Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Co se jinam nevešlo Učitelé

Učitelé

diskutujte o všem a o ničem

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 09.9.2009 20:44:18
Lt.C. John Sheppard Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 971
Bydliště: BS Daedalus, jinak Plzeňský kraj
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak mě napadlo založit téma na učitele. Pište všechno možný. To znamená nějaký vtipný příhody, jakej učitel je....Prostě cokoliv vás napadne.
Nebe má barvu krve a temnota přichází.
Povídka o SGA asgardech:Destiny of the Asgards-pokračování Pád Asgardů
Experimentální povídka:SG:OB-aktualizováno díl Little Suprise for Tok´ra

Příspěvek 10.9.2009 14:41:34
gravidus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1142
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak to poslední, je komentář na úrovni :D

Já se taky přidám svým vtipným komentářem, který vás možná nechá v klidu, ale mě posílá rozhodně do kolen.... "Málem ze mě byl učitel" resp. omylem jsem si dal přihlášku na pajdu do Budějovic... to bych nedal ani nerozdejchal :D bych ty spratky musel mlátit... obzvláště učitelství druhého stupně, čeština dějepis zeměpis... hrůza.. :D ješetě teďkon z toho mám noční můry...

Každopádně není nad profesory na vysoké škole, to jsou individua jaká svět neviděl... Od šílených učitelek účetnictví, které jsou velmi... promiskuitní... až po mechem porostlé tvory, kteří jednou za semestr opustí svůj stůl s počítačem a jsou velmi nedůvěřiví k okolí a mají pocit že na ně za každým rohem číhá trojský kůň... :D Jsou takoví...no... pro praktický život nepoužitelní tvorové, odsouzení k tomu, aby učili na VŠ :D

Příspěvek 10.9.2009 14:51:55
Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hh, nejlepší jsou matemaici, ještě pokud možno ty, co se matikou i žvěj (nemyslim výuku, ale nepř. matematický modelování), žijou si v nějaký svojí říši čísel a vždycky, když se snažej přiblížit nějakej problém nám, co žijeme v reálnym (tj nematematickym) světě, je vidět, že moc netušej, jak vypadá, nebo funguje :lol:
Obrázek

Příspěvek 10.9.2009 14:58:52
gravidus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1142
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No to jo... jednou jsme zabili hodinu technického vybavení počítačů (učitel nějakejch dvacet titulů před jménem a patnáct za jménem), snažil se nám vysvětlit, jaký má doma problémy s myčkou... a prostě že mu to nemylo... Pak jsme mu vysvětlili, že musí používat tablety nebo prášek, že samotný leštidlo neúčinkuje... pak další tejden přišel s tim že jsme mu blbě poradili, že mu z myčky vytekla do kuchyně asi dvacet litrů pěny... Tak jsme mu řekli, že somat nebo calgonit, že to není to samý jako jar :D :D :D

Příspěvek 10.9.2009 16:00:46
Lt.C. John Sheppard Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 971
Bydliště: BS Daedalus, jinak Plzeňský kraj
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak teď přihodim něco já. My máme učitelku na ZSV (základy společenských věd) a ten název sme přepasovali tak aby seděl na ní Za**aná S*ině Velichová. Tato postarší dáma neustále nosí svoje klatý brejle podobný těm co má Harry, hairstyle má z nějakejch 70. možná i 60. let a postavu má trochu silnější. Ale dost zevnějšku a normální charakteristiky. Každou hodinu příde nějaký 3-5 minut po zvonění. Následuje pozdravení a zápis hodiny do třídnice. Tou dobou se ve vzduchu vznáší už první vlaštovky. Občas nějaká trefí i jí a vona se zvedne a začne krafat. Pak se trochu uklidní a začne vykládat látku. Během výkladu jí pár lidí (nebo spíš jen jeden)skáče neustále do řeči a řiká jí naprostý kraviny, takže občas dostane zápis. Nejlepší je ale na tom co do třídnice napíše. Nechci jmenovat takže xxx má nevhodné poznáky; už zase vyrušuje...Takže na závěr dodam že učitelem bych určitě bejt nechtěl.
Nebe má barvu krve a temnota přichází.
Povídka o SGA asgardech:Destiny of the Asgards-pokračování Pád Asgardů
Experimentální povídka:SG:OB-aktualizováno díl Little Suprise for Tok´ra

Příspěvek 10.9.2009 16:26:21
Kolya Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 32
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Air Force: Souhlas.
To jsem si ted vzpomnel ze nedavno jsme s nasi matikarkou pocitali nejakou sakra tezkou rovnici, pocitali jsme to pul hodiny pres celou tabuly a nakonec nas rozsekala: "No, vlastne jsme mohli na zacatku napsat ze nema reseni."

