Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Další seriály Chuck

Chuck


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 03.12.2010 04:55:56
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Toto je spoiler!!!:
"Come with me if you want to live."

Tak toto mě dostalo :ok: :bravo: , od ní to tedy sedne :-D.
Jinak Timothy Dalton opět super (i když v prvním díle s ním byl naprosto k nezaplacení). Ten důvod, proč s ní zůstává, je sice trochu divný, ale tak budiž.
Ale jak tu tak mluvíte s tím Morganem... je fakt, že by mohli ubrat na jeho nešikovnosti. Mám tu postavu ráda, ale tohle se už fakt moc přehání.
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 05.12.2010 02:17:28
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Souhlasím, že 10. epizoda byla moc dobrá. Rozhodně lepší než ta předchozí, kde jsem nevěděla, jestli se mám místy smát nebo brečet. Nic proti Yvonne (mám ji moc ráda), ale ta její epizoda se tentokrát moc nepovedla (imo, samozřejmě).
Toto je spoiler!!!:
Tady bylo téměř všechno perfektní - Linda a Timothy, samozřejmě (pořád nechápu, proč je ona s ním a on s ní, ale v tom asi bude ještě nějaký háček), Awesome ví, že Chuck je zase špión a hlavně ten laptop jasně ukazuje, že papa B chtěl, aby Ellie a Chuck spolupracovali a neměli před sebou tajemství. Tak snad to Ellie brzo řeknou.
Nebude Ellie ten počítač hledat? Přece to nevzdá jen proto, že nerozluští heslo? Nevím, co bylo v té "její" části, ale soudě podle toho, co říkala, to asi v budoucnu pomůže Chuckovi. Věděla jsem, že ta její neurologie není náhoda :wink:
Narážky na Smrtonosnou past byly výborné, ale spíš ty podprahové. Morgan to udělal moc "očividně", navíc to nebylo ani vtipné. Začíná mi být té jeho postavy už spíš líto, protože veškerý vývoj, kterým prošel během 2. a 3. série je teď hozen zpátky na obyčejného troubu.
Jinak ale OK a je fajn, že to neskončilo cliffhangerem. :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 15.3.2011 20:05:19
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak tenhle díl měl koule x)

Příspěvek 15.3.2011 21:35:31
Jackson D. Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 406
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jj byl naprosto výbornej.
Toto je spoiler!!!:
Konečně se zase věnovali tomu laptopu. Mam ale trochu strach aby Elie náhodou nespustila intersect a nenahrála ho do sebe. Konečně se taky pořádně ukázalo, že Chuckovi "slabiny" jsou ve skutečnosti v určitých chvílích hodně ku prospěchu. No a samozřejmě Morgan nezklamal a pobavil, ikdyž už i u něj je vidět určitej vývoj a mám pocit že se po malejch krůčkách mění v agenta.
gen.Hammond: Plukovníku O'Neille co to děláte?!
O'Neill: Sakra generále, zrovna při nápřahu!

Moje první povídka - Portál 1x07 -Ztracení bratři (Part II.): viewtopic.php?f=27&t=7091&p=324715#p324715

Příspěvek 19.3.2011 19:10:13
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo, po trochu rozpačité první půlce 4. série se to zase rozjelo správným směrem. Sice už jsou tam obrovské dějové díry, ale když je to zábava, tak to člověk snadno přehlédne. :)
To, že si Casey uvědomil, že je páté kolo u vozu, mu trvalo dost dlouho a snad ho po téhle epizodě zase využijí víc než jen na "vtipné momenty" s Morganem.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 20.3.2011 00:25:00
Ivory Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 536
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Do druhé řady to byl docela fajn seriál, ve třetí už šla ale kvalita dolů, zachraňovali to však scény z Buy More, třeba na takový klub rváčů se nedá zapomenout. Nebyli by to ale američani, aby nějaký seriál decentně zakončili a tak dali na konec třetí řady cliffhanger o Chuckově matce. Ve čtvrté řadě se už pak jen vaří z vody a pořád se řeší nějaké vztahy. Stala se z toho podělaná telenovela. Ženám se možná řešení mezilidských vztahů líbí, jenže v takovémto seriálu to nemá co dělat. Doufám, že po skončení 4-té řady čeká tento seriál exitus.
Obrázek
Fly High My Friends, Bob Stencil.

