Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Co se jinam nevešlo Vaše přezdívky

Vaše přezdívky

diskutujte o všem a o ničem

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 18.5.2007 14:14:44
kutas Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 368
Bydliště: Záryby
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
dastr: tak ze zacatku to moc sranda nebyla protoze se jmenuju kutílek tak sem si to bral moc k srdci ale pozdeji jsem se tomu smal KUTIL TIM :lol:
nejlepsi dil SG-1 je 9x20 a nikdo mi to nevezme

Příspěvek 18.5.2007 16:13:03
PantheraLeo Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 5
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Schválbě jestli někdo z vás ví co to znamená PantheraLeo?
Pro ty co to neví
Toto je spoiler!!!:
Lev

Správně by to bylo Panthera Leo Leo
Toto je spoiler!!!:
Lev Berberský

No původně sem byl Titan ale tenhle nick se nějak moc rozšířil a tak sem to prostě changnul. Rodiče pracují v ZOO :) no a já si tam toho všiml :)

Příspěvek 18.5.2007 17:37:00
Nemoo Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 249
Bydliště: North pole
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Aby som nechýbal, tak aj ja osvetlím svoj nick: Nemoo
Ono svojho času ked sa začínal u nás sdostupnovať internet, tak som si nechal u spolužiaka založiť mail-schránku. Pýtal sa že na aké meno-nick. Mňa hned napadlo Nemo - kap. Nemo od Julesa Verne. Potom mi hovorí, že to nešlo, tak že mi pridal jedno ,,o,, na konci. ono asi bolo treba nie 4 znaky ale päť.
Odvtedy som všade Nemoo. :lol:
Obrázek

Příspěvek 18.5.2007 17:58:26
Verones Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 120
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No abych taky nechyběla tak taky podám vysvětlení ke svému nicku.
Tak bylo to jednoho pochmurného večera, kdy jsme se po dlouhé, ale dlouhatánské době sešly s jednou mojí kamarádkou a ta se mě po nějaké době zeptala jsetli už mám mobil a že jestli jí nedám číslo. Já byla šťastná jak blecha, že si do svého čerstvě nabytého mobilku přidám nové čísilko. Tak jsme si čísla hnedka vyměnily. Ale ona že už tam má víc osob mého jména (Veronika) tak jak si mě tam uloží. A co Bůh nechtěl, přišly (teda spíš ta kámoška) na jednoho malíře (kamarádka je velkým fandou umění), který se jmenuje Veronesse. Tak jsme to jen trochu upravili a já si to jaksi přivlastnila.
A přezdívka Verones byla na světě 8)

Příspěvek 18.5.2007 18:05:21
janinka Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 394
Bydliště: Vidlákov na Vysočině u Hliníka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mno tak můj nick je jednoduče odvozený od mého jména, nikdy mě nenapadlo že ho budu používat ... někteří mi říkali Skaliová .. kvůli příjmení :roll: . Až jednou když mi Lucka Bílá napsala věnování :,,janince,, tak se mi to začalo líbit a tuhle přízdívku už mám druhý rok.

Příspěvek 18.5.2007 20:34:47
Phebeus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1121
Bydliště: Země ,ale kvuli válce s Ori Al'Kesh
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No u mě je to zajímavý :D
V 216 The long Goodbye ,SGA, byla Phebus (ovládala Weir).No aj á dělal nick a zapoměl že to byla holka :D a něják jsem to popletl :lol: .ALe jsem rád že jsme to popletl.
Muj nick se vyslovje :Fébeus.Ale někdy myslim že i Fíbius ,ale to prvni bude lepší:D:D:
Obrázek

Příspěvek 01.6.2007 22:22:01
Serapis Airman
Airman

Příspěvky: 14
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já když jsem kdysi dávno vymýšlel přezdívku, tak jsem chtěl něco co by znělo zajímavě, neotřele a taky to o mě něco vyjadřovalo. Nakonec zvítězil Serapis (jmenovat se jako bůh není k zahození) jelikož si to hodně lidí automaticky spojilo s SG, což byl tehdy můj nejoblíbenější seriál (to bylo ještě než jsem poznal B5).