Příspěvek 10.9.2009 16:34:13
meisterochmi Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 935
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no u nas je par par fest dobrejch ucitelu..treba kamos rika ucitelovi mistre a nebo ze je demon:-Da ucitel se smeje:-D
Obrázek
__
It's gonna be legen...wait for it...dary! Oh yeah!

Příspěvek 10.9.2009 16:54:04
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
:palka: :palka: Doufejte, že vás nikdy nebudu učit.... :smile: :wink:

Každopádně co odrazuje mladé, začínající učitele, kteří by přinesli změnu do učení a nový přístup k žákům? Nízké platy (opravdu nízké), a pak taky někteří staří učitelé, kteří na nás mladé koukají jako na parazity. Ne všichni, ale u pár lidí jsem to zažila. Ale taky změna trvá dlouho, takže všechno nejde přes noc. :)

Na VŠ to především často nejsou "učitelé", ale především doktoři, docenti atd., kteří jsou špičky ve svém oboru, ale málokdy umí opravdu "učit". Ne, že by se to na VŠ až tak vyžadovalo. Tam má člověk myslet sám za sebe.
To mi připomíná, jak v prváku (dávno tomu :D ) u předzápisu zvedla ruku paní a řekla "tady dceru by zajímalo..." a holka seděla vedle ní...ehm... :smile:

Každopádně moje zkušenosti s učiteli jsou kladné. Na ZŠ jsem sice měla neskutečnou krávu třídní, a matikáře blbce, ale zbytek byl fajn. I když dělat praxi u své bývalé angličtinářky nebyl ten nejlepší nápad :scratch:
Na střední to byla už opravdu pohoda. Asi jsem měla štěstí. :wink:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 10.9.2009 17:03:02
Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak na střední jsem měl za třídního exota hipíka, co v paneláku na balkoně měl kompost a úl se včelama, všeobecně vypadal jako Rumcajs, navíc vegetarián a bezmála obímač stromů a kamenů, co nám vyprávěl story o tom, jak v našem věku kouřil na záchodě, když ho "osvítilo" a od tý doby je jeho posláním předávat svou "moudrost" všem kolem :lol:
Příkladem jeho moudrosti bylo tvrzení, že do diselmotoru se nafta vstřikuje po atomech :lol:
Obrázek

Příspěvek 10.9.2009 17:57:57
Lt.C. John Sheppard Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 971
Bydliště: BS Daedalus, jinak Plzeňský kraj
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ještě sem zapomněl říct že dneska sme měli praktikantku na děják a probírali sme 1. světovou. A celý sme to měli za míň než 30 minut... Víc asi nemusim řikat. Jen to že naše normální učitelka na dějaák byla trochu nasra**.
Nebe má barvu krve a temnota přichází.
Povídka o SGA asgardech:Destiny of the Asgards-pokračování Pád Asgardů
Experimentální povídka:SG:OB-aktualizováno díl Little Suprise for Tok´ra

Příspěvek 14.9.2009 13:12:00
Vlad Dracul Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2009
Bydliště: Segmentum Solar
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Klenotka : No to víc lidí doufá že je nebudeš učit :lol: :D speciálně na moji třídu by sis brala goa'uldský trojzubec a zat...respekt těm vyučujícím co neskončili v base za brutální masakr vlastní třídy :rflmao: co se někdy v těch třídách děje... :twisted: :box2:

Učitelé jsem zažil velmi různorodé, od staršího pána s vypoulenýma očima, co z něho táhl rum a kolínská, ale jinak byl k nám hodnej a učil dobře, až po neuvěřitelného zmetka, co se snad přenesl časoprostorem z dob inkvizice :)

V každém případě nejhorší taktika vyučujícího je řvát - jedna fyzikářka to uplatňuje třicet roků a nikdy se sympatií ani lepších výsledků dozajista nedočkala...

