Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Další seriály Life on Mars

Life on Mars


Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 18.7.2008 23:22:24
Shial Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 467
Bydliště: Nevěřili byste...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Huhl.... :shock:

Tak...je to asi deset minut, co jsem viděla poslední díl a stále ho nemůžu pobrat. (Děkuji Klenotce, že mi pomohla opět začít dýchat ihned po titulcích )

Toto je spoiler!!!:
....takže...on skočil. Nelíbilo se mu tam, necítil a když necítí, je mrtvý, takže skočil. Vrátil se tam, kde cítil, kde žil a zachránil svým přátelům a kolegům život, jenže v druhé realitě, v roce 2006 umírá...faktem je, že nemusel umřít, nakonec ho stále můžou udržovat opět v kómatu, protože než tam doktoři (jestli) vzdali stabilizaci jeho stavu, tak Sam to rádio přeladil.


Um, když se podívám zpátky, na seriál jako na celek...tak musím říct, že je to nejlepší seriál, který jsem zatím mohla vidět. Určitě se řadí na pozici mých oblíbených seriálů. John Simm je jako herec opravdu neuvěřitelný...divím se, že z natáčení odešel v plném psychickém zdraví, protože prostě podat takový výkon...uf, ano, dobře, zpět k seriálu.
I ostatní herci byli dobří a taktéž moc ocěňuji skvěle napsané postavy. Gene je úžasný, má plno hlášek a i na konci posledního dílu mě prostě donutil k úsměvu :D
Ray byl sice občas na pěstí, ale i tak jsem ho prostě nemohla nesnášet....Chris je takový "zelenáč" týmu, ale vytáhl se
Toto je spoiler!!!:
když v jednom díle (tuším 206) vystřelil po ženský, co chtěla zastřelit Sama.

Annie není žádná blonďatá umělotina a možná i díky tomu mi její postava přišla více sympatická. Nenechá si vždy všechno líbit a umí se bránit.
Na koho jsem tak ještě zapomněla...áá, naše holčička v červených šatech s klaunem. K té mám jen jednu věc - Nemám ráda děti!

Tak, to je asi všechno, co v současným stavu dokážu splodit...až se mi vyčistí mysl a mě napadne něco nového, dopíši to sem. :wink:
A teď mě omluvte, musím se jít pokusit ještě pochopit ten konec, mám toho teď plnou hlavu...

Příspěvek 19.7.2008 12:39:07
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo, tomuhle říkám hraní na hranicí možností (nic proti Mrs.Sheppard a Tennantovi :D)

Líbí se mi, jak tu půlka příspěvků začíná "huh" :smile: Krásně to vystihuje.

Toto je spoiler!!!:
Jak stál na té streše, tak jsem naprosto normálně začala brečet (asi potřetí během posledního dílu), jak se rozeběhl, tak mi prolétlo hlavou: "To neudělá"! Pak se usmál, do toho hudba, a když písnička vrcholila, skočil...a než jsem stačila vydechnout, tak byl zpátky v roce 73 a na konci jsem hledala na podlaze čelist a zírala na prázdnou obrazovku. :D


Tak mě to navnadilo, že se na to asi opravdu podívám znovu :D Sice jeden díl denně, respektive večer, ale zase si to víc vychutnám.

Shial - o to holčička s klaunem byla děsivější, ne? :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 21.7.2008 00:25:02
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak už to mám taky za sebou :D
Teda podle těch vašich HUH výrazích jsem čekal něco víc. Teda osobně mě ten konec nijak extra nepřekvapil a líbil se mi :D i když kdyby
Toto je spoiler!!!:
jsme se dozvěděli, že to co mu říkal Monroe (v minulosti) byla pravda tak to bych asi čuměl na tu vochcávku

Ale seriál rozhodně parádní :D N
ejvětší šok u seriálu stále zůstává konec Stolen Earth u Doctora Who - myslím že to opravdu dlouho nic nepřekoná
No ale zejtra se asi vrhnu na Ashes to Ashes, docela mě zajímá co novýho tam chtěj procpat a tak
Obrázek

