Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Další seriály Futurama

Futurama


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 12.2.2009 19:10:05
Fixda Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 243
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Wow, myslel jsem, že to bude až později...
Nicméně ty tři dosavadní zatím podl mě kvalit seriálu bohužel nedosáhly...
www.familyguy.cz

www.americandad.familyguy.cz

Příspěvek 12.2.2009 19:15:27
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jop už čekám jen na titulky :D
Ale podle mě 3 film rozhodně dosahoval kvalit seriálu (možná i lepší...)
Obrázek

Příspěvek 12.2.2009 20:35:28
Zoidy Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 246
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pfff, tak to mám za sebou. No já vám nevím, když je to poslední film, tak jsem asi čekal něco víc, ale řekl bych asi žádný zázrak. U minulého filmu jsem se asi pobavil víc. Zoidy měl málo gagů, ale i přesto byly opět nej z celého filmu :). Kouknu na to zítra ještě jednou, teď jsem nějaký utahaný, takže možná to bude tím :) . Ale Futurama je Futurama a pořád to stálo za shlédnutí a i tak jsem se dobře bavil :)

Edit: No po druhém shlédnutí měním své předchozí prohlášení a říkám, že ten film byl nakonec velice dobrý :). Když jsem se díval poprvé, tak jsem byl asi nějak totálně mimo 8) . Takže za mě super, akorát fakt už by to chtělo méně Bendera, který dostal ve všech filmech až moc prostoru a prakticky se to točilo skoro pořád kolem něj a více Zoidberga :) .
Taky potěšilo, že
Toto je spoiler!!!:
Fry a Leela se konečně dali dohromady, sice až na úplném konci, ale přece
Living is easy with eyes closed.....

Příspěvek 15.2.2009 13:32:36
Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Pořád mi tak nějak připadá, že 90 minut je pro typ příběhů, které scénáristi Futuramy vymýšlí, moc. Kdyby to sestříhali do 20 minutového dílu, bylo by to možná lepší. Takhle to nemá moc spád a jsou tu hluchá místa. Ale přesto si myslím, že to stálo za to. Zvlášť, když např. parodovali Star Trek (včetně těch věrně známých zvuků) nebo ta narážka na Vistu. :rflmao: To opravdu sedlo.
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

Příspěvek 15.2.2009 14:41:26
PrometheusX Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 218
Bydliště: Chomutov
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Film to byl pěknej, líbil se mi, nemám výhrady.. snad bude další film navazovat na konec tohoto .)

Příspěvek 15.2.2009 18:27:57
Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Spíš bych to formuloval takhle: Snad bude další film.
Zatím to totiž vypadá na konec. Plán byl natočit 4 filmy, což se podařilo. Co bude dál, je však ve hvězdách.
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

Příspěvek 15.2.2009 18:58:28
Fixda Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 243
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Že bych se na to konečně taky podíval? :)
www.familyguy.cz

www.americandad.familyguy.cz

Příspěvek 02.3.2009 17:34:34
Elidarion Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 49
Bydliště: Prágl
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mě tenhle poslední film moc nesedl. Takový hrozně vlažný humor, něco bylo perfektní ale spousta hluchých míst a hlavně naprosto nevyužitý komický potenciál Zoidberga!!
Ty jsi udělal déšť jehel, já udělám déšť krve. - Sabaku no Gaara

Naděje umírá předposlední.

Příspěvek 02.4.2009 08:14:02
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak bohužel česká futurama se nepovedla :(
No mám jasno, Simpsonovi jedině s Dabingem, Futuramu jedině s titulkama :D
Obrázek

Příspěvek 02.4.2009 08:56:08
meisterochmi Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 935
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak jsem fututrama videl poprve vcera ale nejak se mi to nelibi....Simpsonovi u me vedou
Obrázek
__
It's gonna be legen...wait for it...dary! Oh yeah!

Příspěvek 02.4.2009 09:23:22
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak Simpsonovi jsou IMHO rozhodně lepší, než Futurama . I když Futurama má zase alespoň nějakou návaznost dílů :)
Obrázek

Příspěvek 02.4.2009 12:14:45
JardaR Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 25
Bydliště: Louny
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Proč by se česká Futurama neměla povést? Já ji osobně v originále neviděl a na nějakých intonacích v hlasech nebo pozměněném překladu nebazíruji. Zkrátka pěkné, hlavu a patu to má a zasmála se celá rodina.

