Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Další seriály Nezapomenutelné televizní perly

Nezapomenutelné televizní perly


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 24.11.2008 19:08:25
gravidus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1142
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak budiž toto téma zrozeno... Protože už mě moc nebaví téma "cikády" tak aspoň něco na odreagování, třeba nás to za chvilu pustí, ale co na hřbitov to můžete poslat vždycky...

Takže, pište, na jaké seriály, či filmy jste se koukali a proč vás tak odpuzovaly.

Eleira: U N´Goumi jsem si málem sednul na zem.. napadlo mě jestli nebyl náhodou jaffa...

Dark Angel Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1473
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jaffa :rflmao: :rflmao: tak to mě dostalo.
jinak gravidusi, možná by to chtělo říct, že je to pokračování z náhodných myšlenek :)
Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat.

Mé Povídky ZDE

Halajda Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 641
Bydliště: Brno nebo okolí Brna
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Z tohohle je fakt už vlákno "Nejulítlejší seriál, co jsme kdy viděli". Takže moje troška do mlýna:

Dawsonův svět - kdykoliv jsem z toho viděl víc než deset vteřin při přepínání kanálů za starých dobrých roků s televizí, okamžitě to na mě šlo... :puker:

Steffanie jsem nikdy nepřišel na chuť, když jsem náhodou byl dopoledne doma. A že jich bylo víc než jedna jsem teda ani nezaregistroval. :D Asi to bude tím, jak aktivně jsem se na to díval.
Doktor z hor mě a celou moji famílii naštěstí naprosto minul, i když chápu, že čtyřicátníci až sedmdesátníci, co neměli přes den to dělat, to žrali. Tak jako dneska žerou jiný škváry.
Na Sedmé nebe jsem sice, přiznám se k tomu, občas na Primě nebo na VOXu koukal, ale beztak jenom proto, že se mi v pozdějších řadách líbila Lucy... :)

Ale abych to něčím vyvážil, nesmím zapomenout na jinou seriálovou perlu, kterou jsem naopak strašně žral. Berlín, Berlín! 8)

EDIT: Dobře, taky jsem si to sem přestěhoval... než jsem to naškrábal, gravidus byl už aktivní.
Intelligence has nothing to do with politics.
- Londo Mollari

Dark Angel Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1473
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jo Berlín, Berlín - prvních pár dílů bylo celkem super a líbilo se mi, ale potom už to podle mě ztrácelo šťávu.
Jinak skvosty tipu - Dawsonův svět, Sedmé nebe, Gilmorova děvčata, OC a nevím co ještě se mi velmi úspěšně vyhnuly a nelituji toho :)
Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat.

Mé Povídky ZDE

Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Co máč proti Gilmorkám? To byl náhodou bezvadný seriál, ty dvě měli parádní hefty. :wink:

bob 1 Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 917
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
jo Berlín, Berlín je dobrej zajímavej díl byl jak se dostala ze seriálu do skutečného světa a všechny ty postavy měli úplně opačnou povahu

jako seriálový brak považuji Ulici a Ordinaci v růžové zahradě ale jako totální považuju taktéž novácký seriál a to Místo v Životě nejenom že to byla nuda ale zároveň mě z toho i bolela hlava :D
Bobe, dobrá rada a souhlasím že osvěta je důležitá, avšak umístění takové zprávy na fóru, které navštěvují osoby mladší 15 let, je dosti nevhodné, proto byla odstraněna. Jenda.SG-1LoLwut ale já si už nepamatuju co jsem v podpisu měl, škoda.

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak Gilmorek se musím zastat :) Sice nekoukám pravidelně, ale co jsem občas koukala, tak to není typický seriál jen o vztazích, ale i sranda. Lorelei s Rory se vyjadřují hodně vtipně. Je to brané z takového pěkného nadhledu, nemluvě o skvělé úvodní znělce. :)

Já bych zabrousila ještě dál - seriály o těch psech, co chodívaly v Oáze apod. :) Kelly, Dusty atd. :D I když to byly takové seiály, co jsem hodně žrala :)
Teď už chodí jenom Rex a to není ono :( (i když Rex byl první seriál, který jsem sledovala potom, co jsme začali někdy v 98 chytat Primu :D) Bylo na to nabalené úžasné Caruso šou :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Halajda Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 641
Bydliště: Brno nebo okolí Brna
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Klenotka mi teď těma psama připomněla další skvost... Haf! - britský seriál o klukovi, co se mění v psa. Když to dávali před pár lety na ČT, tak mě to zpočátku i příjemně překvapilo a když se poštěstilo, kouknul jsem se... Jenže pak se tam zničehonic začaly střídat hlavní postavy bez nějakého vysvětlení (pokud bylo, tak vždycky v díle, který jsem neviděl), takže najednou byli čtyři různí kluci, co se mění v psa, navíc úrovní to šlo taky dost dolů.
:D Nicméně ten proces přeměny člověka na psa nikdy nezapomenu... to byl vrchol zvláštních efektů té doby - nějaká Arabela se s kouzelným prstenem mohla zahrabat...
Intelligence has nothing to do with politics.
- Londo Mollari

Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak Gilmorek se taky zastanu. Sice jsem viděla jen pár dílů a to ještě ne celých, ale je tam docela pěkná práce scénáristů co se dialogů týče.
Někdo tu nakous Arabelu? To je taky kapitola sama o sobě. Ale zase tu patrně není nikdo, kdo by jí neznal :smile:
A další skvost, na kterém jsem těžce ulítávala a kdyby ho dávali, vsadila bych se, že bych koukala, kdybych měla zrovna v tu chvíli čas. Doktorka Quinová. :smile: Aneb Sally (či jak se ten její jmenoval...to byl docela pěknej chlap, když už jsem u toho, ještě se mi líbil dlouhovlasej Hank - vypadal trochu jako Pepa Vojtek :smile: ) a ten indián...Tančící oblak se myslím jmenoval. Vzpomněla jsem si na ten seriál pokaždé, když ve Walkerovi byly díly o Heysi Cooperovi :smile: , což je asi taky kapitola sama pro sebe, aneb vivat Chuck Norris :rflmao:

Fancipal Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 550
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Na zenske z rodu Gilmoru mi nesahejte :) . Za sebe muzu rici, ze i kdyz podle me nejsem cilova skupina tohoto serialu, tak tento serialovy skvost naprosto zboznuji. Mohu se na nej divat stale dokola a neztrati nic se sveho kouzla(btw matka je hezci nez dcera :D ).
Jinak k topicu. Sam sebe bych chrakterizoval jako nenarocneho fanouska, takze se muzu divat temer na cokoliv. Ackoliv prilis nejsem na typicke nemecke kriminalky(vlastne nemecke serialy obecne), nic mi nerika Star Trek(ale respektuji ho uz kvuli milionum fanousku na celem svete). Takze mi z toho vychazi, ze jedine co opravdu nesnasim jsou Kriminalky Miami, Las Vegas ...
Drzim se, abych nepouzil vulgarni vyrazy. Videl jsme cca. 10 dilu a spolecnym jmenovatelem vsech byla dokonalost tech tzv. "vysetrovatelu" vim, ze je to serial, ale chci jen kapku realnosti v podobe obcasneho nevyreseneho pripadu. Vim, ze neexistuje dokonaly zlocin, ale ocividne existuje dokonala policie, ktere tyto nedokonale zlociny dokaze resit s temer 100 % uspesnoti. Vim, ze to neni stejny zanr, ale kdyz si nostalgicky vzpomenu na serialy typu X-Files apd., tak je mi jasne, ze to nejlepsi ze serialove tvorby zacalo a skoncilo v 90. letech(Fox Mulder rulezzz).
"Don't make people into heroes, John. Heroes don't exist, and if they did, I wouldn't be one of them."
Sherlock Holmes

bob 1 Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 917
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
no ani současná seriálová tvorba neni k zahození např takoví zastánci blahobytu nebo Eli stone
Bobe, dobrá rada a souhlasím že osvěta je důležitá, avšak umístění takové zprávy na fóru, které navštěvují osoby mladší 15 let, je dosti nevhodné, proto byla odstraněna. Jenda.SG-1LoLwut ale já si už nepamatuju co jsem v podpisu měl, škoda.

gravidus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1142
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak nevím mě Gilmorky nikdy nějak nesedly... Podle mě na to jak je tam málo děje, se tam moc a rychle mluví... To jsem měl radši Chirurgy, dokavaď je na primě dávali...
Eleira mě znovu dostala Sally a Tančící oblak omg... :rflmao:, i když N'Gouma mě šokoval (teď už vím, co mám od tebe očekávat).. mě teďkon někdo pozorovat, tak si bude myslet, že jsem úchyl protože píšu a mám výřez, ale ohromnej... :D Ale samozřejmě jsem se na Doktorku Quinnovou díval taky, měl jsem nejradši toho kováře, toho bývalýho otroka on se jmenoval Robert Í, ale je možný že to bylo Robert E, vzhledem ke spellingu... Taky to tam chudák neměl lehký...

