Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Další seriály Četnické Humoresky

Četnické Humoresky


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 07.9.2007 22:24:54
Sokar Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 458
Bydliště: Ostrava - Poruba
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Koho zajímá ten to seriál tak tady pište o něm co chcete postavy,hlášky a tak podobně. :)
Obrázek

Příspěvek 08.9.2007 15:36:09
Pan Citron Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 806
Bydliště: Brno nebo Gallifrey (Mám v tom trochu zmatek)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No je to snad jediný český seriál natočený po roce 2000, na který se dá dívat.
ADRIC WILL FALL

Příspěvek 08.9.2007 19:04:19
Sokar Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 458
Bydliště: Ostrava - Poruba
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No jo taky bych řekl že je to dobrý seriál a už od minulého týdne začaly nové díly.
:)
Obrázek

Příspěvek 08.9.2007 20:25:22
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ono je to hlavně něco úplně jiného. Všechny seriály, co teď točí, jsou ze současnosti a pořád se tam jenom řeší manželství, rozvody, potraty...já nevím, ono je to fajn v jednom seriálu, ale teď už je toho moc. V humoreskách jsou taky normální lidské problémy, ale je to jenom část příběhu, jde tam i o ty jejich kriminální příběhy a hlavně to není ze současnosti. Je to i vtipné a zajímavé se některými novými, neokoukanými herci. Já mám navíc slabost pro Ivana Trojana :D Je to skvělý herec a navíc ještě skvěle vypadá :D
Nikdy nepochopím, že když mají lidi tolik vlastních problémů, proč musí nutně koukat na nějak křehké vztahy, kde sledují ještě problémy jiné. Možná ze škodolibosti, že v tom nejsou sami :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 08.9.2007 20:53:17
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Humoresky se mi moc líbí. Super byl hned první díl z nové řady, jak přišla Chormáková k Arazímům :lol: :lol:

Arazim: Já se s touhle bábou v noci u záchodu potkávat nebudu!
Ludmila: Tak nemusíš chodit v noci na záchod :lol: :lol:
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 08.9.2007 20:53:32
Shial Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 467
Bydliště: Nevěřili byste...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Souhlasím,Četnické Humoresky jsou podle mě nejlepší český seriál v současnosti a taky jediný český,který sleduju.Líbí se mi humor,případy i to prostředí minulosti.Jsem zvědavá na díly nové řady a na to,jak to zvládla dotočit ta dcera režiséra Moskalyka,když umřel.
P.S. Trojan je tam nejlepší :D

Příspěvek 09.9.2007 16:57:46
Sokar Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 458
Bydliště: Ostrava - Poruba
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jo to teda jo a v tom seriálu má fajné jméno beďa. :lol:
A vybral si fajnou ženu sice z ruským přízvukem ale to mi nevadí. :)
Obrázek

Příspěvek 09.9.2007 17:27:59
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Četnické humoresky prostě perfektní sranda napětí a hlavně se mi líbí to období první republiky pro které mám slabost.
Jinak zdá se to jenom mě nebo jde poznat že už to netočí Antonín Moskalyk mě se to zdá takové jiné neříkám že špatné ale jiné.

Docela mě pobavil fotograf Hugo Líbal a hlavně komentář mého otce jak si dokáže živě představit jakmile dokončím školu že budu dělat to samé jako Líbal.(otevírat dveře...)
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 09.9.2007 18:27:20
Phebeus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1121
Bydliště: Země ,ale kvuli válce s Ori Al'Kesh
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Sokar píše:
Jo to teda jo a v tom seriálu má fajné jméno beďa. :lol:
A vybral si fajnou ženu sice z ruským přízvukem ale to mi nevadí. :)



Si vem ,že já se jmenuju Béďa proto mám tu postavu rád :lol: :lol:
Obrázek

Příspěvek 09.9.2007 18:53:53
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Colonel LAZYjohn: Je to poznat. Ona jeho dcera teda z velké části točila i druhou řadu, nebo spíš hodně mu pomáhala, protože on už nemohl.
Teď je to víc, nevím, jiné :) V tom máš pravdu. :wink: Trochu víc se tam mluví, je tam víc osobních problémů jednotlivých četníků atd. Neříkám, že je to špatně, naopak, jde o zvyk.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 09.9.2007 18:59:19
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jj je to jiné ta třetí řada mě příjde taková mnohem víc vtipnější než předešlé :D
Obrázek

Příspěvek 09.9.2007 19:04:51
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Přesně jde o zvyk člověk si na to musí zvyknout na to že je to jiné.Ale jinak první díly jsem mi hodně líbily.
Toto je spoiler!!!:
Hlavně teď ten poslední díl jak se Zahálka snažil dostat na pátračku.
A taky se nemůžu dočkat na Viktora Preisse v roli protekčního četníka.
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 09.9.2007 19:32:00
Sokar Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 458
Bydliště: Ostrava - Poruba
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já už vyděl uvodní znělku a v te znělce mával nějaký chlap vlajkou a nate vlajce byl hakový kříž.Takže dřív nebo pozdějí mám takový dojem že už přijdou němci tomu už to tak odpovidá. :)
Obrázek

