Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Co se jinam nevešlo Představte se...

Představte se...

diskutujte o všem a o ničem

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 02.10.2006 09:28:51
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tohle před časem spammer (btw by Tillion's family: nebyl to čirou náhodou hacker?) (no, to je fakt, ale Naše hochy v SG smazal nějaký aktivní moder a tím mě dostatečně namíchl-až zjistím, kdo to byl, tak ať si mě nepřeje....Klenotka nezapomíná) (btw by Tillion's family: pamatuješ doufám, že tou dobou jsem ještě nebyl moder?... Ruské smrťáka bych se fakt bál) (Já si to velmi dobře uvědomuju :-) )
smazal a nikdo se nemá k opětovnému založení, takže jsem to opět udělala já. :wink:
Pište sem o sobě, to co chcete nebo prostě to, co si myslíte, že vás nějak charakterizuje.

Mě počítám většina zná, ale aby se neřeklo, tak pro některé, kteří tu čest ještě neměli :D
Nedávno mi bylo 24 a studuju pedagogickou fakultu v Ústí nad Labem, obor angličtina-občanka pro 2. st. ZŠ. Jsem ve druhém ročníku, protože jsem ve 23 dostala geniální nápad jít zpět do školy. Ale vy školou povinní neděste se, učit nebudu, celé to dělám jen kvůli státnicím a možná nějakému tomu titulu :D

Miluju sci-fi a fantasy a ačkoliv knihy mám raději fantasy, u filmů a seriálů dávám přednost sci-fi. Těžko můžu jmenovat něco specificky oblíbeného, snad jen, že mám ráda SGA, Dr.Who, ST...
Můj nejoblíbenější autor je Neil Gaiman, jehož Nikdykde jsem četla asi dvacetkrát. Ovšem ačkoliv dávám přednost urban fantasy, tak Tolkien je těsně druhý :wink:
Taky miluju film a všechno kolem, vlastně jsem ho chtěla studovat, ale bohužel to nevyšlo. Mám ráda Kanadský film, čímž jsem se před pár lety dostala k Davidu Hewlettovi a přes něj nakonec k SGA, jíž věčím za to, že se vůbec ještě koukám na SG1.
Píšu pro tenhle web, hlavně teda review a překládám rozhovory. Někdo s překládáním rozhovorů začal, pak se na to vykašlal a tak to spadlo na mě. Ale ne,nestěžuju si, nevadí mi to :D Mám vlastní stránečku o Davidu Hewlettovi, která je spojená s Projectem. Píšu povídky a snažím se teď napsat něco pořádného, co bych mohla poslat do Ceny Karla Čapka.
To je asi tak všechno....teď vy :wink: :D :twisted:
Naposledy upravil Klenotka dne 02.10.2006 18:59:56, celkově upraveno 7
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 02.10.2006 14:54:44
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Za nedlouho mi bude 20, momentálně chodím na rok na jazykovou školu.
Mám rád sci-fi a dramatické seriály. Ze sci-fi je to SG, Dr. Who, ST, Eureka, BSG. Z dramatických je to 24, CSI, Pohotovost, Jericho a podobné.
Sice moc knihy nečtu, ale mám rád dobrodružné knížky (J. Verne, J. London).
Naposledy upravil Skrejm dne 02.10.2006 15:23:29, celkově upraveno 1
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 02.10.2006 15:19:17
Tillion Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1819
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mě by měl také každý znát... Jmenujeme se Tillion's family, protože nás je mnoho... zaprvé já, Tillion (originální a jedinečný) a pak má schizofrenická dvojčata (viz podpis). Je mi 17 let a již šetsým rokem navštěvuji osmileté gymnázium.

Mám rád: Sci-fi (Battlestar Galactica, Doctor Who, Stargate, Stargate: SG-1, Stargate Atlantis a jiné), NCIS, Cimrmana, hudbu (interpret: Bob Dylan, skupina: Linkin Park, soundtrack: Battlestar Galactica), latinu, pizzu, klasiky (nápříklad motýlka (taková ta věc, co se nosí na krku do tanečních) si vážu a dbám na své dobré mravy), galacticovské slovíčko "FRAK!!!" a Festival Fantazie (příp.(adně) s příp.(onou) speciál) (a jako v minulém představování nesmím zapomenout, že mám rád Klenotku, to ale máme všichni, že :lol: )...

Nemám rád: Když někdo neumí česky (typ: Až půjdu přes most Karla k divadlu Národa a kolem stěny Čerta, uznám, že jste zvítězili, ale bylo to vítězství Pyrrhy, dříve Pyrrhovo vítězství.), kouření (výjimkou potvrzující pravidlo jest vodní dýmka) a všeobecné moderno současné doby...

