Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Co se jinam nevešlo Představte se...

Představte se...

diskutujte o všem a o ničem

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 12.1.2011 23:45:36
Fruity Rudy Airman
Airman

Příspěvky: 7
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mé skutečné jméno zní dost podobně, ale všude vystupuji pod pseudonymem Paul, Pavel nebo jako tady - Fruity Rudy. A jak už přezdívka napovídá, jsem velikým fanouškem Generation Kill a Námořní pěchoty obecně. Nejsem žádný maniak, takže ode mne nečekejte žádné diskuze na téma taktiky, výzbroje, apod. Mám prostě jen rád tématiku posledních válečných konfliktů, tudíž také miluji herní sérii Modern Warfare a z filmů bych mohl jmenovat zatím asi jen Jarhead (teprve si rozšiřuji obzory :) ). K mé přezdívce mě ale nepřivedl ani tak seriál, jako spíš kniha kapitána Nathaniela Ficka Těsně vedle, kterou mám právě rozečtenou.

Co bych o sobě pověděl dál? No tak určitě mám rád i sci-fi, fantasy a občas zabrousím i do dramatu nebo komedií. Ze seriálů můžu jmenovat Přátele, HIMYM, Firefly, SG, BSG, Červený trpaslík, ´Allo! ´Allo!, Californication, Leverage, Supernatural, Dexter a Robot Chicken. Z těch českých zas Četnické humoresky a občas takové blbůstky jako Vyprávěj a Proč bychom se netopili - pro někoho možná blbost, ale mě se to vcelku líbilo, až na těch pár posledních dílů.
Filmy snad ani nebudu jmenovat, těch je vážně dost, ale knih, které bych skutečné zařadil do svého top je skutečně pomálu. Určitě Těsně vedle, která si mě získala už při čtení prvních stran, pak třeba Obchodník se smrtí od Hugha Laurieho, sbírky básní Tima Burtona, Pán prstenů a Stanice Bazilišek, která mi však stále leží v poličce nedočtená.

Krom čtení a sledování filmů a seriálů se věnuji také sportu, který má také velký význam v mém životě, v ruku v ruce se zdravým životním stylem. A to je asi tak vše, co bych o sobě chtěl říct. Teď už jen ahoj a doufám, že spolu něco zažijeme! :)

Příspěvek 01.3.2011 23:18:33
booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
...
Naposledy upravil booble1428 dne 21.6.2011 14:52:40, celkově upraveno 1
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

Příspěvek 05.3.2011 16:57:45
k.koudy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 80
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Takže jmenuji se Honza, je mi 15 let, bydlím nedaleko od Brna.
Mezi moje hobby patří programování aplikací pro Ms-win ve VB.NET, grafika, florbal, Linux(možná si říkáte, že předtím jsem napsal VB.NET, ten používám jen kvůli vychytanému RAD, který mi žadný mne známý prostředek v Linuxu neposkytne) seriály: StarGate, BSG, StarTrek, TBBT, Heureka, HIMYM, The IT Crowd, Simpsons...
Mnoho lidí o mne prohlašuje, že jsem šprt, ale učím se jen věci co mne zajímají => algoritmizace, fyzika, a dosti věcí kolem PC neche se mi je jmenovat. Chtěl jsem se učit klingonštinu bohužel jsem dobrý jen jako můj učitel, takže vůbec. Suit up. "Have you tried turning it off and on again? " and "Is it definitely plugged in?." Legen ...wait for it... dary. Jedu v autě takže doufám, že se neprojeví Dopplerův jev. Bazinga!

Tak pravíme. k.koudy
Obrázek

Příspěvek 12.3.2011 04:29:53
Princ Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Moravské Markrabství
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Takže jmenují se Miroslav Plaček, je mi 17let a miluji sci-fi a fantazi. Hlavně mám rád akční filmy i gamesky. Velkou část života sedím u pc a serfuju po netu a hledám holku na pokec a hlavně na něco víc :D . Kde mě můžete zastihnout ve hrách? World of Tanks Online, Battlestar Galactica Online... pak ještě na Steamku na hrách Armed Assault Demo.
Sem ukecaný když je možnost. Studuji na Střední škola hotelová a služeb Kroměříž, na "Lindovce" prvním rokem. Obor kuchařské práce ale budu přestupovat prostě to nezvládám ale na matiku se cítím jako génius... někteří by řekli že to umí i opice ty výpočty ale některé mi jdou líp než spolužákům a mám stoho výtlem. Mezi mé vlastnosti patří. Upřímnost (z ničím se nemazlím řeknu to tak jak si to myslím), škodolibost (ale v zdravé míře), nápomocný když vím o co se jedná. Jsem Autista trpím Aspergerovým syndromem (Nepředstavujte si ihned RAYMANA jsem na tom o něco líp). Kdyby byly nějaké nejasnosti rád odpovím. :)
A kdybyste mi dali na výběr Holka nebo Počítač vyhrála by holka, přece počítač není zábava na celý život. :)
StarGate Libertas(2.série)2x20http://ftltvshows.wordpress.com/category/stargate-libertas/1-serie-sgl/I have become your nightmare
Say good-bye to every thing

