Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Další seriály White Collar

White Collar


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 15.11.2009 13:18:13
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
White Collar je nový seriál, zatím 4 díly, zápletka připomíná film s Leonardem a Hanksem z Chyt mě jestli můžeš, ale podle mě je to tady větší zábava, herci úžasní, od Tiffani k Matthew Bomerovi, který je znám jako Luc z Tru Calling či Bryce z Chucka, je to opravdu jedna z nejlepších novinek v detektivním světě, myslím seriálovém, po Castlovi a tento seriál se na jiné kriminální nedívám... (ještě NCIS)
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 15.11.2009 15:32:01
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Díky za doporučení :) Mám za sebou první díl a líbil se mi. teď čekám až se mi stáhnou další :smile:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 15.11.2009 17:04:37
Ivory Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 536
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jako fanda Burn Notice televuze USA jsem to také zaznamenal, podíval se na pilot a docela mě to bavilo, určitě ho budu dále sledovat.

Jěště bych dodal, že děj seriálu se odehrává v New Yorku, kde zločinec Neal Caffrey pomáhá agentu FBI Peterovi Burkeovi chytat jiné zločince a vůbec pomáhá s těžkými případy. Neal mezi příady pátrá po své zmizelé přítelkyňi.
V pilotu si zahrál i Mark Sheppard (Firefly, Dollhouse) a Willie Garson (Hvězndá brána - Martin Lloyd), který ale v seriálu hraje dál jednu z vedlejších postav (pomáhá Nealovi).


Trailer
http://www.youtube.com/watch?v=gIFySyLynAk

http://www.youtube.com/watch?v=vgm0wYUbO0k
Obrázek
Fly High My Friends, Bob Stencil.

Příspěvek 05.12.2009 11:11:12
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Kruci... sedmý díl je teda... bomba... musím říct, že ten konec jsem teda vůbec, ale vůbec nečekal... to bude ještě zajímavé :smile:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 05.12.2009 17:11:17
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jop, to bude, ale já osobně si myslím že tam bude ještě jeden či dva twist.. jinak, taky se vám zdá že Tiffany a ta herečka co hraje Kate jsou si podobný, příbuzensky.... na imdb jsem to čekoval a nic.... ale to je jedno...
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 05.12.2009 19:26:43
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jj jsou si podobné... jsem si nejdřív myslel, že do toho pokoje vešla ta jeho manželka až pak jsem si uvědomil, že je to ta od toho "zloděje". ale řekl, bych, že je to jenom náhoda a taky make-up. Jinak taky čekám, že to nakonec bude všecko jinak. ale ten jeden díl za týden je málo :smile:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Další seriály