Příspěvek 14.9.2009 16:19:41
Vanguard Major
Major

Příspěvky: 1861
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Na SŠ to zatím vypadá, že na nás vyšli ti lepší učitelé a ta zbylá podivná individua se nám obloukem vyhnuly. Navíc mě potěšilo, že mě učí matka mé bývalé třídní, kterou jsem sice rád neměl, ale její matka je celkem příjemná metalová babička. :lol:
Na ZŠ jsme také měli v pohodě učitele, i když jsme na ně mnohokrát nadávali. Naše ředitelka byla sice velmi přísná, ale opravdu dokázala naučit. Snad jen naši třídní jsem nikdy moc nemusel, protože se s ní možná dalo mluvit jako s kamarádkou, ale její pedagogické znalosti byly nulové.
A jelikož u nás byla velká převaha učitelek, každý nový učitel byl vítaný. Nejradši jsem asi měl pana učitele Homolu (jen kdyby někdo náhodou znal), což byl velice sympatický starý pán.
Nezapomenutelnou legendou je však na mé bývalé základce jiný učitel, tedy spíše jeho neuvěřitelné historky, kterými nás každou hodinu krmil. :lol:

Příspěvek 14.9.2009 18:28:46
stalker Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 654
Bydliště: Rakovník
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak sem nějakou hoď :-)

Jinak učitele Homolu neznám...

Příspěvek 14.9.2009 18:37:27
Vanguard Major
Major

Příspěvky: 1861
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ani jsem nepředpokládal, že by tady někdo znal, ale víš jak, náhoda je sviňa. :lol:

Tak třeba, že plaval dvacet koleček okolo rybníku, protože ho honila užovka, nebo že jej po poli honil kulový blesk. Takhle napsané to ale nemá tu správnou šťávu, to byste museli zažít. :lol:

Příspěvek 14.9.2009 19:32:41
Yeyind Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1053
Bydliště: TFS Kahlan
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No náš učitelský sbor stojí opravdu za to -
Základy strojírenství - Ten člověk je jako chodící valium. Dokud mlčí je to pohoda, ale jak začne mluvit, tak všichni začneme usínat.
Čestina - Naše učitelka na čestinu je od přírody velmi obdařená a neustále nosí výstřih. V první řadě jsou na jejích hodinách vždy nejhorší výsledky (asi rozptýlení :-D)
Mechanika - Ta má zase minisukni :D
Angličtina, Matematika - Naše třídní, se kterou vyměňujeme brambůrky za čokoládu :-D
Dílny - Mistr neustále opakuje jako by diktoval i v běžné řeči :-D
Obnovitelné zdroje energie - Největší pošuk nakonec. Mává před sebou o hodinách rukama a říká, že cítí energie. Když má dobrou náladu, tak nám ukazuje, kde je nejsilnější signál, kterého rádia (neotestováno) :D Jeho oblíbený styl výkladu je říct nám něco z prostředka a zdůraznit, že už to samozřejmně víme ze základní školy (ale nikdo si teda nevzpomíná).

Pár hrdinů ze ZŠ:
Hudebka - Zásadně nás oslovoval Jeníčku nebo Mařenko a když nevědel koho vyvolat roztočil propisku nad seznamem a zakřičel: Kolo štestí se roztáčí.
Příklad hlášek: "Hele ty Jeníčku tam vzadu, nešahej tam na Mařenku nebo ti zpřerážim hnáty." "Jestli se neuklidníš tak vytáhnu kudlu a vyřídíme si to jako ukrajinci." "Bacha vzadu, tady pán před tabulí má vědomostní ejakulaci, tak ať vás neušpiní" "Hahá tak si dáme Jóóóóžínka"
Zeměpisný supl - Jeho vrcholný kousek, byl postavit největšího blbce třídy před mapu ČR se slovy: A ukaž nám českou republiku. Toho dne jsme se až do konce hodiny dozvidali, že ČR je v Brně, v Krušných horách atd.
Matika a Zeměpis - Pořád nás hladil po hlavách a nazýval nás pouze zdrobnělinami :-D
Fyzika - Žádná masturbace jejích synů nám nezůstala utajena :-D
Občanka - Na školních výletech jsme pustily nějaký střelený arabský pop a společně s Informatikářkou nám tam tancovali na kupé :-D
In brightest day, in blackest night.
No color shall escape his sight.
Let those who joined Shepard's fight.
Beware his logic...weird ghostly child!

