Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Další seriály Čarodějky

Čarodějky


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 12.6.2009 21:38:53
Jackson D. Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 406
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nikde jsem tu neviděl Topic o čarodějkách, tak tu jeden založím.

Všichni kdo sledujete tenhle celkem povedenej (asi)fantazi seriál, pište sem.

Btw. na primě teď běží 4. a na nově 8. série. :)
gen.Hammond: Plukovníku O'Neille co to děláte?!
O'Neill: Sakra generále, zrovna při nápřahu!

Moje první povídka - Portál 1x07 -Ztracení bratři (Part II.): viewtopic.php?f=27&t=7091&p=324715#p324715

Příspěvek 13.6.2009 12:45:29
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já to před časem dokoukala, když jsem si poslední sérii stáhla. Jako není to špatné, ale není to něco, co bych musela vidět víckrát. Dost mi tam vadily díry v ději. Výrazné díry, ne po šťourání, ale takové hodně výrazné a pak taky mě dostávalo, jak chodily hlavní hrdinky přimóděné. :smile: Občas jsem si říkala, že jak jsou oblečené, tak tady by si ji spletli s prostitutkou :D
Přidání "mladé krve" v poslední sérii mi přišel jako dobrý tah, ale měli to hrozně špatně napsané, protože se tam postavy už místy chovaly nesmyslně.
Ale k odpolednímu obědu to není špatné - rozhodně lepší, než se dívat na Lenssena a spol., na kterého kouká při obědě máma. :smile:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 13.6.2009 12:53:34
Vanguard Major
Major

Příspěvky: 1861
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Do té doby než umřela Prue a byl tam Baltazar, tak to bylo temné a drsné. Když pak přišla Page(či jak se to píše) tak se z Baltazara stal až moc velký klaďák. Naštěstí dějová linie kdy se z něj stal Zdroj byla velmi zajímavá a vůbec, právě Coul držel celý seriál nad vodou.
Když odešel, ještě to zachraňoval Chris a celá ta jeho linie. Další sérii bych pak hodnotil spíš jako podprůměr a osmá byla to nejhorší co sem viděl.
Ve všem ostatním ale souhlasím s Klenotkou. :)

Příspěvek 13.6.2009 13:37:25
Daedalus.cz Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1150
Bydliště: Hrádek n. N.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Před takovými pěti, šesti lety jsem tenhle seriál dost žral a vždycky jsem spěchal domů ze školy, abych ho zastihl v televizi. :) Tenhle seriál má svoje hvězdné, ale i velmi stinné stránky. Nejlepší považuji linii okolo Baltazara, ta neměla chybu. Později byla také poměrně dobrá linie okolo Chrise. Bohužel závěr seriálu se tvůrcům absolutně vymkl z rukou a raději jsem ten konec ani nedokoukal. Každopádně seriál je to zdařilý, ale určitě bych neřadil mezi ty nejlepší. :wink:

Příspěvek 13.6.2009 13:52:32
Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak vidím, že se tady s lidmi shodnu na tom, že nejlepší z celých Čarodějek byly linie s Chrisem a Balthazarem. Ještě první série, než přišel Cole, byly dobré, ale sedmá a osmá série byly hrůza hrůz a pátá se mi taky moc nelíbila. Osmá s novou zápletkou ještě nebyla to nejhorší, ale sedmá to teda projela na celé čáře. To s těmi Avatary, to bylo něco hrozného. A Piper a Leo mi tam lezli na nervy víc než kdekoli jinde. Je fakt, že díry v ději tam byly velké, občas scénáristi zapomněli, co psali v prvních sériích. Ale jak už tu bylo řečeno, je to takový milý seriál na oddych.

Příspěvek 13.6.2009 14:44:10
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo, na konci už tomu hodně docházel dech - hlavně v 7. a 8. sérii. To hledání manžela pro Pheobe pak už bylo dost nesnesitelné. Nebo to, jak tam pořád odstavovali Lea. Chvíli tam byl, pak zase ne, pak se mu něco stalo, pak byl člověk...ergh.
Osobně se mi nejvíc líbila 6. série s Chrisem.

