007 13:10:57
Nemoo Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 249
Bydliště: North pole
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
neveim ci mas pristup ale ja taham z rapidu HDTV verzie.. a je to na lamky.net.. ak je zaujem tak se dotiahnem linky.
Obrázek

Příspěvek 08.8.2007 13:46:37
Mates Airman
Airman

Příspěvky: 27
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
z mininovi a spytorrentu to taky jde.

Příspěvek 08.8.2007 17:59:23
Nemo

Odpovědět s citací
 
Dik, hned jdu stahovat.

Příspěvek 08.8.2007 23:37:39
Nemoo Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 249
Bydliště: North pole
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak sa mi podarilo najst par odkazov.. pre rychlejsie stahovanie.. pre niektorých:

EDIT: Pokud si chcete posílat odkazy tak pouze soukromě, nebo SZ. Warez je zakázaný. Povoleno je pouze SG v příslušných sekcích. Pomeranc

// je to v spravnom topicu... neni to odveci...neni to spam..a tiez ked tu mozu byt titulky tak co by ne aj odkaz na cele down???
Obrázek

Příspěvek 03.10.2008 17:33:15
Aelon Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 26
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
premiera na Sci Fi Channel dnes v 21:00 jejich casu tzn zitra ranko u nas
velice se tesim Amanda je fajn neni to prulomovy serial ale rozhodne patri mezy ty na ktere se rad podivam (zvlast pri pauze po First Contact)

Příspěvek 04.10.2008 18:07:49
Maruxs Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 123
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak pilot seriálu jsem právě dokoukal, tak bych k němu rád napsal pár věcí, protože je okolo něj šířeno dost fám a bludů, převážně to, že jde o pokračování webizod, což není pravda...

seriál vs. webizody:
je to skoro celé přetočené, některé scény jsou podobné, jiné zcela nové, jejich zasazení do děje je taky různé, např. první scéna z webizod je tady na konci, celkově je tedy příběh trošku upravený a hlavně o hodně doplněný…

seriál:
rozhodně se mi to líbí víc než webizody, má to spojitější příběh, přeci jen se dá pořádně zpracovat děj v 1:30 hod než 15 min.

efekty:
doufám, že to není jen pro pilot, ale dodělávané scény byly moc pěkně udělané, sem tam to poznat šlo, ale vůbec bych to nebral jako negativní věc, zvlášť nad záběry města jsem se rozplýval :)

hudba:
co jsem se dočetl v titulcích, tak ji skládá Joel Goldsmith, a mě naprosto dostala, nádherná, chci soundtrack :)

co mi vadilo:
Bigfoota malinko předělali, starý se mi líbíl víc… (aspoň mi to tak připadalo)

kdo viděl webizody, a říká si, že je to to samé, nemá pravdu, je to sice přetočené, ale např. linie s Johnem a Helen je úplně nová a je to děláno jiným stylem, takže rozhodně doporučuju zkouknout, Amandě zůstal její přízvuk, za což jsem opravdu rád, zní s ním skvěle :)

Rip pilotu je bez loga televize a reklam, v daleko lepší kvalitě než ze SciFi, asi pochází z MovieCentralu, jelikož jinou televizi, co takto vysílá neznám, připomíná to DVDrip, takže zážitek ze seriálu nebude ničím rušen :)

doufám, že to nebude vadit, ale udělal bych tady menší reklamu, rád bych představil nově vzniklý web, sice na něm momentálně moc informací není, ale budeme se je snažit co nejdříve doplnit:
http://sanctuary.sff.cz

Příspěvek 05.10.2008 10:28:20
Lord_of_war1 Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 187
Bydliště: Již 3 rokem na marsu
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
dobra stranka ale nefachaj tam ty linky na stahnuti toho serialu. jo a prosil bych o nejaky linky na stahnuti nebo stranku dik
Pravda a svoboda jsou věci, které si nalháváš abys si v noci usnul.
Nic sem necítil. Zemřel jsem uvnitř.


