Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Co se jinam nevešlo Představte se...

Představte se...

diskutujte o všem a o ničem

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 24.5.2009 11:36:46
Vanguard Major
Major

Příspěvky: 1861
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Lirael: a víš že říká? :) Pokud si to teda nepletu s Heřmanicema :lol: .

Příspěvek 24.5.2009 11:45:40
Lirael Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 465
Bydliště: Heřmanovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Anebo s Heřmínovy :lol: On si tu zjevně s originalitou názvů vesnic nikdo moc hlavu nedělal :lol:
I believe that when we leave a place, part of it goes with us and part of us remains...
Obrázek

Příspěvek 24.5.2009 12:04:44
Fixda Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 243
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tam jsem byl na škole v přírodě v roce 1993 :D .
www.familyguy.cz

www.americandad.familyguy.cz

Příspěvek 24.5.2009 12:07:27
Vanguard Major
Major

Příspěvky: 1861
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Lirael píše:
Anebo s Heřmínovy :lol: On si tu zjevně s originalitou názvů vesnic nikdo moc hlavu nedělal :lol:


Vím o Mladých Heřmínovech, Starých Heřmínovech, Nových Heřmínovech, ... . To jsou vážně originální jména :lol: .

EDIT: nejsem si jistý, jestli všechny tři obec skutečně existují :lol: .

Příspěvek 24.5.2009 16:42:36
gehita Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 56
Bydliště: Chýnov
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
jo jo jmena :P

Příspěvek 24.5.2009 22:41:27
Allerlei Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 53
Bydliště: Most
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
gehita: No já si říkala! V roce 2006 jsem byla na středoevropském Jamboree a tyhle bezva šátky jsem obdivovala (my máme jen obyčejně hnědý) :lol: :lol: Tak.. ahoj, sestřičko :lol:
I'm Dr. Rodney McKay. Difficult takes a few seconds. Impossible, a few minutes.

Příspěvek 25.5.2009 06:34:49
gehita Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 56
Bydliště: Chýnov
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
nemas co zavyded ti satky nosi jen roveri jinak nosime taky hnedy ale tesim se az je budumoc taky nosit. :oops:

Příspěvek 25.5.2009 10:41:48
Allerlei Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 53
Bydliště: Most
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo táák, vy tam máte takovýhle specifika :lol: :lol: Tak kvůli těm šátkům bych k roverům klidně šla (u nás se rozpadli... :lol: :lol: ) :lol:
I'm Dr. Rodney McKay. Difficult takes a few seconds. Impossible, a few minutes.

Příspěvek 28.5.2009 15:35:59
gehita Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 56
Bydliště: Chýnov
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
no a u nas ho nosi snat jenom 3 ato ani jeden z naseho oddli :roll:

Příspěvek 02.7.2009 11:40:21
chimera_ally Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 11
Bydliště: Boskovicko/Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Na tohle fórum jsem zavítala náhodou docela nedávno, ale SG už znám delší dobu.

Je mi 19 let, studuji 1. (resp. od září 2.) ročník medicíny v Olomouci, kde bydlím na kolejích, jinak pocházím z okolí Boskovic.
Mám ráda Star Wars, Star Gate, Battlestar Galactica a spoustu dalších sci-fi věcí, pak anime/mangu, sem tam můžu i nějaké fantasy.
Čtu hodně A/M fanfikcí, na Conech jsem teď nějakou dobu nebyla, ale zrovna zítra se ukážu na FFku.
Co bych tak o sobě ještě napsala ... jsem nekuřačka a abstinent a jsem na to hrdá :bounce:

Příspěvek 13.9.2009 17:14:05
Fancipal Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 550
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Už zde přispívám v pravidelných cyklech asi 2 roky, takže mi přijde trochu nevychované se nyní představovat :? i tak hadám, že je to lepší než nikdy.
So ... Moje jméno je Martin, nedávno jsem oslavil 22 narozeniny, bydlím v Karviné a v současné době studuji Veřejnou ekonomiku a správu na Slezské Univerzitě (v příštích dnech nastoupím do 4.ročníku).