Mé zaměstnání je v současné době studium a také moderátoření na tomto webu...

To je o mě/nás/nich asi vše... Serteves

EDIT: Tož... ještě jsem zapomněl říct, že su čestny moravak, poctivě pasovany... Viva FF
EDIT2: Pokud ti nebude vadit můj zásah :wink: : Poctivě pasovaný mnou a Ægirem. :D Shorty
EDIT3: Nebude mi to vadit. Jen dodám, že sem byl pasován posvátným toaleťákem...
Naposledy upravil Tillion dne 02.10.2006 23:12:21, celkově upraveno 2
FLASH
IF YOU LOVE
WOOKIES

Příspěvek 02.10.2006 15:26:14
Apple Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 638
Bydliště: Jižní Čechy, Strakonice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No, mě asi moc neznáte. Bude mi za pár měsíců 16 let. Momentálně navštěvuju osmileté gymnásium ve Strakonicích (takové město v jížních Čechách:-)). Dál, jestli někam půjdu, tak ještě netuším kam.

Jinak mé oblíbené je samozřejmě Sci-fi (jinak bych tu nebyl:-D) zejména Stargate Atlantis, Sg-1, nový začínající seríál Jericho, Eureka:-) a Lost. Ale také Starwars X-men a další. Čtení mám moc rád:-), čtu kromě povinné četby :-D taky sci-fi knížky výhradně od autorů Artura C. Clarka, Issaca Asimova a Roberta Heinleina(snad je to Robert), prostě tu největší trojci autorů na pomyslném trůnu. To je asi tak všechno, co jsem tak chtěl říct. Případné chyby prosím omluvte.

Příspěvek 02.10.2006 15:48:14
HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Zdravím
Mě by tu taky všichni měli znát a kdyby ne tak já vám o sobě něco napíšu.Je mi 15 let a navštěvuju střední odbornou školu,kde studuju obor Správce informačních systémů.Už tam chodím měsíc a už mě to nebaví :lol:
Jako každý tady miluju scifi a fantasy.Fantasy spíše více čtu než sleduju,a scifi zase spíše více sleduju než čtu.
Seriály to je moje :) Kdybych měl vypsat co vše sleduju tak to bych tu byl dlouho.
Tady na foru taky moderařím a mým poslaním je editovat příspěvky uživatelům co si nečtou pravidla(já je taky ještě nečetl)
Jsem taky redaktor Sg-1 projectu pro který občas něco napíšu.(ale fakt jenom občas)
To je o mně asi vše.Já bych o sobě asi stejně více nenapsal.

A těd se letím učit češtinu :D

P.S.Klenotko s tebou už se nekamarádím.Ten topic jsem chtěl založit já :lol: (promiň. Klenotka)

P.S.2 Jo a ještě mám takovou zálibu sestřelování letadel kde sedí gmakov.Jen se většinou netrefím :(

P.S.3 Ale jednou se trefím
Mr. Franz I think careers are a 20th century invention and I don't want one.

Příspěvek 02.10.2006 16:15:52
kucix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 664
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Zdravím...
Mě asi taky moc lidí nezná. Jmenuji se Petr, za pár měsíců mi bude 20 a spravuji tu web o THE 4400.
Mezi to, co mě baví patří psaní webu (bohužel zatím amatérsky bez pořádného php a MySQL...apod.), sledování SGA, SG-1, smallville a the 4400, rád prolézám internet a systém. Sice nejsem žádný hacker, ale poradím si skoro s každým problémem. Ven spíš nechodím -> sedím u komplu a ani nevím, co na něm dělám :lol:
V současné době navštěvuji již čtvrtým rokem náš ústav, kterému se říká střední odb(p)orná škola (sosstr.cz) a můj obor jest Technické lyceum. Maturita se blíží a já se ještě nezačal učit a ani nevím, kam dál.
Bydlím v jedné takové "pr*eli" u Hodonína na Jižní Moravě, které se říká Rohatec. :P
Co víc.... Snad už nic. Tak se představte někdo další.

Příspěvek 02.10.2006 16:28:30
Foxlord Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 43
Bydliště: Brtníky
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No tak mne bylo 23. (Pesimista by rekl, ze mi bude 24) (Na webu ze zasady nepouzivam diakritiku, navic je to protispolecenske :) ) Nedavno jsem obdrzel titul Ing. v oblasti chemie (resp. biochemie a genetiky) na VSCHT (Praha). Momentalne jsem student PhD. programu (nevim jestli dokoncim).

Jinak sleduju sci-fi a od jisteho conu se taky zajimam o MANGA a ANIME.
Jinak jeste mirne fusuju do pocitacu, a snazim se o vlastni SF klip, v nejakem 3D
animacnim studiu, kde bych chtel demonstrovat moji vizi vesmirnych souboju (mirnou nadeji na zlepseni mi davaji souboje stihacu v BGS). Ale casu je nejak malo.
Sic vis pacem, para bellum.