Obrázek

Příspěvek 05.10.2008 11:21:14
meisterochmi Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 935
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
cus nevite kdy budou titulky nebo jestli vubec budou?
Obrázek
__
It's gonna be legen...wait for it...dary! Oh yeah!

Příspěvek 05.10.2008 12:04:05
Phoenix16.cz Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 12
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Na překladu jsme se domluvili, že počkáme na aj titulky, ale zatim to s nimi nevypadá dobře. Takže titulky budou, ale zatim těžko říct kdy přesně. Chvíli to ale určitě ještě potrvá, přeci jen je to dvojepizoda.
"Pořádek je pro blbý - v bordelu se inteligentní člověk vyzná!"

Příspěvek 05.10.2008 22:38:44
Halajda Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 641
Bydliště: Brno nebo okolí Brna
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak konečně jsem se dostal k tomu pilotní dvojepizodu zkouknout... :) Prostě paráda, je to dost slušnej příslib spoustu úžasných příšerek a mutantů, které budeme následující čtvrtrok studovat... :D
Dost jsem zíral, když se tam objevil Ryan Robbins... Je to takovej spíš podpůrnej herec, ale mám pocit, že ho poslední týdny vidím všudě :) - ve své prázdninové repríze SGA, ve své prázdninové repríze BSG, v The Guard a teď tady... Ještě na mě vykoukne ve Flashpointu a bude to kanadský komplet :)
Od webizod je dost znatelnej posun. Že jsou kulisy počítačový si člověk všimne opravdu jen místy. Navíc je poznat ten větší rozpočet - lepší zvláštní efekty, víc herců, větší zbraně :D
Toto je spoiler!!!:
Btw. ve scénách v tom opuštěným metru jsem každou chvíli čekal, že přijede vlak duchů :)

Těším se už na dělání titulků, protože mi tehdy asi pár věcí v dialozích začne dávat smysl. Při sledování prostě nemůžu každou chvíli lovit v oxfordským slovníku a zjišťovat, v jakým smyslu bylo tohle a toto použito. Vždyť by mi z té epizody nic nezbylo.
Toto je spoiler!!!:
Když z toho kluka poprvé vykouklo to chapadlo, první moje myšlenka byla "goauldí larva" ... holt už fan-deformace.

Včerejší epka byla navíc tak trochu pro monster-fajnšmekry... Když Helen ukazovala doktůrkovi své působiště (btw. zvenku na mě ten dům působil hodně jako Rose Red od Kinga), některá stvoření byla opravdu vydařená. Můj osobní favorit je ten Gorn-style ještěr vedle mořské panny :D A když už o té panně - první případ po dlouhé době, kdy mořská panna nebyla blondýna... Mořský řasy mi přijdou v tomhle originální a navíc věrohodnější. Jenomže holka s plevelem na hlavě není pro diváky tak sexy, tak to ve filmech bývá samá blondýnka...
:D Každopádně: Sanctuary podle všech očekávání získalo pevné místo v mém víkendovém rozvrhu. :)
Intelligence has nothing to do with politics.
- Londo Mollari