Mezi mé záliby patří škola (zní to divně :) , ale mě opravdu baví se učit :D ), sledování filmů a seriálů (nejsem sice nijak žánrově vyhraněný, ale preferuji dramatickou tvorbu - Lost, House, M.D., The Sopranos, Heroes ...) ze sci-fi a fantasy Stargate a Buffy Universe a samozřejmě Star Wars (které osobně považuji na ten nejsofistikovanější a nejúžasnější fiktivní svět, který byl kdy vytvořen).
Rád čtu detektivky, historické romány, Harryho Pottera :) , encyklopedie (na wikipedii jsem schopen strávit i několik hodin :D
Samostatnou kapitolou je sport. Aktivně provozuji sálovou kopanou a tenis. V televizi se rád podívám prakticky na cokoliv (Sparta forever :) ).

Ještě na sebe prásknu, že jsem strašný řidič, nekuřák a abstinent.
Naposledy upravil Fancipal dne 14.9.2009 18:20:43, celkově upraveno 1
"Don't make people into heroes, John. Heroes don't exist, and if they did, I wouldn't be one of them."
Sherlock Holmes

Příspěvek 13.9.2009 22:20:09
gravidus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1142
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Páni...hotovej Kája Mařík... klobouk dolů.. Mám obdiv k lidem, kteří (narozdíl ode mne) nikdy třeba nezačali kouřit...

Příspěvek 21.10.2009 14:28:59
alfel Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1026
Bydliště: Atlantis/Atlantida
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já taky nezačal kouřit :D sice mě jednou kámoš přemluvil na vodní dýmku ale jinak jsem čistej :D :D
Slunce hřeje, vítr duje, tráva na březích se zelená. Zde se žádný býk neukryje.
Oma Desala
Lanteané FOREVER
Battlefield3
Lidé žijí v trápení jen proto ,aby doufali že se stane zázrak.
by alfel

Příspěvek 21.10.2009 15:21:51
cvigy Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1361
Bydliště: Atlantis , soukromy apartman treti patro
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já to zkoušel ve školce (málem jsem se zeblil) a od tý doby nic

Příspěvek 14.11.2009 10:20:33
Siria Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 168
Bydliště: Černčice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
OK, taky bych o sobě mohla po delší době něco napsat :D
Takže, jmenuju se Veronika, momentálně je mi 23, vystudovala jsem obor management techniky administrativy. Ráda koukám na dobré sci-fi seriály, stejně jako dobré filmy. Z četby jsou to samozřejmě sci-fi a fantasy knihy, (z níchž mými nejoblíbenějšími jsou Tolkienův Silmarilion a Beaglův Poslední jednorožec) dál dobroružné a knihy o zvířatech (typu London, Curwood, Grogan, Knight, Farley). Mou největší vášní a koníčkem jsou ale psi, přesněji řečeno chrti. Jinak nekouřím a jsem abstinent :D
"Mohu žít bez rodiny, svých přátel, ale nikoli bez chrta." beduinské rčení

Rekord v Battle Tower: Diamond - 46
Platinum - 20

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek - help these little guys hatch by click :-)

Příspěvek 23.1.2010 00:37:44
BigQ@123 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 787
Bydliště: Okres Kolín
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
....
Naposledy upravil BigQ@123 dne 17.6.2012 19:49:10, celkově upraveno 21

Příspěvek 23.1.2010 11:31:51
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Když už jsem na tomhle fóru čtvrtým rokem tak bych se mohl představit taky :)
Jmenuji se Martin, bydlím ve Studénce ( před rokem+- tu spadnul most na vlak, takže jsme slavní :D ) Mám vystudované strojírenství, obor počítačová grafika z čehož se dají odvodit i mé koníčky. Baví mě vytváření 3D počítačových modelů, jsem veterán přes PC hry, seriálový maniak a začínám s geocachingem. Z toho co mě zajímá asi nejde nic vybrat, už jako malý jsem trávil hodiny denně u dokumentů a to mi zůstalo, takže vím od každého trochu. Co se týče hudby nemám vyhraněný styl, sice převážně metal/rock/pop ( když se potřebuj uklidnit není nad Bacha, nebo Beethovena), ale nikdy neodsuzuju hudbu jenom proto, že je to jiný styl, takže se u mě ve výsledku najde i pár DnB a podobných. Jinak nepiju, na drogách nefičím a co se kouření týče tak pouze vodní dýmku, případně neodmítnu kvalitní doutník.