Příspěvek 21.7.2008 00:36:42
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Stolen Earth bylo hlavně extrémně přeplácané :smile: Ty jsi ale vždycky výjimka v mnoha věcech, takže já ti nic vyvracet nebudu :D LoM v mnoha ohledech (IMO samozřejmě) Dr.Who překonává, i když samozřejmě jsou tak jiné, že se to srovnávat nedá. Ale myslím, že třeba herecky je na tom LoM o hodně líp. Samozřejmě Dr.Who miluju, jenom je Life on Mars o stupínek výš v tom, že zatímco v Dr.Who je někdy vážnost trochu jako pěst na oko, tak v LoM to je zkrátka normální a je to pěkně vyvážené vtipnými scénami a nadhledem. Navíc je to víc o hereckém týmu než o té one-man show (pokud pominu companionku, která, snad kromě Donny, vždycky akorát stojí a obdivně vzdychá). V LoM tam funguje oboje, což se o Dr.Who často moc říct nedá (ždímání slz za každou cenu třeba u "Dcery" se mi opravdu moc nelíbilo)

Jinak k té poslední epizodě:
Toto je spoiler!!!:
No, já nevím jak ty, ale já jsem si při prvním sledování zatraceně nebyla jistá, jestli je v komatu nebo ne. Sami sebe často popírali a Sam klidně mohl být docela dobře prostě cvok. Takže mě osobně to dost překvapilo, hlavně po těch kličkách, co tam dělali. Ale samozřejmě skok ze střechy tomu dodal náležitou třešničku na dortu. God is in the detail! Musíš si všímat detailů. Hudby, paralel, jak krásně zní Life on Mars ve chvíli, kdy skočí...:wink: Ale možná je to tím, že jsem to sledovala bez jakékoliv znalosti o čemkoliv, na základě jednoho článku na moviezone a byla jsem tím nadšená. Pořád jsem.


Jinak jsem se dneska dočetla, že ta slavná americká zhůvěřilost, co se bude jmenovat Life on Mars, byla, jak víte, nejen přeobsazena (dřevo v hlavní roli zůstává), ale navíc se prý chtějí odpoutat od celé původní mytologie originálu, aby to mohli natáhnout na víc dílů a sérií. Hmm, neříkali jsme to tady náhodou? Lost hadr. Prý tam chtějí vnést víc aspektů než jen šílenství, koma, nebo cestování v čase. A jelikož konec by Amíci asi nerozdejchali, počítám, že se v poslední epizodě někdy po vyždímané 6. sérii objeví E.T a odveze Sama domů, ne? :roll:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 21.7.2008 00:48:16
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ted mě přišla že jsi nabyla dojmu že se mi konec nelíbil - to ne líbil - mělo to nádherně udělaný,
Toto je spoiler!!!:
ale prostě jsem čekal nějakej mega schock! Nějaký naprosto nečekaný odhalení.


A co se týče Doctora - to se opravdu srovnávat nedá. Je to uplně něco jiného. Jenom Doctor mě prostě totálně pohltil a proti němu se mi teď všechno zdá takové plitké, prostě jen vyplňování čekání než bude novej díl Doctora - za což se ještě jednou klaním že jsi mě k tomu "uhnala" :lol: . Ale to jsem už hodně OT :D

Každopádně LoM se mi moc líbil, někdy ho zkouknu rozhodně znova, pěkně najednou v kuse a uvidím že to bude určitě lepší. Tady taky snížil zážitek z toho to čekání na titulky...
Ale je pravda že já mám hooodně často odlišný pohled na věci než ostatní :D Takže jako bych nic nepsal :D
Obrázek

Příspěvek 21.7.2008 01:04:32
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo, opravdu jsem tě špatně pochopila :D Tak nic :D

Toto je spoiler!!!:
Ten hlavní šok tam právě spočívá v tom, že ve finále spáchá sebevraždu. Upřímně, který seriál si tohle dovolil? Aby sebevražda byla normálním řešením, které navíc bereme jako nejlepší možnost? :wink:


Ale jak říkám, zase jsem takový "průkopník", takže i když ti nikdo spoilery neřekne, tak už to asi taky není ono. A čekání mezi epizodami asi taky není nejlepší. Třeba zrovna u Dr.Who mě nadšení už opouští a zmocní se mě zase těsně před speciálem a hned při úvodní znělce...miluju to, je jeden z nejlepších, ale nemyslím si, že mi při zpětném shlédnutí nabídne víc k povšimnutí. Tedy, ano, nějaké narážky na staré díly, ale u LoM je to...prostě jsou tam v pozadí věcí, kterých si napoprvé třeba nevšimneš a možná ani napodruhé.
Ještě k tomu OT - za toho Dr.Who očekávám na FFSku nějaký objemný balíček, nejlépe dárkový se spoustou čokolády :smile:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 21.7.2008 11:50:09
Blanca Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Chuck Republic ;-)
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Připojuju se ke Klenotce, narozdíl od většiny jiných seriálů, LoM mám chuť si pouštět pořád znova, protože tam vždycky najdu něco, co mě zaujme.

