Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Další seriály Jaký nejlepší scifi seriál jste viděli?

Jaký nejlepší scifi seriál jste viděli?


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
BigQ@123 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 787
Bydliště: Okres Kolín
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Tak z toho co jsem měl zatím možnost vidět, tak jednoznačně BSG a Red dwarf. SG-1 hned za ní i se všemi ostatními co mam v podpisu, i když těch seriálů by se dalo napsat víc počítam zatim jen to co jsem si natahal do PC.

NewAsgard Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1052
Bydliště: Moje mateřská loď.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
K SGA se nově přidalo BSG. :yes: :yahoo: :yahoo:
Obrázek
Povídka První hrozba
Pokud tě štve, že zrušili SGU, hoď si tohle pod podpisu.

"If I must tear you apart Shepard, I will." - Harbinger (Mass Effect 2)

miki Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1051
Bydliště: TARDIS
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Naprosto jasně Doctor Who.
Obrázek <-- watch it!
Obrázek
Obrázek
Obrázek

gadonking Airman
Airman

Příspěvky: 5
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
nejlepší
Andromeda
Sanctuary
Red Dwarf
The Lost Girl
SGU....

LakyStar Airman
Airman

Příspěvky: 81
Bydliště: Prešov, Slovenská republika
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
U mňa momentálne asi vedie Babylon 5 síce som ho ešte nedopozeral, ale tak komplexný a prepracovaný príbeh som ešte nevidel. BSG úctyhodné druhé miesto, kvalitatívne jeden z najlepších, ak nie najlepší seriál aký som kedy videl. SG-1, boli časy kedy by sa bol bez mihnutia oka umiestnil na prvej priečke, ale časom sa môj pohľad naň zmenil. Napriek tomu tu SG-1 bude stále na čestnej pozícii, pretože je to pre mňa legenda. Zemiakovú medailu by som dal DS9, i keď treky nemusím, i keď to zo začiatku vyzeralo biedne, vyvinul sa z toho úžasný seriál. Piate miesto by veľmi neisto získali Heroes, začiatok brilantný a potom prudký sklz dole kopcom, ako sa to často stáva.

Na ďalšie priečky by som umiestnil Eureku (v podstate to nemá príbeh, ale neviem čím, proste je to pre mňa stále zaujímavé, i keď je to prevažne recyklácia starších dielov), Sanctuary (podarený seriál, stále si ho rád pozriem, ale nikdy sa mi nepáčil natoľko, aby som si pamätal, kedy sa vysiela), SGU (rozbiehajúci sa seriál, ktorý sa mi zatiaľ páči, ale vždy sa o tom dá polemizovať, čo nie je príliš dobré), Star Trek (nevidel som jedine asi polovicu dielov z TNG a polovicu z TOSky, ale podľa všetkých čo som videl, musím uznať, že seriál je to dobrý, ale pri možnosti výberu by som volil rozhodne niečo iné), SGA (sľubný začiatok a podľa mňa úplne skazený koniec, pri posledných dieloch mi bolo ľúto času, ktorý som pri tom strávil).

Na čestné miesto by som umiestnil seriál Defying Gravity. Podľa mňa mal veľký potenciál, kiežby bola tá sledovanosť o trocha vyššia.

Zatiaľ som nevidel seriály ako Firefly, Farscape či Doctor Who, ale v dohľadnej dobe sa to chystám dohnať.

Ronaldus7 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 380
Bydliště: CZ - Plzeňsko - Tachovsko
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
SG :D
Pokud tě štve, že zrušili SGU, hoď si tohle pod podpisu.
Pukud tě štvou lidi co jsou rádi že zrušili SGU, hoď si tohle do podpisu.

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak ke svému žebříčku přidávám Blake´s 7. U nás naprosto neznámý klenot britské sci-fi, odkud si Farscape a Firefly brali všechnu inspiraci :smile: (Joss Whedon aspoň inspiraci přiznal :D ). Ovšem narozdíl od Firefly a Farscape, Blake´s 7 JE temný a depresivní v pravém smyslu. S nejlepším ukončením, jaké může být. Po dokoukání jsem si řekla, že Moore se může jít s celou BSG zahrabat, protože na tohle nemá :D A to je ten seriál 30 let starý. :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Daedalus.cz Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1150
Bydliště: Hrádek n. N.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nově se mi do špičky zařadilo Farscape. Tak nářezový sci-fi seriál jsem doposud neviděl.

UPIRIK2 Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 114
Pohlaví: Neuvedeno


Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Klenotka píše:
Tak ke svému žebříčku přidávám Blake´s 7.

Na to se asi taky budu muset podívat. Momentálně jedu classic epizody Doctora Who a díly, které napsal Terry Nation jsou naprosto skvělé.
Už to je pro mě záruka, že jeho Blake's 7 musí být minimálně na stejné úrovni. :)

(vlastně by to měla být pro Blake's 7 dobrá reklama: říct, že je od tvůrce Daleků :D )
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ona tam píše většina scénáristů z Doctor who, akorát, že B7 je o dost temnější a drsnější. A paradoxně si myslím, že nejlepší epizody (včetně té legendární, poslední) napsal Chris Boucher :)
Ale že je Nation tvůrce, to je pravda a povedlo se mu to :)
Na Festivalu budu mít mimochodem o B7 přednášku (a právě jsem si vzpomněla, co jsem do ní ještě chtěla přidat :D)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

samo1995 Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 185
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
SGU, SGA a futurama :yahoo:
Jaffský vtip
Hadí, Horův a Sethův strážce se sejdou na neutrální planetě. Chvilka napětí. Hadímu strážci žhnou oči, Horovu strážci se leskne zobák. A Sethovu teče z nosu.
[b]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Další seriály

cron