Ale vzpoměl jsem si na jeden skvělý špionážní seriál (ona je to možná blbost, ale dítěti se líbí kde co), jmenoval se Nulová šance a bylo to ještě z doby studené války a vím, že tam měli notebook, který jim lisoval obličeje a oni se pak mohli zamaskovat...

Jedna z hovadilostí, kterou jsem měl strašně rád je například Airwolf, o super nadupaným vrtulníku z roku 0..

Ralen Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1068
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Power rangers - naprosto geniální seriál :lol: :lol:
Obrázek

gravidus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1142
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
O čem to bylo???
Já si pamatuju pouze Strážce vesmíru, bylo to pro děti, takový infantilní kulisy a emzáci, prostě haraburdí...

Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
gravidus: No počkej, tady nikdo nepsal, že by se mu N´Gouma líbil, jsem jenom psala, že neměl chybu. Takovej, ale fakt, že když o tom tak přemýšlím, Tealc. Ta podoba by tu byla :rflmao: A hlavně mi díl od dílu připadalo, že je pokaždý jinak černej, někdy víc a někdy míň.
Ale chlapi z Dr. Quinové, to už beru :lol:
A Nulová šance...to taky znám, skvělá věc. Někdy se tam docela i zahlásilo. Pamatuju si, jak vždycky dostávali instrukce "A pokud chytí nebo zastřelí tebe nebo jiného člena tvého týmu, bude se vláda od všeho distancovat" ...taková podpora asi potěší :D

Ralen Joj, jasně. Power Rangers...skoro bych na ně zapomněla.
To jsou právě ti strážci vesmíru.

A ještě taková věc. Měl to být asi spin-off od Knight Ridera...jmenovalo se to Team Knight Rider. Bylo tam víc těch mluvících aut. Dva teréňáky, osobák a dvě motorky, pokud si to dobře pamatuju. Ale mám pocit, že už jim chyběl ten krásnej cylonskej efekt jako měl Kitt :lol:

Ralen Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1068
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
gravidus píše:
O čem to bylo???
Já si pamatuju pouze Strážce vesmíru, bylo to pro děti, takový infantilní kulisy a emzáci, prostě haraburdí...

Jo to je přesně vono. Tady je ukázka:
http://www.youtube.com/watch?v=FpcCoW5gA7w

Morfujeme! :twisted:
Obrázek

Ice Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1152
Bydliště: Krkonoše
Pohlaví: Neuvedeno

gravidus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1142
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Myslím, že už jsem si to připoměl, možná víc než bych potřeboval, dobrá je ta růžová...

Teď jsem si vzpoměl, všude po tom pátrám, byla to animovaná pohádka a hlavní postavy byly medvídci, který bydleli na obláčcích a měli na bříškách obrázky, a bojovali proti zlu tím, že se chytli za ruce a vytvořili duhu..za boha nemůžu přijít na to jak se to jmenovalo...

Ale samozřejmě nejvíc dneska ulítávám na Poště pro tebe, ačkoliv se u toho pořadu hodně nasměju, je i užitečnej, ale většinou to dost nestíhám...
Tady je největší perla tohoto pořadu.. Tohle fakt doporučuju..
http://cz.youtube.com/watch?v=pDxxtD6Akjo


Jo a tady je ukázka toho Team Knight rider.. bylo to jako dóst hústý :) ty motorky se mohly spojit a udělat takovej hybridní auťák..
http://cz.youtube.com/watch?v=-qEJOQwpvLE


No a samozřejmě Zmije, to je dneska už taky legenda...
http://cz.youtube.com/watch?v=2MXYFiD_9MI&feature=related

proximo Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 124
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ježiš, těch serialu co nám bylo servirovano... :lol:

co si tak vzpomínám, tak výborný byly Teenage Mutant Ninja Turtels, na tech jsem ulitaval... :lol:

Kazdopadne co jsem vzdycky brutalne nenavidel byly ty argentisko-brazilsko-venezuelsko-mexicko-spanelsko-hondurasky telenovely - Manuela (neplést s Emanuelou - ta určité kouzlo měla... :D ), ani si vám nezvpomenu na ty všemožné názvy, ale jednu dobu prakticky nic jiného nedávali...

Co mě vždycky pobavilo a pobaví je Mash, dneska i Přátelé - taková jednoduchá zábava, ale asi nemá cenu bavit se vyloženě o specialitách jako např. Červený trpaslík (nevím proč, ale moc jsem mu na chuť nepřišel), Ano pane ministře (to je slušný :ok: ), dr. House atd.
Surrender or be destroyed!!

