Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Další seriály Burn Notice

Burn Notice


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 26.6.2010 09:50:46
Ivory Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 536
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
O tom, že stanice Syfy chystá crossover mezi Eurekou a Warehouse 13 každý ví, ale o crossoveru mezi Burn Notice a White Collar pravděpodobně nikdo neví. Následující video je nejspíš jen žert televizní stanice USA, protože děje těchto dvou seriálů se odehrávají v úplně jiných městech. BN v Miami a WC v New Yorku.

What Grenade?
http://www.youtube.com/watch?v=Y0WNJx7Ys2Y&feature=player_embedded
Obrázek
Fly High My Friends, Bob Stencil.

Příspěvek 14.7.2010 16:09:26
Ivory Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 536
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Chtěl bych upozornit na nový špionážní seriál. Jmenuje se Covert Affairs, ve zkratce by se o něm dalo říct, že je to jako Alias [ne-li přímo remake]. Annie Walker vstoupí do CIA a bude muset vést dvojí život, stejně Sydney Bristow v Alias. Trailer zde:
http://www.youtube.com/watch?v=ZLkMN6K0as0


Je to seriál televizní stanice USA, tedy té samé, která stojí za Burn Notice a White Collar. První díl budou vysílat dnes [13. 7. 2010], přes obvyklé kanály bude tedy ke shlédnutí už zítra.

Edit: Včera stanice USA odvysílala i první díl druhé řady seriálu White Collar, epizoda má název Withdrawal.
Obrázek
Fly High My Friends, Bob Stencil.

Příspěvek 30.7.2010 11:28:58
rossi001 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 784
Bydliště: Janus's secret lab:-), jinak Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak skvely serial a clovek ceka na tuitulky vic jak tyden hodne to zamrzi, ze ten dotycny je na to sam...:-(
" IMMORTALITY "

Příspěvek 30.7.2010 21:43:23
Ivory Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 536
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
rossi001: Mno, mě už je to docela jedno, White Collar i Burn Notice sleduji s EN titulky z addic7ed.com, protože ten překlad už není to co dřív. Seriály by prostě měly mít jednoho překladatele. U BN se myslím vystřídalo i několik překladatelů během jedné řady. U WC nevím, ten sleduji od 1x05 s anglickými titulky a u druhé řady si asi pro sebe udělám vlastní překlad.
Obrázek
Fly High My Friends, Bob Stencil.

Příspěvek 29.8.2010 09:51:09
rossi001 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 784
Bydliště: Janus's secret lab:-), jinak Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak nam asi skoncila prvni pulka 4 serky a vypada to na dalsi dobrodruzo:-D tesim se , podle si serial udrzuje kvalitu
" IMMORTALITY "

Příspěvek 30.8.2010 17:44:41
Zachin Airman
Airman

Příspěvky: 54
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jen Summer Finale, ale musím říct, že dokud jsem nemrkl sem, považoval jsem to za úplný závěr řady, ten díl 4x12. Byl parádní a dobře gradoval. Vrátit by se měl Burn Notice opět v listopadu a pokračovat asi čtyřmi zbylými epizodami. Ale fakt jsem tu aktuální epizodu považoval za Season Finale, ostatně i první řada měla jen dvanáct dílů. Na další díly se každopádně hodně těším.

Příspěvek 30.8.2010 20:56:11
Ivory Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 536
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
To nadšení z tohoto seriálu, které ve mě bylo po první a druhé sérii, ve třetí kvůli repetetivnosti mírně kleslo, ale po ohlášení dalších tří řad hodně opadlo a myslím, že lepší už to nebude. Blbí američani musí seriály neustále natahovat a to přímo ruinuje jejich kvalitu.

Burn Notice jsem teď nahradil inteligentním White Collar, který je zatím výborný a ani v polovině druhé řady mě nepřestává překvapovat.
Obrázek
Fly High My Friends, Bob Stencil.

Příspěvek 09.11.2010 19:18:05
rossi001 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 784
Bydliště: Janus's secret lab:-), jinak Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
tak 11.11 zacina pokracovani tesim saaaaaaaaaaa§:-)
" IMMORTALITY "

Příspěvek 16.11.2010 16:40:06
Zachin Airman
Airman

Příspěvky: 54
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak nový díl super. Pěkný děj, celý vycházející z momentální situace okolo Michaela. Dobře působil začátek v nemocnici nebo ten
Toto je spoiler!!!:
výbuch
, či konec, jak měl hlavní hrdina na sobě opět své typické sluneční brýle.