Jinak kdyby někdo chtěl nějaký info tak se může podívat sem:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Serapis

Příspěvek 02.6.2007 21:28:07
Darth_Mark Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 42
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ja jakozto SW fanatik, tak jsem samozrejme chtel mi SW nick a jelikoz se priklanim k Temne Strane Sila a jmenuju se Marek... Darth_Mark ....podtrzitko tam mam naschval, jelikoz je to tak hezci a mnoho serveru nebere mezeru jako znak

Příspěvek 03.6.2007 00:12:37
Mirra Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 673
Bydliště: Tlučná (u Plzně) / Mantichorské království
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak já se jmenuju Míra, ale aby to vypadalo líp, upravil jsem si to kdysi na Mïrra, později jsem vyškrtl tu přehlásku... Jinak alternativní nick je Dr. Zelenka (např. na ICQ)
Obrázek
Star Trek Atlantis vyšel Part VI 1x02
viewtopic.php?t=4621

Příspěvek 03.6.2007 12:39:13
Peezee Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 13
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No ja su PeeZee jako Petr Zeman:)) proste ty 2 e sem si tam pridal. Tuto prezdivku mam na netu. Jinac me vsuchni rikaj Zemaku a kdyz hraju Countr-strike tak su //BAAL// - asi vsichni vite proc.
plk. Caldwell: Varuji vás, jako Goa'uld mám sílu mnoha mužů.
Ronnon: Takže to bude férový boj...

Příspěvek 12.8.2007 10:57:41
Sokar Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 458
Bydliště: Ostrava - Poruba
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No mě říkají čtyři oči a někdy švestka podle toho jakou mají náladu.Někdy mají náladu
dokonce mě zabít. Vždycky mě praštily do ramena a měl jsem modřinu na celý týden.
A po týdnu to začalo zas. :(
Obrázek

Příspěvek 12.8.2007 12:15:56
Terry Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 35
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak já se taky přidám :) Terry je úplně můj první nick. Žila jsem pod ním na diskuzním serveru Průvodce, pak jsem přešla na Lopuch a nakonec na Lapiduch, takže mě mooožná nekteří "znají" odtamtud. Každopádně se jmenuju Tereza, tak Terry je takový podobný. A taky jedna postava v jedné z mých povídek se tak jmenuje. Původně tam mělo být Terry Cordey (přičemž jsem ještě zmršila v samotný povídce to příjmení) :D Ale nakonec zůstalo jen Terry.
Lorne: "Wow... you must really be some kind of genius!"
McKay: "Well, as a matter of fact, I, um... wait a minute. See, why would you say that now?"
Lorne: "Something has to have kept Colonel Sheppard from shooting you all this time!"

Příspěvek 12.8.2007 14:43:40
Woylin Airman
Airman

Příspěvky: 37
Bydliště: Děčín
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Woylin vznikl takto: nevěděl jsem jakej si dát nick. A zrovna jsem se díval na seriál NCIS, a tam vyšetřovali vraždu desátníka kterej hrál hru na netu a jeho přezdívka byla Weilyn. Po zadání do googlu jse zjistil, že Weilyn i Weylin jsou dost používané, ale Woyllin tam nebyl ani jednou (kromě nějakýho japonskýho webu, ale tam sem nerozuměl :) ) a tak jsem si vzal nick Woylin
Sheppard: "Když jsem já dostal svou první encyklopedii, začal jsem písmenem S."
Zelenka: "Ano, wraithská sexualita může být zajímavá..."

Obrázek

Příspěvek 15.8.2007 16:19:45
Zizi Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 532
Bydliště: Piešťany (Slovensko)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak ja som Zizi a k tejto prezývke som sa dostala myslím, že asi pred 6-mi rokmi. Bola som členkou takej školskej disko tanečnej skupiny a zháňala som hudbu a takým primitívnym spôsobom som ju mixovala. A kamoška mi raz zo srandy povedala, že DJ musí mať meno a nazvala ma DJ Zizi. No a prečo Zizi? Volám sa Zita tak jednoducho zopakovala prvú slabiku. Ale ujalo sa to a keď som prišla na strednú jedna bývalá spolužiačka so mnou chodila do tej istej triedy a stále ma tak oslovovala a nakoniec mi ani nikto inak nepovedal. A mne sa to páči lebo je to moja jediná prezývka, ktorú som kedy mala.
No na niektorých stránkach používam ešte Ashley - ale to bola len haluz. Raz sme sa s kamoškou bavili aké zahraničné mená sa nám páčia a rôzne sme ich kombinovali a nakoniec sme vytvorili meno Ashley Reynolds. A keď som sa začala registrovať na rôzne fóra som si povedala, že si vytvorím aj novú e-mailovú schránku vyhradenú len na e-maily z týchto fór, ale nenapadal ma žiadny nick tak som tam dala ashley.r, ale to nie je podstatné.
Pre všetkých kamošov som Zizi :D
I´m damn proud member of SheppofilclubObrázek
Obrázek