Příspěvek 02.10.2006 17:09:54
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jsem Tar-ara, popř. Istandil. Je mi 23 pozemských let a bydlim v jedné vesnici blízko Prahy. Studuju na knihovníka (i když střední jsem měla strojárnu).
Můj život vyplňuje fantasy a sci-fi. Miluju Tolkienovu Ardu a hrdě o sobě mohu prohlásit, že jsem na ni expert :). Z fantasy mám ještě ráda autory Weis/Hickman....a další spoustu ;-), ale Tolkien - je prostě Tolkien ;-).
Ze sci-fi jsem zase šíleně ulétlá na SG (kupodivu ;-)) a Star Wars (ovšem filmové a nejlépe starou trilogii). I u mně platí, že fantasy raději čtu a na sci-fi se raději dívám.
V SG mám nejraději SG1- Daniel, Jack a Sam; SGA- Radek a Rodney (+Carson) a myslím, že jsem tu docela proslulá svou nenávistí k Mitchellovi (byla jsem nazvána "Anti-Mitchell Lady", k čemuž se hrdě hlásím :)).
Mám moc ráda mytologii, cony (i přednášim), Dračí doupě, dřevárny, lukostřelbu, zvláštní písma, psávala jsem i povídky, ale teď na to není nějak nikdy správný čas. Mno a ještě další věci....;-).

A co ještě mám? Absťák....nedávají SG...;-)
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 02.10.2006 17:40:46
Shorty

Odpovědět s citací
 
Tak, já jsem tu už taky trošku známější. Jsem na tomto fóru už pěknou řádku neděl. Mé jméno je Ivo. Mám čerstvých 19 let. :D Jsem hrdý Moravák (ikdyž teda v psaném projevu to zaniká, ale ti, co mě znají z FF, tak jistě ví :) ). Pocházím z Moravského Písku. Jsem v posledním ročníku čtyřletého gymnázia v Uherském Hradišti (moc fajnová škola :) ).
Mezi mé záliby patří sci-fi a fantasy. I u mě platí, že fantasy raději čtu (Tolkien) a sci-fi převážně sleduji. Ale také si rád přečtu nějakou sci-fi knížku. Dále mám pak rád dobrodružné knihy (Biggles). Další má záliba je počítač, internet a práce v grafickým prográmku Fotokrám 8.0 CS. :D Moc rád poslouchám muziku. Mám široký záběr (kromě tipického popu (Britny), techna, tekna a jim podobných a disca). Moje nejoblíbenější hudební skupina je už nějakých 5 let Linkin Park. Dále pak třeba KoRn, Waltari, Crazy Town, U2, Fort Minor (asi jediný hip-hop, co se mi vyloženě líbí).
Letos mě čeká maturita a chtěl bych jít na mezinárodní vztahy.
Mezi mé oblíbené filmy patří hlavně filmy ze sci-fi žánru. Dále pak hlavně válečné filmy. Nepohrdnu ale také ostatními žánry (hlavně asi dramata, ty také tvoří můj žebříček mých nej filmů). Ze sci-fi to je hlavně SGA, SG-1, SW (spíše stará trilogie), BSG, nově jsem nalanařený na Lost.
A to je asi tak vše, co bych vám o mně mohl říct.

P.S.: Taky mám rád pasivně sport. Sleduji hlavně Snooker, kde je můj favorit Ronnie O'Sullivan (viz sig) a Formule 1 (můj favorit je Schumi).
KuciX píše:
Bydlím v jedné takové "pr*eli" u Hodonína na Jižní Moravě, které se říká Rohatec. :P
Hele, to bydlíme docela blízko sebe. :D
Naposledy upravil Shorty dne 20.7.2007 13:58:13, celkově upraveno 1

Příspěvek 02.10.2006 18:05:37
Mrs. Sheppard Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 630
Bydliště: Sever
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ahoj,
já jsem už bohužel Mrs...takže je mi víc než vám. Mám rodinu - 2 kluky a manžela (co žárlí na Joe Flanigana pod sklem na pracovním stole). Jsem učitelka na střední škole a miluji SCI FI! Star trek a SGA jsou moje nej. O přestávkách a volných hodinách sleduji internet a někdy (jednou!) jsem kvůli tomu přišla i pozdě do hodiny :lol:
Procházení branou mě fascinuje - přála bych si zažít něco podobného na vlastní kůži. A když ne to , tak se alespoň proletět v Enterprise , nebo v puddle jumperu. Fly Mrs. Sheppard! Fly! :wink:
Naposledy upravil Mrs. Sheppard dne 08.10.2006 19:53:10, celkově upraveno 1
After hard working I like hard playing

