Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Další seriály Leverage

Leverage


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 01.8.2009 23:49:11
JuRas Uživatelský avatar
Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 1821
Bydliště: Království Komety
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jsem zatím v půlce 1. série a dobrý to je... Dannyho parťáci jako seriál :lol:
Obrázek

Příspěvek 03.8.2009 02:12:09
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
2x03
Toto je spoiler!!!:
Doctor Ralph O. Khan :rflmao: :rflmao: :rflmao:
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 06.8.2009 23:36:14
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
2x04 -
Toto je spoiler!!!:
Hodně jsem se nasmála. Nathan jako ředitel byl skvělý. Parkerová byla...no, to se snad ani nedá komentovat :D Líbí se mi, jak do toho trochu zavedli osobní zaujetí a místo zaměřování jednotlivých epizod na jednu postavu to udělají tak, že tam postavě vloží minipříběh. Agenti FBI jsou zpět. :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 07.8.2009 01:28:07
Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak 2x04 považuju zatím snad za nejlepší díl řady :D
She loves air, spelling, Shhh!

Samé hlášky :)
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Příspěvek 16.8.2009 18:52:52
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
2x05 - Zase tenhle díl trumfne ten předchozí. Herci si to očividně užívají čím dál víc a Parkerová je prostě...super. Tentokrát mě se šílenou parukou rozsekal i Hardison. :lol:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 16.8.2009 23:25:11
Markus Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 768
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nuže. :) Geser mě už nějakou dobu přemlouval, abych tento seriál zkusil. Upřímně řečeno, nějak mě to nelákalo. Čím dál více jsem fixovaný na sci-fi a fantasy a do "Dannyho parťáků" se mi vůbec nechtělo. Teď bych si nakopal. :smile:

Je to vážně parádní pohodový seriál. V poslední době nemám happyendy v oblibě, ale musím říct, že tady mě vždy ten konec, kdy všem těm bezmocným lidem pomohou, totálně dojme.

O hercích a postavách už jste toho napsali všichni dost. Tak jen zhruba napíši, kdo se nejvíc líbí mě. Překvapením asi není, že je to Parkerová. :smile: Parkerová předstírá nádor na mozku a Retzing když jí uvidí: "Páni. Ty mrtvé oči. Jako by tam nebyla duše." :lol: Vždy se nemůžu dočkat na nějakou její další bláznivou scénu.

Pak je to určitě bouchač Eliot v podání Christiana Kanea. Toho herce mám rád už od Angela a tady je prostě boží.

Ale samozřejmě i ostatní jsou skvělí. Možná jen Sophie mi v první sérii moc neseděla. Nějak jsem si jí nemohl oblíbit. Ale ve druhé je to zatím mnohem lepší, uvidím co dál. :)

Takže na závěr díky Geserovi, že mě přesvědčil a já mohl objevit tento cool seriál. :)

Příspěvek 27.8.2009 17:34:39
Linn Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 321
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Třetí série Leverage odklepnuta - měla by mít 15 dílů, naplánována je na příští léto :)
- Linn doporučuje -
Chuck | Castle | Sanctuary | Dollhouse | Californication

Příspěvek 28.8.2009 23:51:45
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
2x07 - skvělý díl, nemám k tomu vlastně co říct :D
Toto je spoiler!!!:
Jak se jednotliví členové obou týmů snažili přechytračit bylo perfektní. :rflmao:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 01.9.2009 23:18:58
Markus Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 768
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Btw. všiml si někdo dalšího ST herce? :) Chaose hrál Wil Wheaton alias Wesley Crusher z TNG. Ale kdybych si nepřečetl jeho jméno v titulcích, asi by mně to nedocvaklo...

Příspěvek 04.9.2009 16:27:28
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já jsem si ho všimla v titulcích, ale nepoznala jsem ho tam.
A mimochodem,
Toto je spoiler!!!:
od příště by tam místo Sophie měla být Jeri Ryan. Nejsem si moc jistá, jak to bude fungovat, ale něco udělat museli, když jim herečka otěhotněla. Už to bylo hodně vidět.

2x08 byla trochu slabší,
Toto je spoiler!!!:
ale Nathanovo napodobování Sterlinga mě dostalo. :D I když jsem chvíli doufala, že by to mohl být on, když řekli, že je to Sterling - a on to jen Nathan, vydávající se za Sterlinga. :)
Ale jelikož má být v pěti epizodách a zbývá nám epizod 7, tak si říkám, že to vypadá na nějaký propojenější příběh v posledních dílech. Akorát ta podzimní pauza se mi nelíbí. Ono to má 15 dílů a oni to po 9 dílech na 5 měsíců zastaví. :roll:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 10.9.2009 11:57:32
Linn Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 321
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
2x09
Parádní díl, ale s přehledem vede závěrečná hláška: "Sophie was right, you are adorable." :lol:
Toto je spoiler!!!:
No, jsem zvědavá, jak si nová posila týmu povede. V průběhu dílu jsem si ji oblíbila, ale tím výstupem na závěr si to trochu zkazila. Sophie mi bude chybět, ač v první sérii nepatřila mezi mé největší oblíbence, v té druhé si hodně polepšila. Doufám, že až se vrátí, tak nějak pořeší ten vztah s Nathanem :)
- Linn doporučuje -
Chuck | Castle | Sanctuary | Dollhouse | Californication

