Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Další seriály Terra Nova

Terra Nova


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 30.9.2011 18:56:21
taurian13 Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 212
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak čo hovoríte na tento nový seriál??
Mne sa páčil, síce to zo začiatku bolo trochu "čudné", ale koniec bol dobrý. Neviem ako otatný ale mne to pripomínalo Primeval s prvkami Fringe (hlavne tá alter. realita) a Jurskeho parku (ale to fakt len kus) :D.

Příspěvek 30.9.2011 18:57:05
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pilot byl výbornej od začátku do konce, snad se to nezkazí
Obrázek

Příspěvek 02.10.2011 21:01:07
kenny63 Airman
Airman

Příspěvky: 3
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mne se to zamlouvalo,jen to čekání na nové díly je hrozný.... :wall:

Příspěvek 02.10.2011 22:33:13
Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
taurian: Fringe v tom bylo asi jen chvilku, co vysvětlovala cestu "časem". Jinak to byl Avatar s Jurským parkem a snad i Zeitgeistem (město i fungování společnosti mi hodně připomnělo onen projekt Venuše). Snad hl. hrdinové (vyjma šéfíka, kterej tam ostatní převyšuje) přirostou víc k srdci :D . Sledovanost nebyla špatná, ale mám strach, aby to nedopadlo jako u Outcasts :(
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Příspěvek 20.10.2011 14:57:32
Evil Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1158
Bydliště: SR-Zvolen
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Od príbehu som cakal teda viac, rozbeh to ma riadne pomaly, je to taka telenovelka. Aj od efektov som cakal viac, hlavne teda ked som pocul ze je tam producent Stevie Spielberg, cakal som efekty ala Jursky Park.
Dej mi z casti pripomenul hru Original War a z casti SGU... serial má inak dost logickych chyb.
Obrázek

Příspěvek 20.10.2011 20:00:25
Lukec Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 325
Bydliště: Prostějov
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Seriál, kterej zdá se neví ještě čím bude a jakým směrem se vydá. To, ale říkali i o Queenech jako o kapele. Jako koncept to je dobrý, ostatně to bylo i Sanctuary původně. Snad to nespadne do sraček jako Stargate a teď pomalu i Sanctuary. Problém jsou scénáře. Osobně bych ty patly co psali poslední Stargate nebo 3 a 4 řadu Sanctuary poslal k lopatě a nebo jim zlámal ruce aby nemohli prznit další seriály. Přijatelnej vývoj by byl po stylu DSN napřed klidný a posléze eskalace konfliktu s tou druhou skupinou lidí "Sixers" Doufám, že scénáristi nebudou líní jako obvykle a zápletka nebude mělká. Tenhle typ seriálu si žádá komplexní přístup a nejlíp nastíněnej kompletní děj kolem, kterýho se boudou točit další vedlejší příběhy, který se domyslej. Nadějnej seriál snad se nezklamu. A ti co říkaj, že to vykrádá Avatara ať jdou do pr.... Pokud se seríál povede tak si k tomuhle Avatar nebude moct ani čuchnout.

Evil: Horší animace se u seriálu daj předpokládat. Navíc jestli myslíš chyby v nakládání s časem tak seš vedle. Tohle je přesně to o čem je kvantová mechanika. V hodně těsným příměru to znamená, že cestování časem není možný jen cestování do alternativní reality. Tím, že osoba cestovala zpátky časem nevyhnutelně ovlivní historii a časová linie se rozdělí na dvě. Jediný co je problém je jejich posílání lidí do času po založení kolonie. To by je fakticky posílali do své časové linie kde Tera Nova neexistuje.
Obrázek