Příspěvek 02.10.2006 18:36:10
Sopdet Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 423
Bydliště: Rakovník
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
takovejch učitelů víc... :wink:

tak já se jmenuju Martina, je mi 19 let a studuji Management obchodu v Rakovníku...ráda čtu a to celkem cokoli když na to přijde...ráda poslouchám dobrou hudbu.....jsem ulítlá na Cavea a PJ Harvey....a taky občas mrknu na pěknej film...př. Ve stínu upíra....
....jinak jsem samozřejmě velkej fanda SG a jiných supr seriálů..... :wink:
Lennier and Vir will share a beer and watch Adira disappear

Příspěvek 02.10.2006 18:46:13
Roadse Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 412
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No o mě toho tady lidi taky moc neví, tak pár řádků také napíši.

Jmenují se Robin a zanedlouho mi bude 19 let.Bydlím v Brně.Studuji třetím ročníkem Střední školu Polytechnickou se zaměřením Mechanik Elektrotechnických zařízení v Brně.Mezi zájmy bych upřednostnil Scifi(tak jako u každého tady) hlavně SG a SGA, ale i jiné seriály.BSG, 4400, Invaze atd... Poslouchám disko, dance, trance a takový to slabší techno.Mezi nejlepšího interpreta(nebo spíš DJje) bych zařadil Bennyho Benassiho.
To je o mě asi vše.
Naposledy upravil Roadse dne 02.10.2006 19:29:16, celkově upraveno 1

Příspěvek 02.10.2006 19:12:10
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mno tak já se taky přidám :mrgreen: jmenuji se Jakub, je mi 18 let a bydlím v takové malé obci u Českých Budějovic jménem Hrdějovice (Kopečného znám jenom od vidění :lol: ). Momentálně navštěvuji Střední průmyslovou školu strojní a elektrotechnickou obor Elektrotechnika – specifičtěji je to slaboproud a teď se k tomu ještě přidaly Řídící systémy. Teď jsem tam čtvrtým čili posledním rokem a čeká mě kolegyně maturita na kterou se strašně mooooc těším :D a po ní bych zkusil nějakou tu vejšku. Ovšem ne obor, protože od většiny učitelů (nebudu jmenovat, nebo bych se mohl dostat do potíží) co jsme měli v prváku, druháku a třeťáku jsem toho moc nepochytil a budu rád, když se to k té maturitě naučim :|
Mezi mé zájmy patří občasná jízda na kole, hokejball a sem tam venčení psa. Jinak většinu dne trávim zavřený v pokoji a dřepim u počítače a buď jsem na SGA projectu nebo hraju Freelancera. K tomu si občas pouštím hudbu – v podstatě můžu všechny žánry kromě toho nehorázně trapného hip hopu a podobných šíleností.
Jinak mé oblíbené seriály jsou samozřejmě SGA, Lost, 24, SG-1, občas mrknu na Futuramu, Smallville, MacGyvera a teď mam rozkoukanou BSG a Voyager. Z filmů si moc velkou hlavu nedělám, líbí se mi skoro všechny a většinou stejně skončim u seriálů :D
Tak nevím snad jsem napsal tak nějak stručně něco málo o mojí maličkosti a kdyby byl dotaz tak se ptejte :wink:
Obrázek

Příspěvek 02.10.2006 19:57:38
Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Takže:
Já sem Lukáš – 17 let. Pro ty kdo by to nepoznali z mýho nicku, nebo avataru sem psychomaniakálně vysazenej na letadla (bohužel však nelítam, to stojí moc peněz a času), ale i na ostatní techniku, což mě přivedlo na strojní průmyslovku a v budoucnu by (doufam) mohlo i někam dál. Co čtu je časopis ATM (pravidelně) a LK (vzhledem k jeho ceně je to dost slabší). Z knížek pak předevšim Toma Clancyho (v jeho knížkách nikdy není o mojí milovanou armytechniku nouze) a A. C. Clarka, čimž se dostávam ke sci-fi, což je poslední dobou moje hlavní zábava (seriály, filmy, PC hry i knihy), ale nemam rád vysloveně dementní sci-fi bez reálnýho základu, přecejen to SCI tam je pro mě důležitější => ze seriálů mam nejrdši BSG, ale starý gatě taky nejsou k zahození – i když se poslední dobou trochu páraj :(
Obrázek