Příspěvek 18.3.2010 16:29:48
Vašek-Daygles Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 611
Bydliště: Destiny - Můstek
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Lidi nebydlí někdo z vás v Jaroměři nebo jeho blízkém okolí?
Obrázek
Vědět málo je nebezpečné,vědět hodně také.
Albert Einstein

Příspěvek 02.4.2010 12:52:44
machovka007 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 14
Bydliště: nedaleko Prahy
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Koukám, že jsem se sem registrovala den po mých šestnáctých narozeninách :D, což je něco přes půl roku, takže bych Vám tady mohla na sebe taky něco vyžvanit.
Jak už jsem řekla, je mi šestnáct, chodím na střední do druháku. Studuji něco, čemu říkaj diplomatické služby, takže v podstatě nemám potuchu co by ze mě mělo být. Na diplomata to opravdu nevypadá :D
Bydlím kousek od Prahy a myslím, že to je nejvíc vyhovující možnost. Naše české velkoměsto mám za rohem, ale přitom za druhým rohem najdete jenom lesy, louky a pole. V létě se tam ráda procházím se psem nebo tam jezdím na kole.
Ke sci-fi jsem byla vedená už od malička. Vždycky když dávaly starý epizody SW na jedničce, tak šly pro prcka co chodil do školky hrozně pozdě. Naší mámě se to nelíbilo, ale táta mě nechal s ním koukat a já jsem celá blažená sledovala souboje světelných mečů a užívala si, že ještě nemusím spát :D
Do dneška se nic nezměnilo. Jsem noční pták a nerada chodím spát brzy. Sci-fi miluji do dnes.
Mezi mé oblíbené patří samozřejmě Star Wars, X-meni, Stargate, BSG, Eureka, aj.
Jsem samotářský člověk a většinu času trávím s mým notebookem, kterému říkám Dalibor podle dne, kdy jsem ho dostala :D
Když už se tady řeší i ty návykové látky :) , tak cigarety jsem nikdy do pusy nevzala a ani nehodlám. Alkohol piji vždy s mírou, ještě nikdy se mi nestalo abych se tak říkajíc ztřískala. :wink:
"Po více než čtyřech miliardách let své existence dospěl svět do století, kdy stačí málo, aby lidstvo samo sobě připravilo zkázu a smrt. Je člověk vůbec schopen udržet na uzdě všechnu tu ničivou sílu, kterou mu technický pokrok vtiskl do ruky?"

Příspěvek 02.5.2010 23:52:46
Vinas Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 68
Bydliště: Between Mars and Venus
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Všichni mi říkají Viňas. Moje "normální" jméno, které nikdo nepoužívá (:D) je Michal. Momentálně je mi 15 let. Momentálně jsem na jazykové škole a studuji zde už čtvrtým rokem. Je to kousek od Prahy, což je na nic, jelikož bydlím v jižních končinách Čech - v Písku.

Pro pár lidí jsem neskutečný šprt, pro další chodící encyklopedie ... ale mám i stinné stránky. Několik lidí mě zná i z druhé "špatné" stránky - když se, s prominutim, n-a-s-e-r-u, bůh žehnej provokatérovi.

