Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Další seriály Prison Break / Útěk z vězení

Prison Break / Útěk z vězení


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Sokar Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 458
Bydliště: Ostrava - Poruba
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Z bratrancem se díváme na čtvrtou řadu a pomalu to bude končit.

Čtvrta řada je otom jak se všichni spojili proti společnosti, vytvořili takovou skupinku plus ještě jeden polda jménem Don Self. Ten tým měl za úkol získat všech šest karet plus tu hlavní Scyllu. Michaelovi se to podařilo získat.

Don Self potom Michaela zradil a utekl stou kartou chtěl to prodat nějakému kupci.

A dost mi bylo líto toho Breda Belika. Ale teď už je pomalu konec Sucre odešel Alexander Mahone. A Barrous se přídal k společnosti, to bych do něho vůbec neřek. :)
Obrázek

rossi001 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 784
Bydliště: Janus's secret lab:-), jinak Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mahone se vcera vratil a byl to narez maras kdo vi jak to dopadne s Gretchen snad to prezije a jsme zvedavy jestli se tam teda ukaze ten Peter Kellerman takze ted budeme cekat 80 dni na dlasi posledni 4 dily :-(
" IMMORTALITY "

Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Na posledních 6 dílů. Bude celkem 22. Ne 20. Dokonce se mluví ještě o dalších dvou extra epizodách, které ukončí seriál místo 5. série.
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

Sokar Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 458
Bydliště: Ostrava - Poruba
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Hele koho tu pak mám !

Náš zrádce !!!!
Obrázek

A ještě jeden který už je dávno posmrti, díky bohů !
Obrázek

Tady tohodle nejvíc nenávidím, jak nějaký takový člověk dokáže zabít dítě, já bych třeba na to neměl. :?
Obrázek

Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já už se nachvíli lekl, že to jsou nějaký promofotky na nový epizody. Naštěstí jsem si hned uvědomil, že jsou to jenom screeny z vyšlých dílů. Kdyby vzkřísili Wyatta, to už by bylo fakt moc.
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

rossi001 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 784
Bydliště: Janus's secret lab:-), jinak Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
ja chci ale petera kellermana! :D
" IMMORTALITY "

Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Je to Paul Kellerman a bude.
Toto je spoiler!!!:
V posledním díle. :D
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
SPOILER 4x20

Toto je spoiler!!!:
Ranjit! :D
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

zdenous Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 134
Bydliště: Kraj Vysočina
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jasný, taky jsem si všiml :D
To je divný, kolik času stráví člověk nad přemejšlením o takovejch blbostech jako je vymejšlení podpisu.
Farscape je nejlepší. (Upřímnost nade vše.)

Zoidy Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 246
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Takže PB je u konce, když tedy nepočítám nadcházející speciál.
Radši to dám celé do Spoileru, ale tohle se asi ani slovy popsat nedá.....

Toto je spoiler!!!:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Tolik dojemných scén v jedné epizodě, to je i na mě moc. Mahone má konečně klid a s kýmpak se to nedal dohromady :), Linc má svůj vysněný obchod s potápěčským vybavením a Sofii, Sucre je šťastný se svou holčičkou strašně podobnou na Maricruz. Chudák Don, sice byl parchant, ale tohle si asi nezasloužil :(. U kellermana jsem čekal, že ho ta holka zastřelí. Přece jenom by si to asi zasloužil....Generál Krantz, no řeknu k tomu tohle: "Kruh se uzavírá." a pak samozřejmě T-BAG zpátky v Fox River a kapsička :), ach ta nostalgie. No a nakonec to hlavní, Majkiiiiiiiiiiiiii, neeeeeeeeeee!!! Hned když Sára řekla malému Majkovi "pojďme se podívat za tvým tatínkem" tak nám to bylo už jasné co příjde a do oči se pomalu začaly drát slzy. Při scéně na hřbitově už jsme se se ségrou jenom objímali a brečeli na plno, nic dojemnějšího jsem asi ještě neviděl (možná konec BSG, ale asi ani ten). Kachnička origami a slova na hrobě: "Be the change you want to see in the world" která Majkí použil když se potkali se Sárou byly prostě třešnička za naším totálním emocionálním výbuchem :(.