Příspěvek 24.10.2011 21:05:12
Ivory Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 536
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Lukec: Já snad špatně vidím (tedy čtu). Tohle je asi první česká negativní reakce na Sanctuary, především na 3. a 4. řadu. Pomalu jsem už přestával věřit, že se to někomu také nelíbí. Začátek byl ještě docela obstojný, nějaký ten fantasy seriál tu chyběl a s různými abnormály se už dalo něco vymyslet, jenže v posledních dvou řadách to jakoby spláchli do záchodu a ty scénáře jsou opravdu hrozné. A to ještě přibyly vyplňující epizody. Plus se rozhodli, že z toho udělají víc sci-fi, takže se z Amandy stala zase vědátorkyně a zůstal tu spíše jen odér fantasy. A jaký to byl originální nápad, že se vydá zpátky do minulosti, tam se něco podělá a budeme ji sledovat, co všechno se změnilo v budoucnosti. Tohle provedl už jiný seriál na té vysílaný tou samou televizní stanicí. Ale jedná se tu o seriál dělaný pro americkou televizi, takže není čemu se divit.

Před pár dny jsem četl kladný ohlas na nový seriál Pan Am, kde se autor zmiňoval o lidech, kteří nejsou schopní nebo je pro ně obtížné sledovat těch několik dějových linek. Tu recenzi nebo chcete-li komentář najdete zde.


Docela by mě zajímalo, co říkáš na Eureku, pokud jsi ji teda viděl a zůstal až do konce 4. řady. Jestli si myslíš, že scénáristé Sanctuary by zasloužili zlámat ruce, tak nevím, jak bys reagoval na Eureku. Ta je tak špatná, že se svojí debilitou rovná českým seriálům. Rád bych věděl, proč jsem vydržel do konce 4. řady, ale už mě z toho doslova bolela hlava.

A Terry Nova? Po prvním dobrém díle se z toho stal mix akce, telenovely, teen show a komedie. Opět tým nesympatických herců vybraných odněkud z modelingových agentur. Tu první řadu dojedu jenom proto, abych věděl, co je vlastně cílem Šestkařů, jak se tam dostali a co znamenají ty malby na skalách. Bylo slíbeno, že tohle všechno se do konce první řady vyjasní.
Obrázek
Fly High My Friends, Bob Stencil.

Příspěvek 25.10.2011 15:56:34
Lukec Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 325
Bydliště: Prostějov
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Celej problém Sanctuary je v tom, že po SGU se tam narvali lidi co dělali stargate a dělaj z toho víc scifi. Jinak souhlasím první dvě série byly bezva pak to šlo s kvalitou těžce dolů. U Eureky mám problém s těma jejich časovejma restartama i když to zvládli nakonec k mé spokojenosti. Pokud chci hodnotit Eureku musím přimhouřit oko u té scooby doo vědy. Začalo to vážně a postupně to celkem degradovalo, ale zase se soustředili na postavy a to se jim povedlo. Eureka má u mě vždycky místočko, protože se dá vypnout a jen se bavit při sledování. Sanctuary považuju za vážnou záležitost a to se jim nedaří.

Terra Nova má podle mě budoucnost, ale museli by ten seriál ještě vylepšit a zbavit se té telenovely pak by to šlo, ale doba už je taková, že lidi maj rádi cajdáky a telenovely. A celkem vystihnuls proč se to dá sledovat. "Sixers" a malby na kamenech. Na tohle mám svoje teorie jak to dopadne.
Obrázek

Příspěvek 06.3.2012 20:32:22
taurian13 Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 212
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Práve som sa dočítal, že FOX zasa žiari - zrušili Terra Novu.
:( :(

http://www.terranovatv.net/

Příspěvek 06.3.2012 21:04:51
Fancipal Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 550
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Škoda. Seriál zvyšoval episodu od episody svou kvalitu :o Vypadá to, že mě příští rok čeká chudé období. S Nikitou a Ringerem to taky nevypadá přiliš slavně.
"Don't make people into heroes, John. Heroes don't exist, and if they did, I wouldn't be one of them."
Sherlock Holmes

Příspěvek 20.3.2012 19:18:55
taurian13 Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 212
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Terra Nova sa objaví na obrazovkách Prima Cool od 1. apríla!!

http://www.prima-cool.cz/porady/terra-nova-1-2

Toto je spoiler!!!:
Dúfam, že dabing nepokazia ako je to zvykom.

Příspěvek 20.3.2012 20:06:01
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Copak na tom záleží? Dyť to"umělecké dílo" zrušili :D

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Další seriály

cron