Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Další seriály Being Human US

Being Human US


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 18.1.2011 22:54:17
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Dneska Syfy odvysílala pilotní epizodu americký remake brtského seriálu :)

A musím říct, že se mi první epizoda americké verze líbí víc než pilotní epizoda bristké verze, který jsem ani nedokoukal, když jsem se na ňho před rokem koukal... uvidíme jak se scénáristům povede, ale myslím, že tohle je zatím asi nejpovedenější americký remake britského seriálu :)
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 18.1.2011 23:44:22
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Sice jsem tohle neviděl, ani teda britskou verzi, ale nejpovedenější remake je podle mě Office :D
Obrázek

Příspěvek 19.1.2011 13:11:24
DAVE! Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1676
Bydliště: Normandy SR-2
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
1) Kde bych to kromě torrentů mohl stáhnout?

2) pilot měl sledovanost 1,98 M diváků. Zdá se mi to málo na to jaký to měl být zimní hit SyFy, ale to se možná změní.
Obrázek

Příspěvek 20.1.2011 03:31:18
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Který Pilot UK verze jsi viděl? Ten původní běžel asi rok před seriálem, a dva z původního castu vyměnili.
Já se na to možná odvážím podívat, ale až podle reakcí na další díly. V neděli má premiéru 3. řada britské verze, takže u mě je volba jasná. :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 20.1.2011 08:54:08
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
asi ten druhý... protože z traileru na třetí řadu poznávám tu ženskou-ducha... a myslím, že aji chlapi mi přijdou povědomí, ale u nich bych nedal ruku do ohně
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 20.1.2011 14:11:53
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mně ten původní pilot přišel paradoxně lepší, protože pak v tom novém nevysvětlili plno věcí. I původní Annie se mi víc líbila. Ono tam chvíli trvá, než se to rozjede. Hlavně hned druhá epizoda je děsně nudná a snad bych použila i slovo špatná, ale pak je to fajn. Není to nic extra, ale na nějaký menší maratonek, když nemáš na co koukat, je to fajn. :)

V té US verzi, co jsem tak zaznamenala z fotek a trailerů, mi moc nesedí ten upír. Vypadá, jako by byl děsně otrávený a ta bledost, kterou mu Amíci zase naordinovali, potlačuje tu nekonvenčnost, kterou je UK verze natočená. Taky je tam starší než Mitchell (tenhle se jmenuje Aiden - čili jako herec, co hraje upíra v UK verzi :smile: ). Je dobře, že se snaží to vzít trochu jiným směrem, tak si počkám na hodnocení dalších dílů, protože nebudu koukat na jinou verzi, když se tam bude dít to samé.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 20.1.2011 17:56:51
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
DAVE!: ale opakování později v noci, měl sledovanost zase 1,8 mil. Což dělá dohromady skoro 4 mil diváků a to už je na seriál u Syfy úspěch :)
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 22.1.2011 13:20:06
Halajda Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 641
Bydliště: Brno nebo okolí Brna
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Při samotné premiéře to byly necelý dva miliony, spolu s reprízama tentýž večer dohromady kolem tří...

Ale málo to rozhodně není. Výrobní náklady mnóóóhem nižší než u SGU a Capricy, které si o takovýchto číslech mohly v této sezóně leda nechat zdát.
Intelligence has nothing to do with politics.
- Londo Mollari

Příspěvek 22.1.2011 13:45:59
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Halajda: 1,98 mil. premiéra, 1,8 mil. opakování... ať se snažím jak se snažím 3 mil. mi z toho udělat nejdou :wink:
Ale ještě uvidíme. Tohle byl pilot a ty mají obvykle vyšší sledovanost, která se postupně snižuje až se ustálí na nějaké +/- hodnotě .
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 22.1.2011 16:05:34
Halajda Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 641
Bydliště: Brno nebo okolí Brna
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Funkcí rounddown to jde snadno :D
Intelligence has nothing to do with politics.
- Londo Mollari

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Další seriály

cron