Co říct na závěr? PB byl dozajista nejen pro mě a moji ségru totální srdcovou záležitostí a jeho konec si budu pamatovat navždy.....
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Living is easy with eyes closed.....

rossi001 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 784
Bydliště: Janus's secret lab:-), jinak Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
ja jsme jako kamen ,ale i tak konec dneska byl docela dojak no...myslim ze to zakoncili se vztycenou hlavou..
" IMMORTALITY "

Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
že já blbec jsem si přečet spoiler na poslední díl :( sakra, sakra, sakra! :(

Ale bylo to krásné , dojemné, prostě perfektní konec :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Toto je spoiler!!!:
BTW kdo byla ta co na konci flusla Kellermanovi do tváře?
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Zoidy Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 246
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Teď si nejsem jistý, ale byla to buď manželka nebo nějaká příbuzná Kellermanova parťáka co ho zabil, když chtěl dát Veronice ty důkazy proti společnosti.
Living is easy with eyes closed.....

Mirek Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 667
Bydliště: Praha 9
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Zoidy píše:
byla to manželka Kellermanova parťáka co ho zabil, když chtěl dát Veronice ty důkazy proti společnosti.

takhle bych to napsal já.bylo tam receno ze ji nechal vdovou nebo tak neco.jo a jak umrel maikl? :( to bude v tom specialu jak bude za 10 dni? jo a ja blbec sem si taky precet ten spoiler sem myslel ze to bylo na predeslej dil sem cet a cet a nejednou sze sem to nevidel tak se mi malem zastavilo srdce a sel sem stahnout dily hned a juknout nato :)

Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo, vy specialu co bude na SkyOne má být to co se odehrálo během těch 4 let.
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

rossi001 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 784
Bydliště: Janus's secret lab:-), jinak Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
no konecne nejaky mega zakulisni dokument? nebo jenom zase nejake vracecky

Toto je spoiler!!!:
si videl snad na plazi jak se mu znovu pustila na konci krev z nosu..je jasne, ze se jim ta operace tak uplne nepovedla nebo jen mu prodlouzila lehce zivot...
" IMMORTALITY "

zdenous Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 134
Bydliště: Kraj Vysočina
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
omg, já žádný speciál nechci :? takhle to ukončili dobře.
To je divný, kolik času stráví člověk nad přemejšlením o takovejch blbostech jako je vymejšlení podpisu.
Farscape je nejlepší. (Upřímnost nade vše.)

Ivory Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 536
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Abych se přiznal,taky jsem uronil pár slz a o jsem člověk,kterého jen tak něco nevyvede z míry.

Podle mě hodně dobrý konec,i když Michael skončil tak,jak skončil.Nakonce by se podlední epizoda mohla stát tou nejlepší ze všech řad,ale to je už polemika,do které se radši nebudu pouštět.Důstojné ukončení seriálu to tedy opravdu bylo,konečně Krantz dostal,co proto.

Nemyslím si,že by to ten speciál mohl pokazit,vždyť konec už víme,akorát se dozíme jakou cestou k němu dospěli.
Obrázek
Fly High My Friends, Bob Stencil.

Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
zdenous: přečti si co Quinix napsal. :wink: :roll: Bude to recap epizoda, neboli 4 série během 45-ti minut. :wink:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
scream CZE: ee ;) mají to být dvě epizody s dějem odehrávajícím se před závěrečným flashforwardem v 4x22
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
scream CZE: Scofield totiž podle toho náhrobního kamene umřel roku 2005. Proto "co se odehrálo během těch čtyř let". Tedy ne 4 sérií. :wink:
(ale taky jsem to nejdřív pochopil špatně :) )
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tahle... já myslel, že se seriál odehrává v roce 2005 :lol: Tak takhle už mi ten Quinixův příspěvek smysl. :lol:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Spoiler na The Final Break:
Toto je spoiler!!!:
In the extra 2 hours, you will see Michael and Sara get married and then Sara will go to prison. The gang will attempt to break her out and Michael [...] ends up sacraficing himself to save Sara and get her out of prison, but the reason he did it is because he still has a tumor and was going to die anyway


To je moc :rflmao: :rflmao:
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Zoidy Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 246
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak nakonec to co měl obsahovat spin-off Cherry Hill nebo ta další stovka jmen o kterých se spekulovalo, bylo obsaženo v dvoudíle The Final Break a musím říct, že za mě to bylo velice povedené. Takový návrat ke kořenům a popravdě kdyby se takovým způsobem odehrávala celá 4. řada místo toho jak se odehrávala, tak bych se vůbec nezlobil. Postavy které představili mi přišly jako rozhodně dobrý materiál :). Každopádně ten konec, opět na to padly asi 3 kapesníky :cry: .
Toto je spoiler!!!:
We´re free now, finally, we´re Free.......
Living is easy with eyes closed.....

rossi001 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 784
Bydliště: Janus's secret lab:-), jinak Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
njn

Toto je spoiler!!!:
skoda ze treba Gretchen se nedostala ven


jinak pekne pekne..
" IMMORTALITY "

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Další seriály

cron