Příspěvek 02.10.2006 20:12:09
GLORIOUS Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 395
Bydliště: MĚSTO Planá nad Lužnicí
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak já sem Standa, v prosinci mi bude 19, bydlim v Planý nad Lužnicí (miniměsto u Tábora), sem asi trochu satanista, ale 100% nejsem fanatik (přečtěte si Satanskou bibli pro pochopení o co v satanismu jde...)mám ségru ve 2. třídě na ZŠ a bráchu ve třeťáku na medině, navštěvuju 4. ročník Gymnázium Pierra de Coubertina v Táboře, takže se velice mooooooc těšim na maturitu (češtinářka slibuje už od prváku, že mě k matuře nepustí). Ve škole mě baví chemie (teď zrovna sem byl donucen k účasti na ChO)a tělocvik, trochu i anglina (jen ta profesorka dyby něco uměla...). vejšku plánuju, jen mě asi nikam nevemou :-( Ale zkusim to na policejní akademii. Asi se budu muset začít učit. Celkem mám rád sci-fi (ale nejsem žádnej zapálenej fanda) Příliš nečtu (akorát sem si přečet skoro celýho R.A. Heinleina, až na Číslo bestie se mi to líbilo), a to ani povinnou četbu. Ze seriálů sleduju SG-1, SGA, BSG, Lost, Futuramu, RD, Zoufalý manželky :-) a Firefly (snad sem na nic nezapoměl). A až stáhnu tak asi 10- 15 dalších seriálů. Z filmů: SW (spíš new trilogy), BHD, Slzy slunce, Motýlí efekt, Hvězdná pěchota a spousta dalších. PC hry: Command and conquer, Jagged alliance 2, X-com. Apocalypse, HoMaM, NFS,Spellcross a Trackmanii (+ spoustu dalších, snad jasný ne?) Ostatní hry: hraní si na studenta, scrabble, kdysi i Dračí doupě (teď neni s kym hrát :-(, holky ve třídě se začnou asi po minutě děsně smát, a hraní de do kytek). Sporty: Floorball (trojkombinace- obstojnej hráč v poli, černá díra v brance a k tomu černá svině s píšťalkou), Snowboard (bohužel se na něj moc nedostává). Muzika: hlavně metal a rock (Nightwish, Godsmack, Dope) ale i indiánský (Panovy flétny sou super) a taky Blackmore´s night a mám spoustu soundtracků (nej sou na BHD, BSG, Firefly a všechny Matrixy). Ale celkem sem schopnej púoslouchat skoro všechno až na hip-hop (hlavně teda ten českej...neurážejte se nikdo) Nemám rád: kouření (snažim se zbavit kámoše týdle hnusný závislosti, ten ale kuli slečně hulí jak fabrika), jídlo z ryb a špenát. Miluju smažák s hranolkama, a samozřejmě potréninkové návštěvy hospody. A určitě taky slečnu. A nic víc ke mě si teď nevzpomenu...
P.S.: Hrozně rád píšu "..." (tři tečky)...
P.P.S.: Nesnášim našeho profesora na ZSV a D (profesor Mrázek)- kdo ste z jižních čech, tak se na něj optejte u rodičů, (Marxismus-Leninismus) učil skoro každýho.
P.P.S.S.: Aktualita: včera mi z brejlí vypad šroubek a sklíčko ho velice ochotně následovalo... Takže na dálku momentálně skoro nic nevidim, respektive jen rozmazaně.
Obrázek

Příspěvek 02.10.2006 20:37:36
marmange Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 53
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já jsem tu sice zelenáč, ale jinak je mi 26 let. Vystudoval jsem jadernou fyziku, ale skončil jsem u toho, že v jednom malém městě učím na víceletém gymplu fyziku a teď nově i tělocvik.
Dělám to proto, že mám rád děti. Mám teda rád lidi vůbec, ale děti radši, protože jsou plné snů a energie. Některým ze svých studentů půjčuju SG-1 a SGA.
Jinak nejsem skalní fanda sci-fi. Z knížek čtu "vážnou" beletrii do které počítám i Tolkiena. Mám rád přírodu - stromy, hory, víno, výlety, tůry, svého psa.
Poslouchám vážnou hudbu a tvrdší rock. Zbytečně moc času trávím u compu.
V poslední době jsem propadl Briránii - poslouchám Franz Ferdinand a žeru Doctora Who. Mám rád SG-1 a SGA. Nemám rád BSG a nesnáším nové Hvězdné války.
g-a-f

Příspěvek 02.10.2006 21:00:44
Aegir Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 961
Bydliště: Havířov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Když už tady ten topic je, tak se taky trošku zapojím :D

Jmenuji se Ivo (nečekaně) a je mi 18 let. Jsem ze severní Moravy. Pocházím z Havířova (ano, to malé město, ve kterém zabíjejí ředitelé technických služeb náměstky primátora). Jsem studentem posledního ročníku čtyřletého všeobecného gymnázia v Havířově - Městě.