Ten konec
Toto je spoiler!!!:
*možná* není tak úplně megashocking, ale je hodně hodně hodně silně udělaný, zkrátka i když jsem to možná maličko čekala, tak mě to zarazilo do židle a musela jsem to rozdýchávat půl dne. A navíc to má stejnou sílu, i když už člověk ví, co Sam udělá (nebo možná ještě o něco větší, právě proto, že si může víc všímat detailů).


LoM je skvělý svojí koncentrovaností. Oni se nesnaží divákovi nic předžvýkávat, nebo podsouvat. Prostě jsou tam konflikty, problémy, věci, které na tebe zkrátka hodí a poper se s tím, jak chceš. Což, jak se zdá, tvůrci americké *parodie* poněkud nepochopili...i když za to možná částečně může snaha zavděčit se "americkému publiku" které se prostě bez předžvýkávání neobejde.
"I used to think it is terrible that life is so unfair. But then I realized - wouldn't it be much worse if life is fair and all those terrible things are happening to us because we actually deserve them?"

Příspěvek 21.7.2008 15:16:35
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jsem před chvílí zkouknul první díl Ashes to Ashes a docela fajn :D
Hlavně sem rád že tam mluvili i o Samovi :D
Toto je spoiler!!!:
Alex: Znala jsem Sama.
Hunt: To hodně vysvětluje.
To bylo super a pak na konci se mi šíleně líbilo:
Toto je spoiler!!!:
'A Team je zpět!" a jak stáli drsně na tom člunu
:lol: :lol: To bylo geniální :D
Ale je to rozhodně trochu jiné
Toto je spoiler!!!:
Když měla Samův spis a věděla v čem to spočívalo

Ale určitě budu sledovat dál :D
Obrázek

Příspěvek 24.7.2008 06:16:52
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak sem taky dokoukal a musím říct že to bylo fajn, taková lepší kriminálka... Herci skvěle zahraní a příběh dobře posazený do 70 let,
Toto je spoiler!!!:
taky sem rád že konečně v posledním díle se dal Sam a Annie dohromady....


EDIT: Šmarjá, Spiku, ty jsi chodící spoiler. :smile: Klenotka
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 26.7.2008 10:01:26
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Už jsem psal dříve, že v Catherine Tate Show se oběvila parodie na Life on Mars... teď jsem se koukal na Catherine Tate Christmas Show a opět to tam bylo + dokonce se tam oběvil "Gene Hunt" :D A pozor v policejní uniformě :lol: :lol:

Tady to je kdyžtak na Youtube:
První:
http://youtube.com/watch?v=aVQcTVJMCMk

A druhý s "Huntem" :D
http://youtube.com/watch?v=Wy3ct1OAa7Y
Obrázek

Příspěvek 27.8.2008 20:12:25
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Supr seriál. Když je to od BBC tak je předem jasné že to bude supr. Britské seriály se mi líbí čím dál tím víc. Škoda že má tak málo epizod. Teď sleduju druhou řadu kterou si vychutnávám a snažím se ji mít na co nejdelší časový úsek.
Jo málem bych zapomněl díky mému klanovému spoluhráči a kmarádovi který pochází s Anglie se mi povedlo získat oficiální sountdtrack. Který u nás není ke stažení nebo alespoň já jsem ho nenašel. Kdyby jste ho někdo chtěl tak mě nějak zkontaktujte rád vám pošlu odkazy. :)
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 28.8.2008 00:38:20
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Další lapená duše :D

Teď sleduju druhou řadu kterou si vychutnávám a snažím se ji mít na co nejdelší časový úsek.


:lol: Vím, co myslíš.Takhle jsem to dělala já a skutečně mi 2. řada vydržela celé tři dny :smile:

EDIT: Koukala jsem se znovu na 2x01 a všimla jsem si další paralely s 1x01 :D To je úžasné, jak tam člověk objevuje věci i na nějaké páté shlédnutí :D

Toto je spoiler!!!:
Jak tam ve 2x01 Sam přesvědčuje Gena a říká: "Lean on him guv, just lean on him", tak něco podobného říkala Maya Samovi v 1x01. Ne úplně doslova, ale situace je to hodně podobná. :) Je to jako by se vžil do její situace a zároveň to ukazuje tu změnu, jakou prošel.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 30.8.2008 00:32:16
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Huh.... tak tohle bylo opravdu.... jak jen to jen říct.... "zajímavé" :D

Toto je spoiler!!!:
Pořád takové.. je v komatu... není... zvlášť ten poslední díl, to už jsem fakt nevěděl, čemu věřit :) Ten Morgan byl opravdu přesvědčivý :D

Konec je takový.... no prostě tak akorát... hned při té stupidní otázce mi problesklo "Ten se vrátí, vždyť v 73 bylo tohle tááák jednoduché" :-) A pak skok...