Příspěvek 14.9.2009 19:47:52
Lt.C. John Sheppard Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 971
Bydliště: BS Daedalus, jinak Plzeňský kraj
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No tak něco tak dobrýho sem už dlouho nečet a věřim že to byla hodně velká prča zažít to.
Teď přidam něco já. Dneska sme měli němčinu a dostávali sme test zpátky a učitelka mi poslala s třídnicí do druhý půlky na AJ. Ti mají Horáce(samozřejmě přezdívka která ho dost vystihuje) a ten na mě spustil jestli nepíšeme test a já mu opověděl že sme jeden dostali zpátky a von na mě že tady čet na počítači že nejspíš píšeme test. No nic dodal a já odešel. Po hodině sem se pak zeptal kámošů z AJ skup a ti mi řekli že Horác řikal něco na způsob tohohle ihned jak sem odešel:„Nebo máme psát test mi určitě to tady někde mam napsaný." Kouknul se do svýho deníku a nic nenašel pak se ještě jednou podíval na počítač a pořádně si přečet hlášku:Byl zahájen antivirový test.A ještě ze sebe udělal mago*a tím že to přečet nahlas.
Tak to si myslim že by pro dnešek stačilo.
Nebe má barvu krve a temnota přichází.
Povídka o SGA asgardech:Destiny of the Asgards-pokračování Pád Asgardů
Experimentální povídka:SG:OB-aktualizováno díl Little Suprise for Tok´ra

Příspěvek 24.10.2009 21:23:55
Qui-Gon Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 257
Bydliště: Země
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No tak právě jsem přestopila na gympl a už jsem si u všech takzvaných profesorů udělala obrázek

Naše třídní(matika,TV)-Podle mě je na hlavu, nemá mě ráda protože a)matiku nechápu
b)párkrát jsem si zapomněla gumičku do vlasů když jsme měli TV (no to bylo fopa :shock: )
c)nutí nás do aerobiku a gymnastiky :wall:
NO A ÚKOLY Z MATIKY-NEJMÍŇ 7 CVIČENÍ DENNĚ!
Občanka-učitelka-děs(dala mi za jeden DÚ trojku :D :D )
ČJ-teď měsíc jsme měli samé praktikantky,ale naše učitelka na čeják je prostě neeej je s ní sranda-míváme dú typu MYSLETE NA MĚ :D
aj-jo celkem v pohodě učitelka ani moc úkolů nedostáváme
ZEMÁK-dobrý učitel je v pohodě
biologie-biologie je děs a k tomu jěšte taka učitelka= :wall:
VV-další bezva učitelka-pozdrav typu Dobrýdenděkujisednětesi :D .
svět práce neboli informatika- jo s ní to taky jde ona je v pohodě
děják-je to vcelku dobrý učitel
Toto je spoiler!!!:
a zároveň psycholog pro vyšší gymnázium :heat:

a nakonec HV-donedávna(do pátku)jsem si myslela že je to normal úča,ale v pátek mě a moji kamošku nechala zpívat duo-no to dopadlo blbě(já totiž celou dobu mlčela-tak nevím asi se jí to moc nelíbilo :hmmm: )
Tv-jiná-moc ji neznám ona nás naštěstí neučí,ale každý si na ni stěžuje-a na záchodě je napsáno "Děti učte se ať jdete do nebe,v pekle je Szlaurová" -no zajímavý citát :rflmao:

NO A NA ZAKLADCE
třídní-M,čj-snad nejlepší učitelka na světě no určitě na škole-to tvrdili ti z 2.stupně,a měli pravdu
AJ,VV,Př-byla tvrdá její životní motto "život není fér",její zápisy na tabuli byly děsné-ale nic se nevyrovná tomu co nás nutí zapisovat si ti z gymplu,a potom "příběhy o Kubíčkovi"-příběhy které vyprávěla třeba celou hodinu typu "když jsem učila 1. třídu měli jsme tam 2 Jakuby-jednoho velkého Kubu a druhého malého Kubíčka,no a Kubíček jednoho dne břiběhl do sborovny a brečel že mu Kuba spláchl pero do záchoda a jiné podobné blbosti! :D druhá nej uča
TV-nesmíme zapomenout na Hubajdu alias Vlezprdelku,která byla v naší třídě "pečená vařená" a taky mě neměla ráda ostatně jako všechny tělocvikářky-tak už to prostě je. :D
Naposledy upravil Qui-Gon dne 12.11.2009 15:51:58, celkově upraveno 1
Vědět málo je nebezpečné.
Vědět mnoho také.