Příspěvek 09.9.2007 19:58:55
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
NBemá třetí řada náhodou končit podepsáním Mnichovské dohody?
Obrázek

Příspěvek 09.9.2007 20:09:37
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ano má končit v obdobím mnichovské dohody.
S tou vlajkou to bude asi tím že nějakou dobu nebyly zakázány hákové kříže teď nevím kdy zákaz zavedly.Prostě nějakou dobu to bylo povoleno.
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 09.9.2007 20:24:11
Sa Nata A Na Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 252
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Taky sleduju Humoresky a musím s Vámi souhlasit. Je to opravdu dobrý český seriál. A První republika je opravdu dobré období .
Jen jedna věc mě zaujala. Pokud je mi známo, tak za první republiky se jezdilo vlevo, je to tak? A jak jsem na to koukala, tak mám pocit, že Ty jejich auta mají volanty někdy v pravo a někdy vlevo. (Ale já jsem na tohle dost levá. Musím chytit do ruky pero abych přišla na to kudy do prava :lol: .) Nevšiml si toho náhodou ještě někdo?
Lidé a národy se začnou chovat moudře teprve tehdy, když vyčerpají všechny ostatní možnosti.

Příspěvek 09.9.2007 21:17:47
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já mam pocit, že jízdu vpravo u nás zavedli ještě před okupací, a že je to častý omyl... ale nemůžu teď najít nic, co by to potvrzovalo...

Co se týče humoresek, myslim že maj volant nalevo a jezdí prostředkem silnice :)
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 09.9.2007 21:21:22
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nezavedli ale chystalo se k tomu mělo se to zavést v 1939 ale už to nestihly takže to zavedli Němci.
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 15.9.2007 21:36:08
Sokar Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 458
Bydliště: Ostrava - Poruba
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jo viděli jste včerejší díl jak Ambrož s tím dalším spali na Autobusové zastávce já jsem z toho chcípal smíchy. :lol:
Obrázek

Příspěvek 15.9.2007 22:06:03
Fazulina Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 834
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Humoresky miluju, ale bohužel mě tak trochu naštvali, že to dávají v pátek večer. Zajímalo by mě, proč si televize vybírají pro nejlepší pořady nejhorší vysílací čas. Pátek večer je pro pracujícího člověka v podstatě jediný den, kdy si může vyrazit ven a nemusí myslet na následky:-)... Jo, ještě je sobota, ale to už není ono. Určitě to sami znáte:-). A argument, že si to můžu nahrát, je sice argument, ale když chtějí sledovat sledovanost, tak je to celkem na nic:-).
Obrázek

Příspěvek 16.9.2007 19:36:38
WRAITH Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 243
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Sokar píše:
Jo viděli jste včerejší díl jak Ambrož s tím dalším spali na Autobusové zastávce já jsem z toho chcípal smíchy. :lol:


Jo to byla prča. A jak tam na ně potom přišel Arazim... :lol: :lol: :lol:
Obrázek
Obrázek

Příspěvek 16.9.2007 20:36:16
Sa Nata A Na Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 252
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To Fazulina : No co se týče toho pracujícího lidu . Já znám teda mnohem víc pracujících kterým to může být jedno, protože pracujou i v sobotu a neděli. Ale je fakt, že pro lidi školou povinné (a nebo i nepovinné) a pro lidi se stálou pracovní dobou je to fakt blbej čas. :(
Lidé a národy se začnou chovat moudře teprve tehdy, když vyčerpají všechny ostatní možnosti.

Příspěvek 16.9.2007 22:40:59
Fazulina Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 834
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No jo, když já se právě pohybuju už delší dobu mezi těma s tou stálou pracovní dobou, mě nevyjímaje. Holt ze školy už jsem dávno pryč:-). A pátek je prostě den, kdy vyrážíme ven. V podstatě vlastně neznám nikoho, kdo by pracoval pravidelně v sobotu a neděli:-). No jo, asi se nikdy nezavděčí všem. Ale oni to budou opakovat a třeba ne v pátek:-).
Obrázek

Příspěvek 08.10.2007 09:46:22
Sokar Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 458
Bydliště: Ostrava - Poruba
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Díval se někdo na minulý díl.Musím říct že ten Skrčílek je pěkny magor. :D
Víc se oněm mluvit nedá. :)

A Beďa z Klaudijí se pohádali Jeto zvláštní.Sice nevím o co šlo ale určitě v tom něco bude jinak byse ten Beďa nenaštval. :(
Obrázek

Příspěvek 19.10.2007 21:36:32
Sokar Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 458
Bydliště: Ostrava - Poruba
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak a je to tady dnes byl díl kde nakonci v rádiu hlásily že už příjdou němci i z Hitlerem takže jsem zvědavý jak to bude pokračovat dál. :?
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na Další seriály

cron