BTW připojuji se k Shial, holčička byla hrozná :smile:

Ten americký LoM je remake, nebo pokračování? Ani jedno si nějak nedovedu představit....
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 30.8.2008 01:59:56
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Radši spoiler - ne všichni to viděli a mohli by si to omylem přečíst :wink:

Holčička byla hlavně dost strašidelná, zvlášť na poprvé.

Američani dělají remake - a vypadá to, že to kompletně převrtají, aby mohli natočit sérii(e) po 22 epizodách :roll:
Z původního pilotu všechny přeobsadili, až na dřevo v hlavní roli - a z Annie je stejně blondýnka :? A nejmenuje se Cartwright, ale jinak. Takže s britskou verzí to bude mít jen společný název a v tom případě nechápu, proč to remakovat. :roll:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 08.9.2008 19:13:19
šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Huh? Dokoukal jsem to už asi před týdnem, ale do dneška jsem nebyl schopnej k tomu něco kloudnýho napsat.

Opravdu se mi na tom líbí že je člověk udržován v nejistotě co se se Samem děje, jak na tom je, vrátil se do minulosti? Zešílel?

Pak jeho vztah s Genem od přátelství až po občasnou chuť toho druhýho zabít, ale přesto si navzájem naprosto věří.

Toto je spoiler!!!:
Doufám že jsem konec pochopil správně, že Sam pochopil, že v roce 1973 to bylo o dost jednoduší a tak skočil aby se vrátil zpět do roku 1973, což je něco jako jeho afterlife. A tím pádem dostát svému slibu že je v tom nenechá. To jak přeladil to radio jsem pochopil jako rozloučení s jeho původním životem v roce 2003 (a jeho smrt v tom roce).


Hlášky:
"You are surrounded by armed bastards." tahle mě fakt dostala....

Toto je spoiler!!!:
Nebo jak tam Sam s Genem hlídali toho zraněnýho v nemocnici a sestřička jim řekla že na ně zavolá policii :-D


Chystám se na to ještě jednou pořádne si to vychutnat a dávat pozor na detaily :)
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Příspěvek 07.10.2008 20:30:53
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hodně pěkný článek o LoM:

http://www.moviehole.net/200815806-10-years-of-moviehole-best-of-the-best-2


LoM jako jeden z nejlepších seriálů poslední dekády? Naprosto souhlasím :wink:
Je tam i video z konce seriálu...vy víte které :D :wink:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 02.11.2008 23:25:55
Lirael Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 465
Bydliště: Heřmanovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Právě jsem přestala mít chuť koukat se na americké seriály :D Važně, jak to ti britové dělají? Zrovna jsem viděla předposlední díl a celou dobu jsem jsem seděla doslova nalepená na monitoru a pak ten konec... To týdenní čekání (škola, no) než budu mít možnost kouknout se na další díl asi nepřežiju :wall: A to "heh" v půlce komentářů tady mi taky moc nepomáhá :wink:

Jinak to pro mě byl hodně nadprůměrný seriál a taky úplně něco jiného než na co jsem se do teď koukala. Iluze doby byla dokonalá (teda pro minimálně pro někoho, kdo ji nezažil), se vším všudy. A Gene je bourák :D, občas mi bylo jeho řešení přípapadů o dost bližší než Samovo (což je mírně děsivé). Teda nic proti Samovy-tak sympatickou, dobře zahranou a zároveň uvěřitelnou postavu už jsem dlouho neviděla.

No, nemyslím, že bych ze sebe dneska byla schopna dostat něco smysluplnějšího. Každopádně už teď vím, že se na LoM budou muset kouknout znovu, viděla jsem to moc najednou a spousta věcí mi určitě utekla...
I believe that when we leave a place, part of it goes with us and part of us remains...
Obrázek

Příspěvek 06.11.2008 00:55:40
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vítej v klubu - jsem zvědavá na reakci. :)

