Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Další seriály Sherlock

Sherlock


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 27.7.2010 11:56:05
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Sherlock je nový britský seriál jež je i reboot klasickýho Sherlocka, je 21. století a Holmes a Watson se poprvé setkávají, herecky není špatně obsazené, zábavné s britským humorem... jestli se udrží kvalita mohl by to být jeden z nejzajímavějším detektivních seriálů.....

Sherlock Holmes and Dr Watson’s adventures in 21st Century London. A thrilling, funny, fast-paced contemporary remake of the Arthur Conan Doyle classic.


Sherlock Holmes is introduced to ex-army doctor John Watson who he moves in with and then convinces to help him solve murder mysteries. Their first case together is one that looks, to police, like a case of linked suicides.
:D
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 27.7.2010 11:58:04
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Myslím, že by se mělo říct, že za tímhle úžasným seriálem (ok minisérií) stojí Steven Moffat (Chalk, Coupling, Jekyll a aktuálně Doctor Who) nejlepší scénárista současnosti :yes:
Obrázek

Příspěvek 27.7.2010 12:04:24
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mohlo by se, ale fandové Moffata vědí a nějaké by mohlo zase odradit, například sestra by se nepodívala kdyby věděla že to píše Moffat, ale takhle se koukla a nemůže se dočkat na další, ... ale to je off topic.
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 27.7.2010 14:02:43
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Cože? Co má proti Moffatovi? Nebo spíš co kdokoliv může mít proti Moffatovi! Ten zatím nenapsal vůbec nic špatného!

Ale abych nebyl OT... Na titulkách už pracuju :D
Obrázek

Příspěvek 27.7.2010 14:27:06
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ne proti moffatovi obecně, ale nemá rada scifi a lidi spojené s nima a to bude spíš moje vina..., ale abych taky nebyl off topic tak k dílu dobrá zmínka na Moriartyho, ale nejvíc mě dostal brácha jako šéf co je to v británii místo cia, MI6? ..... opravdu skvělý seriál, miniserie a ještě lepší na 2 zkouknutí....
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 27.7.2010 19:24:13
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Prvních pár minut pilotu mě málem donutilo to vypnout. Ty rádoby záběry z války na mě působily tak.... tak divně, ale říkám si "je to britský výtvor, nemají prachy, uvidíme co se bude dít" a ještě, že tak :D Od znělky až do konce naprostá pecka :) jediný dotaz... Další díly mají 45minut, nebo všechny hodinu a půl?

Příspěvek 27.7.2010 19:33:07
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
90 minut
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 09.8.2010 02:01:53
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak třetí díl mě při nejmenším do*ebal :D

Příspěvek 09.8.2010 02:22:56
Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Bere Sherlock drogy a je asexuál?
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

Příspěvek 09.8.2010 07:39:22
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Přímo to v seriálu není řečeno a ani ukázáno, ale je naznačeno, že asi jo. Ale taky je nahradili nikotýnovýma nálepkama(najednou si vezme klidně 3), které můžou v televiti ukázat.
A jo je asexuál.
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 09.8.2010 14:31:18
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak třetí díl byl skvělej zatím nejlepší, český prvky potěšili a moriarty taky.....
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 19.8.2010 12:33:50
ScaryX Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 13
Bydliště: Sezimovo Usti, Tabor City
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ted jsem to dokoukal a vazne zajimavy, skoda ze to byla spis miniserie nez serial, sebehlo se to dost rychle, chtelo to roztahnout, taky zajimavy jak ma Sherlock smysly jako z Psych nebo Mentalisty :smile: i to moderni zasazeni celkem padlo
jsem dost zvedavej na pokracovani...
Obrázek

"Yeah, you could. You could do that, course you could. But why?!"

Příspěvek 03.8.2011 21:42:24
Fancipal Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 550
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Už delší dobu jsou známy názvy třech episod druhé série. Netřeba dodávat, že jako fanoušek Irene Adler netrpělivě vyhlížím především první episodu :) .
1 "A Scandal in Belgravia"
2 "The Hounds of Baskerville"
3 "The Reichenbach Fall"
"Don't make people into heroes, John. Heroes don't exist, and if they did, I wouldn't be one of them."
Sherlock Holmes

Příspěvek 04.8.2011 17:59:19
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
2 Fancipal: bohužel si počkáme, protože to odložili na 2012
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Další seriály

cron