Mezi moje záliby patří sci-fi (SG included :D), airsoft a programování. Občas nezavrhnu ani pořádný paření na kompu. Momentálně na něm smažim CoD 4,5 a 6 :D a další hry budou následovat :bravo: ... snad jsem vás nějak neunudil :D
"Jen dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. I když tím prvním si nejsem jist." - Albert Einstein
---------------------
Avernakis -> Avalon -> Terra -> Atlantus
Universe -> Milky Way -> Earth -> Atlantis

Příspěvek 08.6.2010 20:12:45
Wornos Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 308
Bydliště: Turany(Slovensko)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mimochodom chel by som sa aj ja predstavit:
Moje meno je Michal.
Navstevujem posledny deviaty rocnik Zakladnej Skoly v Turanoch(pekny zapadakov)
Medzi moje oblubene filmove a serialove zanre patria: Sci-fi, komedia, vojnove filmy.
Nesportujem pravidelne ale velmi rad sa bicyklujem, chodim na dlhe prechadzky a medzi moje oblubene sporty patria begminton (neviem ako sa to presne pise) a floorbal. Myslim sporty ktore hravam.
Ovladam jediny cudzi jazyk a to Anglictinu, ktoru sa ucim priblizne 5 rokov.
Nefajcim a som abstinent.
Obrázek

Příspěvek 15.6.2010 18:27:42
Sokar Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 458
Bydliště: Ostrava - Poruba
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mám obdiv k lidem, kteří (narozdíl ode mne) nikdy třeba nezačali kouřit...

Já jsem taky nekuřák a apstinent. Fůrt to doržřuju ale jednou jsem zhřešil, dál jsem si skleničku červeného vína ale hnus !! :D
Obrázek

Příspěvek 03.7.2010 14:49:15
Vašek-Daygles Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 611
Bydliště: Destiny - Můstek
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já skoušel jenom jednou retko ale to bylo naposled. Ale tak jako občas si dám nějaký to víno ale jen občas, střískám se jenom na velikejch akcích a obvykle jen na konci když už není nic co by stálo za to si to pamatovat :D
Obrázek
Vědět málo je nebezpečné,vědět hodně také.
Albert Einstein

Příspěvek 26.9.2010 22:52:21
Slaw Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 14
Bydliště: Ano
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Okéj, takže vás všechny zdravím. Už od malička mám trauma ze svého jména, protože v českém jazyce existuje až hrozivě moc zdrobnělin pro Petra. A řekněte, že vám oslovení "Petře." nezní blbě? No prosím, tak máme za sebou první část mé mini-terapie a přejděme mnohem hlouběji do mého nitra... ;-)

Je mi šestnáct let, brzy sedmnáct. Studuju na technické škole v jednom zapadákově, obor Ekonomie, podnikání a management ve strojírenství. Do budoucna ale určitě neplánuju nosit drahé obleky, vozit si zadek v BMW a nebo dokonce kreslit nějaké výkresy. Fascinuje mě cestování, poznávání nových a exotických kultur a míst. Proto bych se po maturitě rád vydal na cestu napříč Orientem, no a pak? Tím si ještě sám nejsem jistý.

Proč jsem se zaregistroval tady na fóru? Zdá se mi to jako zajímavý způsob vyjádření se. Mám rád Stargate, ale tady to není jen o ní. Dalo by se říct, že hraje spíš druhé housle. Co ode mě tedy můžete čekat? Určitě pár příspěvků ve filmové a seriálové sekci, třeba i v povídkové. Už se moc těším na naše společné "spory". :bye:
Každý jsme nějak začínali.

Příspěvek 27.9.2010 10:00:11
D.Dušek

Odpovědět s citací
 
Jsem Dan Dušek, studuji SPŠE Pardubice, ale bydlím ve Vysokém Mýtě, plus mínus 42km po trati s přestupem.

Mám rád scifi obecně, nejvíc hvězdnou bránu. Baví mě programování a tvorba abstraktní grafiky, hlavně v adobe photoshopu (momentálně tedy CS5).

Jsem absolutně nezajímavý a nezábavný člověk (dle mého), ale prý docela dobrý kamarád se skvělou schopností likvidovat a stírat lidi, kteří se mi pletou do cesty (podle jiných). Kdyby jste měli tu smůlu mě potkat, nejspíš mě uslyšíte několikrát říct "Vskutku", "Tedy budiž" a podobné Teal'covské hlášky.

Blahoslaveni budiž Ori!

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Co se jinam nevešlo

cron