-Albert Einstein

Příspěvek 24.10.2009 21:47:09
Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No teda já když čtu takovéhle hodncení učitelů, přestože sama jsem v tomhle věku nebyla lepší, musím se smát.

Ano, učitelka matematiky je blbá, protože vám dává hodně úkolů, jenže matematiku se, milé děti, nenaučíte jinak než ustavičným počítáním příkladů, dokud se vám to nevryje pod kůži. Já vím o čem mluvím, na počítání příkladů jsem kašlala a dneska je mým matematickým vrcholem vyřešení kvadratické rovnice.
Jako učitelky tělocviku, na ty ti to nadávání celkem i schvaluju, taky s tělocvikáři nemám dobré zkušenosti, ona je to asi spíš nemoc než povolání :roll: Ačkoli to s tou gumičkou, ne nadarmo je nařízení, že vlasy při tv musí být sepnuté. Takové skalpování při cvičení na hrazdě asi není nic příjemného. Případně pokud hraješ nějakou hru, taky není dobré, když ti vlasy padají do očí a ještě horší je, když s nimi překážíš spoluhráčům.
Ale u té občanky jsem dostala záchvat smíchu - dala ti z DÚ za 3? Teda, co si to jen dovolila :rflmao:
A ta druhá tělocvikářka - prej udělejte si obrázek, protože na záchodě je o ní cosi napsáno...boha jeho :roll:
No co na to říct, než holka, kvality učitelů oceníš za pár let. Učitele, na které jsem v jedenácti nadávala, si dnes nemůžu vynachválit a jsem opravdu ráda, že jsme je měli.

Příspěvek 24.10.2009 21:53:15
Qui-Gon Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 257
Bydliště: Země
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No je to můj názor :D
Vědět málo je nebezpečné.
Vědět mnoho také.

-Albert Einstein

Příspěvek 24.10.2009 22:09:21
Vlad Dracul Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2009
Bydliště: Segmentum Solar
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vyučující by měli mít píchačky, pěkně jako ve fabrice...liší se to škola od školy, ale někde jsem byl svědkem, že přicházeli někteří třeba 15-20 minut po zvonění, nebo těsně před koncem hodiny, zapsal, zadal úkoly a šel.

Vím, že se to dá okecat tisíci výmluvami, ale kde jinde můžete přijít v pohodě do práce opakovaně pozdě, a nikdy nedostanete flastr typu hrubé porušení pracovní kázně? :hmmm:

Ze základky si třeba vzpomínám na zajímavé okamžiky, jako když jsme čekali půl hodiny na dvouhodinovku, přijde učitel směrem od jídelny, zamyšleně si loupe mandarinku, překvapeně se na nás podívá a prý - Já vás mám? :rflmao:

Příspěvek 24.10.2009 22:47:13
mouse Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 99
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Fakt se tady od srdce zasměju:-D

Jako já zš měl pohodičku klídek to semchytil dobře i první SŠ byla dobra až na naši třídní která vypadala jako čarodejnice při těle a furt nám vykládala jak měla hotel v dubaji ,penzion v krkonoších fastfood v americe a snad i stánek na měsíci:-D ukecaná stará nepřijemná svině:-D

Te´d jsem na nástavbě(ano nejsem jeden z těch chytřejšich:-D ) a tam sou kousky:-D
učitel (toho ted nemáme) co přilítne ráno ve varburgu má copánek a nejvíc metalák v kožený bundě:-D

češtinářka která má 120cm jak barová židlička a furt se nasírá na státní maturity a vždycky začne kecat o tom jaký to bylo když byla mladá (je to šedesátnice cca)

Matikář,náš třídní,protože je nás ve třídě 5 kluků a 25 holek :-D tak hroznej uchyláček :-D ty jeho oplzlí keci lol:-D