Mezi mé záliby patří zejména sci-fi a fantasy. Fantasy mám raději v knižní formě a sci-fi převážně sleduji. Mezi mé další záliby patří počítač (např. práce v Adobe Photoshop 8.0 CS), internet, poslouchání hudby (nemám nějaký určitý oblíbený styl, poslouchám prostě to, co se mi zalíbí :) ).

Z filmové a seriálové tvorby se nejvíce zajímám o scifi (Stargate Atlantis, Stargate SG-1, Star Wars, Dune, Battlestar Galactica, Lost, The 4400, Dr. Who, Eureka). a válečnou tématiku. Mezi mé další oblíbené seriály patří například JAG, CSI, '24' a další. Dále jsem velkým příznivcem Divadla Járy Cimrmana.

Letos mě ještě čeká First Cambridge Certificate a maturita. Po maturitě bych chtěl jít na práva, politologii či mezinárodní politiku.


btw A taky mě občas dostávají výroky typu:
Tillion píše:
Nemám rád: Když někdo neumí česky ... vyjímkou potvrzující...

:lol:

EDIT by Tillion: Na to můžu reagovat pouze jedním slovem: Frak!!... ne, radši použiju více slov...Y mystr tezař se ňekdi utne. :lol:
EDIT: Jestli budeš využívat své moderátorské pravomoce k tomu, abys mi mohl psát do mých příspěvků, tak uvidíš :twisted: Ægir
Naposledy upravil Aegir dne 03.10.2006 15:21:27, celkově upraveno 1
- What do you say?
- Exterminate!
Obrázek

Příspěvek 02.10.2006 21:28:31
Marty Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 159
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Som Martin je mi od 18 do 27 rokov( kadždý tipuje inak )
študujem prácnicku fakultu - posledný ročník (ale mal som rok pauzu makal som PC shope ) budem sa ženiť presne za 13 dníi a 12 hodín (+-)
Mam rad SG1 , SGA NCIS CSI dr HOUSE PSI aKTY X VERTE NEVERTE SMALLVILLE
a EUREKA a metal cetbu0 a sex (a že mam kvoli nemu zopar problemov -tak mi treba )
NEmam rad hip hop ,rap telenovely , romatnicke filmy a blbost atd
bol som INTROVERT!!! a nehabym sa za to
nemam rad ludi ale milujem toto forum :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Obrázek

Příspěvek 02.10.2006 21:38:52
Nameless Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 205
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
OK, tak tohle bude delší...
Zdravim všechny, pravděpodobně mě nikdo nezná, (nedělám si iluze) tak na sebe něco vybalim. Je mi 16 let a studuji 2. ročníkem SPŠE v Praze (Bože jak já to tam nenávidím). Nevěřím v Boha, věřím v Astrální cestování :D . (Ne, vážně, něco na tom bude :) ) . Také chodím 5. rokem na Taekwon-do ITF, ale nerad se chlubím takže vám nic víc k tomu neřeknu :D .
Popravdě sem donedávna neviděl rozdíl mezi sci-fi a fantasy, ale něco se od té doby změnilo,a tak vám řeknu, že fantasy nemám rád, nečtu ho a nijak mě nebere a sci-fi žeru, (já si to nemyslím ale ostatní to o mě říkaj) ale taky ho moc nečtu (jediná vyjímka A.C. Clark). Mám jiné oblíbené autory.
Ulítávám na politickém thrilleru a špionážních románech a nikdy nezapomenu na ten den před 6-ti lety, kdy jsem si jen tak z nudy koupil knížku od jistého Roberta Ludluma. To změnilo můj život :lol: . K dnešnímu dni mám od něj 22 knížek a sem do něj takovej magor, že jsem si před týdnem koupil jednu jeho knížku Anglicky (velký podíl na tom měl taky přebal :D ) i když z Aj sem skoro propadnul ... Dále čtu knížky od jistého D. Silvy a úlet byl když sem přečetl D. Browna (škoda peněz).
Ze seriálů sleduju SG+SGA (překvapivě), BSG, LOST, Prison Break (nejlepší seriál ale pouze 1. řada pak už je jen suprovej), Eureku (nej. pohodovej sci-fi seriál) a teď sem absolutně ulítnul na "How I met your mother" (Suit UP) a začínám sledovat nadějný seriál Heroes, začal jsem stahovat klasiku MacGyvera a hoooodně se mi líbil Invasion.
Z filmů mám rád Bourne Identity (1988), Bourne Identity (2002), Bourne Supremacy, United 93, Stalker, Butterfly effect, Skála, Věčný svit neposkvrněné mysli, Bloody sunday,Sluha dvou pánů a v neposlední řadě Memento. Oblíbení herci jsou Matt Damon a Sean Connery a oblíbená herečka je Natalie Portman, pak dlooooouho nic a pak zas Natalie Portman :D