Příspěvek 20.3.2011 21:16:18
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jistě, pokud se někde řeší vztahy, tak se to musí líbit "ženám". Tyhle stereotypy miluju :? Když je to pitomě napsané, tak se to nelíbí nikomu.
Každopádně 3. série byla až na pár výjimek skvělá, protože se mi líbilo to temnější ladění a Chuckův osobní vývoj. Buy More mě tam pak spíš štvalo, protože tam bylo zbytečné.
To mě ale nenapadlo, že ve 4. sérii začnou rozebírat kraviny typu "Proč si Sarah ještě nevybalila" a zprotiví mi tak opětovně Morgana, který, v té době samozřejmě zase bez ženské, musel vrtat v Chuckově osobním životě, když on tradičně žádný neměl.
Od 10. epizody se to o dost zlepšilo, ale pořád mi vadí, že už to není starý tým Chuck/Sarah/Casey, ale pořád se tam nějak rádoby "vtipně" motá Morgan (teď už zase snesitelnější), a Casey je pořád páté kolo u vozu.
Toto je spoiler!!!:
Ale to s Vivian se vyvíjí zajímavě, a zase se objevil ten laptop, takže snad navážou na některé staré dějové linie a přestanou konečně řešit Sarah/Chuck vztah (i když jsem ráda, že je dali konečně dohromady a přestali pro změnu řešit to budou spolu/nebudou spolu)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 17.5.2011 08:21:27
HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak další sezóna u konce. Hodně lidí bude určitě pyskovat, ale mě to prostě strašně baví a vždycky se u toho upřímně zasměju.
Toto je spoiler!!!:
Jediné z čeho mám obavy je Morgan jako Intersect. To je věc, která mě opravdu děsí. Ale nevěřím, že by to vydrželo déle než první epizodu 5. série. Snad těch 13 epizod využijí dobře a ukážou jak to do sebe všechno zapadá. Taky mi přišlo, že Chuckův otec není mrtvý, podle smíchu toho agenta. Takže sem zvědavý, jak se to celé vyvine a snad to zakončí s úctou.
Mr. Franz I think careers are a 20th century invention and I don't want one.

Příspěvek 18.5.2011 21:08:28
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Toto je spoiler!!!:
Mi osobně Morgan jako Intersect vůbec nevadali. Chuck už o něj přišel kolikrát? 3x? kdyby ho zase získal zpátky tak už to to bylo jako Daniel v SG1... Navíc nám v posledním díle ukázali, že to Chuck zvládne aji bez Intersectu.
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 18.5.2011 21:16:45
DAVE! Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1676
Bydliště: Normandy SR-2
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Že bych se na to zase začal dívat. Scéna toho, že Chuck dokáže intersectové hračičky i bez intersectu mě naplňuje potěšením, že z něj konečně přestali dělat debila když ho o něj připraví.
Obrázek

Příspěvek 19.5.2011 01:53:03
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tedy, imo naprosto parádní konec :bravo: :ok: . Shlédla jsem si pěkně poslední dva díly v kuse.
Toto je spoiler!!!:
Timothy Dalton opět září, rozhodný a zoufalý Chuck taky. Morgan jako intersect? Proč ne, aspoň chvíli (i když o to asi brzy přijde).


A pár krásných narážek nejen na SW :-).
Toto je spoiler!!!:
"Oh, boy..." :D
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 19.5.2011 12:46:23
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mně to tím zvratem na konci totálně zkazili. Morgana přímo nesnáším, a tohle mi prostě nesedí.
Timothy Dalton je perfektní. Podle mě nejlepší guest star, jakou tam měli. :)

Jinak epizoda dobrá, až na tu poslední minutu :dontknow:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 19.5.2011 13:34:01
taurian13 Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 212
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Posledný diel bol super, vyriešilo sa tam množstvo otázok a keby im Henry (Volkoff) neodkázal majetok Volkoff industries tak by to bol naozaj pekný koniec seriálu. Ale keďže sa to nestalo tak sa teším na 5. sériu :D - hlavne ma zaujíma ten plán a Chuckov otec :hmmm: :hmmm:

Příspěvek 03.11.2011 15:37:31
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak nám začala 5. série a už jsem po týdnu přišla na to, proč byl konec první epizody o tolik lepší, než její úvod - Morgan dostal do hlavy a byl v bezvědomí :smile:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 01.2.2012 11:59:03
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak Chuck skončil, co na to říkáte? Mě osobně se zakončení líbilo, Jefster, Morgan, Kasey i Family s kapitánem "Užasným" na tom byla skvěle a ten konec na pláži....... nádhera!!! :cry: :cry:
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 01.2.2012 17:27:24
Ralen Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1068
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Musim říct, že jsem Chucka dokoukal i když poslední série stála za prd (ta před tim taky nicmoc). Ale ano, poslední epizoda byla velmi důstojným zakončením, ale to bylo hlavně díky nostalgii, kterou ze mě autoři v té poslední epizodě dokázali vyždímat do poslední kapky, nic novýho to nepřinesto, což je vlastně dobře - ještě by to nějak zmrvili.
Obrázek

Příspěvek 01.2.2012 21:38:37
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nenapsal by někdo ve zkratce co se stalo tak od epizody 4x15? Od té epizody jsem už neměl sebemenší sílu se na to dívat a asi už já nikdy nenajdu.
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 01.2.2012 23:19:02
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Závěrečná epizoda dobrá, nakonec z toho docela dobře vybruslili a i ten úplný, trochu hořkosladký závěr se mi líbil.
Kdyby nezmršili 4. sérii (přitom Dalton byl skvělý záporák), a prvních pár epizod 5. série taky vypustili, tak by se tahle série dala považovat za nadprůměrnou.
Takhle je to spíš už jen pomrknutí na fanoušky. Na konci 3. série měli nakopnuto k tomu, co udělali až o sérii později. Nechápu, proč tam tolik potenciálních zápletek zabili.
Každopádně, finále hodně dobré, jenom tradičně trochu uspěchané. Až budu koukat na Chucka, tak na první tři série + finále, to myslím bohatě stačí.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Další seriály

cron