Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Další seriály The Guard

The Guard


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 04.4.2008 17:38:04
Linn Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 321
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Dneska jsem narazila na nový kanadský seriál The Guard.

“sad, wry, ridiculous, sexy, tragic, absurd; these are the stories of four imperfect, offbeat and sometimes difficult heroes whose greatest search may be for meaning in their own lives.”

"smutné, zahořklé, sexy, tragické, absurdní; takové jsou příběhy čtyř nedokonalých, neobvyklých a někdy svéhlavých hrdinů, jejichž největší hledání může být hledáním smyslu jejich vlastních životů."


Fansite s bližšími informacemi:
http://www.guardfans.com/


V hlavních rolích Steven Bacic (v SG-1 hrál Goa'ulda Camula), Jeremy Guilbaut (objevil se v BSG), Claudette Mink (mimojiné se objevila také v BSG, Smallville, 24) a Zoie Palmer.
Vedlejší, nicméně pravidelné role hrají také James Elliot (Harmon Rabb v J.A.G.u), Teryl Rothery (Dr. Fraiser v SG-1), Ryan Robbins (Ladon Radim v SGA), Gordon Michael Woolvett (Harper v Andromedě) a další.

Zatím bylo odvysíláno jen tuším 7 epizod ze 13... Přiznám se, že jsem ještě neviděla ani jednu, ale vypadá to docela zajímavě. Navíc mám opravdu ráda Teryl Rothery (a má tam, co jsem zatím viděla pár ukázek, skvělou roli) :)

Neviděl někdo? Nemá dokonce někdo? Prosím? ;)[/code]
- Linn doporučuje -
Chuck | Castle | Sanctuary | Dollhouse | Californication

Příspěvek 04.4.2008 17:47:58
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Viděl jsem jeden díl, ale už se mi nepovedlo sehnat druhý a třetí (další jsem našel). Asi se potom zkusím znova podívat.
Jako celkově se mi to líbilo. Dalo by se říct, že je to jako další kanadský seriál (kanadský seriál = točený v Kanadě a vysílaný pro Kanadu). Pokud někdo viděl The Border a ReGenesis a obojí se mu líbilo, tak asi ví o čem mluvím. :lol: Ale těžko posuzovat z jednoho dílu.
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Další seriály