Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Další seriály Prison Break / Útěk z vězení

Prison Break / Útěk z vězení


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Co říct na konec Prison Breaku?
Toto je spoiler!!!:
Smrt Michaela - Supeeeer! :yahoo: Kdyby umřel Sucre tak bych byl ale radči (toho jsem nemohl vystát)
A hlavně - chudák T-Bag :( Svině to jsou - takhle ho poslat do vězení se žvejkou - hajzlové! :lol:
Obrázek

Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já teda nevím, ale mě už ten konec skoro vůbec nebavil. Už je to jenom takové vykrádání sebe sama. Navíc těžko se to dá srovnat s propracovaným útěkem první série. Poslední díl, který se mi opravdu líbil byla ta 11 (no a pak i 12), kde se vloupali do generálova sejfu a následovala konfrontace přímo s ním. Od chvíle, co je pak zradil Self už to šlo zkopce. Akorát se do toho strašně zamotávali a snažili se vymyslet spoustu dalších "zvratů" až skončili u trapných klišé jako Sára je těhotná (jak by mohla, když na sebe akorát dlouze zírají během těch nudných scén), Lincoln není tvůj bratr... A vůbec ta jejich matka, fakt mrcha, vůbec ji tam neměli cpát.
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

Ivory Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 536
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Poslední post je tu z doby před více jak dvěma roky. Na tento seriál se po jeho skončení nějak rychle zapomnělo.

Říkejte si o jeho kvalitě co chcete, ale mě se docela líbil chybí mi. Promyšlený děj (to se netýká celého seriálu, viz uspěchanost 3. řady a druhé poloviny 4. řady), Wentworth Miller, ostatní dobří herci a fakt, že jsem se těšil na to, co bude v další epizodě. To všechno mi dnes schází.
V dnešních vysílaných seriálech nenacházím žádný ekvivalent, který by mě bavil a vzbuzoval ve mě stejné pocity jako Útěk z vězení.
Zkusmo jsem se podíval na pilotní díl, abych si to připomněl, chytlo mě to a o tři dny později jsem se už díval na to, jak jim uletělo letadlo. Přetáčel jsem, proto jsem ho shlédnul tak rychle.
Obrázek
Fly High My Friends, Bob Stencil.

Drake_Remoray Airman
Airman

Příspěvky: 6
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jako fakt je, že poslední díl byl odpad, a komplet poslední série... no nevim, ale jednička a dvojka byly fakt super! Taky se na to asi ještě musim mrknout znova... 8)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Další seriály

cron