Příspěvek 15.8.2007 18:06:46
JuRas Uživatelský avatar
Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 1821
Bydliště: Království Komety
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Můj nick Juras vymyslel můj spolužák v prváku a od té doby to používám... Vyplynulo to z toho, že moje křestní je Jiří a jak se občas říká: Jura (tak mi říkal jeden učitel na základce), stačilo přidat "s" aby to nevypadalo tak stereotypní a je to :wink:
Obrázek

Příspěvek 28.9.2007 18:36:40
Leja Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 758
Bydliště: Martin - Brno (sem a tam, sem a tam, sem a tam...)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
a jejda, tak znovu :D

moja prezývka bola pôvodne Leia (SW) no krátko na to mi kamošky na základke (nezávisle, bez predchodzieho poznania a akejkoľvek znalosti scifi) vymysleli "novú" a to Leja (2 pismena meno+priezviska) no a to mi zostalo doteraz. Ak dobre rátam tak to bude už nejaký ten rôčik (kontrétne asi 9 rokov). Super je, že ma niektorý ludia ani nepoznajú po mene :D
Naposledy upravil Leja dne 28.9.2007 21:37:33, celkově upraveno 2
Obrázek

Never run away from sniper, you will only die tired!

Příspěvek 28.9.2007 19:43:00
Lord_of_war1 Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 187
Bydliště: Již 3 rokem na marsu
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jak vznikla moje prezdivka podle filmu Lord of War je to dobrej film tak sem si pujcil jeho . tot vse jinak na zakladce mi rikaly Krysot podle Funese
Pravda a svoboda jsou věci, které si nalháváš abys si v noci usnul.
Nic sem necítil. Zemřel jsem uvnitř.


Obrázek

Příspěvek 28.9.2007 21:35:06
Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Takže pohádku o tom, kterak Eleira ke svému jménu přišla?
Inu, bylo do kdysi dávno, holčičce jménem Jana bylo ještě hluboko pod 15 let a právě objevila fantasy. Konkrétně Baldur´s gate a potřebovala jméno pro svou postavu. Původně se (stejně jako její starší bratr) nechala inspirovat řeckou mytologií, a tak se objevovala jména jako Afrodithe, Artemis apod. Ale když hrála Baldur´s gate 2 už asi po čtvrté, uvědomila si, že jisté dvě postavy mají celkem pěkná jména a jejich skloubením by vznikla vcelku zajímavá přezdívka pro postavu na páté opakování hry...postavy se jmenovaly Ellesime a Reira a po krátkém uvažování, kterak tato dvě jména inteligentě spojit se zrodilo jméno Reisiel. Když pak po nějaké době ona dívčina zakládala svůj mail a začala se pohybovat v prostředí LARPů a v prostředí internetových diskusí, byla zapotřebí nějaká přezdívka. Vzpomněla si tedy na Reisiel, ale zdálo se jí to krkolomné. Zkusila další možnost hry s písmenky a hurá...Eleira byla na světě :D :lol:
Dneska už jsem si na Eleiru tak zvykla, že mi tak říká spousta lidí i v běžném životě a je to něco jako moje druhé jméno.
Toto je spoiler!!!:
A stejně si to jednou zkusím procpat do dokladů :laugh:

Příspěvek 20.10.2007 19:35:42
lihkan Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 388
Bydliště: South Park
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
toa lihkan z LEGO BIONICLE inu sem lego magor a liby se mi to meno

Obrázek

jinou prezdivku nemam takze jestli narazite na nejakeho lihkana(vyslovnost lykan) mate 97% sanci ze sem to ja

P.S.na freelanceru sem Omicron-1:lihkan tak a ted se muzete vysmivat me prezdivce
Obrázek
má literární tvorba:
Obrázek
Niní ve vaší povídkové sekci