Linn Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 321
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Divím se, že to tu ještě nepadlo, ale mě vždycky hrozně bavilo Vražedný pobřeží :) Nick byl prostě správnej chlap :D Naštěstí u nás v rodině nikdo nikdy nesledoval věci typu Dallas, Doktor z hor či Esmeraldu. Jen si pamatuju, že všichni okolo mě si nenechali ujít jediný díl. Ovšem teď jsem si vzpomněla na perlu všech perel - Báječní a bohatí! Bože, babička to sledovala všechny ty roky co to dávali, vždycky dopoledne na Primě, dva díly po sobě. Jednou až dvakrát ročně jsme s bráchou jeli na pár dní k prarodičům a během jediného dílu jsme přesně věděli, co se stalo za těch posledních 150 :D Vůbec tyhle americký rodinný ságy... bleh :thumbsdown:

Jinak přidávám se k zastáncům Gilmorek ;) Nedávno jsem sehnala prvních pár sérií a sem tam na to mrknu, jako odreagování je to ideální a člověk se pokaždý zasměje :)
- Linn doporučuje -
Chuck | Castle | Sanctuary | Dollhouse | Californication

DarthKulich Airman
Airman

Příspěvky: 26
Bydliště: Újezd u Brna
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Okouzlení, jedna z nevjětších prasečin všech dob... Má to snad tisíc dílů. :x
People assume that time is a strict progression of cause to effect... but actually, from a non-linear, non-subjective viewpoint, it's more like a big ball of wibbly-wobbly.... timey-wimey.... stuff.

Sheppy Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 197
Bydliště: Tachov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jde čas bylo ještě horší :smile: :smile: :smile:
Barney: It's gonna be legen...wait for it...dary! Oh yeah!

Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No jasný, seriály typu "Tak jde čas", kde se vystřídalo několik generací herců, skončilo to někde u vnuků původních hrdinů :lol: a kdyby v tom ještě někdo chtěl hrát, tak by se to točilo ještě i dlouho na naší smrti :rflmao:

Hej a Želvy ninja...to je báječná věc. Škoda, že to není nikde k sehnání. Kdysi dávno se to dalo sehnat ještě na videokazetách, ale už takových téměř deset let jsem to nikde neviděla. Ačkoli nedávno jsem si koupila DVD s filmem, který na seriál volně navazuje. Nářez...udělala jsem si svařák, ukrojila štrůdl, zalezla do postele a na necelé dvě hodinky byl svět hezčí a mě bylo zase deset :lol: (teda no, až na ten svařák samozřejmě....o ten to bylo lepší než před deseti lety :rflmao: )

gravidus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1142
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ty kráso... "Tak jako písek v přesýpacích hodinách, ubíhají dny našich životů..." Proboha vždyť to mělo asi 8000 epizod... Něco jako Sága rodu Fosythů akorát v bulvárním provedení.

Padnul tady Dallas, ten mě nikdy nějak nebral, obzvlášť potom co oživili Bobbyho Jůůjjinga a Pamelo ho našla jak se sprchuje, i když ho srazil kamión a vy si stěžujete, jakým způsobem vrátili Becketta a Weirovou do SGA... Nicméně jsem chtěl říct, že Dynastie byla moc pěkný seriál...Alexis byla myslím strašná mrcha...

Ale jaký měli tyhle seriály opening, kam se hrabou dnešní seriály...

http://cz.youtube.com/watch?v=MfIibAt5SOk


Tady máte to vražedný pobřeží, byla tam taky ta zrzka, tušim, Sylvie se jmenovala jak nosila ty kalhoty pod prsa a vycpávky v ramenou...hyty tehdejší módy..
http://cz.youtube.com/watch?v=mFESeyMPSok



A jestli někdo zneuctí slavnou roli našeho uctívaného RDA..., tak :evil: :evil:

http://cz.youtube.com/watch?v=3w-oDZSLUrY


Takovej mladej junák, to mě vždycky rozseká...

Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nj, tak opening těhle seriálů je kapitola sama pro sebe :-D Ale když je tu dynastie, nemůže chybět Dallas :-D

http://cz.youtube.com/watch?v=_R8WS-j7SKA&feature=related


A když už jsme u těch telenovel, co tohle? :-D

http://cz.youtube.com/watch?v=2YeMd3M9u8I
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na Další seriály

cron