Příspěvek 17.9.2009 18:12:20
Fancipal Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 550
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Na FF jsem zhlédl úvodní "dvojepisodu", která ve mě zanechala příznivý dojem, tak jsem si stáhl ostatní episody a zatím jednoznačně spokojenost.
Pozitiva? Určitě zajímavé postavy, kterým vévodí Christian Kane (jsem fanoušek Angela :) ) a Gina Bellman jako Sophie Devereaux. Ač je kostra jednotlivých episod podobná, tak je většina z nich zajímavým způsobem napsána i natočena. Rád bych tento seriál porovnal s podfukáři, ale bohužel jsem tento seriál neviděl. Co se týče negativ, tak mě napadá pouze jedna věc. Absence jakékoliv příběhové linie. Jednotlivé episody jsou od sebe dějově separovány. Nevidím tam žádný vyšší "cíl" ... nevím, jak to jinak říci (možná, že by prospěl nějaký dlouhodobější nepřítel). Každopádně jsem zatím nad míru spokojen.

Hodnocení: 4/5
"Don't make people into heroes, John. Heroes don't exist, and if they did, I wouldn't be one of them."
Sherlock Holmes

Příspěvek 26.9.2009 20:57:13
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Právě jsem dokoukal 2x09 - a jako WHAT? Ať jdou s tímhle do ****** a to to byl takovej skvělej seriál :(
Obrázek

Příspěvek 27.9.2009 17:09:33
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Um, co? :scratchanym:
Toto je spoiler!!!:
Jestli narážíš na výměnu hereček, tak je to dočasné - když jim Gina Bellman otěhotněla, tak to nějak udělat museli. Mně osobně to tedy nevadí, nehodlám to posuzovat po jedné epizodě, tedy spíš po jedné scéně.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 30.1.2010 13:23:20
Zachin Airman
Airman

Příspěvky: 54
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Dokoukal jsem první sérii a musím říct, že je to skvělý seriál. Vtipný, v odlehčeném duchu, akční, napínavý a originální. Líbilo se mi, že kolikrát byly jednotlivé zápletky osobní pro některou z postav. Rovněž jejich charaktery byly dobře zahrané. Zkrátka super, dám si i druhou sérii.

Příspěvek 20.12.2010 12:25:39
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak po vánoční epce a Weslym Crusherem, je tu pokračování a Eliot se promění v Max Payna či Neoa.... nádhera!!! Třetí serie jede...
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 21.12.2010 01:55:03
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Druhá půlka finále trochu slabší, ale rozhodně lepší než loňské. Goran Visnjic se mi hrozně líbil, a záporáka si užíval. Celý ten koncept ukradených voleb byl povedený, a ten úplný závěr byl výborný, i když se dal čekat. :)
Vánoční epizoda skvělá, hlavně Parker perlila :D

Těším se na další sérii (snad se objeví znovu Sterling :) )
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 14.7.2011 21:55:34
Ivory Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 536
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Leverage je dobrý seriál, je radost se dívat, jak si to ti herci užívají. Chtěl bych ale zkusit i nějaké jiné seriály, které jsou o zlodějích. Mohli byste mi sem hodit nějaký tip?
Jinak Podfukáře znám, ty netřeba doporučovat.


Tahle sháňka po zlodějských seriálech mě nenapadla jen tak zčistajasna. Na Imdb jsem se probíral profily nějakých scénáristů a herců, přičemž jsem narazil na seriál Thieves.

Obrázek

Tento seriál je o dvojici zlodějů, Johnnym a Ritě, kteří jsou při jedné akci chyceni FBI. Aby mohli zůstat na svobodě, musí pro ně začít dělat. V hlavních rolích hrají John Stamos a Melissa George. Je to seriál televizní stanice ABC a natočilo se jenom 10 epizod.

Píši to sem hlavně proto, že nevím, kde ho sehnat. Pokud byste tedy někdo věděli, kde ho sehnat, napište mi prosím. Díval jsem se na pár stránek, ale zatím jsem ho nikde nenašel.

Tady je link na video, kde je zhruba 8 minut z pilotního dílu tohoto seriálu:
http://www.youtube.com/watch?v=acYDLwfT95c


A pár dalších odkazů:
http://www.serialzone.cz/serial/zlodeji/
http://www.csfd.cz/film/98992-zlodeji/
http://www.imdb.com/title/tt0262994/
Obrázek
Fly High My Friends, Bob Stencil.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Další seriály

cron