Příspěvek 17.11.2010 22:15:30
rossi001 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 784
Bydliště: Janus's secret lab:-), jinak Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
souhlas vynikajici epizoda, ted uz se tesim jak zacnou nakopavat zadky tem lidem co michaela odepsali

moc se mi libila
Toto je spoiler!!!:
jesseho temnejsi stranka jak odpalil ten barak,uz zacina byt primocarejsi a vetsi drsnak
" IMMORTALITY "

Příspěvek 25.11.2010 19:51:17
rossi001 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 784
Bydliště: Janus's secret lab:-), jinak Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
tak 14 epizoda byla celem jen nadprumerna,ale Natalie je sympaticka zlodejka, nasmal jsem se:-D..
Jen me mrzi ze na titulky jsem musel cekat tyden...
" IMMORTALITY "

Příspěvek 31.12.2010 17:52:20
Zachin Airman
Airman

Příspěvky: 54
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak mám poslední dvojdíl a čtvrtou sérii za sebou a musím říct, že byla super. Vlastně by už nemusely být další řady seriálu a Burn Notice by mohl klidně defintivně skončit právě posledním osmnáctým dílem čtvrté série.

Toto je spoiler!!!:
V jehož závěrečných minutách to dopadlo tak, jak jsem si přál už od počátku seriálu, i když se už už zdálo, že se jim to nepovede. Samotná závěrečná scéna byla jen třešničkou na dortu a hned, jak z toho auta Michael vystoupil, mi došlo, že je zpátky tam, kde kdysi pracoval.

Příspěvek 21.1.2011 20:26:34
Ivory Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 536
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Zachin píše:
Tak mám poslední dvojdíl a čtvrtou sérii za sebou a musím říct, že byla super. Vlastně by už nemusely být další řady seriálu a Burn Notice by mohl klidně defintivně skončit právě posledním osmnáctým dílem čtvrté série.


Ano, to by samozřejmě mohli, ale vzpomeň si na to, že tady mluvíš o ameriičanech. Vzpomeň si na všelijaké kriminálky, zákony a pořádky a spousty dalších. Pořád si pamatuji na článek, tuším že ve Score u recenze na The Simpsons: Hit & run, kde psali, že Simpsonovi budou končit 14. řadou. Za mořem se teď právě vysílá 22. řada.

A jak bude Burn Notice pokračovat dál? V lednu tohoto roku se začne natáčet v Bogotě v Kolumbii prequelový film, ve kterém bude účinkovat Bruce Campbell [Sam Axe] a bude ho režírovat Jeffrey Donovan [Michael Westen]. Dvouhodinový film bude vysílán na stanici USA Network ještě tento rok.
Obrázek
Fly High My Friends, Bob Stencil.

Příspěvek 07.2.2011 16:50:27
UPIRIK2 Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 114
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tento seriál je bomba

Příspěvek 07.2.2011 19:37:40
Zachin Airman
Airman

Příspěvky: 54
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ivory: Jj, no Amíci skoro všechno dost natahujou a nebo nechají řadu seriálů bez nějakého uzavřeného děje. Dík za info, o čem bude pátá řada, vypadá to zajímavě.

Co tipuješ, že učiní FOX? Dá zelenou i pro další sezóny celé trojici Fringe/Human Target/Lie to Me nebo něco z toho stopne? Já bych rád aby jelo ještě Fringe a Lie to Me. Human target je už docela nuda, celý koncept druhé řady neodpovídá tomu z první.

Příspěvek 07.2.2011 23:22:47
Ivory Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 536
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Kéž by se ve FOXu smilovali a Lie To Me dali další řadu. Z Fringe jsem neviděl ani upoutávku, natož epizodu a co se týče Human Target, tak ten šel kvalitativně dolů. Zatím jsem v polovině druhá řady a řečí čísel bych tomu dal tak 47 %.
Velká škoda, že Tricia Helfer hrála jen v pilotu. Asi se kvůli ní podívám i na druhou řadu Dark Blue.
Obrázek
Fly High My Friends, Bob Stencil.

Příspěvek 20.3.2011 12:35:17
Janci001 Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 263
Bydliště: Martin-Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
cakam na 5 seriu v peknom napeti ci ten serial bude stale tak dobry :)

Příspěvek 26.6.2011 19:00:15
rossi001 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 784
Bydliště: Janus's secret lab:-), jinak Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
tak pata serie zacla prvnim dilem . Dneska zkouknuto a je to pekne naslaple, micheal a spol opet nezklamali

jinak videl jsem i prequel k burn notice a je o zacatcich o Sama Axe. Sice beckovy ale hodne fanj filmek se spoustou hlasek u kterych jsem se dost nasmal :-d
" IMMORTALITY "

Příspěvek 27.6.2011 17:27:27
Zachin Airman
Airman

Příspěvky: 54
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jj, opět léto a prosluněný Miami. Na prvním díle páté řady se mi líbil celkově nezměněný ráz seriálu. Jeli postaru, zmínili se o uplynulých čtyřech letech, doba, co Burn Notice běží, to bylo taky fajn. Ten týpek z Melrose Place potěšil, neviděl jsem ho už ani nepamatuji. A pilot se Samem, to byla fakt povedená taškařice.

Příspěvek 17.6.2012 03:39:59
Zachin Airman
Airman

Příspěvky: 54
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Takže teď už fakt naposledy. Opět léto, opět prosluněné Miami a všehoschopný Michael. Sakra, škoda, že ho
Toto je spoiler!!!:
nesejmul
už v prvním díle. Opravdu parádní podívaná, a co jsem četl, má tato šestá série být tou nejdramatičtější že všech. Na což jsem hodně zvědavej. A s českými titulky to vypadá už taky konečně dobře, jelikož má Burn Notice oficiální podporu na edna.cz.