Příspěvek 02.4.2009 15:39:57
Van Tom Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 407
Bydliště: okres F-M
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
bohnužel :(
jde vidět, že akční dabér Frye se snaží, Leja je taky v pohode (celkem mě pobavil romský přízvuk indického šéfa, ale na originální "Lajf iz gud" to zdaleka nemělo...) profesora dabuje dědek simpson ;) což je tak jeden člověk který se na ten dabing hodí, ale narozdíl od Fried dabera to tak neprožívá a hlášky "Good news, everyone" nebo ty s Pyjamas úplně zaniknou :( (a to jsou moje nejoblíbenějíší hlášky co používám ve škole...)
ale i tak se budu dívat když to budu stíhat... uvidíme... (Zoidy tam ještě nebyl myslím, tak se mám na co těšit :)
"It stopped..." Felix GAYta, our commander, who we beliave in

Příspěvek 02.4.2009 17:20:11
Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já si myslím, že dělali, co se dalo. Prožívat hlášky jako "Good news everyone"? Kdyby se snažil v češtině napodobit anglickou intonaci, znělo by to podle mě dost pitvorně. Já jsem tedy obecně dost velkým odpůrcem dabingů, jenže když jsem se podíval ze zvědavosti na tohle, musel jsem si zkrátka vzpomenout na Simpsonovi a srovnat. Tím, že je znám prakticky jenom česky, může být objektivní pohled ovlivněn, nicméně si myslím, že když se v tomto případě nestavělo na napodobování originálu, ale na úplném přetvoření (viz Lábus, Dejdar, atd...) a byl to úspěch, nevidím důvod, proč by to u Futuramy nemohlo být stejné. I to, že se jedná o animovaný seriál hraje roli. Právě proto mi asi české znění tolik nevadí. Kreslená postava prostě nemá ten jediný "správný" hlas :D

P.S. Dalimil Klapka jako profesor Farnsworth mě velmi potěšil. Už dřív jsem si říkal, že by si ho někdy mohl nadabovat až na to dojde.
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

Příspěvek 03.4.2009 12:08:20
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jsem se kouknul i na druhý díl (ok na dvě minuty z dalšího dílu :-D ) a když jsem slyšel Hermese tak jenom WTF? Co to jako má bejt? Vždyť mluví jak debil! A když promluvil Zoidy tak jsem to už nevydržel a vypnul jsem to, smazal a už nikdy o tom nechci slyšet :lol:
Obrázek

Příspěvek 03.4.2009 13:10:07
Sheppy Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 197
Bydliště: Tachov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Bender a Zoidberg jsou v dabingu příšerný, pustil jsem si to na pár minut a musel jsem to vypnout. :(
Barney: It's gonna be legen...wait for it...dary! Oh yeah!

Příspěvek 10.6.2009 05:58:49
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
It's confirmed! Bender is back! ..And his banjo! And so is the rest of the Futurama crew!

What was once just internet gossip that spread across the web like a persistent skin rash has now become confirmed fact.

20th Century Fox and Comedy Central are not only reviving Futurama, but they want double the initial number of episodes that Collider.com reported meaning fans can look forward to 26 new episodes the sci-fi comedy series around the middle of 2010.

Variety also reports that actors Billy West, Katey Sagal and John DiMaggio have also signed up to once again provide the voices for Fry, Leela and Bender. I believe that sound you just heard was the universe being ripped open by this awesome time loop.

So what gave the series a new set of legs? Why it was those wily and loveable fans. The ratings for the reruns and the new feature-length films had Comedy Central drooling harder than Nibbler at the Westminster Dog Show.

"As evidenced by the strong performance of the extended length epics, there remains a deep and passionate fan base for this intelligent and very funny show that matches perfectly with our audience," 20th Century Fox Television senior vice president David Bernath said in a released statement. "It's fantastic that we can add brand-new installments of Leela, Fry and Bender's adventures to our existing library."