Příspěvek 24.10.2007 22:19:26
Richard Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 40
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no, moje přezdívka vznikla taky na základní škole.. tam se dělá mnoho blbostí že.. no, mimo Richarda mám ještě více přezdívek nicků, ale tahle se stala ze všech nejúspěšnější, ne že by byla nejlepší, ale přece-jen volat přes autobus plných lidí na někoho slovy Strike-mane, nebo tak, což je přezdívka kterou jsem používal když jsem ještě hrával counter-strike. takže takových těch jiných přezdívek, které používám třebas ve hrách, nebo jinde je více, ale stále více lidí mě oslovuje místo jménem prostě Richard, tak sem si ji zvolil i do Sga fóra.. ;)
Vznik prakticky. nemá.. je to jméno, které se mi líbí, a jmenuje se tak i Richard Dean Anderson, což taky mělo svůj podíl.. ;)
When I look to the sky, I see star,
When I look to the down, I see ground
When I look to the forward, I see Stargate

Příspěvek 25.10.2007 00:18:50
Blanca Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Chuck Republic ;-)
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak já se sem taky přidám, no 8)
Přezdívku Blanca jsem si vysloužila před třemi lety během svého výletu do Španělska. Španělští hošové totiž měli problém s tím jak správně vyslovit Lenka (neptejte se mě proč...) a tak si mě překřtili. A jelikož se mi moje nové jméno zalíbilo, začala jsem ho používat jako nick. Není to cool, ale je to milý :wink: a navíc je to skvělý prostředek na zmatení nepřítele :lol:

P.S.: Eleiro, přidat si druhý jméno není zas tak složitý. Dokonce to snad ani nic nestojí...Jediný co musíš udělat je zajít se svým rodným listem na matriku a požádat o připsání prostředního jména. A pak samozřejmě vyměnit všechny doklady...
"I used to think it is terrible that life is so unfair. But then I realized - wouldn't it be much worse if life is fair and all those terrible things are happening to us because we actually deserve them?"

Příspěvek 29.11.2007 21:25:18
Ice Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1152
Bydliště: Krkonoše
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak se taky přidám. Můj nick vznikl při hraní leteckých simulátorů. V začátcích jsem to vůbec neuměl a pořád volal o pomoc. Kámoš jednou řekl, že mu to připomíná Icemana z filmu Top Gun, který na konci volal o pomoc Toma Cruise. Tak mi to zůstalo. Jelikož Iceman je dlouhé používám ICE. Zkrátka nic extra :lol:
Rozhodně nebývám ledově klidný. Dokážu se vytočit rychle :D

Příspěvek 30.11.2007 19:46:43
Kaithlin Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 355
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jednoduše, jmenuji se Kateřina což v jedné formě z angliny znamená Kaithlin :lol:

Příspěvek 12.12.2007 16:11:56
no.7 Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 261
Bydliště: Brno :-)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no tak s moji přezdívkou to bylo velice obtížné :D

U všech jsem znám jako Remy10, pod touto přezdívkou vystupuji na internetu tak i v osovním životě...bohužel tato přednívka je na tomto fóru již použita :cry: :cry: :cry: ,tak jsem napsal první věc, která mě napadla - čili No.7 - v zásadě to má znamenat číslo 7 - což je moje oblíbené číslo, které mě provází celý život :D
Obrázek
*Co myslis ze se stane po smrti?
*Bude ze me duch, dojdu k mrtvole a ozivim se
*Zajimave, z jake viry to pochazi?
*World of Warcraft

Příspěvek 16.2.2008 13:52:55
crooked.eye.sgc Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 139
Bydliště: Praha (je matka měst a nálad!)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To bych nebyla já, kdybych to sem taky nenapsala ->

Nick ''crooked.eye.sgc'' vznikl v podstatě tak, že když jsem něco nechápala, tak jsem udělala takový křivý oko, prostě jedno obočí hodim blíž k oku (něco na způsob tohletoho smajla -> :wink:) a tak každej na mě ,,nedělej křivý oko!'' a protože v češtině se mi to nelíbilo, hodila jsem to do ájiny.
Takže to by bylo ''crooked.eye''.
SGC neni podle našeho českýho klubu (i když tam teda jsem taky), ale spíš jako podle StarGate...a ,,sg'' mi přišlo moc krátký, tak ,,scg'' (Stargate Command)...

Ale už nějakou dobu přemejšlim, že to vyměnim, mám herní nick ,,Kate.McNeill'' (McKay+O'Neill - oblíbený postavy), ale tak nějak jsem si už zvykla, že mi některý lidi řikaj ,,oko'' a nebo ,,bulvo'' :lol:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Co se jinam nevešlo

cron