Příspěvek 24.12.2012 14:53:45
Zachin Airman
Airman

Příspěvky: 54
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Season Finale hodně dobré. Byť na to ze čtvrté série nemělo. Každopádně mám tenhle seriál rád, koupil bych si jej origoš na DVD, prostě prosluněný Miami, všehoschopný Michael, přesto u nás seriál moc lidí nezajímá. A to už má jistou sedmou řadu. Nevím, jestli jsem ten závěr pochopil dobře,
Toto je spoiler!!!:
ale opět být členem nějaké organizace, k něčemu se upsat, odstřihnout své přátele a blízké, aby jim už nešlo o krk, vzhledem k tomu, že být špiónem už Michaela stálo hodně,
to asi nebyl nejlepší nápad. Ale ta závěrečná scéna byla fakt nervydrásající. No nic, Burn Notice momentálně vládne špiónským seriálům, zdar u sedmé série v létě 2013.

Příspěvek 20.6.2013 15:17:14
Zachin Airman
Airman

Příspěvky: 54
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Kdy to skončí? Fakt netuším, ale jsem rád, že se pořádně rozjela i sedmá řada. Burn Notice S07E02 považuji za jeden z nejlepších dílů vůbec! Stále to má o čem být, není to vata. Prostě, nic netrvá věčně, a všechno má své následky.

Nejlepší scény:
Toto je spoiler!!!:
Fiona se ohlédne, z kterého místa jim Michael zachránil krk, ten příběh jejich seznámení před mnoha lety v jedné zaplivané hospě. Michalelovo první neoficiální zjevení v Miami se svou matkou. Poté úprk v autě za svými přáteli a představení se. Závěrečná scéna, vysvětlující pointu celé téhle geniální epizody.

Příspěvek 02.11.2013 16:31:59
Zachin Airman
Airman

Příspěvky: 54
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Všehoschopný Michael na konci své cesty, rozhodující se mezi dobrem a zlem, podstatou toho, kým vlastně je a zda nedělá totéž, co kdysi Simon. Aby nakonec udělal osudové rozhodnutí, které bude mít dopad nejen na něho, ale i jeho blízké. Ovšem, za jakou cenu! To jsou závěrečné dvě epizody geniálního seriálu o špiónech Burn Notice 2007-2013. Závěr naprosto luxusní, co mi to jen připomíná :)

Zhlédnuto s pár měsíčním odstupem, jelikož mi poslední dvě řady přišly už mírně vatové, ale celkově to nebyl až takový pokles od prvních pěti, jež považuji za dokonalé. Fakt mě jen mrzí mrzká popularita seriálu v ČR, plných sedm sezón, ale origoš DVD nebo Blu-Ray komplet nikde. Myslím samozřejmě s podporou CZ titulek.

Stačí si uvědomit jednu věc, proč byl Status Nežádoucí tak atraktivní. Odehrával se v Miami, hlavní hrdina nosil slušivé obleky, brýle, prostředí bylo perfektně prosluněné, seriál byl i u nás k dispozici v létě. Začátek každé série byl dost epickej. Ale hlavně se mi líbí i ty obaly zahraničních DVD a Bluček.

Příspěvek 18.2.2015 23:27:48
Ivory Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 536
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Je to trochu výstřel do tmy, psát sem na fórum něco k tomuto seriálu, když to tu v podstatě umřelo a nebyl tady v seriálech nějaký posta tak dva roky. K tomuto seriálu se mi ale něco napsat chce.

Já jsem až donedávna viděl jen první 4 řady a na zbytek se zatím nedíval. Když jsem si ale zopakoval pár dílů Leverage, tak jsem si říkal, že se mi hodně líbilo i Burn Notice a jak v něm pomáhají lidem. Tak jsem se podíval na prvních pár dílů z páté řady, chytlo mě to a dodíval se na zbytek. Stálo to za to a finále bylo opravdu napínavé a povedlo se. Burn Notice s tak může zapsat do řady seriálů, co mají konec, což je velký plus.
Mám teďka absťák nebo jak bych mohl říkat tomu, že mi chybí takový dobrý seriál co pro mě už také skončil. Jsem zvědavý v čem dalším se objeví Jeffrey Donovan. Novou hlavní roli v nějakém dalším seriálu zatím nemá. Bruce Campbell ale ano. Podle imdb má letos začít seriál Ash vs Evil Dead, který navazuje na Bruceovi filmy Smrtelné zlo a Armáda temnot. Jsem zvědav jaké to bude a v jaké formě bude Bruce. Doufám, že porce humoru nebude malá a že se ji povede vyvážit s ostatními stránkami.


Mezitím se asi podívám na nějaké z prvních dílů ne-li na celou první řadu a připomenu si po té době jak o vlastně všechno začalo.
Obrázek
Fly High My Friends, Bob Stencil.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Další seriály

cron