Paige mi nevadila, ale myslím, že neměla se sestrami tu správnou chemii. Fakt, že se Shannon Doherty s Alyssou Milano moc nemusely, dost pomáhalo i chemii mezi postavami. Zpočátku se tam snažili o nějaký konflikt mezi nimi a to fungovalo. Mezi Piper a Paige už pak moc ne, tak toho naštěstí nechali.
Nejvíc mě bavilo, jak se představitelka Piper (jak jen se jmenuje) pustila do rození dětí a nějaké tři série v kuse tam pořád chodila s břichem. :smile: To, že tomu pak všelijak krkolomně přizpůsobovali děj už byla sranda menší. :scratch:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 13.6.2009 16:47:07
Převor Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 14
Bydliště: Celestis
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
taky dobrej serial

Příspěvek 13.6.2009 18:03:34
Ivory Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 536
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Dřív jsem to sledoval, zůstal jsem ještě chvilí po té, co k sestrám přišla Rose McGowan, ale pak jsem se už nedostal k televizi a abych si to dodatečně někde sehnal, to ne. Zrovna teď mám na sledování jiné, lepší věci. Baltazar jako Zdroj byl fajn a škoda, že Shanon zemřela (matně si na to vzpomínám, takže už ani nevím, jak odešla) .
Čarodějky je jeden z mála seriálu, u kterého mě uchvacovala znělka nebo spíše ta hudební složka.
Obrázek
Fly High My Friends, Bob Stencil.

Příspěvek 14.6.2009 22:14:37
Yeyind Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1053
Bydliště: TFS Kahlan
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Docela to ušlo, ale občas to upadalo až k absurditě. Navíc jsem patrně jediný člověk, kterému se víc zamlouvá Paige než Prue.
In brightest day, in blackest night.
No color shall escape his sight.
Let those who joined Shepard's fight.
Beware his logic...weird ghostly child!

Příspěvek 15.6.2009 08:31:35
Daedalus.cz Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1150
Bydliště: Hrádek n. N.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Určitě nejsi jediný, já měl taky vždycky radši Page :wink: Prue byla vždycky taková moc přísná :D

Příspěvek 15.6.2009 12:54:11
Fancipal Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 550
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Svého času jeden z mých nejoblíbenějších seriálů. Když se to dostalo do veřejnoprávní televize, bylo fantasy seriálů jako šafránu, navíc mám pro tenhle druh seriálů slabost.
Jestli správně počítám, tak jsem viděl všeho všudy 3, 4, 5 a 6 sérii. Nejlepší linie je jednoznačně ta, který se zaměřuje na Cole Turnera. Po jeho smrti se seriál stal parodií a vykrádačkou mnoha jiných seriálů. Z toho plyne, že je dobré vědět, kdy skončit a ruku na srdce ví vůbec někdo, jak ten seriál skončil, protože já ne ... :) .
Apropó Prue byla podle mě mnohem lepší než Paige.
"Don't make people into heroes, John. Heroes don't exist, and if they did, I wouldn't be one of them."
Sherlock Holmes

Příspěvek 15.6.2009 13:11:51
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já vím, jak skončil :D Nedávno jsem na to koukala. Dost jsem se tedy musela místy přemáhat, protože část epizod byla vyloženě mizerná, ale některé zase byly fajn. A poslední epizoda se povedla.
Co se mi ale na Čarodějkách líbilo - znělka, nápad s ženskými hrdinkami (které sice chodí děsně oblékané, ale docela se jim povedlo z nich udělat uvěřitelné ženské postavy), a názvy epizod, které bývaly často přesmyčkou něčeho - názvu knihy, filmu, hlášky z filmu nebo třeba citátu.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 15.6.2009 18:24:48
Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No mě na tomhle seriálu dostávalo zejména použití latiny. Když si člověk ty hlášky našel zapsané, protože samozřejmě moje latina je na úrovni neandrtálce, a pak si je přeložil, tak z toho vycházely hrozné nesmysly. Úplně nejvíc mě dostalo, jak nějaký velký pohlavár od těch dobrých říkal nějaké děsně nadupané zaklínadlo a v překladu říkal něco ve smyslu: "Zase jsem přišel pozdě domů, manželka mě zabije." :rflmao:
Neřeknu, když něco takového dělají u Stargate s jazykem a písmem Antiků, ale tu latinu přece jen ovládá dost lidí. Dokonce i těch, co koukají na Čarodějky :smile:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Další seriály