NESNÁŠÍM: Kouření (hlavně v mé přítomnosti, bych ty lidi nejradši umlátil), drogy, český seriály, Americkou politiku/nafoukanost/vlastenectví (Někdy se bavím tím, že počítám kolik amerických vlajek se objeví za jeden film (fakt hodně)), George Bushe, lidi co hodnotí seriály po jednom dílu, občas nesnášim sám sebe

Ještě něco o sobě. Prý jsem flegmatik a když "vybouchnu", zásadně likviduju pouze svoji osobu :D , označuji se za realistického pesimistu a když je čas, tak rád píšu (Teď bylo moooooc času)
PS: Zapoměl sem na hry... Nej hry podle mě jsou: PlaneScape Torment, Metal Gear Solid, Final Fantasy VIII, Operation Flashpoint, Morrowind a Commandos série.
PPS: a hudbu...Jsdem soundtrackovej typ a líbí se mi cokoliv od Johna Powella a H.G. Williamse a moje oblíbená skupina jsou Depeche mode

Ups... radši končim, už je to moc dlouhý
Naposledy upravil Nameless dne 02.10.2006 22:01:31, celkově upraveno 1
Tricking is not just a sport, Its a way of LIFE
http://www.youtube.com/watch?v=Rx2CzJ6sKDM

Příspěvek 02.10.2006 21:54:02

Příspěvky: 36
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já se taky přidám.
Jmenuji se Richard, je mi 18 let a pocházím z Č. Budějovic. Letos mně čeká maturita na soukromém gymnasiu (prosím vás, nemyslete si, že mám maturitu jasnou, když chodím na soukromé gymnasium) a momentálně mám rozkol s naším ředitelem, který pln veškeré svá lásky jal-se budovati kuřárnu ( no kuřárnu! Popelník na zahradě u hřiště), což mu jako zapřísáhlý antikuřák nemohu dovolit. Navíc je to v rozporu se zákonem, takže jsem začal manifestovat.
Maturovat hodlám z češtiny, angličtiny, dějepisu a společenských vědách. Dál bych chtěl pokračovat na filosofické fakultě univerzity Karlovy.
K mým zájmům patří četba, relioginistika, kultura, filosofie a již výše zmíněná historie a samozřejmě sci-fi, spíše ale ve filmové a seriálové formě.
Tím jsem se dostal k seriálům. K mým oblíbeným patří : SG-1, SGA, LOST, Prison-break, Rome, Dr.Who, Přátelé, Futurama a Blade- the series ( kterého bohužel čeká stejný osud jako SG-1. Respektive bude po jedné odvysílané řadě pro nízkou sledovanost ukončen)
Knihy: Umberto Eco, Jean-Paul Sarte, Jan Ámos Komenský,bratři Thomas a Heinrich Mannovi, Franz Kafka atd. je toho spousta, ale vesměs je to doporučená literatura, která je opravdu výborná a nedokážou pochopit lidi, kteří jí opovrhují je z důvodu, že je ,,doporučená"
ARS OBLIVIONALIS

Síla našeho přesvědčení není důkazem jeho správnosti.

In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro.

Příspěvek 02.10.2006 22:10:46
Anubis22

Odpovědět s citací
 
Byl jsem, jsem a budu.
Životní fisolofie: Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí.
Je mi 17.
Nejlepší seriál je Andromeda, Sg je dobrý, nejhorší je Smallville.
Mám rád Modrou a Zelenou.
Kvalita SG se zlepšuje.
Bydlím někde v Chatce na Vysočině. 8)
Mám hrozně rád Lexu Doig
Farscape je dobrý, BSG celkem ujde= průměr, SW nic moc, Star Trek stahuju.
Pařim na komplu Age of Empires 2.
Nemám rád chat, kouření, přemíru alkoholu a dnešní životní styl.
Poslouchám to co zrovna poslouchám.
Na TV se dostanu jen občas.
Jsem velký Moravák.
Zajímá mě Historie.
Chci do politiky.
Víc o mě není potřeba vědět.



:wink: :D :D 8) :thumbsup:
Naposledy upravil Anubis22 dne 14.10.2006 18:28:46, celkově upraveno 5

