Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Další seriály Třetí Hlídka (Third Watch)

Třetí Hlídka (Third Watch)


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 06.6.2009 16:05:09
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Obrázek


Vítejte na Kamelotu, mezi policisty, hasiči a zdravotníky z 55 okrsku. Seznamte se s lidmi jenž denně nasazují svůj život aby ochránili ten váš. Seznamte se, se strážníky Boscorellim a Yokasovou alias 5-5 David, se strážníkem Sullivanem a jeho zaučujícím se parťákem Davisem známí též jako 5-5 Charlie. Seznamte se s Jimmym Dohertym a dalšími hasiči kteří žijou pod jednou střechou se zdravotníky „Doktorem“ Parkerem, zelenáčem Carlosem Nieto, Kim Zambrano a 'Bobbym' Caffeym. Seznamte se s TŘETÍ HLÍDKOU.

Seriál Třetí hlídka se odehrává v New York City a sleduje hrdinské činy skupiny oddaných policistů, hasičů a záchranářů, jejichž pracovní směna se odehrává mezi třetí a jedenáctou hodinou ranní a proto je nazývána jako „třetí hlídka“. Realisticky zobrazuje život všech třech pohotovostních služeb města New York v jeho nebezpečných i krásných stránkách. Seriál je zaměřen na životy hrdinů všedního dne, kteří každodenně riskují své životy, aby mohli zachránit ty naše. Třetí hlídka je dynamickým, vzrušujícím, hrdinským a dramatickým seriálem, kterému nechybí ani milostné zápletky a humor. Je to příjemná směs napětí a uvolnění.

Podle mého snad nejlepších seriál vůbec s naprosto skvělými a realistickými postavami. Celý seriál je velmi akční a emotivní (několikrát mě dohnal k slzám)

Seriál je se vysílal v letech 1999 – 2005 na NBC. Za tu dobu se stihlo odvysílat 6 řad, každá po 22 dílech, z toho jeden příběh (3x20) navazoval na epizodu Pohotovosti (8x19) a jeden příběh (6x16) byl dokončen v Lékařský záhadách (1x17).

Všem doporučuji si tento seriál sehnat raději v dabingu (první asi čtyři řady mají v originále příšernou kvalitu obrazu i zvuku).
Seriál je naprosto skvělí. (Čtvrtá řada mě sice moc nebavila (i když tam byla spousta dvojdílů), ale 5 a 6 mě donutila na ní rychle zapomenout :-D)

Jo a i když se Bosco může na začátku zdát jako debil, nakonec se stal mojí nejoblíbenější postavou.

Doporučuji všem, kteří mají rádi kvalitní seriály, akci, humor, soustředění na život postav a skvělou hudbu. Tenhle seriál prostě musíte vidět.

BTW: Tohle je pro mě nejlíp ukončenej seriál vůbec. Jedinej seriál jehož poslední díl mě dohnal k slzám. A nemyslím jen skleněný oči a tak, ale normální nefalšovaný několika minutový pláč doprovázený s cukáním ramen a brady. Zkrátka nádhera. :bravo:
Naposledy upravil Blackthunder dne 15.7.2009 20:26:24, celkově upraveno 1

JardaR Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 25
Bydliště: Louny
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Naprosto souhlasím. Jeden z nej.. seriálů, co jsem viděl. Utekla mi sice ta poslední řada, ale mám v plánu si ho celý sehnat.

Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To rozhodně udělej. Vážně to stojí za to vzhledem k tomu, že skoro celá první půlka 6 řady na sebe v podstatě pořád navazuje :D
Doufám, že se někdy dočkám toho, že Třetí hlídka výjde kompletně na DVD i s dabingem to bych skákal radostí a bez přemýšlení kupoval originál :D
Obrázek

Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nějaký kontinuální děj?
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
V prvních 2 řadách jsou takové menší, větší zápletky na pokračování dále se kontinualita stále zvětšuje a zvětšuje :wink:
Obrázek

Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hmm... nějak mi dělá problém představit si strhující kontinuální děj z každodenní práce těch nejnižších policajtů, záchranářů a hasičů aniž by to byl sitcom. Pokud to má nějaký příjemný formát (jako 13 episod per season), tak bych tomu mohl dát šanci ;-)
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Ivory Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 536
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
To, jak to popisuješ v prvním příspěvku zní zajímavě, zkusím si sehnat pár epizod a uvidím. O tomhle seriálu slyším prvně ( čti dočítám se o něm prvně).
Obrázek
Fly High My Friends, Bob Stencil.

Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No jak jsem psal každá řáda má 22 epizod. Tam taky ten kontinuální děj je taky z části kvůli osobním životům a tak. Ale je to vážně suprově napsaný. A je to super už od pilotního dílu (alespon mě to bavilo hned od začátku)

2 Ivory: Jj kvůli tomu jsem to sem napsal. Protože si myslím, že to moc lidí nezná, a byla by škoda o to přijít :wink:

EDIT: Tak po finále Třetí hlídky tu mám takové pusto na nějaký kvalitní seriál, že jsem se rozhodl pustit si to znova :-D :-D Už koukám na 1x02 :oops: :D

EDIT 2: Jo jinak taková zajímavost, nevím jestli jste to z toho úvodního obrázku poznali nebo ne, ale ten černoch je plukovník Abe Ellis z SGA (tuším že měl Apollo nebo jak se ta lod jmenovala :D )
Obrázek

Deimos Airman
Airman

Příspěvky: 2
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jsem rád, že je víc lidí jako já. Pořád jsem si myslel, že budu asi jediný, kdo tenhle úžasný seriál zná. :lol:

Zrovna na to koukám od první řady.

Kdyby měl někdo zájem, tak tady je pilotní epizoda (TV Rip - AXN) - není můj upload :wink:

S01E01 - Vítejte na Kamelotu / Welcome to Camelot

http://rapidshare.com/files/182921531/TH101CZ.part1.rar
http://rapidshare.com/files/183060059/TH101CZ.part2.rar
http://rapidshare.com/files/183068933/TH101CZ.part3.rar
http://rapidshare.com/files/183076782/TH101CZ.part4.rar

Zachin Airman
Airman

Příspěvky: 54
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tento seriál jsem kdysi sledoval na Nově ale ne všechny díly. Vysílali ho o půlnoci a z pozdější série si pamatuji napínavý děj končicí střelbou. Tenkrát mě ve Třetí hlídce zaujali týpci z Baywatch Nights, ER nebo BH90210.

Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pro ty kteří pořád nevědí, zda se do toho pustit nebo ne, bude na Conventiconu "přesvědčovací přednáška" :D Přijďte se podívat :wink:
Obrázek

Zachin Airman
Airman

Příspěvky: 54
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Po letech jsem si na tenhle seriál opět vzpomněl a začal jej sledovat komplet od začátku do konce.

Nevím, přesně, kdy to poprvé běželo na Nově, ale tipl bych, že někdy okolo 11 září. Tehdy jsem to hodně žral, jen ten nesmyslný vysílací čas a odvysílání všech sezón v ČR až s několikaletým odstupem. Made by Nova a AXN. Přitom by si seriál zasloužil hlavní vysílací čas každý všední den, max. dva roky po odvysílání v USA. To bych ale chtěl asi moc, naštěstí nynější počítačová a internetová doba mi umožňuje vidět řadu kultovních skvostů.

V podstatě velmi návykové, variabilní, zajímavé, šokující a poučné. Taková Pohotovost se na to nechytá ani omylem, bych řekl. A těch epizodních roliček mnoha herců z dnes kultovních nebo teprve před pár lety ukončených seriálů, to taky nemělo chybu. Lepší seriál už asi nikdy neuvidím, protože ty best of věci se v USA točily pouze před lety. A závěr opravdu úchvatnej !!!

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Další seriály