So give yourself a pat on the back, all you fans out there. You're responsible for bringing what could have been a long, forgotten television classic back to life. I'd say in a way, you're heroes. Certainly not firefighter pulling a helpless baby out of an alligator pit heroes, but still heroes.
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 13.6.2009 10:52:35
Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Takže se opravdu můžeme těšit na nové díly Futuramy? Skvělá zpráva! :yahoo:
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

Příspěvek 19.8.2009 23:26:52
BigQ@123 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 787
Bydliště: Okres Kolín
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Kdyby nezačala ta nová televize Prima COOL,tak by sem zřejmě nikdy Futurama neviděl.Já to viděl všechno s CZ dub,takže nemůžu zatim srovnávat s originálem.Až si stáhnu pár věciček tak se pustim do stahování těh filmů.Jinak FAKT SUPER :rflmao: :rflmao:.Snad ukaždý epizody sem se smál u některejch epizod sem se fakt nechutně přímo tlemil.Ty postavy jsou fakt best.

Příspěvek 19.8.2009 23:33:52
Daedalus.cz Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1150
Bydliště: Hrádek n. N.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Viděl jsem s dabingem asi 2 díly a to mi fakt stačilo, měl jsem dost. Filmy bohužel už nebyly tak dobré jako seriál, ale i tak byly dobré. Už se těším na nové díly za rok, snad ta kvalita neklesne.

Příspěvek 19.8.2009 23:55:08
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mě třeba dabing příjde průměrně špatnej, tj. nic extra, ale žádné vážnější boty jsem neviděl. Nadávat na dabing bude vždycky validní, ale hold ne všichni lidi mají dost iniciativy ke stahování. Buďme rádi, že nějaký dabing je.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 20.8.2009 00:18:28
Daedalus.cz Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1150
Bydliště: Hrádek n. N.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jo, tak taky jsem viděl mnohem horší dabingy. Třeba u TBBT nebo lahůdka na blití je dabing u Grey's Anatomy. Nejvíc mi asi nesedí Fry, Zoidberg a Bender. Ale opravdu originál je originál a nikdy nebude dabing u žádného seriálu lepší, než originál. Jinak televize by mnohem levněji vyšlo udělat kvalitní titulky, než platit tolika dabérům. Například ve Švédsku nebo v Dánsku žádný dabing neexistuje a koukněte se, na jaké úrovni vládnou téměř všichni obyvatelé angličtinou. Bohužel líní Češi se raději budou koukat na hnusný, neposlouchatelný dabing, než, aby to české TV pustily v originále. I důchodci by se naučili alespoň trochu anglicky. Tak, teď čekám, kdy se do mě pustí Geser nebo Markus :smile: Nic proti těmto lidem nemám, tak to prosím berte s nadhledem. :wink:

Příspěvek 20.8.2009 00:53:06
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
S tím tvrzením že nikdy nebude dabing lepší než originál bych nesouhlasil.
Viz Simpsonovi, Červenej Trpaslík a Louis de Funes :D
Obrázek

Příspěvek 20.8.2009 00:55:32
Daedalus.cz Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1150
Bydliště: Hrádek n. N.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Simpsonovi se mi líbí víc v originále, ale musím uznat, že dabing je u tohoto velmi dobrý. Červeného trpaslíka jsem neviděl, takže nemohu posoudit a Louis de Funes, no, neviděl jsem originál, takže taky nemohu posoudit Ale je fakt, že dříve byl dabing u nás mnohem kvalitnější, poslední dobou to jde hodně dolů.

Příspěvek 20.8.2009 01:02:36
Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
DaedalusCZ: Neskutečně meleš. Jenže pouštět se s takovýma jako ty do diskuze je jako přesvědčit domorodce, že Země není placatá... Máš svojí víru, ale je zcela mylná. Neztrapňuj se. V případě zájmu jsem občas na ICQ...

Futurama ve kvalitě dabingu mnohonásobně překonala Simpsony. Ať už v počtu vedlejších rolí, tak lepším překladem.

Black:
Seš typickej jedinec. Napřed si to viděl jenom v dabingu, tak se ti to líbí. Btw Filipovský je od Funese na hony vzdálen.
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Další seriály

cron