Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Další seriály Tru Calling

Tru Calling


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 29.7.2007 21:18:06
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tru Calling
Obrázek

"Help me!" :lol:

Další seriál kterej sem objevil jen pro to že jsem neměl na co koukat :lol:
Tak o čem je zas tohle? :lol:

Tru Davies, absolventka vysoké školy, pracovnice místní márnice má zvláštní schopnost. Jednoho večera totiž slyší oběť vraha jak ji prosí o pomoc. Dalšího dne se Tru probudí a zjišťuje, že je zpět na začátku dne předchozího, je to 12 hodin před vraždou. Před vraždou, která se nestala a ví o ní jen ona sama a musí jí zabránit.

Je to výbornej seriál - právě jsou dokoukal první řadu (20 dílů) A je to vážně super - jen mě štve, že druhá řada má jenom 6 epizod - No jo zase to vysílal FOX :roll:

Ale je tu dost známejch ksichtů. V prvním díle se oběvuje Caleb z BSG, v druhém dílu je manžel Sturbuck (BSG), v třetím díle je Sheppard (SG) a Robin (HIMYM) ve čtvrtým díle je myslím DL z Heroes :lol: ....

Trochu to připomíná Day Break ale ten byl taky výbornej :lol: a hlavně myslím že i ta herečka není špatná :lol:

Doporučuju skouknout :wink:
Obrázek

Příspěvek 29.7.2007 21:25:48
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak tenhle seriál mám skouklej už dlouho, Jason Priestly jako záporák je skvělej, fakt mě štve že to zrušily.....
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 29.7.2007 21:29:05
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
2 Spike: Ehm nepříjde ti to trochu jako Big Spoiler?
Obrázek

Příspěvek 29.7.2007 21:32:51
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ani ne vememli na vědomí že seriál je už zrušenej a vysílal se v roce 2003/2004
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 29.7.2007 21:33:52
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vemu-li navědomí že někdo to třeba neviděl?
Obrázek

Příspěvek 29.7.2007 21:43:02
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak aspon zaujme videt spravnackyho Brendna v necem jinym, btw Tru alias E. Dushku se mi nejvíc líbila v Buffy a Anglovi jako Faith nebo po boku Arnolda Schwarzenegra v Pravdivých lžích kde hrála jeho dcerušku.....
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 29.7.2007 21:49:28
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já jenom že je to velký překvapení konce 1. řady a mě osobně by dost naštvalo kdybych to věděl dopředu.
Obrázek

Příspěvek 29.7.2007 21:55:24
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak nevím jak velký překvápko, myslím že to bylo jasný hned od prvního dílu co se objevil, ale ano možná to někomu bude vadit, ale řekněme si upřímně na 3 roky zrušenej seriál, to se můžem bavit o všem, jinak 6 díl 2 serky posledni dil vlastne, byl skvelej, Vanocni nalada, spoluprace nepratel... nadhera!!
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Další seriály

cron