Příspěvek 06.10.2008 02:08:37
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
:shock: Wow. Tak musím uznat, že mě to hodně zaujalo. Původně jsem si to stáhla jen kvůli znělce, která tam ale stejně nebyla :D Ale to, že je to celé předělané a není to rozkouskované, to udělalo hodně. Původní webovou Sanctuary jsem ani nedokoukala, protože to bylo moc roztahané. Ono jako úvod to taky není úplně pro slabé povahy, vypadá to dost komplikovaně, temně, promyšleně, takže to asi nebude úplně pro každého.
Scény jsou oproti webepizodám lépe poskládané, ubrali na zeleném pozadí, což oceňuju a tak nějak to celé dává větší smysl. Ryan Robbins hodně, opravdu hodně potěšil, je to zkrátka sympaťák a tady v té roli se mi hned zalíbil. Mihnuvší se Chuck Campbell s dredy taky potěšil :D Kavan Smith v roli nevěřícího poldy - počítám, že se s ním asi budeme setkávat, protože Will bude muset někde brát informace.
A btw. Will, toho herce vůbec neznám, ale je taky moc sympatický a mám dojem, že to, že si ho Helen vybrala nebylo jen kvůli "intuici", jak mu pořád namlouvala a jeho matce. Možná jeho matka pracovala s Helen? Možná v tom bude něco víc, třeba taky ne, každopádně tyhle postavy "ve světě divů" mám opravdu ráda.
A Amanda - no, jelikož už k ní necítím averzi jako dřív, tak se mi zdála celkem fajn. Tedy, ještě se bude muset zbavit některých návyků, které má, protože občas až moc připomněla Carterovou (třeba jak si složila ruce na břicho, to je typická pozice), ale ten britský přízvuk je pěkný a celkově je její postava hodně zajímavá. Nemůžu Amandu vinit, že se vykašlala na SGA, kde neměla prostor a vrhla se plně do Sanctuary, kde si může diktovat podmínky a hrát hlavní roli.
Ostatní postavy vesměs sympatické, i Ashley, i když ta působí trochu zbrkle, ale to bude mít asi po tatínkovi :D
A mimochodem, Chris Heyerdahl - tenhle herec je opravdu nedoceněný, protože charisma a hlas, to z něj dělá opravdu zajímavého herce a ráda bych ho viděla víc.
Jen malá vada - z původního pilotu vystříhli Davida Hewletta. Ale zase nám dali Ryana Robbinse, tak to se trochu vyrovnává :D
Každopádně i u mě to bude mít místo v sobotu dopoledne. :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 06.10.2008 12:21:27
Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak jsem na to konečně zkoukla taky. Líbily se mi už webizody, takže nápad udělat z toho právoplatný seriál mě nadchnul. A první díl mě vůbec nezklamal. Moc se mi to líbilo a určitě budu stahovat dál.
Navíc ta záplava našich oblíbených herců, to je hodně velké plus.
A úplně největší plus, které tam z mého pohledu bylo...no, zkuste si tipnout :lol:
Kdo by neuhádl, tak....
Toto je spoiler!!!:
Kavan Smith, samozřejmě....jen doufám, že se bude objevovat dál, i když ve webizodách už pak nebyl :cry:

Příspěvek 10.10.2008 08:55:27
Phoenix16.cz Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 12
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
CZ titulky hledejte tady:

http://sanctuary.sff.cz/
"Pořádek je pro blbý - v bordelu se inteligentní člověk vyzná!"

Příspěvek 11.10.2008 21:49:48
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
1x03 - pěkný díl. Když pominu některé ty jejich očividně počítačové triky, tak se mi to líbilo. Hlavně proto, že to bylo trochu víc akční, a dostaly prostor všechny postavy. Henry je tedy výborný, musím říct :D Sice typický hláškař, ale neumím si do té role představit nikoho lepšího, než je Ryan Robbins. :)
Celkem mě překvapilo, že i po tolika mystery seriálech dokážou být docela originální. Sice použít téma kolem Artura jenom k vytvoření nějakého kabalu není úplně fajn, ale přežiju to.
Líbí se mi další náznak příběhu, protože je jasné, že se s nimi zase setkáme.

Willovo přizpůsobování je takové klasické, jako v každém seriálu, kde byla tahle situace. Ale scéna ve výtahu tady byla hodně vtipná :D "Nemůžeš je sníst" :rflmao:

Akorát mi vadí, že změnili znělku - ta původní byla lepší :( Tahle působila opravdu až moc počítačově - jako nějaké menu k DVD. :?

Ovšem hudba, ta byla výborná. Jsem zvědavá, jestli to tak bude v každém díle.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 12.10.2008 12:39:46
Aelon Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 26
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
ano hudba byla bozska nebudu tady znovu rozebirat samotny pribeh ktery je nade mnou jen chci podotnout ze nova znelka je sice zvlastni ale podle me patri k tem lepsim. Velice me zaujala fotka Helen a Alberta a jeste takova perlicka jeji cisnik mluvi stejnym hlasem jako wraithove :-)

Klenotka píše:
Willovo přizpůsobování je takové klasické, jako v každém seriálu, kde byla tahle situace. Ale scéna ve výtahu tady byla hodně vtipná "Nemůžeš je sníst"


myslim ze tam bylo tohle: "Women you can´t live without them." "But you can eat them."