Příspěvek 03.10.2006 14:00:19
aje Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 15
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nejsem si jistá, že můj příspěvek bude vůbec někdo číst, ale jen tak přispěju pár slovy o sobě do éteru...
Jsem Lucka, pocházím z Prahy, momentálně navštěvuji střední hotelovou školu (vřele nedoporučuju chodit na ni, je to ústav největší :D )
Před několika lety, tuším že tak v 7.třídě jsem začala sledovat SG (to jí ještě dávali v televizi), nejprve s tátou a pak jsem narazila na kámošku, se kterou jsme se vždycky scházeli a sledovali Stargate spolu :D :D
Přišli doby poklesu mého zájmu a následného růstu, oblíbení McGyvera, o kterém jsem si dlouho říkala, že je to určitě blbost, ale poté, co jsem shlédla jeden díl, jsem naprosto změnila tento troufalý názor :oops:
Nedávno se mi podařilo vtáhnout do SG ještě pár lidí (teda vlastně jednoho)..Ale bohatě mi to stačí, jsem obklopená lidmi, kteří mě chápou a stále ulítáváme do světa fantazie...
Jinak mám ráda (kromě SG a SGA): svůj komp :lol: pátky a radost z nadcházejícího víkendu, víkendy, sluníčko, prázdniny, smích...
A to co nejvíc nesnášim: Celer, Startrek, kuřáky (opět s výjjimkou vodnice :wink: , když někdo chce komunikovat a já nechci...)
Trochu delší, tak to si asi vážně nikdo nepřečte :D

Příspěvek 03.10.2006 15:28:28
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
2aje: Přečetl.

O mě: Nejmenuju se John Skylark, je mi 27 let a studuju doktoranda na VUT v Brně na Ústavu automatizace a měřicí techniky - teď už jenom dálkově, protože jsem za tři roky nestihl dokončit disertaci. V Brně taky bydlím, i když pocházím z vesnice Milotice, kousek od Hodonína na Jižní moravě.

Mezi mé zájmy patří sci-fi a fantasy, politické thrillery (Clancy) a podobně (Ludlum, Forsyth, Cook, Hailey). Radši mám knižní než filmovou tvorbu, ale z nedostatku času hledím i na filmy (film shlédnete za 2 hodiny, kdežto na knížku potřebujete nejmíň šest :) ). Seriály samozřejmě sleduju taky, i když musím říct, že SG nepatří mezi ty úplně nejoblíbenější.

Taky nesnáším kouření a hiphop a štvou mě lidi, kteří tvrdí, že náboženství může za všechny problémy světa (ano, jsem věřící - katolík).
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 03.10.2006 18:29:29
Jonas Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 726
Bydliště: planéta Langara
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak mňa by ste tu teda aspon trochu poznať mohli, preto som bol v tomto fóre keď niektorý s nových členov ešte káčera naháňali. :D :D (11.reg. uživateľ)
Inak volám sa Jonas Quin (:thumleft: inak aj Martin).

Avšak potom som vo fóre asi 8 mesiacov nebol, a opäť som sa vrátil asi v marci. Hral som tu sgtt (až kým sa presunula preč), a možno ma poznáte s toho že som prekladal rozhovor s Davidom Nyklom.
:pivo:
Milujem stargate sg1, ešte viac Atlantis, dokonca i Galacticu. Mám rád scifi a fantasy, rád behám, chodím do prírody či športujem. Neznášam pokrytcov a podobných ľudí.
Všade vychvalujem Pána Prsteňov, podla mna je to najúžasnejšie sága všetkých dôb.

Mám stargate web, s ktorým som strávil veľa času, ale naštastie je už hotový.
:wink: :arrow:
V zime budem mať 18 rokov a navštevujem gymnázium, ktoré strašne nemám rád, a tak, inak som v celku pohodový človek, vo veľkej spoločnosti introvert, ale keď som s pár kamošmi ma od kecania neviete zastaviť.

:pyramida: :pyramida:

JONAS QUIN
Pár mott:
- Nestačí len žiť, treba len žiť pre niečo. (Battlestar Galactica)
- Zajtrajšok ešte nenastal, a možno ani nenastane. (Paul Muad´dib - Duna)
- to najkrajšie vidíme iba srdcom, všetko dôležité je očiam neviditelné
Obrázek

Příspěvek 03.10.2006 18:38:27
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ufh, tak jo. Jmenuju se Láďa z jsem z vesničky poblíž Hranic na Moravě. Je mi 19 a teď zrovna po úspěšné maturitě z pozemního stavitelství studuju roční "jazykovou školu" v naději, že si na konci střihnu nějaký druh státnic. Pak snad vysoká, Olomouc nebo Brno. ;-)

Mezi koníčky patří zcela nečekaně sci-fi, zejména sbírání seriálů na DVD :-) Pak samozřejmě tvorba her, ať už normálních nebo textových, a s tím související snaha psát povídky. Nevynechám samozřejmě jedinou příležitost jak si zaplivat na můj oblíbený seriál Stargate ;-)
Ze zbytku koníčků pak to tradiční české navštěvování putyk.

Na závěr bych ještě dodal, že se zvráceně vyžívám v ironii (a sarkasmu) ať už píšu na net nebo mluvím s lidmi :lol: Takže tohle nemůsíte brát vážně, že ..
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na Co se jinam nevešlo