Příspěvek 07.4.2011 17:44:14
Halajda Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 641
Bydliště: Brno nebo okolí Brna
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
booble1428 píše:
Mě asi už pár lidí zná :D Mé pravé jméno je Lukáš Frász , pro vaši informaci nemám žádný předky z polska ani z ruska a dokáže mě pěkně naštvat když mi někdo toto řekne

Se nedivím, Frász je jednoznačně maďarské jméno :wink:
Intelligence has nothing to do with politics.
- Londo Mollari

Příspěvek 11.6.2011 21:22:19
kopeda Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 114
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jmenuji se David Kopecký, za tři měsíce mi bude 15. Mám rád sci-fi seriály, hlavně Hvězdná brána a Battlestar Galactica, pak také válečné filmy, mezi nimiž figurují Bitva v Ardenách, Bitva o Británii, Torpédové bombardéry, Přežili jsme Ardeny, Tora Tora Tora, Bitva o Midway a další. Zajímá mě všechno ohledně vojenského letectví, rád chodím na ryby a až dokončím základní školu, půjdu nejspíše na zemědělku. Z her mám nejradši letecké simulátory(nejoblíbenější IL 2 sturmovik 1946) a strategie. Můžete mě zastihnout na hrách jako Battlefield play4free a World of Tanks jako DavidK7.
Pokračování SGA v povídce...
STARGATE BATTLEFRONT

Příspěvek 11.6.2011 22:49:00
Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Hele, kdy přesně se to tu změnilo v seznamku? :rflmao:
To jsem zase něco prošvih.
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

Příspěvek 22.8.2011 12:54:39
Drake_Remoray Airman
Airman

Příspěvky: 6
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jo tak to nevim... mně se ani nezdá... každopádně já jsem doktor Drake Remoray... Jak to jde? :wink: :twisted: :rflmao:

Příspěvek 01.10.2011 14:38:47
Xaron Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 37
Bydliště: Laugarício
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak prispejem svojim málom aj ja, predstavovacie topics mám rád. :) Na SGAP som už dlhšiu dobu aj keď počet mojich príspevkov vyzerá skôr na opak, asi stým budem musieť niečo spraviť.

Oficiálnym menom som Marián (Majo), ťahá mi už na 23 aj keď nato ževraj podľa mnohých ľudí nevyzerám. Študujem 4tým rokom Klasickú Archeológiu na Trnavskej univerzite v Trnave, ale plánujem po ukončení 4táku prejsť znova na nadväzujúce Mgr. štúdium KA do Prahy (keďže som si nestihol podať prihlášku na tento rok do 4táku:/) táákže o rok bude zo mňa asi "Pseudo-Pražák" :D

Ovplyvnený SF a F som silno a môžem povedať, že to výrazne ovplyvnilo takmer celý môj život. Začalo to SG ale v dnešnej dobe už je môj záber výrazne širší (DW, B5, ST, BSG, SW-CW, Merlin, TBBT, GoT, MASH, etc etc..) od dôb keď som členom Slovenskej obdoby vášho portálu, tj. Scifi-Guide.net. 8)
Vo voľnom čase okrem hľadania Atlantídy (btw mám svoj presný typ kde by mala byť, ale to miesto zo mňa nie je ľahké dostať;)))a vykopávania arfatektov a iných blbostí, čo naši predkovia zabudli, som aktívnym historickým šermiarom (1.pol 15.stor) a ako vidím niesom tu sám stýmto zameraním, začínam jazdiť na koni a napr. už čoskoro 8rokov pôsobím a som adminom Stargate RPG textovej hry hviezdnabrana.sk (A veru i za tie roky to stále nefunguje tak ako by som si ja i iný predstavovali, vyzerá to na celo životnú prácu asi :lol: )

Na FF-ku som bol už od roku 06 a teda ak sa situácia vyvinie tak ako som napísal vyššie ukážem sa maybe aj na nejakom tom stretnutí v okolí Prahy or somewhere. :wink:

P.S. K tým závislostiam. Nefajčím, nato mám svoje telo rád a teda šport a cigarety mi nejako nejdu dokopy. Alkohol požívam, ale s mierou, prípadne príležitostne.
"Sine amore, nihil est vita.."
Obrázek
I'm not just a Timelord. I'm the last of the Timelords!

Příspěvek 11.6.2012 03:34:15
Tau'ry Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 201
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Kdysi jste mě znali. Byla jsem postrach fóra. Ovšem dnes se vracím ... se mnou i zákon! :D
Už jsi zase jako malá holka?!

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Co se jinam nevešlo