Příspěvek 12.10.2008 13:03:09
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mluví stejným hlasem jako Wraithové proto, že ho hraje Christopher Heyerdahl - tedy ten samý, co Todda. :wink:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 12.10.2008 14:29:28
Phoenix16.cz Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 12
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Klenotka píše:
Akorát mi vadí, že změnili znělku - ta původní byla lepší :( Tahle působila opravdu až moc počítačově - jako nějaké menu k DVD. :?


Menu k DVD to možná trochu připomíná, ale rozhodně to vypadá propracovanější než to původní a má lepší hudbu - to ale celý seriál :yes: - ale přesto mi tam chybí logo s tím červeným ornamentem. Strašně hezky se to vlnilo. :lol:
"Pořádek je pro blbý - v bordelu se inteligentní člověk vyzná!"

Příspěvek 12.10.2008 14:47:31
Linn Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 321
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak se mi 1x03 taky líbil :smile: A jak už tu bylo zmíněno - hudba neměla chybu, doufám, že bude soundtrack, bubny a v tomhle díle konkrétně keltské motivy - funguje to velice dobře. Nová znělka se mi docela líbila, jako jo, je hodně taková digitální, ale šlo to a samotný příběh taky nebyl vůbec špatný.
- Linn doporučuje -
Chuck | Castle | Sanctuary | Dollhouse | Californication

Příspěvek 12.10.2008 15:07:17
šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jeste jsem to nevidel cele, ale podival jsem se na kus 1x03 a zdá se mi to nebo porad jeste tezi z webizod?
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Příspěvek 12.10.2008 15:11:15
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nezdá. Oni to předělali, ale některé scény z webepizod používají a prý snad ještě v dalších něco použít mají.
Já osobně to nepoznám - webepizody jsem vzdala po třetí epizodě, u které jsem usnula :D
Tyhle jsou ovšem o 100% lepší. :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 12.10.2008 15:18:56
Halajda Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 641
Bydliště: Brno nebo okolí Brna
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No... přesněji řečeno u 1x03 integrovali z webizod tak 90% celé epizody, dodali/pozměnili tam jen pár drobností, tady například že sestry patří tomu řádu/tajné organizaci nebo co jsou vlastně zač... :)
Intelligence has nothing to do with politics.
- Londo Mollari

Příspěvek 12.10.2008 16:18:07
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak teď jsem si přečetla vysvětlení na GW fóru (pro mě novinka, pro lidi, co nevzdali sledování webepizod po třech dílech asi ne :D)
Epizody 1-4 byly přetvořeny do prvního dvoudílu s tím, že tam změnili dost věcí.
Epizody 5-8 jsou v epizodě 1.03 Fata Morgana, kde až na některé podstatnější změny zůstalo všechno stejné.
Pro další epizody už můžou použít jen většinu scén Helen z minulosti, které v první epizodě vypustili.
A jelikož víc epizod nebylo, tak se už nemusím stresovat, že zrovna já nebudu mít srovnání, když jsem to původně neviděla :smile:

Každopádně - tenhle seriál mě hodně baví a jsem zvědavá, co bude dál. :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 12.10.2008 17:01:15
Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No, koukala jsem, že tenhle díl byl vlastně složen z webizod. Už se těším, až začnou být ty díly nové. Zatím se mi to hodně líbí. A taky doufám, že tam trochu víc zapojí tu policii, přece jen bych tam toho Kavana občas ráda vídala :D
I když Ryan Robins je taky vynikající. Ačkoli mě rozesmálo, když i v tomhle díle měl u hlavy pistoli. No, taková dáma v nesnázích :rflmao:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Další seriály