Prima uvažuje o koupi (nebo už koupila?) Life on Mars - americké. :? :roll: Toho *zla*....
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 06.11.2008 23:50:52
Lirael Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 465
Bydliště: Heřmanovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jsem zmatená... Čím víc nad tím přemýšlím, tim míň jsem si jistá. A to jsem byla jednu chvíly přesvědčená, že vím o co jde...
Toto je spoiler!!!:
Pořád se mi nějak nechce věřit, že skutečné byly obě časové línie. A sebevražda :shock: Nebo byl Sam opravdu jen blázen a ten skok měl prostě znamenat, že se od té své iluze nějak odprostil (ježiš, to zní divně)? Nebo je znovu v kómatu?
Jsem prostě... zmatená. Asi se na to budu muset kouknout znova :D
I believe that when we leave a place, part of it goes with us and part of us remains...
Obrázek

Příspěvek 09.11.2008 23:19:15
šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Toto je spoiler!!!:
Skutečná byla linie 2006, ale co je skutečné, že? Linie 1973 vlastně byla taková jeho afterlife, hlavně po té sebevraždě.
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Příspěvek 10.11.2008 23:01:05
janinka Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 394
Bydliště: Vidlákov na Vysočině u Hliníka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Lidi co já tu čtu, sem z toho kapku mimo , právě se mi PC zavařuje při stahování tohohle seriálu, ....ještě pár hodin a je doma .Jen škoda že si ho zítra hned ráno nepustím :( , tak snad se přidám do kroužku uctívačů :D

Příspěvek 28.12.2008 19:09:58
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No sice s LoM to nemá co dělat, ale nenašel jsem žádné State of Play téma a řekl bych, že tohle je k tomu asi nejblíž.
Tak a teď proč chcu o SoP psát... no asi bude lepší když to uvidíte. :lol:
http://film.moviezone.cz/na-odstrel/trailery/
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 07.4.2009 13:22:18
Linn Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 321
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Odškrtávám další skvělý seriál z mého seznamu TO-WATCH :) Dávám 10/10 plus připojuji osobní nadšený taneček, protože naprosto super. Škoda, že to celé má jen 16 dílů, ale zase je to bezchybných 16 dílů s výborným koncem. Přiznám se, že to budu muset zkouknout ještě minimálně jednou. Miluju tenhle typ příběhů, kdy není na závěr jasně řečeno, jak to tedy bylo a je - sama si nejsem úplně jistá, jak to celé pobrat.

Asi pro dnešek rezignuji na jakékoli smysluplné vyjádření, nemá to cenu. Důležité je, že se mi to vážně hodně líbilo.
- Linn doporučuje -
Chuck | Castle | Sanctuary | Dollhouse | Californication

Příspěvek 23.8.2009 23:40:07
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Oživím to tu, protože jsem našla skvělé music video :D

http://www.youtube.com/watch?v=NFnX_TmJrfk



A btw. LoM půjde na Prima Cool...ovšem americký :roll:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 21.9.2009 17:05:52
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Imo nadprůměrný seriál, i když vaše pocity nezažívám *kryje se*. Nejvíc se mi asi líbily morální otázky a jejich řešení, jakož i vnímání skrze Genea a Sama.
Toto je spoiler!!!:
Co se týče konce, ten mě poněkud zklamal. Totiž, myslela jsem, že v tom bude něco víc. Něco s napojením na skutečnou minulost, zvláště po díle s tím týpkem, co Sama v nemocnici chtěl zabít a pak bylo řečeno, že utekl z blázince, co ho tam vlastně "ve snu" poslal. Nebo jsem něco minula. A pokud jde o ten skok a vlastně sebevraždu...to je dosti nelogické. Zjevně to, co se děje jeho tělu ovlivňuje jeho mysl, tedy když byl předávkován, projevilo se to i v tom "snovém světě". Obávám se, že sebevražda by mysli moc nepřilepšila a Sam by přišel nejen o 2006, ale i o 1973.

Gene jako zajímavá postava ve smylu negativní jako příšernej chlap, co všechny zbije, kašle na pravidla, kašle mnohokrát na morálku atd., nicméně ve velkém se stará o ty své, o to, aby bylo město plus mínus v pohodě...
A prosím vás, co je to za přízvuk? Myslím, že horší jsem neslyšela :smile: .

Amíky s tou jejich posedlostí po remakech nechápu a asi nepochopím. Zvlášť něčeho, co skončilo před chvílí. Mmch. ale, jak jste tu v prvních příspěvcích říkali, že Genea má hrát Colm Meaney (než ho vyměnili), přesně tohle mě napadlo, když jsem Genea prvně viděla...prostě mi typově postavu hrozně připomínal - právě tělesnou stavbou, výrazem, řečí :).

Pěkná hláška na závěr:
Toto je spoiler!!!:
"Proč utíkáme? Protože nás honí." :lol:
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Další seriály

cron