Dějepisářka
Pěkná mamina ,příjemná hodná ale když nám vysvětlovala zrod člověka tak řekla že tomu nevěří že nás prej vypěstovali mimozemšťani:-D je taková zaseklá někdy že kouká 5 minut ven z okna a tak:-D kdo ví co se ji stalo asi taky jede sci-fi:-D

učetnictví,ekonomie:-D tamje domina jak pes ani neslyšíte dejchání v tý hodině a vim že mě nemá ráda protože prvních 14dní školi sem byl nemocný a nechodil sem tak mi to dáva sežrat

Tělocvikář,chemie,ekologie
60.ti letej čypera bezvadnej chlapík mám ho nejrači fakt elegán :-D mirek dušín je proti němu drzej:-D furt si stěžuje na politiky,ekologi,chemii:-D a má super hlášky.jako No takže tenhle vzoreček se váže na atomy no a ty atomi vemte si moji sousedce někdo počmáral plot a ona policii řekla že sem to byl já,myslíte že mám za potřebí nkomu čmárat na zdi?nebo prošel pod oknama kluk s kšiltem a kapucí(hoper) a on to vám povim to je hrozná moda dneska nasadí si kapucu jak debil a chodi po městě ja bych je mlátil jooo to muj syn to je doktor:-D
Obrázek

Příspěvek 24.10.2009 22:54:09
meisterochmi Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 935
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak v pondeli na anglictinu sme byli na pocitacich...bylo 5 minut do konce a tak sem se dival z okna..v tom na me prej 5 minut volala ucitelka abych neco precet...ja ji proste nevnimal...no a tak me zapsala do tridnice..a tak sem to rek nasi tridni a aby mi to omluvila...a jako omluvenku tam napsala...."Koukal nepřítomně z okna"...todne nase ucitele kteri to cetli dost pobavilo:-D
Obrázek
__
It's gonna be legen...wait for it...dary! Oh yeah!

Příspěvek 04.2.2010 23:49:23
chimera_ally Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 11
Bydliště: Boskovicko/Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tohle téma je jeden velký LOL ...

Učitelé na základce a na střední to mají strašně těžké ... však si to zkuste, stoupněte si před třídu 30 děcek a vykládejte jim hodinu něco, co je absolutně nezajímá ... v 4. ročníku u nás na gymplu takhle nabízely učitelky wanna-be pedagogům, ať si odučí pár hodin (nutno dodat, i přesto fakt na pajdák šli :shock: )

Osobně bych učit na ZŠ a SŠ nešla ani za milión ...

Příspěvek 06.2.2010 02:04:56
Yeyind Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1053
Bydliště: TFS Kahlan
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jeden můj spolužák vymyslel dnes na nejhorší ježibabu co znám pěknou přezdívku :D
Jelikož učí Základy Přírodních Věd (ZPV) pokřtil ji Zlá Protivná Vačice :D Jak přišel na tu vačici zůstává záhadou :D
In brightest day, in blackest night.
No color shall escape his sight.
Let those who joined Shepard's fight.
Beware his logic...weird ghostly child!

Příspěvek 06.2.2010 09:54:58
david.p41 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 967
Bydliště: strojovna Daidala
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To já měl obrovskou kliku mám ty nej učitele co jsou na škole chodím na SŠT (střední škola technická) pro jistotu.
čeština-kámoš má učitelku a s tou píší furt diktáty nebo měli mapsat pohádku o červeném kůzlátku kdežto nám učitel vyprávěl jak na vojně v nějaký soutěži koukali na polonahý dívky...
matika no co dodat my jen mluvíme oni jen píší
technická dokumentace pro ně snad to nejhorší my napíšem tak 1/2 stránky a pár výkresů oni klidně 4 A4 technickým písmem.
ale učit bych nikdy nechtěl to náš učitel nás vždy zdraví buď nazdar sokolíci nebo borci a když zmrvíme písemky tak borečci a jednou nám rozdal vrtáky a pak jakou dobu řval že byly provrtaný stěny a lavice :D
Proti blbcům neexzistuje ochrana,jsou až příliš vynalézaví.
http://www.zavislak.webnode.cz
http://www.stream.cz/video/14/393899-sheppard-team

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na Co se jinam nevešlo

cron