Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Další seriály Eastwick

Eastwick


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 24.9.2009 12:26:34
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Eastwick je nový seriál od abc, jež letos má několik dobrých seriálů, jako tento či Happy town nebo flashforward, tento seriál je inspirovaný filmem s jackem nicholsonem, čarodějky z Eastwicku, jeho roli hraje Paul gross, známý jako kanadský jízdní policista ze Směr jih či bláznivý duchy vidící ředitel divadla z Slings and Arrows, jednu z čarodějek hraje Jaime Ray Newman, kterou známe z Atlantis, Eureky či heroes a pilotní epizoda byla velmi povedená, jsem zvědav jak to pojede dál....
http://www.imdb.com/title/tt1402376/
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 28.9.2009 21:31:19
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jsem tomu taky zkusil dát šanci... a je to dobrý seriál... určitě se budu dívat na další díly :D
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 01.10.2009 21:22:43
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
První díl se mi líbil :) (už kvůli "Tess" :lol: ) Budu koukat dál :D
Obrázek

Příspěvek 02.10.2009 07:52:31
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak druhý díl si stále drží velmi vysoko, objevujeme víc okolo tajemného milionáře, jen tak dál....
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Další seriály

cron